Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAHRADY

+16
Emma Dean
Evelyn Smith
Tara Swanson
Davina Callaghan Illéa
Kelly Johnson
Olivia Queens
Charlotte Morgan
Alyssa Gardner
Elizabeth Sampson
Angela Gardner
Stephanie Colette Potter
Damon Illéa
Beatrice Collins
Amy Lee Clarke
Larissa Hernandéz
Ruth Baxter
20 posters
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

ZAHRADY - Stránka 4 Empty ZAHRADY

Fri Feb 15, 2019 7:21 pm
First topic message reminder :

ZAHRADY - Stránka 4 Zahrady

Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 7:38 pm
Zmateně pobíhá po pokoji, jelikož nestíhá první schůzku s princem. Snaží se uklidnit zpěvem a vzít si všechny potřebné věci na schůzi. Jakmile už je v pohodě, oblékne si silonky, šaty a doupraví si vlasy, dá na sebe lehký make up, nazuje si lodičky a vyráží do zahrady. Když už je v zahradě, posadí se na lavičku, která je hned na začátku. Chvíli netrpělivě čeká, než veličenstvo přijde, ale v tu chvíli ho uviděla a nervózně polkla na prázdno. Opustila lavičku, na které seděla a zdvořile se poklonila princi Moc ráda vás poznávám veličenstvo, tedy vlastně ještě vaše výsosti. Při dělání pukrle se Rose začne trochu červenat. Po představení se Rose narovná a začne si nervózně třít ruce. Podívá se na prince a znovu zčervená. Začala se s princem procházet a trochu se s ním i poznávat. Dneska se mám náramně. Nemohla jsem se dočkat tohohle dne, kdy vás konečně poznám. Mile se na prince usměje a snažila se pokračovat v debatě. Jenomže...nastalo hromové ticho. V paláci se mi moc líbí a doufám, že tohle nádherné místo jen tak neopustím. Budu se snažit se tu udržet co nejdéle. A prostory? Sice jsou trochu větší, než jsem zvyklá, ale i tak mi vyhovují a jsem s nimi nadmíru spokojená. Okolí paláce je také moc příjemné, hlavně obyvatelé okolního města. Ty jsem si oblíbila hned u projížďky kočárem, prostě milí lidé. O paláci a okolí by se mohla rozjímat až do večera, ale na to princ mít čas asi nebude. Jdou kolem keřů nádherných růží, ke kterým si Rose rozhodně neodpustila přičichnout. Růže je sice nádherná a krásně i voní, ale na vás princi rozhodně nemá. To by ani puget růží nestačil. Vlastně by se vám nic nevyrovnalo. Mrkne na prince a u úsměvu se mírně začervená. No...o selekci mi řekla kamarádka, která se sem přihlásila přede mnou. Řekla jsem si, že by to nebyl špatný nápad zkusit štěstí se zapsat a doufat, že mě vyberete. Hlavně je to další zkušenost do života, jak se lépe poznávat s lidmi a komunikovat na "lepší" úrovni. Snad jsem udělala správné rozhodnutí a nebudu toho později litovat. Krásně se usměje na prince a pokračují v povídání. A co vy princi, jaké máte koníčky? Mrkne na prince a očekává jeho odpověď.
Emma Dean
Emma Dean
Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 16. 02. 19
Age : 22
Location : Summer

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 7:41 pm
*Svůj pohled stočí k zrcadlu.*Není to moc? *Dopoledne za ní přišel sluha, že se má odpoledne setkat s princem v zahradách. Chvíli na to se kolem ní seskupily komorné a začaly ji dávat do stavu, ve kterém by se mohla ukázat před princem. Přinesly jí světloučce modré šaty, do kterých se zamilovala na první pohled. Taky boty, vysoké lodičky ve světle modré barvě a mašličkami na patách. *Moje nohy, omlouvám se Vám. Tohle by nebyl můj výběr. Kdyby bylo na mně, vůbec lodičky nenosím, a už vůbec ne takhle vysoké *Teď už ale stála před zrcadlem a dívala se na sebe. Vůbec netušila, že může někdy takhle vypadat. Komorné umí zázraky. Hluboký nádech, výdech a vykročila směrem k zahradám. Tam na ni už princ čekal. * Hlavně být slušná, musím se ovládat!
Krásný den, vaše veličenstvo. *Špitne potichu, nejistá si svými dalšími kroky a slovy. To naštěstí princ vyřeší za ni, když ji odvede do altánku a poskytne ji židli a položí tři otázky.*
Jsem poměrně nervózní, ale jinak se mám dobře, v paláci je plno krásných míst, která jsem měla možnost navštívit. Ani se tu necítím tak osaměle, jak jsem očekávala. Mám hrozně milé komorné a za dobu, co tady jsem, stihla jsem poznat dvě účastnice. Ale přece jen se mi trošku stýská. Doufám, že tenhle pocit brzy odezní. *Navzdory sevřeným útrobám se pokusí mile usmát. Zdařilo se. Pohlédne na prince a její úsměv je o něco jistější.* S princem jsem se už přece setkala. Ano, ale to mu bylo patnáct! *Vypadal vskutku dospěle, jako nástupce na trůn. Teď už se nedivila, proč se do Selekce hlásilo tolik dívek, i když určitá část podala přihlášku kvůli majetku či kastám. Těm se docela divila.* Já Vám vlastně ani nevím, možná to bylo jen tak, z legrace, možná i kvůli Vám *Pronese s úsměvem* Ne, bylo to kvůli Vám, chtěla jsem, kdybych byla náhodou vybrána, dokázat, že už nejsem ta malá holka, která Vás provázela po stáji. Což jsem hnedka při první příležitosti zkazila. A za to bych se Vám chtěla omluvit, bylo to ode mě velmi hloupé. Není dne, kdybych na ten okamžik nemyslela a nelitovala svého chování. *Řekne provinilým hlasem. Lehce svěsí ramena, ale hned je zase narovná a zadívá se princi do tváře.* Jaké je to pro Vás, mít v domě ze dne na den najednou 35 dívek? Já se přiznám, že mít v baráku najednou 35 kluků, jsem značně nervózní. To radši mít 35 hříbat a trénovat je od malička. *Zasměje se. Už zase stočila téma rozhovoru ke koním! To už je snad nemoc! *
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 8:23 pm
Vanessa

Když si má zavolat dlší dívku, chvíli váha, nakonec ale zvolí lady Vanessu. Ale lady jej předběhla a rozhodla se za ním přijít sama. Usadil se pro to na bílou dřevěnou lavičku, akorát když kolem něj prošel páv. Zavrtěl nad tím hlavou a počká, až k němu dojde lady Vanessa. Když se tak stane, zvedne se a trochu se ukloní. Krásný den lady. Prosím posaďte se ke mě. Vybídne ji a poté začne své klasické kolo otázek. Mě se daří vskutku báječně, jsem rád, že dnešní den pomalu končí. Pokudbudu během rozhovoru nějaký unavený, tak se předem omlouvám. Cítí povinnost se jí předem omluvit, jelikož se bál, že to ovlivní schůzku, ale měl tolik setkání, že konce v nedohlednu. Poté ji položí druhou otázku, na kterou následuje pozitivní odpověď. Nad jejm blouděním se zasměje. Tak vám lady Vanesso mám asi pořídit mapu a kompas, což? Poznamená s humorem. Mimochodem co říkáte na soutěž, kterou pro vás pořádám? Zeptá se dívky, když tak nadnesla téma bloudění. Je ale rád, že se lady neztratila úplně. Takže ne mapa ani kompas, ale pro mě lokalizátor. Podívá se na ni pohledem, který jasně říká že žertuje, ale když lady mu na to tak dobře přihrává. A o to vc jej potěší, když mu lady sdělí, že důvodem byl on. Každá dívka asi chce poznat toho prince, co se nekření do kamer nebo foťáků. To je princ, který když vidí redaktorku napsat nějakou hrubku, hned jí to opraví. A co jste si chtěla dokázat? Zeptá se jí. Když se díval na fotky a zjišťoval, jak by se s kterou dívkou mohl zabavit, tak jenom u lady Vanessy si něco naplánoval dopředu. Má pocit, že je dívka romantická duše a tak se jí nemíní ptát na její ideální schůzku. Prostě ji ji udělá.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 8:23 pm
Evelyn

Neví proč se tolik má, když umí jezdit na koni, ale neví co k tomu říci. Jenom jednou? Podiví se. Přece jenom, pokud je to takový orhomující zážitek, proč nejela víckrát. Jaké filmy máte ráda? Zeptá se jí hned vzápětí. Přece jenom lady není moc mluvná a tak se musí ptát on, což mu není až tak příjemné. Navíc mu lady v jednu chvíli zatyká, což je rozhodně nevhodné, ale bere to tak, že se prostě přeřekla. Ano je. Máte ráda zahrady? On se do dály tedy nedivá, sleduje cestu před sebou nebo se občas podívá na lady. Jistě. Trochu se usměje nad tím, jak lady řídí jejich setkání, ale má pocit, že musí trochu převzít otěže. Řekněte lady, jaká je pro vás ideální schůzka? Položí ji otázku, u které doufá, že se trochu rozmluví.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 8:24 pm

Tara

Nad její odpovědí na sázky jenom pokrčí rameny. No sází se i na elitu, což bude část selekce, kdy vás bude jenom deset. Asi je výhra dělaná podle toho, kolik dívek někdo trefil a podle toho se to odvíjí. Pokrčí rameny. On hazardu moc nerozumněl. Upřímně v to doufám taky, ale někteří to vzali opravdu vážně. Možná uvažuji, že kdyby někdo vsadil moc a zruinovalo jej to tak bych mu nechal vrátil podíl, podle toho jak daleko se dívka dostala. Přizná, což by většina lidí asi neudělala. Přece jenom pokud někdo ztratí všechno, propadne do osmé kasty a koho bude vinit? Damona. Tak pokud tomu bude moct nějak zabránit, udělá to. To se asi dozvíme na konci elity. Opět pokrčí rameny. Netroufá si nyní odhadovat, kdo by mohl zvítězit. Přece jenom dívky vidí podruhé, kdy s nimi může chvíli mluvit. A s čím máte ráda palačinky? Čokoláda? Marmeláda? Med či povidla? Zeptá se jí. On už zkusil všechny variace ale nejvíce mu chutnaly s čokoládou a šlehačkou či zmrzlinou, ale moc to nejedl, jelikož je t takový cukrová bomba, že by si netroufl. Nad její otázkou se musí chvíli pozastavit. Povím vám, že mám rád sladké, ale kvůli soutěži vám blíže neodpovím. Snad chápete. I kdyby ne, má lady smůlu, on chce dát všem stejné šance a to znamená, že nebude prozrazovat odpovědi. Nakonec ale jejich schůzku musí ukončit. Lady se pokloní a nechává ji odejít s modrou růži.
Vanessa Sasha Moon
Vanessa Sasha Moon
Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 22. 02. 19
Age : 22
Location : Belcourt

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 8:56 pm
Usadí se vedle něj a lehce přikývne na jeho omluvu Chápu, určitě toho máte už dost po celém dni podotkne opatrně. Nad jeho další větou se lehce zasměje Nu, s mapou už bych rozhodně nebloudila odpoví mu s humorem.Ale kompas by mi k ničemu nebyl, nějak se v něm nevyznám. I když je to asi jednodušší, když ukazuje jen čtyři světové strany se smíchem se zamyslí, co vlastně řekla. Bože.. Jsem snad jediný člověk na světě, co neumí zacházet s kompasem... Příště bych měla rozmýšlet, co říkám  Když se zmíní o soutěži, na chvíli se odmlčí, ale pak se rozzáří Ta soutěž je dle mého názoru úplně geniální, bohužel jsem ještě neměla tu čest objevit alespoň jednu obálku promluví upřímně Musím to napravit, aby mi to neuniklo pomyslí si a vytvoří další ze svých roztomilých úsměvů. Rázem se ale musí zasmát. Nakonec jej ale úsměv povadne, když přemýšlí nad další odpovědí Vlastně ani nevím pokrčí nakonec rameny nad další otázkou. Ale přesto ji to donutí se zamyslet Co jsem si chtěla dokázat? Možná, že mám na víc, než říkají ostatní řekla nakonec. Možná to od ni bylo trochu sobecké, ale možná také ne. Ale jedno se musí nechat, byla k němu upřímná. Pohled stočila k dlaním, které ji leželi v klíně. Nadechla se. Než znovu zvedla pohled, nasadila úsměv a zadívala se znovu na Damona.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 8:57 pm
Poslouchá prince, jak jí to vysvětluje. To zní složitě. Poznamená, protože se v tom pomalu začíná ztrácet. Každopádně musí být těžké vyjít z toho s výdělkem. Natož z toho mít nějakou extra velkou výhru. Ona sama by z nudy vsadila na jednu dívku pár korun, jen aby viděla, jestli má štěstí nebo ne. To by od vás bylo velkorysé. Usměje se na něj. A chytré. Dodá s pokývnutím hlavy. Udělá to z něj v očích veřejnosti hodného a velkorysého člověka. Navíc není moc výhra, když jsou poddaní naštvaní. Na jeho další odpověď jen přikývne. Chápe ho. Musí na něj být vyvíjen velký tlak. A určitě tuhle otázku neslyší poprvé. Nad jeho otázkou o palačinkách a jejích oblíbených přílohách se zamyslí tak, že se může zdát, že právě dělá životní rozhodnutí. Asi s čokoládou, i když bych neměla. Řekne své finální rozhodnutí s úsměvem a poplácá se po břiše. Je pravda, že jako dítě měla i své ne tak úplně hubené období, nicméně jí nedělalo problém shodit přebytečná kila. Ale upřímně, já bych snědla palačinku snad s čímkoli. Pousměje se, protože si v tu chvíli přestaví ty zvrhlé kombinace. Chápu, Vaše Výsosti. Přikývne. Ani nečekala, že prozradí odpověď na otázku v soutěži. A i kdyby ano, tak jí to k ničemu nebude, protože své odpovědi už odevzdala. Také se princi na konci schůzky ukloní a s přáním hezkého zbytku dne a růží odchází do svého pokoje.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 9:02 pm
Rosalie

Cestou od poslední lady se vrací zpět více do zahrad a v tu chvíli mu skočí do cesty lady Rosalie, až s sebou trochu škubne. Má pocit, že lady drmolí a je hodně nervózní. Už skoro protočil oči nad špatným oslovením, ale lady se opraví. Lady udělejte pro mě prosím laskavost a první se zhluboka nadechněte. Párkrát pokýve hlavou a pak ji naznačí, jak by se měla nadechnout. A opravdu ještě veličenstvo nejsem. Chudák můj otec, jak se bude tvářit, když zjistí, že ho několik už pohřbilo a dosadilo mě na trůn? Nakonec se rozhodne mu to neříct, možná by se poté naštval na dívky. Hned jak se pokloní, oplatí ji uklonu. Když se lady rozejde, rozejde se s ní. Má pocit, že některé dívky mají potřebu se odlišit tím, že vedou schůzku jednou je to fajn, podruhé už mu to začíná vadit. Položí ji první otázku. To velmi rád slyším. Pousměje se na lady Rosalie, a čeká zda se jej zeptá také na jeho náladu, díky čemuž nastane trapná chvíle ticha, tak ji raději položí druhou otázku. Rád by ji slbil, že tu zůstane dlouho, ale to bohužel nemůže zaručit. JSem rád, že se vám tu líbí. Řekněte lady, zúčastnila už jste se soutěže? Když se lady zastaví u keříku, trochu se pousměje. Ale její poznámka jej trochu vykolejí, tohle mu totiž ještě nikdy nikdo neřekl. Ehm děkuji. Odkašle si, a hledá nějakou lepší reakci. A jak podle vás voním? Zeptá se jí, není si jistý, jaký šampon či mýdlo zrovna používá a vůni voňavek taky moc nerozeznával. Lepší reakce jej však nenapadla a jako jediná dívka má možnost se k němu přiblížit. Doslova. (Pokud se tedy nepočítá, když nějaké dívce nabídne rámě). Mezi moje koníčky patří určitě jízda na koni, psi, mám rád vaření a vcelku i filmy a knihy. A co vy? Zepá se jí na oplátku.
Felicity Cabrrera
Felicity Cabrrera
Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 17. 02. 19
Age : 24
Location : Calgary
https://selekce3.webnode.cz/felicity-cabrrera/

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 9:41 pm
S vděčností přijme jeho rámě a nechává se vést, jelikož si je jistá tím, že to zde princ zná mnohem lépe a ví, kam ji vede, tak nad cestou nepřemýšlí. Když princ mluví, snaží se co nejméně dívat po okolí a spíše věnovat pohled jemu, ale zase ne tak moc intenzivně, aby to případně nepůsobilo nepříjemně. Občas jednoduše koukne před sebe, kam to jdou, ale většinu času jsou opravdu její oči zaměřené na prince. To je od vás velmi milé, děkuji. Kdyby cokoli, určitě se vám ozvu, ujistí ho s mírným přikývnutím. Zase se tu cítí o něco lépe, když ví, že má za kým jít, pokud by se dělo něco špatného. To je pravda, zasměje se jeho poznámce, že se vlastně jedná o jeho dům. To chápu, člověk je zvyklý na takový svůj klid a najednou je tu takhle rušno, souhlasí s jeho slovy. Při povídání ohledně paláce zaujatě poslouchá a nijak do řeči princi neskáče. Jen když se zmíní o své vzpomínce, tak se jí koutky roztáhnou do úsměvu. Až když domluví, tak se rozhodne k tomu něco říct. Oblečení? Opravdu? zasměje se, určitě vás za to musela milovat. Ale věřím tomu, že si to zasloužila. Určitě klobouk dolů, věděl jste jakou slabinu zasáhnout, protože oblečení je většinou pro ženu to nejdůležitější. Byla potom na vás alespoň hodnější? zeptá se, stále s pobaveným výrazem na tváři. Ne, že by se její nervozita vytratila, to vůbec, ale už to není ta hlavní věc, kterou zrovna vnímá. Děkuji vám za odhalení kousku vašeho mladšího já, kývne hlavou, je opravdu ráda, že jí odpověděl, ačkoli by pochopila kdyby ne, protože někdo si své soukromí jednoduše střeží. Když odpoví na třetí otázku a princ se zastaví a otočí se k ní čelem, srdce jí trochu poskočí, protože se trochu lekne, že řekla něco špatně, ale jeho slova ji zvládnou naprosto uklidnit. Věnuje mu jeden bezpodmínečně šťastný úsměv, je ráda, že ho svými slovy alespoň trochu potěšila a její upřímnost nebyla nevítaná, to vám věřím, přikývne. Na upozornění ohledně dvou dalších otázek jen kývne hlavou a přistoupí na onu hru, že se jedná o velmi závažné téma, tudíž nasadí vážný výraz, aby celou situaci podtrhla. Jakmile se princ posadí i ona si sedne na lavičku. Snaží si hlídat rovná záda a překříží nohy v kotnících, protože tenhle způsob sezení si už tak nějak nejvíce zautomatizovala. Během toho si vyposlechne otázku a neubrání se tomu, aby se jí koutky úst zvlnily v lehký úsměv. Dobrá otázka, Vaše Výsosti. Moje maminka byla strašně nadšena, když se jí narodila holčička, protože si holčičku vždy přála a doslova se prala o to, aby mi mohla dát jméno. A jelikož je doktorkou a musí tedy ovládat latinu, tak zabrousila právě v těchto vodách, začne vysvětlovat, až při svém studiu jsem zjistila, že moje jméno je odvozené od latinského slova felicitas, což by mělo znamenat štěstí, podívá se na prince, zda mu tato odpověď takto stačí. Další otázka ji trochu zaskočí, ale snaží se to na sobě nedat moc znát. Myslím, že jako úplně úplně první, co bych udělala, tak že bych vám padla do náručí, zase má možná trochu tendenci se červenat, proto raději nerozvádí, že by jej nejspíše i políbila, jistě si princ dokáže domyslet, že pouze objetím by to neskončilo. Ale je mi jasné, že na toto jste se neptal, zasměje se. Je těžké o tom takto polemizovat, přizná se, ale pravděpodobně bych chtěla být ještě na poslední chvíli sobecká a vyjet si třeba někam na pár dní, kde bychom si mohli užít společné chvilky, před tím, než by přišly všechny ty královské povinnosti, vyloží své momentální myšlenky. Až příliš si to asi kreslí jako pohádku, ale je jí tak nějak jasné, že králové nikdy nemají času nazbyt a na prvním místě by vždy mělo být blaho země. Jaké máte vlastně pocity z toho, že jednou zaujmete místo svého otce? zeptá se v návaznosti na jeho otázku a trochu nakloní hlavu na stranu, když jej poslouchá.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 9:49 pm
Pousměje se na prince Snad to nepovíte vašemu otci, že jsem vás špatně oslovila, nechtěla jsem ho nahrazovat. Poví žertovným hlasem a pokračuje dál. Odpusťte mi moji nezdvořilost a neokázalost, jak se vůbec máte vy po tak namáhavých schůzkách, není to na vás už příliš? Vypadáte moc unaveně a nechci vás tu unavovat ještě víc, než jste. Mile se na prince pousměje a pokračuje dál. Soutěže jsem se bohužel nezúčastnila...V tu dobu mi nebylo nejlépe Smutně se podívá na prince a naváže na větu. Začala mě mírně bolet hlava a chytaly mě křeče v břichu, vůbec nevím z čeho. Sáhne si na břicho, které ji ještě trochu bolí. Na chvíli se zastaví a snaží se zhluboka nadechnout, aby se jí nemotala hlava. Omlouvám se ti princi, ale...nějak se mi začíná motat hlava. Potichu řekne princi smutným hlasem. I když se jí trochu ještě motá hlava, pokračují dál v cestě po zahradě. U keřů se zastavili a Rose si přičichla k růžím. Začala je srovnávat s princem, ale výsosti se nic nevyrovná. Jak voníte? To zatím nemohu říci, jelikož jsem neokusila vaši vůni. Usměje a mírně zčervená. Leda...že byste mi dovolil si k vám přičichnout. Podotkla potichu ale tak, aby ji slyšel. Podívá se princi do očí a vykouzlí ten nejroztomilejší úsměv, co jen umí. Opravdu jízda na koni? Miluji koně, jako malá jsem na nich jezdila a starala se o ně. Celkově mám zvířata ráda a nedala bych na ně dopustit. Začne se rozplývat nad koňmi a zamyslí se nad další odpovědmi. Z vaření nejraději peču, hlavně sušenky a buchty. Buchty nejčastěji s kousky čokolády uvnitř a sušenky s jahodami. Musela se pousmát nad touhle větou. Na filmy se moc nedívám, spíše si přečtu nějakou knihu, nejvíce mě baví číst dobrodružné a nebo scifi. Po knížkách navázala rovnou na zpěv. Ale úplně nejvíc mě ve volném čase naplňuje zpěv a hraní na klavír. Od malička jsem zpívala ve sboru a tam začala hrát i na klavír, na který hraji dodnes. O tomhle tématu by mohla povídat Lady Rose celý den, ale to by musela mít jistotu, že jí princ neuteče pryč. Princi, jak byste si představil ideálně strávené odpoledne či večer s dívkou ze selekce? Při pohledu do nádherných princových očí se začala červenat a proto se jen mile pousmála a očekávala jeho reakci.
Evelyn Smith
Evelyn Smith
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 18. 02. 19
Location : Tammins

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 10:18 pm
No víte, zrovna probíhá. Nestává se každý den, že s vámi na schůzku jde vaše královská výsost do královské zahrady. Usměju se na něj a pokračujeme v naší procházce. Co je vaše nejoblíbenější jídlo? Moje jsou čokoládové muffiny, ve kterých jsou jahody a na hoře jsou posypany kousky čokolády. Takovou delikatesu u nás pekla naše sousedka. V tom uvidím tulipány a rozsvítí se mi oči a na prince hodím ten největší kukuč, co umím. To jsou snad ty nejkrásnější tulipány, co jsem kdy viděla. Jsou i hezčí v naší zemi? Kolem nás ptáci zpívají, větříček pořád fouká a pomalým, ale jistým tempem jsem se dostali na začátek zahrady. Byla to krásná schůzka vaše královské výsosti. Udělali jste na mě velice dobrý dojem a myslím si, že jste hodný a velice milý chlapec. A čekala jsem až mě vyzve, že mohu jít do paláce.
Eliese Lacroix
Eliese Lacroix
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Denbeigh

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 10:51 pm
Letmo se usmála, jakmile zažertoval. Sice není radno žertovat o tak vážném tématu, ale lidé nemohou být stále škrobení a vážný. Krom toho úsměv vyplynul docela přirozeně ze situace. „Myslím si, že bych se i do koňského sedla vyhoupla, když bych u sebe měla dobrého učitele.“ Pokud se měla pouštět do něčeho nového, pak potřebovala vědět, co dělat a jak si případně poradit. Nikdy neuměla skočit do vody po hlavě, pokud neviděla na dno. Nepustila by se do ničeho, aniž by věděla, co čekat. Naopak, kdyby jí princ dělal společnost a ukázal, jak má koně vlastně ovládat, třeba by ještě jízdu začala mít ráda. Bohužel v místě odkud pochází, se zrovna do blízkostí koní nedostala. Mohla to tedy zde napravit.

„Špatná rozhodnutí se bohužel dějí. Dělá je král stejně tak jako zahradník. Umění je v tom, napravit, co jeden napáchal. Pochopitelně se nevyvarujete zaškobrtnutím, ale věřím, že jich bude co nejméně. Není takový člověk, který se zavděčí všem. Ale pokud budete mít na srdci blaho většiny, pak myslím, že nemůžete šlápnout vedle.“ Chtěla ho povzbudit, přestože netušila, zda si vůbec její slova vezme k srdci. Třeba ho nudila, ale nemohla si pomoc. „Co se druhé věci týká… Nepochybuji, že toto bude záležet i na přístupu královny. Královna by měla mít pochopení pro krále ze všech lidí největší. Volit mezi dobrým králem a dobrým manželem není lehké. Ale opět tu je zájem většiny. Vaše žena by měla pochopit, že ne vždy bude vše růžové, ale též by měla cítit hrdost na to, jak pod vaší vládou země rozkvétá. Krom toho, nepochybuji, že byste zanedbávání královny záhy vynahradil. Máte to v očích.“ Přiznala vlastní domněnku. Mohla sice jen hádat, ale když se dívala princi do tváře, měla pocit, že je pro něho cit v manželství velmi důležitý. A pokud by si skutečně vybral dívku, kterou bude milovat, pak kdejaký přehmat záhy vynahradí, aby láska přetrvala.

„Ano, prozkoumání něčeho nového,“
usměje se a přikývne na jeho slova. Dle jeho výrazu pochopila, že dostal nápad. Snad ho tedy společně uskuteční a půjde o něco velmi zajímavého. Ovšem fakt, že princ peče, ji opravdu překvapil. „Páni,“ vydechla. „To je velmi zajímavý koníček,“ přiznala. „Jaké jídlo připravujete nejraději?“ Neodolala a musela se zeptat. Ono i to, zda člověk raději peče nebo vaří, hodně napoví. „Víte, že by mě docela lákalo od vás někdy něco ochutnat?“ Nadhodila jednu z možností, i když nevěděla, zda ji okamžitě princ nezamítne.

Když nakonec od prince dostane květinu, skromně ji přijala a poděkovala. „Je krásná,“ dodala záhy. V myšlenkách přitom zabloudila ke květomluvě. Spousta lidí se uchylovalo k růži. Zapomínalo se pak, že existují daleko krásnější květiny. Celkově byla růže zbytečně přeceňovaná. Tulipán ji skutečně potěšil. Pohled pak přesunula ke kráčejícímu pávovi. Automaticky se jí vybavila vzpomínka na jednu dívku, která se nesla stejně hrdě jako páv, až to bylo komické. Když však přijde hovor k selekci, zpozorní. „Nebudu lhát, byla jsem původně k selekci trochu skeptická,“ přiznala otevřeně. „Ale myslím, že jí postupně chápu víc a víc. Však by se dala přirovnat k pávu před námi. Krásná na pohled, okázalá a vznešená. Nejde jen o to, abyste si vybral manželku. Jde o něco, co se může nabídnout lidu. Jsem si jista, že spousta lidí nyní selekcí žije. Takovým lidem dává selekce možnost zapomenout na všední starosti. Účastnicím dovoluje prožít pohádkový příběh a královskou rodinu neukazuje jen jako něco božského a nad námi všemi. Ukazuje váš lidský přístup. Myslím, že selekcí ve finále můžete změnit hodně věcí.“ Všimla si, že se jejich procházka blíží ke konci. Chtěla se tedy naposledy zeptat na otázku, než princ zcela jistě ukončí jejich rozhovor. „A co vy a selekce? Myslíte, že tu najdete, co hledáte?“ zeptala se a přitom pohledem přejela po všech dívkách. „A teď nemluvím jen o budoucí ženě.“ Pokud ji princ dobře poslouchal a ona se v něm nepletla, pak byla otázka času, než vytěží ze selekce daleko víc, než ostatní čekají.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 11:52 am
Emma

Viděl jak si v zahradách některé dívky stěžují na podpatky, ale on nechápal proč. Nikdo je přece nenutí nosit vysoké podpatky. Na dresscode to napsané není a žádná pravidla ohledně bot také nejsou. Všiml si, že jedna z dívek si vzala balerínky. Ví že časopisu se více líbí podpatky, ale za baleríny nikdo nesní. Jako další se u něj objeví lady Emma, kterou si také dal zavolat. Upřímně jej překvapí, když ji vidí zde. Myslel si, že to vzdá po tom jak jej veřejně ponížila. Když k němu příjde, pomůže jí do altánku. Nemůže si nvšimnout, že se mu nepokloní a navíc jej osloví špatně. Další kdo pohřbil mého otce. Výsosti. Opraví ji a přesto, že lady nezačala schůzku nejzdvořileji, on ji odsune židli a nechá ji se posadit. Poté se posadí i on. Smím vám nabídnout něco k pití? Jakmile vyřeší občerstvení, položí ji první otázku. Jako první si všimne její upřímnosi. Jsem si jistý, že se vám musí velmi stýskat, snad má společnost a společnost dívek je dostatečným rozptýlením. Usměje se na ni. S dvkouse setkal před čtyřmi lety, to jí bylo třináct a jeho zrovna zasáhla puberta, tehdy nevypadal tak dobře jako nyní. Ale měl svobodného ducha, přece jenom tehdy ještě jeho bratr žil. Legrace nebo já? Jindy bych řekl, že to je synonymum, ale v tomto případě to moc nechápu. Nakloní hlavu na stranu a čeká jestli k tomu ještě něco dodá. Trochu se usměje při té vzpomínce na malou Emmu a její panovačnost. Nedotýkej se toho! Nedotýkej se tamtoho! Vždycky z Emmy měl pocit, že se nebála ráznosti i vůči prince taková byla. Na jednu stranu to bylo hodně bezmyšlenkovité, ale dvážné. Když se mu začne omlouvat. V pořádku. Už se nezlobím. Na slovo už dá důraz, přece jenom jej to naštvalo, nikoho nepotěší když jej v živém vysílání ponížíte. Není to tak strašné, brzy váš počet snížím, takže vás nebude už pětatřicet. Ano plánuje pár dívek vyřadit hned po prvním setkání. Řekněte lady, co mi povíte abych vás nevyřadil? Ne že by si to nezasloužila, ale já jsem takový blázen, že dávám vždy druhé šance a druhou šanci i po druhé šanci. Několikrát se mu to už vymstilo.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 12:49 pm
Vanessa

Nad její dedukcí přikývne. To vskutku ano. Začínám chápat proč lidi chcou první vyloučení a to už jenom kvůli mému klidu bych to měl udělat. Možná to není fér co říkal lady, ale každá dívka se musí naučit čelit temné pravdě a mezi to patří i vyloučení. Koneckonců vzít si může jenom jednu. Koho byste vyloučila jako první vy? Položí ji otázku, snad jenom aby viděl, jak na ni bude reagovat a také aby zjistil, jestli jsou mezi nimi nějaké nešfáry. To je v pořádku, naučil bych vás s tím. Odvětí jednoduše, vidí na lady rozpaky, jenom se vřele pousměje. Neví z které kasty dívka pochází, ale to mu nevadí a momentálně to ani nemíní řešit.
Nakonec ji položí otázku ohledně sotěže. Trochu se nad jejími slovy pousměje. No mohl bych vám napovědět kde najdete alespoň tu první, ale to by poté asi nebyla taková zábava. A navíc jiným dívkám nápovědu také nedal, i když ty si o ni neřekly. Kdyby jej nějaká o nápovědu požádala, patrně by jim poradil. Když vidí, že její úsměv povadne, tak na ni starostlivě pohlédne a trochu se k ní nakloní. Ach lady. Vzdychne, když nakonec promluví. Samozřejmě že máte navíc. Každý z nás má navíc. I my jakožto královská rodina někdy máme navíc, nemyslím bohatství ale moralitu. Možná prot oje dobře že naše příští královna nebude mít modrou krev. Bude první dívkou která dokáže světu, že každá dívka může být princeznou. Zní to jako z nějaké dívčí knížky, ale on to tak myslel. Ale jako správná princezna, lady, potřebujete prince. Významně na ni mrkne a trochu se k ní natáhne. Kam by vás princ měl pozvat, abyste mu nedala košem? Ptá se v třetí osobě, ale vlastně to myslí na sebe.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 2:09 pm
Felicity

Nabídne jí rámě a ona jej příjme. Vede je on, jelikož přece jenom zná cestu a ví že se tu společně neztratí. Nemůže si nevšimnout, že lady spíš než cestu sleduje jeho. Občas jí ten pohled platí, ale nechce na ni přílišm moc zírat. Navíc viděl hodněk krásných dívek, dle vzhledu se prostě rozhodnout nemůže. Rozhodne povaha. Přesto nedovol, aby se tu ějaká dívka cítila nepříjemně. Proto ji nabídne, že kdyby se cokoli dělo má přijít za ním. Je rád, že na začátek lady rozesměje, jejich schůzka je poté vypadá zase trochu jinak. Nad vzpomínku se lehce usměje. To ano, ale udělal jsem jí toho více. To že to vždycky řekla rodičům jí nikdy moc nepomohlo. Vždycky jsem vymyslel něco dalšího. Pokrčí rameny. Jako malý byl velký neřád, no nakonec se rodiče rozhodli, že chůvu nepotřebuje a on pak přestal. Asi jej to přestalo bavit či si tak zvykl na svou chůvu, že nedokázal dělat tyhle naschvály někomu jinému. Což je pro všechny v jeho okolí dobrá zpráva. A co vy? Máte nějakou historku z dětství? Zeptá se jí na oplátku. Vzhledem k tomu, že se jej ona zeptala, cítí své právo se také zeptat.
Nakonec nadhodí, že pro ni má dvě otázky, otázku ohledně rande si nechává schválně nakonec. Chce první znát její reakce na tyto dvě otázky. Jako by šlo o vážná témata se posadí na lavičku. Všimne si, jak se automaticky usadí správně. Ta s tou knížku beztak aj spí. Ještě že nemáme pravidla o spánku nebo by některé komorné musely hlídat dívky a sledovat jestli spí dobře. Nechá si vysvětlit, odkud pochází její jméno, on sám trochu latinu uměl, ale spíše jenom kvůli návštěvám církve, to vždycky oprášil slovník. Spíše se učil jazyky, kterými se domluví v zemích jejích spojenců. Takže vy jste vlastně naše stěstíčko. S úsměvem do ní dloubne a poté se k ní natočí čelem. A co by štěsstí udělalo šťastným? Položí ji lehce hloubavou otázku, ale nemůže si ji odpustit. Nad její odpovědí na druhou otázku se upřímně zasměje. Je mu jasné ale že se lady ještě poněkud krotila. Nemusíte se bát, ve chvíli kdy oznámím svou vítězku si oba sbalme kufry a odjedeme na předsvatební cestu. Zasměje se při tom spojení, ale po selekci chce ještě naposledy vycestovat a to s ženou kterou bude milovat. Nakonec mu položí pro něj těžkou otázku, že se zase na chvíli on odmlčí. Víte, asi bych řekl... Že to ješě chvíli potrvá, král mi dává čas, než se všechno doučím a také kvůli selekci, aby toho na mě nebylo přespříliš. Moje korunovace určitě bude až po svatbě. Zároveň ale nechci čekat moc, protože... Přece jenom můj otec toho zvládl více než kterýkoli jiný vůdce země během tak krátké doby. Některým se to možná nelíbí, třeba kasty se jim nelíbí, ale neuvědomují si, že všechno to vyžadovalo nějakou práci a vidět ten nevděk... Prostě se na to oba těšíme, až se stanu králem. Zakončí to nakonec rychle, protože má pocit, že se jí odhalil svými slovy až moc. Takžé mé štěstí, povězte, kdyby vás chtěl obyčejný princ jako já někam pozvat, kam bychom zamířili? Zeptá se jí s lomeným úsměvem.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 2:30 pm
Rosalie

Nad tím, že oslovila jej špatně a jeho otce prakticky pohrřbila nakonec jenom mávne rukou. Neví však c na něm je takového, že působí unaveně. Přece jenom se naží na každou dívku usmívat a tak ho trochu vyděsí, že lady vidí skrz něj. Vlastně nejsem tak unavený. Zalže a opravdu bravůrně. Vřele se na ni usměje, čímž jí chce naznačit vděk za její starost. Poté se dostanou k soutěži a on se nan i podívá dost skepticky. Však soutěž potrvá ještě týden. Lehce do zamručí. Má pocit, že lady se jednoduše snaží vyvléknout z toho, prtoože jí to nezaujalo nebo je to pod její úroveň. Následně poté začne dále rozvíjet své nemoci. Měla byste zajít od nemocničního křídla. Poví, neví zda se v něm dívka snaží vyvlat sympatie nebo lítost, ale rozohdně to není správný tah ja k na prince. Nehledá vztah s někým koho by litoval. A pak začne že s tím, že ji i bolí hlava. Má chuť zakoulet očima, protože má najednou pocit z lady, že je jenom afektovaná. Když jej ale začne srovnávat s růži a pak řekne že vlastně neví jak voní, pozvedne obě obočí. Tak jak víte, že voním lépe? Zeptá se jí skepticky. Poté vidí procházet strážného, tak snad jenom kvůli lad z dvou různcý hdůvodu ho k sobě zavolá. První důvod byl, že jí něvěřil, že jí je tak moc strašně zle najednou, tak aby příště zkusila jinou taktitu, moc by si potom nikdy nepokecali a druhý důvod byl, že jí trochu věřil, že je jí zle, proto jej zavolal, aby ji odvedl do nemocničnho křídla. Jordane, prosím doprovoď lady Rosalie do nemocničního křídla, ať jí předepíšou něco na hlavu a křeče v břichu a ať ji doktoro pořádně zkontroluje, co jí vlastně je. Pak mi dojdi říct. S tím se lad ukloní a nechává je oba odejít.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 3:10 pm
Evelyn

Možná jí to připadá jako něco zvláštního, pro něj to momentálně je jako další den v práci. Což by asi tak neměl brát, když se jedná dívku, kterou by si měl někdy vzít. Kdžy se ona rozejde, on chvíli stojí, protože se mu nechce moc chodit, no ale nakonec se rozejde, i když ho pomalu ale ijstě začíná štvát, jak ho lady vede, jako by to tu jí patřilo. mlouvám se lady ale to vám nepovím. Mám rád sladké, ale nebudu specifikovat, jelikož je to otázka, kterou jsem dal i do soutěže. Je si jistý, že lady o tom už musela slyšet. Přece jenom soutěž probíhá už několik dní. Když vidí jakou radost má, když vidí tulipány, jeden ji utrhne. Obávám se, že neví, jestli jsou nějaké hezčí, nebyl jsem všude v naší zemi. A navíc jsem se všude nedíval na tulipány. Když jeho schůzku hubě utne, troch use zamračí. Jestli je jí moje pozornost tak proti srsti, proč sem jezdila? Přesto se jí zdvořile ukloní a poté bez jakýkoli dalších slov odchází.
Emma Dean
Emma Dean
Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 16. 02. 19
Age : 22
Location : Summer

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 4:14 pm
*Když ji opraví, na tváři se jí usadí ruměnec. Zase to pokazila. *Omlouvám se. Něco k pití? Bylo by neslušné, odmítnout. Poprosím jenom sklenku vody. *S úsměvem přijme nabídku. * Ale jistě. Jsem moc ráda, že se mi naskytla tato možnost. Jen jsem nikdy nebyla zvyklá být pryč z domova. Vždycky mi začali chybět koně, na kterých jsem byla zvyklá denno denně jezdit. Když už jsem u toho, jak se má Nautilus? *Zajímala se o princova koně. Vždycky jí zajímalo, jak se daří jejím bývalým koním. Ačkoli teď ta otázka nebyla úplně vhodná. *Děkuji. *Slyšela ten důraz na to slovo. A bylo jí jasné, že princ nemluví úplnou pravdu. Rozhodně jej to její vystoupení stále štvalo. Nedivila se mu. Sama na sebe byla taky naštvaná. *Pořád to ale bude dost psychicky náročné. Na každou z dívek si najít čas na schůzku. *Kdyby se nenacházela před princem, jistě by se hrůzou otřásla, takto ale pouze nasadila úsměv, který jak doufala, bude přívětivý. *Myslím, že se slovy nedá popsat, proč bych zde měla zůstávat. Ne že bych si to nepřála, ale rozhodnutí nenáleží mně. Je na Vás a já vím, že bych si zasloužila vyřazení. Ale přesto bych zde ráda zůstala. Nejde mi o majetek, ráda bych zde zůstala, kvůli dívkám, s nimiž jsem se stihla zpřátelit a taky kvůli Vám. Ne Vám, jako princi, ale Vám jako osobě. *Přiznala a začervenala se. Tohle nikdy nikomu neřekla. Nikdy nečekala, že by k princi mohla cokoliv cítit. Prozatím to byla jakási úcta a touha jej poznat. Ale po jejím výstupu si připouštěla, že trvání Selekce nebude dlouhé, alespoň ne pro ni.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 5:14 pm
Eliese

Hned po její první větě, má pocit, že naraží na něj, což mu příjde zvláštní, ale po chvíli si uvědomí, že dívka může doufat, že ji naučí jezdit nebo ji alespoň bude věovat čas. Přesto by na první schůzku chtěl zvolit něco co jde jim oběma. Má strach, aby dívka jejich schůzku nezdržovala jen proto aby s nim byla déle. ale samozřejmě pokud si to lady bude přát i za dva týdny či déle, tak jí to přání splní.
To sice ano, ale rozhodnutí zahradníka neovlivní tolik lidí s takovým zásahem jako rozhodnutí krále. Opáčí lady trochu posmutněle. Poslední tři roky věděl, co bude jeho úlohou jeden den a přistupoval k tomu zodpovědně. Věděl, že jeho otec toho prožil hodně, vedl válku, založil kasty, ztratil syna, svou milovanou dceru kvůli spjenectví prakticky prodal člověku o kterém všichni věděli, že jej nikdy nebude milovat a nyní s ním musí žít a jeho nejmladšího syna chce svým způsobem taky zaprodat, aby uklidnil lid v zemi, který nemá daleko k bouření po jistém škatulkování. Jsem rád, že ve mě věříte, má drahá lady, vážím si vašich slov a opravdu si přeji aby byla pravdivá.
A další pozitivum i negativum, že si vezme dívku prostého původu. Sice na kralování patrně bude sám, ale možná jej překvapí. Jeho maminka se královnou snad narodila. Lidi v králoství ji milují a přitom taky byla kdysi obyčejnou dívkou. Její chápavost jej doopravdy překvapí, že na chvíli oněmí. Tohle si přál, mít ženu, která by jej chápala ,ale netušil zda to byly slova co lady právě vymyslela nebo je to její názor. A vy? Neodolá se jí zeptat. Jak byste se tvářila, kdybych vám ráno popřál dbré ráno a pak bychom se viděli až večer při přání dobré noci nebo byste už dokonce spala? Zeptá se jí. Odpovědi, které se týkaly nějakých pomyslných lidí jej zajímaly jenom pokud to člověk trochu směřoval na sebe.
a jak bych to měl vynahradit vám? Co by vám na světe udělalo největší radost? Nyní jej dpověď zajímá i pro účely selekce, přece jenom odpověď se mu může hodit.
Jaké jídlo? Nad tím se musí zamyslet a poté pokrčí. Asi palačinky, ale víc mi dělá radost když připravím pokrm který udělá radost dané osobě a ne mě. Přizná. Tuhle stránku zdědil po matce, ta která uprostřednostňuje i v maličkostech jiné před ním. Nad jejím dotazem se musí zasmát. A co kdybch vám řekl, že jste tak už udělala? Nechá chvíli napětí a poté pokračuje. Vaše první večeře v paláci. Sestavoval jsem pro vás menu a dezerty jsem pomáhal připravovat. Hlavně dezerty tedy, ale podílel jsem se i na předkrmu a hlavním chodu. Polívky nejsou mje parketa. Ano na všem v selekci jsou skutečně jeho otisky prstu.
Nakonec ji dá tulipán, což jej dle jeho velmi skromná květina, ale na druhou stranu veli krásná. Samozřejmě kdyby nad tím nepřemýšlel dal by ženě růži, protože to by jej napadlo jako první, ale on má rád i jiné květiny, jako jiřiny či lilie nebo orchideje. Jsou netypické, ale krásné. TO chápu, selekce je něc nového. Taky jsme byl skeptik. Přizná, přece jenom jednalo se o jeho budoucnost. Doufám, že mi přinese přátelství, lásku, štěstí a samozřejmě královnu. A cítím, že to dostanu. Mluvil tak sebevědomě, že šlo poznat, že to myslel vážně. Poté se s lady rozlučil a nechal ji odejít.
Felicity Cabrrera
Felicity Cabrrera
Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 17. 02. 19
Age : 24
Location : Calgary
https://selekce3.webnode.cz/felicity-cabrrera/

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 5:21 pm
Žalovat se prostě nemá, zasměje se, když se princ zmíní, že chůvě její stížnosti nikdy nepomohly a že na ni vymyslel poté ještě něco dalšího. Ona sice nikdy chůvu neměla, ale jak ho tak poslouchá, tak na jednu stranu to muselo být fajn, mít někoho na kom si člověk může své lumpárny vybít. U ní to vždy odnesli rodiče. Jakmile jí princ položí stejnou otázku, tak si v duchu trochu vynadá, protože když otázku pronášela, ani ji nenapadlo, že by se to mohlo otočit proti ní. Ačkoli by se odpovědi ráda vyhnula, je si dobře vědoma toho, že princ jí taktéž odpověděl a tak by od ní bylo nehezké, kdyby se tomu vyhnula. Myslím, že mí rodiče by vám dokázali povědět mnohem více příhod než já, ujistí ho. Ovšem tu, kterou mám na talíři prakticky pořád, pousměje se, je ta, když jsem čirou náhodou narazila na skříňku, kde měl táta zkované takové to drahé pití, které vytahuje pouze při nějakých zvláštních příležitostech. A protože jsem byla zvědavá, chtěla jsem se zkusit napít, ale příšerně to smrdělo a tak jsem si myslela, že je to zkažené, na tváři se jí objeví takový rozpačitý úsměv, protože není ten typ, který by byl zvyklý být jako otevřená kniha pro všechny. Jenže ví, že tady musí být trošku otevřenější a zároveň na ni princ zvládl už udělat dobrý dojem, tak je to zase o něco snadnější. Tak jsem to začala vylévat do dřezu, jistě si dokážete představit to zděšení v očích mého táty, uculí se. Jako malá byla celkem neřízená střela, stačila chvíle nepozornosti a pohroma byla na světě. Doufám, že ano, zazubí se nad poznámkou ohledně štěstíčka. Když se k ní natočí čelem, tak se neubrání tomu se mu na chvíli podívat do očí, když jí pokládá další otázku. Svoji odpověď tentokrát nevyhrkne ihned. Až po chvíli se odhodlá promluvit. Nerada bych, aby to vyznělo jako nějaké ztěžování si, Vaše Výsosti, vysvětlí nejprve, protože se tu opravdu má velmi dobře, bez pochyb by mě ale potěšila možnost strávit alespoň pár chvil v přítomnosti nějakého čtyřnohého mazlíčka. Nechápejte mě totiž špatně, ale doma mě na každém kroku pronásledují čtyři páry psích tlapek, tak mi to možná trochu schází, sklopí pohled. Zakázala si myslet na své fenky, protože se jí po nich stýská, ale jak vidí, tak své myšlenky úplně pod kontrolou nemá. Jen co však princ začne mluvit, tak pozvedne hlavu a se zájmem si jeho slova vyslechne. To zní krásně, pousměje se. Je si jistá, že ať už tou vyvolenou bude kterákoli dívka, určitě bude z takovéto cesty bez pochyb nadšená. Jen co princ začne mluvit o korunovaci a královských povinnostech, tak z její tváře zmizí úsměv a nahradí ji vážnější tvář. S lehkým kýváním ho poslouchá. Až když svá slova zakončí, tak se rozhodne mu k tomu něco říct, aby mu dala najevo, že si jeho otevřenosti cení. Tomu rozumím, vše se naučit není jistě běh na krátkou trať, ale je hezké, že vás v tom otec takto podporuje a nejste na to sám. Určitě musí zamrzet, když vidíte jak to lidé vnímají, obzvláště, když všechno stojí nějaké úsilí a práci, povzdechne si lidé jsou naštvaní když moc prší a chtějí slunce, ale když zase je teplo až moc, chtějí déšť. Vždy se najde někdo, kdo bude proti, třeba i jen z principu. Lidé si navíc většinou uvědomí, co je pro ně dobré, až když o to přijdou, snaží se ho svými slovy pokud možno trochu ukonejšit. Ona nikdy proti kastám nebyla, ale setkala se s pár lidmi, kteří ano a svým způsobem nechápe, co by takoví lidé chtěli. Takhle to funguje a každý má své místo, to by jim mělo stačit. Myslím, že štěstí by bylo jistě potěšeno navštívením oblíbeného místa obyčejného prince, odpoví se zářivým úsměvem. Opravdu by ho ráda poznala a to se vším všudy, i co rád dělá a jaká místa rád navštěvuje.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 7:19 pm
Vážně nejste unavený? Vypadáte sklesle a spíše působíte smutně, vaše královské výsosti. Podívala se na prince ustaraným pohledem a smutně se usmála. Pokračovala v konverzaci a navázala na soutěž. To je super, že bude ještě týden. Chtěla jsem se zapojit na 100%, tak snad mi bude lépe, abych se mohla přidat....Hrozně by mě to mrzelo a vůbec bych si neodpustila, kdybych se nemohla zúčastnit. Povzdechla si a sklonila hlavu tak, aby jí princ neviděl do tváře. Ukápla jí i slza, protože jí to strašně mrzí. Hodně by si tím ublížila, kdyby se nemohla zúčastnit. Zdvihne hlavu a pokračuje. Doufám, že si nemyslíte, že se z toho snažím nějak vyvlíknout a nebo že je to pod moji úroveň...Tohle bych si rozhodně nedovolila princi. Podívá se vystrašeně na prince a snaží se být v klidu. Pokračovali dál v rozhovoru a na jeho poznámku ohledně nemocnice odpoví. Máte pravdu Vaše Výsosti, měla bych si zajít do nemocničního křídla se nechat zkontrolovat. Snad to nebude nic vážného. Posmutní při posledním slůvku a skloní hlavu tak, aby na ni princ neviděl. Strašně se za sebe styděla a tak se mu záhy omluvila. Chtěla bych se vám omluvit za své chování, jestli jsem vám přišla moc citlivá...Nemám zapotřebí se takto zalíbit a zviditelnit...Snad vám to tak nepřišlo a ještě jednou se moc omlouvám. Pohlédla mu omluvně do očí a snažila se o mírný úsměv. Procházejí se dále zahradou a Rose se usměje při dotazu prince a krásně mu odpoví. Milý princi, jelikož je Vaše krása nehynoucí a okouzlující, tudíž i vaše vůně musí být neodolatelná a šarmantní zároveň. Mrkne na prince a mile se na něj pousměje. Po chvíli si nechá zavolat kolemjdoucího strážného, aby mě nechal odvést do nemocničního křídla v paláci. Než se mě strážný ujal a odvedl do paláce, rozloučila jsem se s princem svým výstavným pukrlem a nejkrásnějším úsměvem, co jen umím. Ráda jsem Vaše poznala, Vaše Výsosti.
Eliese Lacroix
Eliese Lacroix
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Denbeigh

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Fri Mar 01, 2019 8:02 pm
Věnovala mu mírně překvapený pohled, když téměř ihned převedl myšlenku chápavé královny na její osobu. Zadívala se mu do očí, než se něžně usmála. „Těžko se soudí, když v té situaci nejsem. Přesto bych se snažila mít co největší pochopení. Král má přeci mnoho povinností a bylo by sobecké, chtít všechnu vaši pozornost.“ Mluvila upřímně. Nechtěla myslet na to, co by bylo, kdyby byla královnou. Přesto, kdyby jí byla, krále by respektovala a chápala jak málo času má ve svém plném programu. „Zajisté by přišla chvíle, kdy by mě mrzelo, že se mnou netrávíte více času, ale chápala bych to. Uskromnila bych se a doufala, že si časem chvíli na vlastní ženu najdete.“ Nepochybovala o tom, že v takovém případě manželství není jednoduché. Ale dobrý král potřeboval oporu v dobré a schopné královně.

„Nyní vás možná zklamu princi, ale tohle je věc, kterou nejspíš nemohu říct. Největší radost by mi udělal důkaz o tom, že mě znáte. Je příliš jednoduché říct, co by mi udělalo radost. Jenže bych se zároveň připravila o ten krásný pocit, že jste na to přišel zcela sám. Překvapení by se spojilo s radostí a to je myslím cesta k tomu, jak potěšit dívku ze všeho nejvíce.“ Doufala, že tím prince příliš neodradila, ale byla to přeci jen pravda. Mohla si říct například o krásný celodenní výlet, ale co byl ve srovnání s tím, kdyby jí věnoval například nejoblíbenější knihu, o které se párkrát zmínila? Fakt, že by jí naslouchal, by jí vynahradil mnohé.

Ještě překvapenější byla, když vysvětlil, že se podílel na první večeři. „To jsem neměla ani tušení,“ přiznala a obdivně pokývla hlavou. „Je vidět, že do selekce dáváte mnoho. A zároveň bych měla pochválit váš vkus. Jídlo bylo výborné a skvěle sestavené. A prosím, neříkám to jen proto, že jste se právě přiznal k sestavení menu.“ Musela to ocenit. Vážila si jeho zájmu. Mohl selekci bojkotovat, mohl vše nechat na ostatních a jen se vézt na vlně schůzek. Líbilo se jí, jak zodpovědně ke všemu přistupoval. Nakonec přišel čas se rozloučit. Ještě jednou mu poděkovala za příjemně strávený čas, popřála krásný den a zároveň hodně štěstí. Již po prvním oficiálním setkání na ní působil velmi mile. Jistý šarm mu nemohla upřít.
Vanessa Sasha Moon
Vanessa Sasha Moon
Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 22. 02. 19
Age : 22
Location : Belcourt

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Sat Mar 02, 2019 1:37 pm
Lehce přikývla, když začal mluvit. Chápala ho. Koho bych já vyloučila? ta otázka ji překvapila To nevím. Věřím, že každá tady má něco, co ji tu drží. Kdybych měla vybírat, asi bych nezvolila. Nechtěla bych nikomu ublížit každý si někdy musel přiznat, že nezná odpověď na všechno, ale je třeba to přijmout s klidem. Pousměje se a zahledí se svému společníkovi do očí To chápu, ono stačí projít všechny místnosti a někde se určitě něco objeví, jenže tady je jich tolik pousmála se a padla jí myšlenka na pár místností, kde ještě nebyla Tam by něco mohlo být Líbilo se jí, jak věřil, že každý tady má šance na více než byl předurčen, i ona. Jeho slova jí dodávali trochu odvahy Děkuju vám zdálo se jí, že ji důvěřoval a byla mu za to vděčná. Byl tak blízko u ní, ale ona se nedokázala odsunout a ani nechtěla. V ruce žmoulala látku šatů, aby se zbavil nervozity, která ji náhle přepadla a zdálo se, že ji to pomáhá. Dýchala klidně, přesto že byla v rozpacích. Nad jeho dalšími slovy se lehce začervenala a upřímně mu bez rozmyslu odpověděla Kamkoli, jen aby tam byl se mnou poté trochu zalitovala, že si nerozmyslela, co vlastně říká, zda to nevyznělo moc špatně, ale zpátky už to vzít nešlo. A možná to tak bylo dobře, ne každá věta musí být dokonalá. Stejně jako lidé. Myslela si, že nikdo dokonalý být nemůže, ale teď se jí zdálo, že pro ni dokonalá osoba sedí hned vedle.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Mon Mar 25, 2019 5:57 pm
Dnes bylo poměrně hezké počasí a proto se rozhodla zajít do zahrad. Na sobě má šaty tmavě modré barvy a černé balerínky, které jí jsou velmi pohodlné. S výběrem oblečení si nedávala příliš velkou práci, avšak i tak je s ním spokojená. Prochází se pěšinkami a nechává na sebe dopadat paprsky slunce. Prohlíží si kvetoucí květiny, které hrají všemi barvami a pokouší se koukat na svět opět pozitivně. Aniž by si to uvědomovala, začne si pobrukovat jednu španělskou písničku, kterou si dříve poměrně často zpívávala.
Amy Lee Clarke
Amy Lee Clarke
Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Bankston

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Mon Mar 25, 2019 6:25 pm
*Kedze už ma dosť toho byt v izbe rozhodne sa prejsť. Balkóny sa rozhodne na nejaku dobu vynechať, keďže tam nemá úplne najlepšie spomienky, ale aj tak ma to miesto veľmi rada, len je to na ňu príliš. Vezme si jednoduché šaty horčicovej farby a na nohách jej ostanú obyčajne lodičky na nízkom opätku, keďže nič väčšie kvôli kolenu nedáva. Koleno je na tom dobre, len potrebuje ešte chvíľku času, keďže tam ma skaredu modrinu. Je šťastná, že sa nič horšie nestalo nikomu, teda aspoň o tom nevie. Prejde jednou dlhou chodbou a ocitne sa pri dverach do záhrady. Pri pohľade na to nádherne počasie sa rozhodne ísť práve tam. Preklzne do záhrad a všimne si Charlotte. Usmeje sa a zamava na ňu, aj keď nevie, či si ju všimne. Podide k nej lebo ešte nie je úplne ďaleko. Ahoj. Mozem sa pridať? Opýta sa jej s úsmevom. Keďže pri prichodě počula nejakú pieseň rozhodne sa k tomu niečo povedať. Krasne spievas. Španielčina? Aké jazyky ešte ovládaš ? Zvedavo sa na ňu pozrie. Upraví si sukňu šiat keďže sa jej to akosi vytiahlo a pokračuje pomalými krokmi dopredu.
Sponsored content

ZAHRADY - Stránka 4 Empty Re: ZAHRADY

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru