Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAHRADY

+16
Emma Dean
Evelyn Smith
Tara Swanson
Davina Callaghan Illéa
Kelly Johnson
Olivia Queens
Charlotte Morgan
Alyssa Gardner
Elizabeth Sampson
Angela Gardner
Stephanie Colette Potter
Damon Illéa
Beatrice Collins
Amy Lee Clarke
Larissa Hernandéz
Ruth Baxter
20 posters
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

ZAHRADY - Stránka 3 Empty ZAHRADY

Fri Feb 15, 2019 7:21 pm
First topic message reminder :

ZAHRADY - Stránka 3 Zahrady

Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 8:06 pm
ELIZABETH
Po lady Kelly si potřebuje trochu ulevit a tak se jde projít Když se konečně nadýchá dostatku čerstvého vzduchu, nechá si zavolat lady Elizabeth. Skoro protočí oči, když vidí její výstřih, ale ovládne se. Takto mě žádná neokouzlí. Naopak se mu to na dívkách protiví, vypadají bezpátřně. Jeho zajímá osobnost ne dekolt. Celkem i zvažuje že lad pošle zpátky ať se převleče do něčeho vhodnějšího nebo si dá něco přes sebe. Nakonec tak ale neučiní. Jenom skloní hlavu na pozdrav. lady Elizabeth. Nad jejím pokusem o purkle se usměje. Ostatně je začátek selekce, tak proč by se nad tím měl mračit, že to dívká ještě úplně nejde. Když mu řekne jak se má, tak má trochu pocit, že mu vyčíá, že tu nemůže běhat. Víte, že máme posilovnu, že ano? Sice tam lady potřeuje povolení na kalhoty nebo alespoňn kraťasy, ale i tak mu nepřipadá, že by mu to někdo ěl vyčítat, tohle je selekce a ne soutěž v běhání. Nad její poznámkou, že díky němu má lepší náladu se jenom usměje. Já se mám dobře, děkuji za optání. I když momentálě to říkal hlavně ze zdvořilosti. Takže palác je kýčovitý? Zeptá se jej, tohle už bere trochu osobně. přece jenom lady mluví o jeho domovu. On by si nedovolil dojít k němu, bydlet u něj, nechat se šatit krmit a nakonec mu jeho dům poplivat. Není to zdvořilé a majitele to uráží. Navíc od ní to moc nesedí, když si zvolila výstřih až do podpaží a jemu tu bude kázat o peplácanosti? Pak jí ale položí další otázku. Na tu odpoveď ale dostane odpověď která si protiřečí s předchozí. na její řečnickou otázku neodpoví. A podle vás dívka, která se chce stát královnou a manžekou prince by se měla uvést tak, že mu začne při jejich prvním setkání urážet jeho domov? Zeptá se jí trochu naštvaně. Momentálně jej tak vytočený, že v téhle schůzce pokračovat nemůže, tak se jí pokloní. Snad příště budete volit lepší slova. S tím odešel. Později toho litovatl, jelikož lady nedal ani možnost se bránit, ale dvě nepříjemná setkání jsou na něj moc Proto se posadí na lavičku a čeká, až za ním příjde další dívka.
Ruth Baxter
Ruth Baxter
Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Atlin

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 8:30 pm
To by bylo skvělé. * Vypískla radostí na jeho návrh a byla v pokušení prince obejmou, ale naštěstí se tak nestalo, protože si včas sama v duchu vynadala.* /Ale no tak, trochu se kontroluj. Není to žádný tvůj dlouholetý kamarád./ *Snažila se zamluvit to předešlé téma o myšlenkách, protože se do něj nechtěla zamotat. Místo toho se pokoušela rozvinout téma o volném čase.* Tedy,... *Trochu si odkašlala.* Jízda na koni, byla ta jediná, v celku zábavná činnost, která mě nikdy neomrzela. U nás na farmě jsme měli hodně koní, ale mým oblíbencem vždy byl Baron, velký černý hřebec. No a co vy? Co baví vás?
Eliese Lacroix
Eliese Lacroix
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Denbeigh

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 9:01 pm
El bez zaváhání využila nabízeného rámě. Byla to přeci jen slušnost. Provlékla tedy svou ruku do jeho a vykročila do zahrad. „V tom případě soutěž zajisté zvážím,“ přislíbila, jakmile se zmínil o něčem, o čem již slyšela špitat několik dívek. Dle všeho byly v paláci ukryté nápovědy k otázkám. Ta, která jich zodpoví nejvíce správně, pak získá velmi zajímavou odměnu. Prozatím netušila, co je výhrou, ale už jen v zájmu prozkoumání paláce to zkusit mohla. „Velmi ráda si pár svazků vypůjčím. Slibuji však, že je vždy vrátím v nepoškozeném stavu.“ Viděla, jak se někteří umějí chovat ke knihám. Těm by žádný výtisk nikdy do ruky nesvěřila. „Takže máte rád koně a psy?“ Chytla se automaticky jeho slov. „Já mám z koní respekt. Jsou to nádherná zvířata, o tom není sporu. Přesto nevím, zda bych se na jejich hřbetě udržela,“ usmála se a přitom zavrtěla hlavou. Snažila se sebe samotnou představit v sedle. Asi by to opravdu úplně nešlo.

Všimla si jeho hrdosti v hlase. Bylo dobře, že byl sám se sebou spokojený, ba co víc spokojený i se světem kolem sebe. Až příliš lidí se utápělo v neštěstí a nespokojenosti. Takový stahovali dobrou náladu ostatním a to nebylo příjemné. Doufala tak, že s princem najde společnou řeč a třeba se časem budou mít i čemu zasmát. Zdál se totiž jako velmi pozitivní člověk. Jakmile se jí začal svěřovat, věnovala mu dlouhý pohled. Chtěla, aby věděl, že ho poslouchá. Zároveň si vážila toho, že se jí hodlal alespoň v tomto směru otevřít. „Někdy nám svět připraví cestu, kterou by nikdo z nás nečekal,“ přikývla a zadívala se před sebe. „Nikdo neumí hned vše. Být dobrým králem znamená volit správná rozhodnutí. Ty, která budou v zájmu říše. A něco takového se nenaučíte přes noc. Myslím, že s princem ochotným se učit nás nečeká nic jiného, než dobrý král.“ Opět se zadívala na prince a ještě jednou se mile usmála.

Procházka byla příjemná a stejně příjemně se poslouchal princův hlas. Krom toho, měla jistotu, že kdyby se mělo cokoliv pokazit, rozhodně před ním nespadne na zem. Nepochybovala o tom, že by jí včas chytil. „Baví mě spousta věcí. Od poslouchání hudby po dlouhé procházky. Někdy ani nejde tolik o to, co dělám, ale jak se u toho cítím. Ve dvojici se mnohdy přijde na velmi zajímavé aktivity. A když se člověk dobře baví? Pak čas letí a je jedno, kde se zrovna nachází. Přesto, asi mám opravdu nejraději procházky a objevování nových věcí. Prozkoumávání nepoznaného,“ vyprávěla a přitom jí zajiskřilo v očích nadšením. „A co vy? Co děláte rád? Vím, že spousta věcí se dá dočíst v časopise, ale já bych vás ráda poznala trochu jinak. Každý si upravuje svou pravdu. Ale vy, bez všech konvencí, jak byste se zabavil?“
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 10:06 pm
Kelly
Když si lady Kelly vyžádá vodu, tak ji ji nalije. Akorát je s citronem a mátou, snad jí to vadit nebude. Nakonec ale mu odpoví na jeho otázky a má pocit, že lady porušila nějaké pravidlo. Naštěstí mu to hned vysvětlí, tak se trochu uklidní. No každopádně to posilovny samozřejmě zákaz nemáte chodit, já tam taky občas zajdu, jinak bych vypadal jako pašík. Jde o to, že jako lady u dvora máte předepsaný dresscode,což nezrahnuje kraťasy a tepláky, ale samozřejmě s povolením, tam chodit můžete v teniskách a cokoli je vám při cvičení pohodlné. vysvětlí ji. Je to docela dlouhá věta, ale na druhou stranu, pro lady by to mohly být podstatné informace. Ostatně chce, aby se tu cítily co nejvíce pohodlně. Nakonec pochopí i dívčinu třetí větu a musí se tomu chtě nechtě zasmát. No tak uvidíme kam se vaše soutěživá dušička dostane. Ale upřímně doufám, že si zde uděláte kamarádky. Poví upřímně. Stačí jedno slovo a člověk pochop vše špatně, ale obdivuje lady Kelly, že to nevzdala a nezalekla se, když se princ automaticky neusmíval, to je vlastnost hodná králů. Hmmm, asi nejraději mám pizzu. Je to takové netradiční na palác a moc ji tu nemíváme, snad proto ji mám tak rád. Poví s lehkým směvem na rtech. Řekněte lady, jak byste si představovala naše první rande? Zeptá se jí s vyzývavým úsměvem. Jako od lady Angely, čeká něco originální.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 10:27 pm
Ruth

Je rád, že udělal lady Ruth radost. Alespoň někomu dneska. Má pocit, že dnes všem náladu zhoršuje a to se ani nesnaží. A když se mu povede něco takového, má z toho obrovskou radost. Musí se tomu zasmát. VIdím, že ta schůzka by měla být brzy, když vidím vaše nadšení. Poznamená s úsměvem. Nakonec ji nechá ať vypráv o tom, jaké to bylo u nich nafarě. Kromě koní a se hodně věnuji psům, taky si občas zacvičím, nebo lukostřelba, knihy, filmy, cokoli co palác nabízí je ostatně fajn. I rád vařím. Dkončí to nakonec. Poté se však lady ukloní. Bylo mi ctí vás zase o něo lépe poznat, těším se na naši společnou vyjížďku. A s tím odejde a nechá si zavolat další dívku.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 10:58 pm
Eliese

Je rád, když řekne, že soutěž zváží. Přece jenom se s tím nedělal proto aby odnesl obálky a poté je zase přinesl zpátky. A co ví, výhra bude nezapomenutelná. Dívka dostane zážitek, který se jen tak nebude opakovat. A upřímně neví jestli takovo soutěž bude dělat i příště. Možná až zase v elitě a to je daleko. Prochází s ní zahrady. I kdyby se náhodou stalo, že byste je poničila, nemusíte se bát.. Hlavu vám za to nesetneme. Mrkne na ni. Dokáže si představit jak nějaká dívka se o knihu stará doslova jak o miminko, jen aby ji nepoškodila, ze strachu co by se stalo kdyby ano. Ano mám. Vlastně mám rád všechny zvířata. Odpov ji na její otázku a poté si vyslechne co má i ona na srdci. Samozřejmě ví, že každý člověk je jiný, ale doufal, že by nějaké zájmy měl se svou dívkou společné. Třeba bych vás někdy jízdit naučím. Navrhne ji, jen aby věděl, zda by tomu dala šanci nebo ježdění rovnou odsoudila. On si říkal, že všechno by se mělo vyzkoušet. Žijeme přece jenom jednou.
Je hrdý, když může někomu pomáhat. A plánuje poáhat hodně poté co se stane králem. Možná mu dívky pomůžou pochopit více jeho lid. Nakonec ale plánuje ještě zavést, že by lidi co potřebují pomoc žádali a on jejich prosbám vyhověl. Nakonec se jí svěří se svými pocity a znamená pro něj hodně, když vidí, že mu lady naslouchá a ne jenom ze zdvořilosti, ale protože ji to doopravdy zajímá. Zvedne k ní zrak, když k němu začne promlouvat. Toho se bojím, že udělám někdy špatné rozhodnutí, které nebudu moct vrátit. A nebo že si budu muset vybrat mezi tím být dobrým králem ale špatným manželem či otcem nebo naopak špatným králem a dobrým manželem Pokrčí rameny, ví jak to otec někdy má. Ale pokusí se udělat vše co je v zájmu jeho říše a k tomu potřebuje královnu, která mu s tím pomůže.
Procházka pokračuje, provází ji mezi křovím a pak zahne doleva, zpátky k hradu. Naslouchá tomu, co ji baví a snaží se vymyslet, co by spolu mohli dělat, aby se bavili oba dva. Takže prozkoumání nečeho nového? Potutelně se usměje, protože hned jej napadne místo, kam by ji mohl pozvat a upřímně se mu ten nápad líbí. Kdybych se chtěl zabavit, pravděpodobně bych šel do kuchyně. Hodně rád vařím a peču, ač je to na budoucího krále asi nečekaný koníček, ale kdyby se moje rodina musela někdy skrývat a já si musel najít práci, určitě bych zkusil kuchaře. V kuchyni můžu strávit i hodiny. Pousměje se na lady. Utrhne z jednoho záhonu, květinu, která je trochu netradiční darovat ale jemu se moc líbí. Tulipán. Poté ji podává dívce. Po dnešním setkání bude hodně otrhaná zahrada. Snad si toho nikdo nevšimne. Trochu se nad tím pousměje. Před nimi si to kráčí páv, který roztáhne svá pera, čemuž se Damon zazubí. Řekněte lady, co si myslíte o selekci? Napadne jej další otázka, zatímco postupuje zpátky k ostatním.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 11:07 am
*Dneska má celkem dobrou náladu. V paláci se začala už lépe orientovat, ikdyž občas místo ve své komnatě skončí třeba v jednom z mnoha salónků, ani neví jak, rozhodně je to lepší, než první tři dny, co byla v paláci. Dneska má jít na schůzku s princem v zahradách. Komorné, které to samozřejmě věděly si daly velikou práci na jejím vzhledu. Prvne se Davina bála, že jakmile se podívá do zrcadla, nepozná se, ale nakonec se jim to povedlo velmi dobře. Líčení jí udělaly jen jemné, jak má ráda a žádnou rtěnku. Její růžové rty jsou nádherné i bez rtěnky či lesku. Ohledně šatů se s komorným také shodla, jsou dlouhé pod kolena a postupně se jim mění barvva od světlé, až po tmavou a azse do světlé. Tenhle styl se jí líbí a rozhodně ho začne nosit častěji. Vlasy má stáhnuté do drdolu, aby jí nepadaly do očí. Náhrdelník s náušnicemi nijak moc výrazný. Když je čas, aby šla nadechne se a vyjde do zahrad. Schválně šla ještě raději dříve, protože se bála, že by se mohla ztratit. Ikdyž se orientuje lépe, co kdyby náhodou.*/Jaký princ asi bude?/*Přemítá, jak se bude asi princ dneska chovat.*/Bude milý, jak se na první pohled zdálo? Nebo to byla jen přetářka před kamerami?/*Zvědavá a trochu nervózní se dostaví do zahrad. Rozhlédne se kolem a na tváři se jí objeví úsměv. Pořád ji udivuje, jak je to tady nádherné. Od začátku pobytu zde byla už mnohokrát a je dost možné, že zahrady zná lépe, než vlastní komnatu, jelikož zde tráví hodně času. Uvidí keř s bílými růžemi, tak k němu přejde a po jedné z růží přejede prsty.*/Mám další inspiraci, co namalovat. Sem se ještě dneska vrátím./*Kousek odstoupí od keře růží a rozhlédne se, kam by teď měla jít. Za sebou usylší hlas prince Damona. Ootčí se čelem k němu a udělá elegantní pukrle.*Vaše výsosti.*Pozdraví ho.*Jak se dneska máte?*Pousměje se na něj.*Dneska je krásné počasí.*Podívá se na oblohu.*Mám ráda teplejší počasí, co vy?/Léto a Jar je o hodně lepší, než zima. Ikdyž, když si člověk zaleze do posteel s čajem a dobrou knížkou, i zima dokáže být fajn../Chodíte rád do zahrad?*Pohlédne mu zpět do obličeje.*/Asi ano, proč by jsme se setkali tady? No. Je to takové neutrální místo.../Mám se dobře.*Pousměje se.*/Tady to jinak nejde./V paláci se mi líbí, nejvíce zatím v zahradách.*Rozhlédne se kolem, ale za chvilku se vrátí pohledem zpět k němu.*No do Selekce jsem se přihlásila z části kvůli matce, ale z té druhé kvůli tomu, že jsem vás chtěla poznat.*Odpoví popravdě. Velkou roli v tom, že se přihlásila hrála matka, hlavně ze začátku, ale potom si Dvaina uvědomila, že by přihlášku stejně vyplnila, ikdyby ji matka tolik "nepodporovala".*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 12:41 pm
Davina

Když si chvilku opěto dpočine na lavičce, zvedne se s tím, že žádná dívka asi nemá ještě kuráž k němu jít a tak si tentokrát dívku vyhlédne on. Všimne si lady Daviny, která má je rozhodně jedna z nejlépe oblékaných a doufal, že není jediný kdo to vidí. Ale co on věděl o módě? On dokázal jenom určit co je dle něho vhodné a co ne. A jestli se mu to líbí nebo ne. Když k ní příjde, lehce se jí pokloní. Lady Davino, připojila byste se ke mě procházkou k jezírku? Zeptá se jí a hned jí jako gentleman nabídne rámě. Než cokoli řeknete, musím podotoknout, že vám to moc sluší. Že chválím Vaše komorné, mají opravdu oko na to co Vám sluší. Mrkne na ni. Zamíří do uličky, která byla dělaná z větviiček, které se táhly z jedné strany pěšinky, obloukem nahoru, až k druhému. Samozřejmě byly propletené květiny a skrz větvičky svítilo sluníčko. Já se mám báječně a vy? Oplatí ji otázku, nakonec projdou uličku a pomalu směřují k jezírku. No já zimu v Angeles moc nezažívám. Proto se s rodinou na zimu uklidíme někam na hory. Přizná s úsměvem. Ostatně už nad tím přemýšlel kolikrát, že by nechal vybudovat nějaké menší sídlo pro královskou rodinu někde v zimě, aby se tam mohli uchylit na delší dobu. Jo i ne. Mám rád zahrady, ale nejsem moc květinový typ, pokud ji nemůžu někomu věnovat. Ale na procházku je to příjemné místo, pokud se neozvou pávi. Poznamená pobaveně a ještě víc jej pobav, když se vzápětí jeden páv ozve. Měla jste už šanci vyzkoušet mou soutěž? Možná byste objevila nová místa, která by se vám líbila. Navrhne ji takhle mezi větou. Nakonec ji položí třetí otázku, která jej opravdu zajímá. To rád slyším. Řekněte lady, jak byste si představovala královskou schůzku s princem? Zeptá se jí s nakloněnou hlavou.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 1:05 pm
*Přijde trochu nervózní a zároveň zvědavá do zahrad, které ji zvonu, už po několikáté vezmou dech. Na chvilku se zastaví u keře s růžemi a potom se chce vydat dále, ale uslyší za sebou hlas. Když zjistí, že je to princ, ukloní se a pozdraví ho, přesně podle etikety.*/Snad se úplně neztrapním./*Odpoví mu na jeho otázky a následně ho začne bombardovat vlastnímy.*/No měla bych se možná klidnit./*Napomene se v duchu. Nechce působit nějak moc vtíravě, ale je prostě ten typ člověka, který si velice rád povídá a nemá rád ticho.*Jistě.*Přijme jeho nabídku a vezme ho za nabízené rámě. Přitom si zastrčí kratší pramen jejích vlasů, který se uvolnil za ucho.*Děkuji, vyřídím jim to.*Pokýve hlavou s úsměvem.*/Už vidím, jak budou nadšené./*Své komorné si oblíbila, jsou velice hodné a mají vkus.*Vy také vypadáte dobře.*Mírně se usměje.*Mám se dobře.*Odpoví, trochu jí chybí otec s matkou, ale jinak si nemůe stěžovat.*Na hory.. Lyžujete?*Položí mu další otázku, aby rozhovor jen tak nestál.*To ano.*Usměje se.*V zahradách se dá hodně přemýšlet, občas, jak jste říkal se ozvou pávi, ale jinak je tu nádherné ticho.*To už stihla během těch procházek poznat, jakmile se jeden páv hned ozve, zavrtí pobaveně hlavou.*Zkouším ji.*Souhlasí.*Musím říct, že je velmi hezky zpracovaná, to vy jste ji vymýšlel?/Taková fantazie, do toho vložená./No schůzku s princem.*Na chvilku se zamyslí.*Popravdě nevím.*Pokrčí rameny.*Asi jako každá jiná schůzka, nemyslíte?/Proč by se měla schůzka s princem nějak extra lišit?/Sice je to schůzka s princem, ale jako při každé normální schůzce jde o to, aby se lidé navzájem poznali.*Podívá se na něj.*Takže podle mě by měla probíhat u něčeho, co jeden nebo oba z páru rády dělají./Ježdění na koni, kreslení, dívání na film nebo třeba sport../A chovat se jako normální lidé na obyčejné schůzce. Nebýt jeden z toho druhého nervózní na nic si nehrát.*Řekne svůj upřímný názor.*/Protože, jak doopravdy poznáte člověka, kdyt z vás bude nervózní a bude si hrát na někoho, aby se cítil ve vaší společnosti neohrožený? Snad to dává aspoň trochu smysl./Nejspíš jako princ nemáte moc volného času, ale když se nějáký naskytne, co rád děláte?*Začne nové téma na téma koníčky, kterých má sama spoustu a spoustu nových ráda zkouší.*/Třeba budeme mít nějáké společné.*
Evelyn Smith
Evelyn Smith
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 18. 02. 19
Location : Tammins

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 4:39 pm
Dneska je den, kdy trochu poznám prince a trochu pořádně si s ním i popovídám. Doufám, že nic se prěd princem neztrapním. Vyjdu z pálace v modrých šatech a zamíři si to do zahrad, kde by měl na mě čekat princ. Vešla jsem do zahrat a prišla jsem k princi, který stal opodál a uklonila jsem se. Dobrý den vaše veličnsto. Zvednu se a začneme se procházet po zámecké zahradě. Mám se dobře Jdeme dál okolo růží.Dobře, ale na moje poměry to tu je hodně velký. Hups, to jsem asi přepískla, ale co alespoň si uděla obrázek, co si myslím o tomto velikém baráku.Ani nevím. Chtěla jsem to zkusit jestli to vyjde. Podle mě byla velice malá šance, že se sem dostanu, ale nakonec to vyšlo a jsem tady Usměju se na něj. Máte nějaké koníčky?


Naposledy upravil Evelyn Smith dne Thu Feb 28, 2019 5:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 4:41 pm
Vezme si skleničku s nalitou vodou a napije se, nevadí jí že to není obyčejná voda ale ochucená čímž je i tomto počasí více osvěžují a vůbec jí to nevadí. Položí skleničku zpátky na stůl a ruce si založí na klíně. "Ano já vím, také jsem se vás na to chtěla i zeptat zda mi dáte povolení nosit pouze do posilovny tenisky a tepláky. Jsem ráda v kondici a na cvičení jsem opravdu zvyká, tak byste mě tím potěšil." Pousměje se na něj a doufala, že svolení dostane protože představit si, že nebude cvičit ani nějaké ty základní věci pro ní byla hodně špatná představa ale kdyby nebylo povolena skousla by to. "Možná se budete i divit. Myslím, že s pár dívkami jsem si už sedla a vypadají moc mile, tak snad z nás budou kamarádky." Soutěživost občas jela opravdu zcela vážně ale nikdy by nikoho nepotopila jenom aby vyhrála, to k ní jednoduše nejde. S dívkami se kterými se už bavila tak všechny vypadaly dobře a i tak, že by se z nic mohly stát kamarádky. "Takže až vás budu chtít potěšit tak vám udělám výtečnou pizzu." Zasměje se nad tím jak vznešeným hlasem to až podá. Následně se zamyslí nad jeho otázkou, hlavou jí hned prolétli všeljaké šílenosti a podobné, musela vybrat něco nejméně šíleného aby se u toho nemohli zabít. "Věřte mi, že se mi v hlavě vytvořilo hned několik představ pár jich je opravdu nebezpečných ale srandovních ale když vezmu takové nejnormálnější tak určitě by mohlo být hezké si vyzkoušet vaření ve velké kuchyni nějaké to odpoledne, bez žádných nápověď, každý by mohl tomu druhému dát papír s názvem pokrmu a jednoduše se uvařilo, kdo ví jak by to dopadlo ale přijde mi to jako dobré pomyšlení protože jídlo vždy sbližuje." Pousměje se nad tím a navrhne svojí představu, která jí napadla jako první. "A nebo moje další představa spočívá v tom, že jsem si všimla, že je tu zimní stadion, ano možná si říkáte, že jezdění na bruslích už je tam trošku nuda ale pomyslel jste někdy si vzít dětské sáňky a zkusit si zazávodit?" Nadzvedne tázavě obočí a následně se nad tím také zamyslí.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 4:52 pm
Davina

Zatím si favoritky nedělá, ale Davina mu rozhodně stěžuje onu trvdohlavost, aby si favoritky nedělal takto ze začátku. Nebo naopak mu to ulehčuje? Pokud z někoho cítí, že je tu kvůli němu a snaží se, je to právě lady Davina. Ano má kandidátky na favoritky i jiné, ale Davina z ní cítí podivnou jistotu. Když příjme jeho rámě, tak se s ní vydá pomalu podél zahrady. Jako první skloní lady Davině poklonu, protože má pocit, že si to zaslouží. Děkuji. Pouměje se na ni, i když má pocit, že je to jenom věta ze dvořilosti. Také počítá s tím, že některým dívkám bude chybět domov, ale rozhodl se s tím nic nedělat. Pokud některým bude chybět moc domov, můžou se vždy vrátit domů. Vlastně jezdím na snowboardu. Vysvětlí lady a poté se na ni usměje. Vy jste někdy byla na horách? Nevybavuje si, z které je provincie tak neví jaké je tam podnebí. Když s ním souhlasí, otočí se na ni a prohlédne si ji. Musí se dívat trochu níž, jelikož je lady o něco menší. Já a moje sestřenice. Přizná. Málokdo ví o jejich spojení s Larissou. Ale ano byla to neteř královny, dcera její sestry a sestřenice od Damona. Nakonec ji ale položí otázku, která pro něj má snad největší význam, jelikož se dle ní bude dále řídit a to sice, že až se bude rozhodovat, kam dívku má pozvat, tahle odpověď mu má ulehčit práci. I když jej odpověď lady Daviny potěší, tak si z toho moc nevezme. A co vás tedy baví? Ptá se jí dále, aby zjistil, co by tedy spolu mohli dělat. Nakonec se jej zeptá i ona a on se musí letmo usmát. Kromě ježdění a psů mám rád lukostřelbu, občas se podívám i na nějaký filmči přečtu knihu. Taky pečení a vaření mě moc baví. Odpoví ji upřímně. Zastaví se u jednoho keříku a otočí se čelem k lady. Máte ráda květiny? Položí jí další otázku.
Felicity Cabrrera
Felicity Cabrrera
Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 17. 02. 19
Age : 24
Location : Calgary
https://selekce3.webnode.cz/felicity-cabrrera/

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 5:05 pm
Ještě před tím, než odejde ze svých komnat, tak chvíli postává před zrcadlem a dívá se na sebe. Je opravdu nadšená z toho, jakou práci její komorné odvedly a proto, když se s nimi střetne pohledem v zrcadle, tak se na ně zářivě usměje a vděčně jim poděkuje. Brzy ji však ujistí, že už je opravdu načase jít. Během příprav si od nich nechala i dopodrobna popsat cestu a dokonce má pro jistotu v ruce i papírek, aby zastihla její vlastní neorientaci v prostoru nepřipravenou a neměla možnost se ztratit. Zdá se, že to všechno zafungovalo, protože opravdu zvládne dorazit do zahrad a vcelku ještě s určitým předstihem. Už to sem dorazit, pro ni byla svým způsobem jistá zkouška, kterou zvládla splnit, může si ji tedy odškrtnou ze svého pomyslného seznamu. Hned se cítí alespoň o trošičku méně nervózně, když ví, že dorazila na správné místo a neztratila se. Následně už jí nezbývá než jenom si počkat, protože kdo si počká ten se přeci dočká. A opravdu, zatímco si pohledem prohlíží krásy zahrad, brzy je poslána k princi, aby se s ním setkala. V ten moment se cítí, jako by ji ji někdo zmrazil. Možná i na chvíli oněmí, proto jenom pokývne souhlasně hlavou, aby dala najevo, že tomu rozuměla. S výdechem se nakonec rozejde kupředu a rozvážným krokem zamíří k princi. Jen co ho její oči poprvé spatří, tak se jí tvář rozzáří úsměvem. Pokusí se také o co nejperfektnější purkle, jehož je jenom schopná. Vaše Výsosti, pozdraví jej a když zvedne hlavu, aby se na něj podívala, tak cítí, jak jí srdce divoce buší. Snaží se to moc nevnímat a raději se soustředit. Jsem ráda, že se s vámi mohu takto potkat, vypraví ze sebe celkem bezmyšlenkovitě. Při první otázce a mírně uculí, všichni se tu ke mě chovají velmi hezky, prostředí zde je krásné a tak jednoduše nejde nemít se dobře, odpoví mu popravdě. Jistě, z celé této schůzky byla poměrně nervózní, ale to byla taková ta pozitivní nervozita. A co vy, jak se máte? Jak si užíváte, že svůj "dům", naznačí rukama uvozovky, sdílíte s tlupou dívek? zeptá se jej. Je tu opravdu krásně, zareaguje na další otázku, ačkoli je to mnohem větší místo, než na jaké jsem zvyklá a člověku stačí jen málo, aby se zde ztratil, když to tu zatím moc nezná, pousměje se, tak se zde cítím opravdu dobře, pokývne hlavou. Připadá mi, jako by tu na mě každým krokem dýchala historie, je to skvělý pocit, přizná se, máte s nějakým místem zde v paláci spojenou třeba nějakou nezapomenutelnou vzpomínku?, zeptá se se zájmem. Možná se jedná o až moc troufalou či osobní otázku, ale ji to opravdu zajímá. Jen co dojde řeč na Selekci, tak se její tváře možná i trochu začervenají, na okamžik proto sklopí pohled, aby to dostala pod kontrolu. Když opět vzhlédne, má na tváři lehký úsměv. Doufám, že to ode mě nebude příliš troufalé, pokud řeknu, že tím hlavním důvodem jste byl Vy, nespouští z něj oči, aby viděla jeho případnou reakci, ale rychle pokračuje, aby to ještě vysvětlila, totiž, všichni vás znají z televize a časopisů, ale poznat vás osobně se mi zdála jako příležitost, kterou by bylo hříchem odmítnout, poví popravdě. Vždy toužila po tom se zamilovat a potkat svého prince na bílém koni a právě to se jí honilo v mysli, když odesílala přihlášku.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 5:15 pm
*S úsměvem poděkuje za poklonu a prince také pochválí. K lidem se chová vždycky mile a to i k těm, co si to nejspíš nezaslouží, ale tím princ není. Přijde jí velice milý, takže jí ulechčuje být v jeho přítomnosti sama sebou a na nic si nehrát. Její chování v jeho přítomnosti není hrané, jen je prostě takhle milá ke všem.*Snowboard.*Pokýve hlavou.*Ne nebyla, podívá se na prince.*Slyšela jsem, že obzvlášť rána jsou na horách nádherná./Sledovat východ slunce, jak se díky světlu třpytí sníh. Nádhera./Sledoval jste někdy východ slunce na horách nebo se raději prospal?*Osobně někdy doufá, že se na hory podívá. Ikdyž zimu moc nemusí.*/Na lyžích nebo snowboardu bych se nejspíš přizabila./Musím říct, že vy i vaše sestřenice máte velkou představivost./Něco takového vymyslet.../*Nad některými otázkami stále přemýšlí. Další otázka od prince ji trochu překvapí, ale nakonec řekne po pravdě, co si o tom myslí.*Ráda maluji, občas si zaběhám, peču, čtu a to hlavně detektivky a dále poslouchám písničky. Máte nějáký oblíbený žánr knih?*Vyjmenuje pár svých koníčků. Má jich sice více, mezi ostatní patří třeba plavání, pozorování hvězd, ale těm se tolik nevěnuje.*Vy pečete?*Neskrývá překvapení. Tohle od prince nečekala.*To je celkem nezvyklé, ale když vás to tedy baví, co nejraději pečete?*Zeptá se, protože ji to upřímně zajímá. To je jeden z jejich dalších koníčků. Poznávání nových lidí, soustředění se na ně a snažit se spřátelit. Princ zastaví a ona s ním.*Ano, mám.*Souhlasí.*Hlavně je ráda maluji. Úplně nejlepší je, sednout si hned ráno do zahrad, vzít si skicák a snažit se zachytit třeba růži na které je kapka rosy a ze zadu na ni svítí slunce. Moc se mi líbí, jak se pak to světlo všude odráží.*Květiny jsou jedna z věcí, které maluje velmi ráda.*
Olivia Queens
Olivia Queens
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Panama

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 5:42 pm
Netrpělivě poposedávala na lavičce, pozorovala kouřově šedou oblohu, která nad zahradou visela jako mokrý svetr, zajímalo ji jaký princ asi bude. Atmosféra počasí ji nutila k nepěkným myšlenkám. Co když bude princ nepříjemný nebo dokonce drzý? Uslyšela vzdálené kroky a bylo jí jasné komu patří. Seděla jako myška v plané naději, že s dotyčným stráví příjemných pár minut. Srdce jí divoce bušilo, ale její tvář, dávno navyklá, zůstávala s klidným výrazem. Vstala a z těžka vykročila. Zastavila se před ním, lehce se poklonila a domýšlivým tónem pozdravila: ,,Dobrý den Vaše Výsosti." Usmála se na něj možná až moc mile. ,,Mám se docela dobře i když na můj vkus je to tady trochu moc velké, ale i přesto nádherné. Nechápu jak se tady můžete vyznat." Lehce se mračila a popošla. ,,Do selekce mě vlastně přihlásila matka a potom mi to jenom oznámila, vlastně jsem vůbec nečekala, že bych mohla být vylosovaná." /Taky jsem tu vůbec nechtěla být./ pomyslela si


Naposledy upravil Olivia Queens dne Thu Feb 28, 2019 8:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 5:47 pm
Kelly

Nedkázalby si být v altánku bez zdroje pití. On už džus ostatně vypil, tak si rovněž nalije vody. V tomto vedru a navíc v dlouhých kalhotách mu příjde osvěžující. Přesto princ po několika hodinác hstále vypadal svěže. Když se jej zeptá na povolení, vzpomene si na Angelu a jak její žádost skromně vypadala. Samozřejmě, že máte mé povolení chodit do posilovny. Budete chtít poslat nějaké kalhoty a tenisky, co by vám padly? Nabídne ji hned. Co se týká tohohle nemá problém to dovolit. Co se týká stájí a psince, tam to nikomu povolovat zatím nemíní. Pouze v jeho doprovodu. Když mu začne povídat, že si už s některými dívkami sedla, lehce se zazubí. To moc rád slyším. Poví zcela upřímně. I když si je jistý, že pokud někdo začne soutěž brát naprosto vážně že kvůli tomu přeruší přátelská pouta je to lady Kelly. Neví proč má ale tento pocit. Vlastně jsem přemýšlel, že až nás bude méně, mohli bychom si společně pustit nějaký film, co by bavil nás všechny a k tomu si dát pizzu či podobně. Pronese svůj nápad. Původně neplánoval někomu sdělovat své plány, ale proč by se nemohl svěřit s plánem, který není stoprocentní.
Když se jí zeptá naprvní schůzku, tak se na ni zvědavě podívá a čeká co vymyslí. No vzhledem k tomu, že rád vařím, bych asi ani žádnou nápovědu nepotřeboval. Pokrčí rameny. V kuchyni je jak doma. Ostatně proč by měl budit sloužící když dosttane v noci hlad? Prostě se naučil vařit a tak si hodně ulehčil. Tak lady Angela chce bruslit po chodbách a lady Kelly sáňkovat po ledě. Trochu vyvalí oči nad tou myšlenkou. Závodit na ledě? Jelo by nám to po tom ledě vůbec? Zeptá se dívky, jelikož on sám tohle nikdy nezkoušel. To radši nechám dovést falešný sníh na louku a budeme tam bobovat.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 6:05 pm
Evelyn

Jako další si nechá zavolat lady Evelyn. Hned skloní hlavu na pozdrav a trochu se pousměje. Výsosti. Opraví ji, ale nemyslí to zle. Prostě jenom nechce aby nastala ta situace, že by jej takto lady oslovila špatně na veřejnosti, do tisku nebo ve zprávách ty mediální harpyje by ji sežraly zaživa a to on nechce. Alespoň zatím nejsem Veličenstvo. Dodá po krátké chvíli. Když se lady zvedne z lavičky a začne se procházet, trochu se tomu zasměje, jelikož žádná z dívek nevedla jejich schůzku a to se mu pro změnu líbí. Dohoní ji a nabídne jí rámě, aby to nevypadalo tak blbě. No třeba si časem zvyknete. Poví trochu s rozpaky, jelikož má pocit, jako by mu to lady vyčítala. Na její třetí odpověď se jenom usměje, protože neví jak jinak reagovat. Mám celkem dost koníčků, jezdím na koni, starám se o psy, vařím, peču, sleduji filmy a v poslední době jsem se našel i v knichách. A co vy? Zeptá se jí na oplátku.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 6:19 pm
"Děkuji za povolení. Pokud to není problém tak určitě ano." Přikývne na souhlas s milým úsměvem. Byla opravdu potěšena ale to, že má povolení neznamenalo, že bude v posilovně každý den, celý den a nebude se věnovat selekci, bude tam chodit když zrovna bude mít chvilku času a nebude se nic konat na co by se musela pečlivě připravovat jako na vše v paláci. Také doufala, že dívky se kterými vedla zajímavé a hlavně příjemné konverzace se stanou jejími kamarádky, protože těch dívka nikdy nemá dost, navíc mít kamarádky v selekci je dobré, mohou si radit, sdílet své pocity a druhé přát výhru a různě se podporovat. "To zní jako skvělý nápad ale musel by jste si sednou úplně doprostřed a být tak v dívčím obklopení, abychom na sebe nežárlily." S tímto jenom žertuje, ano jako nápad to zní dobře ale to ostatní myslí jenom ze srandy a také se nad tím zasměje."Nepotřeboval nápovědu? Možná bych vymyslela jídlo, které zrovna nevíte co zrovna je." Pokrčí trochu rameny, znala dost exotických jídel a nebo ne až tak známých, které se vaří v nižších kastách. "Kdo ví? Ale způsobu jak zařídit aby to jelo je mnoho a někdy je jednoduše lepší nevědět a potom improvizovat, alespoň můj názor." Pousměje se, nezáleželo jí jestli to půjde jednoduše nebo složitě vždy se dá užít pořádné srandy. "Jaké návrhy napadají vás?" Optá se ho taktéž aby viděla jeho pohled.
Vanessa Sasha Moon
Vanessa Sasha Moon
Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 22. 02. 19
Age : 22
Location : Belcourt

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 6:27 pm
Svůj pohled věnovala zrcadlu. Nedá se říct, že by měla strach, ale nervózní byla, to se nepopře. Uhladila si sukni krajkovaných šatů a usmála se na sebe v odraze Snad jsem zvolila alespoň trochu dobře.. Nejsou moc krátké, neb obyčejné?S pochybami se otočila ke komorným To zvládnete, lady promluvila k ní nejstarší z nich. Vanessa hluboce vydechla a na moment zavřela oči. Utřídila si myšlenky. Naposledy zkontrolovala v zrcadle svůj vzhled a za ucho si zastrčila jeden z pramínků nezapletených do drdolu Jen klid, to zvládneš, jen buď sama sebou... Ale chovej se slušně kývla na sebe a v rychlosti si vyzkoušela pukrle, aby se pak moc neztrapnila. Pak už její kroky mířili do zahrad. Zaposlouchala se do zvuku klapajících podpatků a s každým krokem byla ráda, že nespadla. S roztomilým úsměvem vkročila do zahrad. A právě v ten moment na ni spadla veškerá nervozita, kterou se doteď snažila držet vzadu. Chtěla se otočit a utéct pryč, ale zůstala jen stát a zírat před sebe Jen klid, jen klid... Ale co když to pokazím? Co když nebude až tak milý? A co když jej urazím? hlavou ji kolovalo tolik myšlenek na všechny světové katastrofy, co by se mohli stát. Zrychlil se jí dech, byť se jí nezamotala hlava. Ale nemohla to vzdát. Zavřela oči a pomalu, zhluboka se nadechla. Z plic vyfoukla všechen vzduch a uvolnila ztuhlé svaly. Na tváři se jí znovu usadil úsměv a sestoupala ze schodů až na travnatý porost. Po chvíli se jí do zorného pole dostal cíl její návštěvy. Mám za ním jít, nebo se mám někde posadit a čekat? nakonec ale zvolila možnost číslo jedna a přistoupila ladným krokem k princi Damonovi Přeji krásný den, vaše královská výsosti slova doplnila úspěšným pokusem o pukrle a poslouchala, co má princ na srdci Mám se opravdu výborně, děkuji. Jak se daří vám? opětovala zdvořile otázku Palác je opravdu dokonalý. Všechen ten prostor a výzdoba.. Krásnější snad být ani nemůže. I když se vám přiznám, že jsem již několikrát zabloudila v tolika chodbách lehce se zasmála Ještě, že máte tak ochotné služebnictvo, které mi vždy ukázalo cestu držela si svůj úsměv, když tu k jejím uším dolehla otázka, které se nejvíce strachovala. Nuž.. Hlavním důvodem jste byl vy. Chtěla jsem vás opravdu poznat. Nejen z televizních obrazovek a časopisů. Snad to nebylo moc troufalé... pomyslila si, ale chtěla k němu být upřímná A možná jsem si i chtěla něco dokázat pokrčila lehce rameny a zadívala se mu do očí. S ním, jakoby jej nervozita opustila. Cítila se více volná. I když to asi ostatní měli spíše naopak, ona jen chtěla být sama sebou a uvolnit se.
Evelyn Smith
Evelyn Smith
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 18. 02. 19
Location : Tammins

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 6:44 pm

Vy se máte, že umíte jezdit na koni? To se máte, protože já jsem na koni jela jenom jednou a byl to ten nejlepší zážitek, který jsem kdy měla[. Jinak ráda čtu, píšu písničky a sleduju filmy. Přijdeme na dřevěný mostek a zadívám se do dáli a zničeho nic mi do vlasů zafouká větr. Je tu krásně, nemyslíš? Tolik květin, stromů a keřů na jednom místě. Díváme se spolu do dáli a podívám se na prince Nepůjdeme dál?
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 6:56 pm
Felicity

Jako další si nechá zavolat lady Felicity. Musí uznat, že má lady moc krásný úsměv, jeden z nejkrásnějších co tu dnes viděl. Když udělá pukrle, úklonu ji oplatí. Lady Felicity. Oplatí ji pozdrav.
Poté ji nabídne rámě, aby se i s ní mohl projít. Příjde mu roztomilé, jak je proti němu malinká, ale nijak to nekomenuje. Jako vždy položí svou první otázku. To já jsem rád. Ostatně jsou tu jeho hosti a těm se musí věnovat. Jen je to trochu náročnější. To opravdu rád slyším. Kdyby se vám však cokoli nelíbilo, dejte mi prosím vědět. Poví zcela upřímně. V jeho hlase je jakási naléhavost. Chce aby se zde cítila příjemně, vlastně aby se zde všechny cítily příjemně. Záleží mu na tom, když to pro jednu je budoucí domov. No on to vlastně můj dům je. Poznamená se smíchem. Ale nakonec ji na její otázku odpoví. Ale jinak se mám dobře. A co se týká dívek v paláci, už si zvykám, že je po chodbách slyšet víc hlasů než normálně. Pokrčí. Ano některé dívky byly trochu hlučnější, ale jakmile je Larissa trochu vyškolí, je si jistý, že to bude trochhu jiné. Ano tenhle palác má velkou historii, jen můj otec jej zvolil jako sídlo pro královskou rodinu. Také to bylo útočiště vojáku pro třetí a čtvrtou světovou válku. No a nyní náš palác zvelebujeme. A vzpomínku? Možná jak jsem dělal své chůvě naschvály jako například když jsem jí roztříhal oblečení. Na mou obranu ale byla to fakt čarodějnice. Nevadí mu odpovídat na takové otázky, přece jenom jak se mají jinak poznat. Nakonec ji položí i třetí otázku. Když řekne že to byl on, zastaví se a otočí se k ní čelem. Víte je opravdu hezké to od někoho slyšet takto upřímně. Ano už pár dívek mu dalo sejný důvod, ale jemu tohle připadalo naprosto upřímné. Položím vám dvě otázky. Upozorní ji a poté se posadí na lavičku, jako by to bylo děsně závažné téma. Jak jste přišla k tomu jménu? Otáže se jí s úsměvem, jakmile mu odpoví, nadechne se k další otázce. A co byste udělala jako první, kdybch vám oznamil, že budete příští královna a moje manželka?
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 7:10 pm
Davina

Nyní má chuť se pochválit. Na všem co se týká selekce jsou jeho otisky. Jídlo, které jí na večeři, hudbu kterou poslouchají, pokoje jim zařizoval také on a taktéž vymýšlí i akce. Nápad, že se s každou dívkou setká zvlášť a pohovoří s ní, mu příjde rozhodně jako zajímavý nápad a každá dívka jistě ocení chvíli klidu. Tak doufám, že byste to někdy chtěla vyzkoušet. Škoda, že selekce začala až skoro na jaře. Začít v zimě, tak je vezme lyžovat. I když pro některé by to znamenalo sáňkování nebo bobování. Proč si při tom vybaví lady Kelly a lady Angelu? Asi protože ty by trvaly rozhodně na něčem takovém jako sjet kopec hromadně na sáňkách. Já? Vůbec! Nejsem ranní ptáče a vzbudit mě před východem je jako žádat si o trest smrti. Tedy v mém případě. Řekne to jako vtip, ale myslí to i trochu vážně. Po ránu nikdo nechce být blízko něj. Chudák jeho komorník, který jej občas musí budit, jinak by spal až do poledne. Když mu řekne co ji baví, lehce se pousměje. Tak to bychom spolu mohli něco upéct. Co vy na to? Napadne jej. Nedokáže si představit, že by něco maloval či by spolu běhali nebo něco četli. To by asi nebylo moc zábavné rande. Omlouvám se lady, ale na to vám neodpovím. Můj oblíbený žánr knih je vlastně i můj oblíbený žánr seriálu a to by vám hodně ulehčilo soutěž. Poví ji s lehce posmutnělým úsměvem. Tohle je poprvé co dívce odmítl odpovědět na nějakou otázku a přitom jde o tak běžnou věc. Když vidí její překvapení, musí se usmát. No mámopravdu rád sladké, takže se v pečení opravdu vyžívám. Nebude se chlubit, že párkrát pekl na večeři nějaký dezert. Vždy jej potěšilo, když viděl nějakou dívku jej jíst. A které květiny máte nejradši? Zeptá se, když dívka po zdlouhavém vysvětlování na chvíli se odmlčí. Nakonec se ale lady ukloní. Mockrát vám děkuji lady za Váš čas. Bylo to milé setkání. Políbí ji ruku, podá její oblíbenou květinu (ať už je jakákoli) a poté se dá na odchod.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 7:18 pm
Kelly

Problém to není, ostatně objednával i pro lady Angelu, tak objedná i pro lady Kelly, nejdřív si ale bude muset od jejích komorných zjistit rozměry. Přece jenom nebude kupovat něco levného, co by nemělo kvalitu, která by odpovídala dívkám v paláci, ale budou jim je šít na míru. Byl by opravdu rád, kdyby si dívky našly nějakou kamarádku v selekci, ale zároveň doufá, že si nebudou moct říkat, co která s ním dělala. Ostatně by tím narušili i jeho soukromí a hlavně důveru v ně. Když mu řekne, že by musel sedět uprostřed, musí se zasmát. To asi ano. Přitaká a už si představuje jak některé dívky se snaží získat si jeho pozornost, když takhle sedí v klubíčku oprostřed nich, vyděšený kolik je kolem něho ženských. Asi to nechám až jich tu bude míň. Nad její větou jenom pokrčil rameny. S tolika knížkama v knihovně a kuchařkama v kuchyni si myslíte, že by mě nějaké jídlo překvapilo? Podívá se na ni lehce s posměškem. Ne že by se jí vysmíval, ale příjde mu humorné, jak se jej lady snaží nachytat. Na to si budete muset počkat na první schůzku. Odvětí ji jednoduše a trochu tajemně. S tím ji políbí ruku, utrhne ji nějakou květinu, kterou sám nedokázal identifikovat a pak s úsměvem odchází.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 7:23 pm
Někdy rozhodně ano, jen doufám, že z toho vyváznu živá.*Pousměje se. Svých schopností ohledně lyžování si moc nevěří.*Tak nic.*Odpoví se smíchem, když jí princ prozradí, jak to má s brzkým vstáváním.*Ráda si s vámi něco upeču.*Souhlasí s nadšením. Těší se na to, až zase bude moci být celá od mouky a aspoň na chvilku bude ve známém prostředí.*To je v pořádku. Zeptá se vás na to, až skončí soutěž.*Ujistí ho, že se nic neděje a když vidí jeho posmutnělý úsměv, musí se na něj usmát, aby věděl, že to vážně chápe.*Sladké, to mám také ráda, ale občas si dá i slané.*Zaořemítá v duchu nad různými recepty, které již vyzkoušela a na pár těch, které se jí ne úplně povedli. Když se zeptá, jestli má ráda květiny, svou odpověď trochu rozvine. S princem se jí povídá dobře, taže nemá problém k pár věcem ještě něco dodat.*Moje nejoblíbenější je růže, na barvě nesejde.*Odpoví a následně od něj jednu růži s poděkováním přijme.*Nápodobně, ráda jsem vás poznala. Nashledanou Vaše Výsosti.*Udělá pukrle a sleduje prince, ja odchází.*/Takže to jeho milé chování nebyla přetvářka./*Zhodnotí po chvilkovém přemýšlení. Teď už ji rozhodně nepřijde, že by mohl princ něco předstírat. Celou dobu byl velmi pozorný, dobře se s ním povídá a nejspíš mají i společné koníčky.*/Bude to dobrý král. Vnímavý k lidem./*Vydá se s bílou růží pomalým krokem do své komnaty.*
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Thu Feb 28, 2019 7:27 pm
Netuší, jaký princ je a jak se chová k lidem. Jak rychle se naštve a co ho pobaví. Tím pádem netuší, co si může dovolit a co ne. Když bude moc formální, může znít nudně. Když bude naopak moc uvolněná a spontánní, může tím jeho výsost urazit, což rozhodně nechce. Jenže kde je ta hranice. Ta zlatá střední cesta? Někde uvnitř ní bojuje Tara anarchista a Tara dokonalý model vychované společnice. Občas má problémy tyto dvě stránky nějak vyvažovat. Práce jí naučila dělat to, co po ní chtějí ostatní, jenže ona si to většinou všechno stejně lehce přizpůsobila na sebe. Aby byla nevyměnitelná a nenapodobitelná. Teď ale váhá před každým krokem, jakou stránku své povahy může princi ukázat. To zní jako dobrá zábava. Pousměje se. Zajímalo by mě, kolik lidí na tom opravdu zbohatne. Podívá se na prince s úsměvem. Jen doufám, že lidé sází s mírou a nedostanou se kvůli tomu do dluhů. Zauvažuje. Její rozumná stránka vyleze na chvíli na povrch. Napadne jí, že někdo by mohl třeba vsadit všechno své jmění na někoho, kým jsou si jistí, že vyhraje, a následně by o vše přišli. Nerada by byla důvodem něčího utrpení. Nicméně proti sázení jako takovému nic nemá. Risk může být zisk. Zajímalo by mě, jestli to někdo uhodl. Ona sama vůbec nevěděla. Ani se neměla čeho chytit, takže tam hodila práci, co ona sama nerada dělá, v naději, že jí nemá rád ani princ. Když začne mluvit o jídlu, ihned se jí vybaví její oblíbené, které si chtě nechtě představí a začnou se jí sbíhat sliny. Palačinky.Vyhrkne skoro v tu chvíli, co princ domluví bez většího rozmýšlení, protože palačinky na jakýkoli způsob prostě nemají konkurenci. Řekne to tak rychle, že se kvůli tomu musí pobaveně usmát. Mám ráda palačinky na všechny způsoby už od dětství. Jeden čas mi je mamka dělala skoro každý den, protože jsem si to přála k narozeninám. Sice to nebylo moc zdravé, ale byl to jeden z nejlepších dárků, které jsem jako dítě dostala.Dopoví a nostalgicky se usměje, při vzpomínce, ale zároveň se trochu začervená, kvůli svému dětskému přístupu. I když musí uznat, že to byl super dárek. Jaké je vaše oblíbené jídlo, Vaše Výsosti? Zeptá se zvědavě a podívá se na něj.
Sponsored content

ZAHRADY - Stránka 3 Empty Re: ZAHRADY

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru