Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

POSILOVNA Empty POSILOVNA

Fri Feb 15, 2019 8:54 pm
POSILOVNA Posilovna
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Sun Feb 24, 2019 2:37 pm
Je na čase, aby opět udělal něco pro své tělo a odreagoval se. Zamíří proto přímo do posilovny a už se těší, jak skvělý pocit bude mít. Oblékne si pohodlné tepláky, ve kterých doufá, že ho nikdo z paláce jentak neuvidí, obyčejné tričko, na nohy botasky a po malé schvilce se nachází v posilovně, kde se cítí jako doma. Vidí, že je zde sám a proto si rozhodne pustit si písničky nahlas. Tričko je mu při cvičení nepohodlné a proto si ho svlékne ještě před tím, než začne cokoliv dělat. Když už je konečně vše podle jeho představ, vyskočí na najbližší zavěšenou tyč a začne se k ní přitahvat, při čemž pozornost nevěnuje ničemu jinému.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Sun Feb 24, 2019 2:46 pm
Procházela se po paláci, ještě z toho průvodu v kočárech měla lehký úsměv na tváři a stále z toho byla šťastná. Oblečená v nejpohodlnější tmavě hnědé sukni, kterou dokázala najít a v bílém tričku, dala by všechno aby jsi mohla obléknou kalhoty či legíny, nebo dokonce i svůj dres. Jenomže selekce má zakázáno nosit kalhoty bez povolené prince, určitě až se s ním setká ihned ho o to bude žádat, protože si nedokáže představit, že nebude moc posilovat a nebo, že to bude muset dělat v šatech a to rozhodně není dobrý nápad i přesto si to směřovala k posilovně. Musela se zeptat služebné, kterou potkala aby jí poradila jinak by bloumala hodiny a kdo ví jestli by se do posilovny vůbec dostala. Nemohla si sice jít zacvičit a nebo dělat to co je zvyklá ale rozhodla se aspoň podívat jak to tam vypadá, nehledě na to, že se v posilovně cítí mnohem lépe než kdekoliv jinde. Ihned co vejde dovnitř slyší hlasité písničky, čímž usoudí, že tam není sama. Porozhlédne se kolem sebe a uvidí kluka bez trička, rychle si ho prohlédne ale potom svůj pohled stočí k běžícím pásum, které si začne prohlížet. Nechtěla jej rušit při cvičení, myslela si jak bude nenápadná dokud tedy neshodila náhodou jednu těší činku tím, že se jí pokusila trochu posunout.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Sun Feb 24, 2019 2:57 pm
Všechnu svou pozornost věnuje písničce která hraje a přitom se neustále přitahuje k tyči. Snaží se vydržet co nejdéle a také chce, aby každý jeho přítah byl co nejlepší. Nejde mu o počet nebo o rychlost, jedoduše o kvalitu. Cítí, jak pracuje jeho tělo a užívá si toho pocitu. Po chvíli uslyší, jak za jeho zády spadne činka. Chvíli váhá, zda není zbytečné se otáčet a kvůli tomu přestat. Nakonec se přeci jen chce ujistit, že to byla pouhá činka, seskočí na nohy a otočí se směrem ke dveřím, od kterých se nedaleko nachází i dané činky. Když uvidí na daném místě dívku, dost ho to překvapí a zprvu neví, jak by měl reagovat. Nestalo se vám nic? Zeptá se starostlivě, když si uvědomí z jakého důvodu se původně otáčel a jde automaticky ztlumit hudbu, aby se trochu lépe slyšeli.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Sun Feb 24, 2019 3:05 pm
Trochu se sama lekla když spadla a o krok ustoupila. Spadle těsně před ní, jediné štěstí, že ne rovnou na její nohu. Na malou chvilku si i pomyslela, že ten pád určitě nemusel slyšet, přeci jenom písnička, které hrála nahlas ale tohle si zkoušela jenom namluvit než se podívala jeho směrem. Stál k ní čelem, Kelly se lehce pousmála spíše ztrapněně. "Ne, vůbec nic se mi nestalo, jenom jsem nedávala pozor." Řekne rychle a potom se sehne k čince aby jí tak mohla zvednout a vrátit na své místo. Nemohla jsi nevšimnou, že hudba, která hrála tak hlasitě najednou byla méně slyšitelná. Na to aby zvedla činku musela použit obě ruce, přeci jenom byla opravdu těžší než čekala ale nakonec dost komickým způsobem jí dokázala vrátit na místo. Poupravila si pár pramenů vlasů za ucho a podívala se na kluka bez trička "Nechtěla jsem vás rušit, jenom jsem si to tu chtěla prohlédnout a chvilku se zdržet." Řekne zcela upřimně a celou dobu ho sleduje.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Sun Feb 24, 2019 3:38 pm
Poté, co se otočil k dívce a ztlumil hudbu, aby se lépe slyšeli, dojde k ní opět dojde trochu blíže. Nemusela ste ji uklízet, určitě na vás musela být těžká. Všimne si činky, která se ještě před chvílí válela na zemi a nyní je zpět na svém místě. Svou poznámku nemyslel ve zlém, pouze mu nepřijde správné, aby dívka jako ona tahala těžké činky a ještě k tomu, když je v místnosti s někým, pro koho taková činka není vůbec nic. Je dobře že jste v pořádku. Kdyby nebylo, určitě byste to měla někomu říci a já jsem vám k ruce. Ujistí ji. Mě nerušíte. Je milé mít nějakou společnost. Usměje se na ní. Mimochodem, já jsem Liam. Představí se a natáhne ruku směrem k dívce. Je upřímně vděčný, že dívka přišla hned ještě ze začátku. Lépe řečeno v době, kdy není tak spocený a jeho ruce taktéž. Jak se vám tu vlastně líbí? Zeptá se, když se dívka zmíní,  že sem šla s cílem si to zde prohlédnout.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Sun Feb 24, 2019 3:51 pm
"Když už jsem jí shodila na zem tak jí i zvednu, to je v pořádku. Trošku těžká jo." Nemohla popřít, že na ní byla opravdu těžší, přeci jenom zvedá činky ale ne až takovéhle, ale i tak jí zvedla a položila na své místo aspoň to mohla udělat, aby nevypadala jako někdo kdo něco omylem shodí a potom čeká, že to po ní lidé budou uklízet a dávat zpět na svá místa."Dobře." Přikývne na jeho slova, že jí je v případě, že by jí něco bylo k ruce. Trochu si poupraví tričko, které má zastrčené v sukni a zvedne k němu pohled. "Kelly." Vyhrkne svoje jménu s úsměvem a jeho ruku příjme. Sama byla zvyklá se představovat podáním ruky. Následně jeho ruku také pustí a vrátí jí zpět ke svému tělu. "Je to tu velkolepé, krasné, moderní ale zároveň se tu najdou věci starožitné komu by se tu nelíbilo?" Je to spíše jenom řečnická otázka na kterou nečeká žádnou odpověď. "Jedna věc ale na tom být to se mi moc nelibí a to žádat o povolení si vzít kalhoty." Zažertuje nad tím, protože normálně by v tuhle chvíli měla kalhoty aniž by se zeptala prince ale nechce porušit to co tu je nakázáno, navíc když se stačí zeptat zda může nosit kalhoty aspoň do posilovny. "Předpokládám, že jste zaměstnanec, že ano?" Nadzvedla tázavě obočí a stále jí nemohlo uniknout, že před ní stojí bez trička i když na soutěžích bylo běžné vidět kluky bez trička, proto jí to až tak moc nerozrušovalo.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Sun Feb 24, 2019 4:07 pm
Líbí se mu její přístup, ačkoli se mu stejně nezamlouvá, že by měla něco takového zvedat sama. Ještě aby se jedna z účastnic přizabila v mé přítomnosti. Rád tě poznávám. Usměje se na dívku, mezitím co si stisknou ruku. Toto gesto dělal ze zvyku, ale i bral to i jako známku slušného vychování a projev úcty. Máte pravdu. Vážně se zde najde téměř vše, na co si jen vzpomenete. Přikývne. Sám ví o spoustě věcí, které nikdy ani nevyzkoušel, ať už jsou to ty nejnovější nebo starší přístroje či jakékoliv pomůcky. To pravidlo s kalhotami je vážně dost na nic. Přikývne. Stačilo mu párkrát vidět, jak se na něj ostatní dívali, když měl na sobě v paláci tepláky. Od té doby si raději dává pozor, aby k sobě nepřitahoval příliš pozornosti. Ano, jsem princův komorník. Ušklíbne se. A já předpokládám, že jste jedna z účastnic selekce. Usměje se a jen doufá, že se nemýlí. Poslední dobou bylo čím dál tím těžší přijít na to, kdo je účastnice a kdo například princezna z jiné země. Páni, omlouvám se. Vůbec jsem si neuvědomil, že tu stojím jentak. Uvědomí si, že stále na sobě nemá tričko. Okamžitě si pro něj rychlím krokem dojde a oblékne si ho.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Sun Feb 24, 2019 10:20 pm
Tady se nápověda nenechází.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Wed May 22, 2019 6:07 pm
POSILOVNA Cats
Sponsored content

POSILOVNA Empty Re: POSILOVNA

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru