Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

ATELIÉR Empty ATELIÉR

Fri Feb 15, 2019 10:12 pm
ATELIÉR Ateli-r
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 7:13 pm
Po setkání s Ruth v labyrintu neměla ani pomyšlení vrátit se zpět do svého pokoje, ale sama neví, kam by se mohla podívat. Po příchodu do paláce tedy zamíří do ateliéru. Sice nikdy neměla žádné umělecké nadání, ale když už měla příležitost se sem podívat a něco nového vyzkoušet, byla by škoda toho nevyužít. Když vejde do veliké místnosti plné barev a všech možných předmětů povzbuzujících její kreativitu, nemůže uvěřit svým očím. Pozorně si vše kolem prohlédne a po chvíli zkoumání si připraví pár barev a plátno. Sama neví, co se chystá nakreslit, ale nemůže si pomoci. Vezme do ruky štětec a namočí ho do první barvy, která ji přijde pod ruku. Začne malovat na plátno a je zvědavá, co se z toho nakonec vytvoří. Po chvilce udělá pár kroku stranou, aby se podívala, jak její dílo zatím vypadá. Letmo se podívá na své šatky, které ještě před chvílí byly čistě bílé. Oops. Tomuhle se říká umění. Usměje se na ty barvy, které se jí mezitím na šatech objevily.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 7:20 pm
Dnes se celý den jen poflakovala. Její den započal jejím probuzením v pozdních hodinách. Vzbudila se tak pozdě, že šla rovnou na oběd. Protože měla hlad jako vlk, dala si ovocné knedlíky s tvarohem a dokonce si i přidala. Byla ráda, že se dokolébala zpátky do pokoje. Potom začala psát rodině, řešit šaty na zítřejší nakupování, na ples, ale hlavní věc, nad kterou pořád dumala, byl princův dárek. Co by mu měla dát? Musí to být něco, co využije, ale zároveň to ještě nemá. Navíc to nesmí být moc levné, ale také ne moc drahé. Jak z toho ven? Po několika hodinách jí to začalo lézt na mozek, tak se rozhodla, že se projde po paláci a třeba jí něco napadne. Na sebe si vzala tyrkysové šaty a tělové lodičky. Nechtělo se jí to moc komplikovat, takže vlasy si nechala rozpuštěné. Zamyslí se, kde by mohla najít inspiraci a ihned jí napadne ateliér. Cestu zná, ale nakonec se ztratí a musí se zeptat nějaké služebné na chodbě. Pomalu vstoupí dovnitř a zahlédne Charlotte, stojící u plátna. S úsměvem se k ní přibližuje. Ahoj, Charlotte.Pousměje se a postaví se vedle ní, aby se podívala co maluje. Co to bude, až to bude?Zeptá se vesele a dívá se na obraz. Ty šaty se mi s tou barvou líbí víc, jsou originální. Pousměje se na ní pobaveně a podívá se na sukni jejích šatů.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 7:32 pm
S úsměvem na tváři si tancuje se štětcem po plátně. Zdá se jí to velmi uklidňující. Zkrátka soustředí všechnu svou energii na malování a je pro ní jen záhadou, co se z toho nakonec vyklube. Bude to zkártka originál. Z malování ji vyruší povědomí hlas. Že by Tara? Otočí se, aby se ujistila a neoslovila jejím jménem někoho úplně jiného. Je ráda, když se její domněnka potvrdí. Ahoj Taro. Pozdraví ji s úsměvem. Už k ní chtěla popojít, aby ji obejmula. Naštěstí si včas uvědomí, že v ruce drží štětec a její šaty už dávno nejsou čistě bílé. Já bych to nazvala abstraktní umění. Každý si pod tím může představit co chce. Ukáže na svoje dílo, které vypadá, že by mohlo být téměř hotovo. Děkuji. Myslím, že přetváření mých šatů mi jde lépe než samotné malování. Zasměje se a musí uznat, že sukně jejích šatů opravdu nevypadá tak špatně jak se zprvu zdálo a jen doufá, že její komorné s tím nebudou mít moc veliký problém. Jak se vůbec máš? Zeptá se Tary zvědavě a je ráda, že ji vidí.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 7:49 pm
Je ráda, že má společnost. Neví sice, jestli jí to pomůže s dárkem pro jeho výsost, ale přesto je ráda, že potkala svojí kamarádku. Na její poznámku o abstraktním umění se musí pousmát. Má ráda abstraktní umění, takže částečně i obdivuje to, co právě nakreslila. Podle mě to je řeka. Trochu natočí hlavu a vysloví svoji teorii. Jasně na obrázku vidí tekoucí vodu a v ní kameny a spadané listí. V tom je kouzlo abstrakce, nikdy se nedozví, na co myslela Charlotte, když to kreslila. Musím uznat, že bys byla skvělá módní návrhářka. Pokýve s úsměvem. Navíc malování ti jde. Teda abstrakce určitě. Mrkne na ní pobaveně a znovu se podívá na obraz. Ona nemá talent na kreslení, ani malování, ale ráda obdivuje obrazy. Někdy má takovou náladu si prostě něco nakreslit, jenže to vzápětí letí do koše, protože talent opravdu nemá. Když na ní Charlotte znovu promluví, otočí se na ní. Mám se dobře, dneska jsem se po dlouhé době pořádně vyspala, najedla a tak. Pousměje se. Poslední dobou se jí špatně spalo. Když se jí podařilo usnout, vždycky se do pár hodin vzbudila. Na pořádné jídlo neměla už pár dní čas, ani náladu, takže ovocné knedlíky jí opravdu zpravily náladu. Co ty? Zeptá se zvědavě.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 8:03 pm
Nad Tary úsudkem se zasměje. Je možné, že bych zde našla nějaký skrytý talent? Nikdy si nemyslela, že  by jí něco takového šlo, ale musí uznat, že jí samotné se nově upravené šaty docela líbí. Třeba o mě jednou uslyšíš, až vydám svou vlastní kolekci šatů. Mrkne na ní. Doufá, že se i po selekci budou bavit nadále, ať už to dopadne jakkoliv. Taru si za tu dobu v paláci dost oblíbila a mrzelo by ji, kdyby jejich přátelství něco pokazilo. Děkuju. Myslím, že v ruce držím štětec poprvé za poslední tři roky. Zasměje se, ale když se znovu podívá na svůj obraz, opravdu nevypadá tak hrozně, jak si zprvu myslela. Nikdy jí nenapadlo jentak samotnou od sebe začít kreslit. Byl zázrak, že se do toho pustila právě tady, ale opravdu jí to začalo bavit. Spánek a dobré jídlo. To je vše, co je potřeba ke štěstí. Zasměje se a uvědomí si, že zde v paláci jí vlastně vůbec nic podstatného nechybí. Samozřejmě by někdy moc ráda viděla svou rodinu, nebo přátele, ale i tak je zde spokojená. Já se mám momentálně skvěle. Usměje se jako sluníčko. Snaží se co nejvíce rozdávat pozitivní náladu, dokud to jde a navíc je ráda, že má tak dobrou společnost. Jak se těšíš na nákup dárku pro prince? Zeptá se zvědavě. Vezme si do ruky úzký štětec, namočí ho do černé barvy, dřepne si k plátnu a krasopisně se podepíše.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 8:21 pm
Nad její odpovědí se zasmátím zakroutí hlavou. Tak doufám, že aspoň dostanu přátelskou slevu. Sice jí moc jako návrhářku nevidí, protože z vlastní zkušenosti ví, že to jsou jen snobské paničky. Charlotte je na to až moc hodná. Je ráda, že se s ní může znát. Je jediná z dívek, které považuje za své kamarádky. Nikdo jiný jí tu k srdci tak nepřirostl, jako ona. Jsi na tom pořád lépe než já. S pousmátím prohodí. Už si ani nepamatuje, kdy naposledy malovala. Vždycky se při tom tak umazala, že se jí to zhnusilo. Dávala vždy přednost kreslení, protože tužka se drží lépe než štětec. Rozhodne se otestovat, co si ještě pamatuje, vezme ze stolu skicák a tužku, posadí se na židli, aby byla čelem k Charlotte a začne kreslit. Ze začátku neví co, ale nakonec se rozhodne, že nakreslí Charlotte. Sice si nevěří natolik, aby jí namalovala i obličej, takže ve finále maluje Charlote, co stojí ze strany a přes vlasy jí není vidět do obličeje, takže vlastně ani není poznat, kdo to je. Přesně tak. Pousměje se na ní a pak zaboří pohled zpět do skicáku.To ráda slyším. usměje se, ale soustředí se pohledem na tu Charlotte, co má na papíru. Dárek pro prince? Podívá se na svoji kamarádku. Ještě jsem nevymyslela, co mu koupím, takže na nákup se moc netěším, protože to zatím vypadá tak, že budu jen bloudit po obchodech a něco hledat. Trochu se usměje, ale zároveň ví, že to může být problém. Ty už máš představu o dárku? Zeptá se zvědavě.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 8:37 pm
Nad Tary dotazem se jen zasměje. Že váháš. Dokonce ti je věnuji. Řekne velkoryse, přestože silně pochybuje, že by se jednou stala návrhářkou. Sen je to sice hezký a je možné, že po selekci by měla na to i nějaké prostředky, ale raději svou budoucnost ponechá osudu. To nevíš, když to nezkusíš. Usměje se na ní. když zvládně něco takového namalovat takový antitalent jako je ona, je si jistá, že Tara by to také zvládla. Uvnitř doufá, že Taru svými slovy aspoň trochu namotivuje a že by ve svém volném čase mohla také něco podobného zkusit vytvořit. Překvapí ji, když Tara vezme do ruky tužku a skicák. Hoří zvědavostí, co Tara kreslí, ale nechá ji, aby dále kreslila, protože se chce nechat překvapit jejím dílem. Musím říct, že tvá taktika ale nezní zas tak hrozně. Uzná, když jí Tara sdělí, jak je na tom s vymýšlením dárku pro prince. Abych byla upřímná, pár nápadů mám, ale ještě úplně přesně nevím, co mu nakonec koupím. Odpoví na Tary otázku. Sama tak nějak tuší, že nakonec koupí něco úplně jiného, než si představuje a tak to spíše ponechává štěstí a náhodě. Tak. Teď už zbývá to jen nechat zaschnout. Zvedne hlavu, když dokončí svůj podpis a spolu s ním je hotové i své dílo. Nakonec si utře tři prsty špinavé od tyrkysové barvy do šatů, čímž na nich vzniknou zajímavé vzory. A musím říct, že tohle dílo už je také hotové. Zapózuje jako modelka, aby ukázala své špinavé šaty.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 8:49 pm
Je ráda, že je šance, že dostane nové šaty. Sice docela malinká, ale pořád tu ta možnost je. O děkuji, jsem poctěna. Pousměje se na ní s pobavením a prohrábne si vlasy. Trochu se bojí toho, že to, co se snaží nakreslit nikdo nepozná. Párkrát se jí už podobná věc stala. Ale kreslení lidí jí docela jde a na to, že se tomu poslední dobou moc nevěnovala, tak odvádí docela dobrou práci. Nakreslí jí jen od pasu nahoru a aby šlo poznat, kdo to je, nakreslí jí stejné šaty jako má právě na sobě. Podle mě je to dost špatná strategie. Zasměje se, protože to bloudění vidí živě před očima. Je jasné, že jí Charlotte nesdělí, jaké ty nápady jsou. Taky by to nikomu neřekla, kdyby věděla. Možná je i dobře, že neví, co kupuje někdo jiný, protože by jí to mohlo nějak ovlivnit. Tvoje taktika je o hodně lepší. Mrkne na ní a dál kreslí. Jakmile řekne, že už to má, zvedne hlavu od své kresby a podívá se na plátno. Dobře, už v tom tu řeku nevidím.Zasměje se. Neví, jestli to je změnou úhlu pohledu, nebo těmi drobnými úpravami, co Charlotte udělala. Sleduje, jak upravuje své šaty tyrkysovou barvou a zasměje se, když zapózuje. Rozená modelka. Zvedne palec nahoru a pousměje se. Jakmile to řekne, vzpomene si na zlomek vteřiny na práci, kterou ovšem rychle vyžene z hlavy.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 9:11 pm
Doufá, že celou debatu o její kariéře modelky bere i Tara jako vtip, protože sama nevěří, že by se něčím takovým mohla zrovna ona uživit, přestože by nejspíše byla schopna vytvořit pár náhodných kousků oblečení, které by možná vypadaly poměrně dobře. Ale neboj, nejlepší nápady se vždy tvoří na poslední chvíli. Povzdudí ji a mluví ze své vlastní zkušenosti. Většinou spoustu věcí a rozhodnutí nechává na poslední chvíli, kdy vždy něco vybere a ve většině případů to i vyjde. Stejně tak plánuje i vybírat oblečení na zítřejší nakupování. Sice si v hlavě snaží porovnat, co si obleče, ale rozhodovat se nejspíše bude také až zítra ráno před odchodem. To je kouzlo abstraktního umění. Dodá, když Tara zmíní, že v jejím díle už nevidí řeku. Sama nemůže s jistotou říci, co ve svém obrazu vidí, avšak při tvoření myslela především na naději, kterou jí i obraz částečně připomíná. Zasměje se, když jí Tara nazve modelkou a připomene jí tak malé módní přehlídky, které si s kamarádkami pořádali, když byli ještě malé. Prozradíš mi, co to bude? Zeptá se jí zvědavě.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 9:28 pm
Dle jejího názoru může být modelka každá žena, protože každá žena má kouzlo. Takže i Charlotte by měla šanci. Nezbývá mi nic jiného než v to doufat. Pokrčí rameny a doufá, že nebudemuset princovi kupovat něco s čím nebude spokojená. Snad něco uvidí, dostane z toho dejavu a bude po starostech. teď to ale tak nedějně nevidí.S kým vlastně zítra jdeš? Napadne jí otázka, protože ona sama přemýšlela, jestli půjde sama, nebo se k někomu přidá a Charlotte vypadá jako fajn parťák. Když myslíš. Řekne pobaveně a pokrčí rameny a začne dodělávat svoji kresbu. Většinou to říkají ti umělci, co neumějí malovat, ale to není její případ. Docela se jí ta malba povedla. Ale musím uznat, že bych si to vystavila doma. Dodá k jejímu obrazu, který na ni působí příjemně uklidňující aurou. když se jí Charlotte zeptá, co kreslí, dodělá posledních pár čar tužkou prohlédne si své dílo, spokojeně se usměje a otočí skicák na svou kamarádku. Hádej. Opravdu doufá v to, že to uhodne a pozná se, protože to by znamenalo, že se jí to povedlo.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 9:40 pm
Je pravda, že doufat v nejlepší dárek budou muset obě, protože ani ona nemá úplnou představu, co by princi měla koupit, ale doufá, že ho za tu dobu aspoň trochu poznala a bude vědět, co by mu udělalo radost. Vůbec nevím. Napadlo mě, že když máme zamluvené celé obchodní centrum, byla by opravdu náhoda, kdybych se tam s někým nepotkala. Ani nepřemýšlela, s kým by na nákup zítra šla. S kým jdeš zítra ty? Položí ji tu samou otázku a napadne jí, že by mohli jít spolu, nebo by se tam aspoň spolu mohli sejít. Nechceš ho nechat na památku? Zeptá se Tary zvědavě. Je to asi nejlepší obraz, který se jí kdy povedl. Dalo by se říct, že je to jediný obraz, který se jí kdy povedl, protože nikdy předtím nic takového nezkoušela. Jde blíž, aby si mohla prohlédnout, co Tara nakreslila. Počkat. Zarazí se, když spatří, co je na obrázku a nemůže veřit vlastním očím. To jsem já. Vypískne s úsměvem.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 9:54 pm
Včera před tím dostala šílený nápad, že by jeho výsosti něco uvařila. jenže to hned zamítla a to hned z několika důvodů. Ten největší problém je nejspíš to, že neumí vařit tak dobře, aby si troufla to někomu dávat k narozeninám. Na její první větu pokýve hlavou. Nejspíš se tam bude potkávat i s ostatními dívkami, ale neví, jestli by jí pomohlo nakupovat dárek s někým, koho nezná. Já jsem se s nikým nedomlouvala. Nechávám jsem to náhodě. Pousměje se. Na její nabídku téměř okamžitě nadšeně přikývne. Nikdy od nikoho nedostala něco, co ten člověk vyrobil. Usmívá se jako měsíček na hnoji. Děkuju, Charlotte. Obejme jí, protože barvy na jejích bílých šatech by už měly být zaschlé. A kdyby ne, tak trocha barvy ještě nikdy nikoho nezabila. Když uhodne, že kreslila jí, musí se začít usmívat ještě víc. Bingo. uznale na ni kývne. Jsem ráda, že to se mnou ještě není tak marný. zasměje se a napíše tužkou zezadu na kresbu ,,Pro abstraktní malířku Charlotte,, nakreslí k tomu smajlíka a pod to se podepíše. Následně jí kresbu podá. Pro tebe Mrkne na ní a potom zívne. Jejda. Řekne jako reakci na zívnutí. Asi bych si měla jít lehnout, jinak se na těch nákupech zítra zblázním. Zasměje se a začne se zvedat. Nemůže si pomoct a obejme Charlotte ještě jednou a vydá se do svého pokoje. Dobrou noc. Zamává a vykračuje si to s její malbou v ruce.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 07, 2019 10:06 pm
Když zjistí, že má možnost se s Tarou potkat v nákupním centru, protože to nechává stejně náhodě jako ona, nemůže říct, že by ji to nepotěšilo. Takže se tam uvidíme. Řekne rozhodně a nemůže zapřít, že by se nerozhodla ji tam hledat a pak předstírat, jaká je to náhoda. Nemáš vůbec za co, jsem ráda že se ti líbí. Uculí se, protože je moc ráda, že Tara její dárek přijala a objetí ji oplatí. Opatrně se koukne na sukni svých šatů, zda barva už zaschla a jen doufá, že ji neumaže. Kdyby ji přeci jen náhodou trochu umazala, aspoň by na ni měla Tara o památku navíc. Nemůže uvěřit, že ji Tara nakreslila. Děkuju moc. Kreslíš nádherně. Sleduje, jak ji Tara napíše věnování a cítí, jak se jí oči lesknou štěstím. Je neskutečně šťastná, že mohla potkat někoho, jako je právě ona a vezme si od ní kresbu. Asi by nebylo dobré, kdybys usla uprostřed nákupu. Zasměje se. Hezky se vyspi. Pošeptá jí mezitím co se objímají na rozloučenou. Zamává ji když odchází a ještě chvíli stráví v ateliéru, kde po sobě uklízí barvy. Po pár minutách má vše uklízeno, vezme si obrázek od Tary a také se vydá do svého pokoje.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Wed Mar 27, 2019 8:04 pm
*Rose se podstatě v komnatě nudila. Vůbec nevěděla, čím se má zabavit, nebo jak využít volný čas. Knížek se už načetla dost, a tak jí to spíše odrazuje. Ani na procházku se jí moc nechce jít. Jediné, co Rose napadlo je si jít kreslit portréty podle paměti. Oblékla si oranžové, krátké šaty s černým zdobením, k tomu černé lodičky a jako účes zvolila drdol. Odchází z pokoje a namíří si to rovnou do ateliéru, kde si může spokojeně kreslit jakékoliv portréty a obrazy. Dochází ke dveřím a pomalu je otevírá. Naštěstí zde nikdo není a na kreslení bude mít aspoň chvíli klid.* /Super...nikdo tu není, aspoň tu budu mít klid. Jenže...teď ještě vymyslet, co, nebo koho budu kreslit./ *Usilovně přemýšlí nad tím, koho bude kreslit. A v tom jí to napadlo.* /No jasně...vždyť jsem v selekci, a tak bych mohla nakreslit prince Damona!/ *Ťukne se do čela, když jí to došlo. Vzala si stojan, na který si přidělala plátno o velikosti A2.* /Hm...jak bych Damona mohla nakreslit...Aaa už vím...nakreslím ho, jak stojí u keře s růžemi a k jedné z nich si čichá./ *Nad tímhle nápadem se pouze pousměje a dá se do díla.* /Snad se mi to povede...pokusím se to nakreslit tak, aby se v něm poznal./ *U této myšlenky se musela zasmát, ale nevyvedlo jí to z rovnováhy a kreslila dál. Po chvilce uslyší, jak někdo potichu otevírá dveře, snaží se to nevnímat a kreslit dál, ale zvědavost jí nedá klid a Rose se otočí směrem ke dveřím.* Liame ahoj, copak tě sem přivádí? *Poví mu radostně a skočí mu kolem krku, protože ho ráda vidí ještě před odletem do Ruska s princem.* Ses přišel se mnou rozloučit jo? *Pohlédne mu do jeho nádherných čokoládových oček a věnuje mu polibek. Při nedostatku kyslíku se musí od Liama odlepit, aby se nadechla, ale stále stojí při něm.* Tak...půjdeme k plátnu? *Úplně rudá se podívá Liamovi do oči, dá mu pusu a pomalým krokem odchází směrem ke kresbě, kterou právě vytváří.* Myslíš, že se v tom princ Damon pozná?? *Podívala se nervózně na LIama a svůj zrak obrátila nazpět k plátnu.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Wed Mar 27, 2019 8:32 pm
Rozhodne se zajít za Rose, jak ji včera slíbil. Zamíří do jejího pokoje a doufá, že bude mít štěstí jako včera a ona tam bude. Cestou po chodbě ji však zazadu zahlédne v oranžových šatech, jak má kamsi namířeno. Kdyby se otočila, možná by si ho všimla, ale nejspíše jí to ani nenapadne a navíc si od ní drží dostatečný odstup, protože jí chce překvapit. Vidí, jak zachází do ateliéru a už chtěl jít za ní, když v tu chvíli potká služebnou, která se s ním začne bavit o Larisse a jejím miminku. Zdrží ho tak asi na deset minut, ale příliš mu to nevadí, protože je to pro ně senzací a všichni mají z Larissy radost. Oba dva se vydají po svém a Liam otevře dveře od ateliéru. Ačkoliv by rád otevřel dveře opravdu potichu, nedává si při otevírání dveří příliš velký pozor a proto tak přiláká Rosalie pozornost. Ahoj Rose. To víš, jsem moc umělecky nadaný. Pokusí si vymyslet první směšnou výmluvu, která ho zrovna napadne, ačkoliv už dobrých sedm let nedržel v ruce štětec. Otevře náruč, nechá Rose, aby mu skočila kolem krku a zatočí se s ní. Slíbil jsem ti, že se ještě uvidíme. Oplatí ji polibek. Chytí Rose za ruku a nechá se pomalým krokem odtáhnou k plátu. Ani jsem nevěděl že kreslíš. Dodá překvapeně a podívá se na její kresbu. Myslím že bude nadšený. Usměje se na ní. Nepřekvapuje ho, že kreslí Damona, spíš ho překvapuje, jak dobře si ho pamatuje, protože nikde nevidí fotku, podle které by ho kreslila, ale raději nic neříká. Copak o tobě ještě nevím? Zeptá se zvědavě, protože před ním doposud tajila svůj kreslící talent a tak by ji moc rád poznal, aby ho příště nic podobného nepřekvapilo.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Wed Mar 27, 2019 9:09 pm
Tak umělecky nadaný říkáš jo? *Podívá se na Liama s pozvednutým obočím, ale i tak se pousměje.* Tak to bys mi mohl něco nakreslit někdy, co ty na to? *Pobídne ho Rose k jeho "uměleckým" schopnostem.* To bys mohl nakreslit mě třeba...Ti udělám figuru, bereš? *Začne mu okamžitě pózovat, po chvilce to ale nevydrží a začne se smát.* Promiň, ale to pózování mi přišlo strašně vtipné. *Vysvětlí mu příčinu jejího smíchu. Podívá se Liamovi do očí a vykouzlí ten nejkrásnější úsměv, co jen umí.* Já vím, že jsi to slíbil. Jen jsi ještě nevěděl, jestli na to zbyde čas. *Podívá se mu upřeně do očí, neodolá jeho pohledu a věnuje mu sladký polibek. Při nádechu uchopí Liama za ruku a pomalu ho vede k plátnu, kde má rozkresleného Damona.* To neví skoro nikdo, že umím kreslit. Tedy, jenom Damon to ví. *Poškrabká se na zátylku a studem zčervená jako rajče.* Je to moje první kresba, kterou tu vytvářím a hned si troufám na Damona. Jak moc je to troufalé Liame? *Podívá se zamyšleně na Liama a mrkne na něj. Přistoupí k plátnu, uchopí štětec, namočí jej do barvy a dokresluje pozadí. Skládá se ze stromů stojících v dáli za Damonem.* Tak...stromy bych už měla, co myslíš Liame, zatím dobrý? *Zvědavě se optá na názor hnědookého krasavce stojícího vedle Rose. Položí štětec do odkládacího místa a vezme si jiný s užší velikostí. Tento jí poslouží na nakreslení dokonalých růží, které má Damon před sebou. Jednu z nich bude držet v rukou a čichat si k ní.* Super...Teď bych se mohla vrhnout na růže třeba. Ty budou pro mě nejsložitější, nikdy mi totiž nešly. *Mírně se pousměje a vrhá se zpátky do díla.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Wed Mar 27, 2019 9:52 pm
Jakmile vysloví svou výmluvu, proč ateliér navštívil, začne toho litovat, ale i tak pokračuje ve své menší lži. No samozřejmě, jsem zkrátka talent. Zasměje se, avšak když Rose navrhne, že by ji mohl nakreslit, rozhodne se vycouvat, protože by ji svou kresbou mohl omylem třeba i urazit. Myslím, že svůj skrytý talent ponechám ještě nějakou dobu v utajení. Třeba do své smrti. Mrkne na ni. Ale klidně dál můžeš pózovat. Zasměje se, protože ho bavilo ji pozorovat. Na tebe si udělám čas kdykolliv. Pošeptá ji, oplatí ji polibek a následuje ji k plátnu, kde si prohlédne její kresbu. Zdá se mi to trochu těžké pro začátek, ale myslím že ty to zvládneš levou za dní. Pohladí ji a sleduje, jak začne kreslit pozadí. Myslím, že je to skvělé. Usměje se na ní a usoudí, že sám by nic podobného nejspíše nedokázal. Jak ti nemůžou jít kreslit růže, když jsi moje Rose? Nadvihne obočí a věří, že i ty růže nakreslí co nejkrásnější. Chvíli ji sleduje jak kreslí a ačkoliv ji pozoruje rád, přeci jen ho to po chvilce začne nudit. Jestli chceš kreslit, asi tě nechám, abych tě moc nerozptyloval. Navrhne a za žádnou cenu to nemyslí ve zlém.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Wed Mar 27, 2019 10:16 pm
Tak tady je někdo tajnostkář, že Liame? *Pobaveně se na něj usměje a mrkne na něj.* Pózování si necháme na jindy, ne? Třeba jak se vrátíš z Ruska. U mě v komnatě mě najdeš vždycky a tam bych ti mohla i zapózovat. *Při pohledu do jeho očí se kousne do rtu a trochu se začne červenat. Po polibku se přesunuli k plátnu.* Ano, je to těžké...já nikdy nezačínala u lehkých věcí, ale na to si zvykneš. *Mírně se pousmála a kreslila dál.* Děkuji Liame, ale tak skvělé jako jsi ty to určitě není. *Mrkne na Liama a dál se věnuje kresbě. Tedy, aspoň se snaží, protože právě začíná kreslit růže, které jí moc nejdou.* Tak už jsem tvoje Rose jo? Tak to mě těší. *Otočí se k němu a věnuje mu polibek, který patří jen jemu. Odlepí své rty z těch jeho a vrací se k obrazu. Růže už má konečně hotové a jediné, co Rose zbývá je nakreslit jezírko a plovoucí kachny.* Vůbec mě nerozptyluješ Liame, jsem úplně v klidu. Už mi chybí jen jezírko a pár kachen. *Povídá mu radostně a snaží se kresbu co nejrychleji dokreslit, aby se Liamovi mohla věnovat, než jí odjede. Po chvilce malování má svůj výtvor zcela hotový.* Tak už ho mám hotový Liame. Co na něj říkáš, bude se Damonovi líbit? *Podívá se zvědavě a chytí ho u toho za ruku.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Wed Mar 27, 2019 10:33 pm
Neřekl by, že je zas takový tajnustkář, spíš jen nechce nahlas přiznat, pravdu. Já a tajnůstkář? Možná trochu. Musí uznat, že se do toho trošku zamotal, avšak doufá, že Rose pochopila jeho vtip o svém uměleckém talentu a co nejdříve na něj zapomene. Budu se těšit, až mi po mém návratu zapózuješ. Pohladí ji po tváři a oplatí ji polibek. Následně se přesunou k plátnu. A koho jiného bys byla? Mrkne na ni a užívá si její polibek, který mu věnuje. Ostatně jako všechny ostatní polibky, které již mezi nimi proběhly. Sleduje, jak se vrací zpátky ke své kresbě, opře se o nedaleký stůl a nespouští z ní oči. Po chvilce mu oznámí, že je její obraz hotový. Udělá pár kroků blíže, aby si ho mohl pořádně prohlédnout. Bude nadšený. Potvrdí a dál obraz nekomentuje. Nechce si to přiznat, ale trochu na Damona žárlí. Ne, že by kolem sebe potřeboval tolik hezkých dívek, spíš ho štve, že o něm Rose tak mluví, avšak rozumí, že je v selekci kvůli němu a on s tím nic neudělá. Tak mi pověz, co jsi celý den dělala? Zeptá se jí, čimž se pokusí o změnu tématu a opět se opře o stůl za ním.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Wed Mar 27, 2019 10:54 pm
Noo tak já nevím, co vše přede mnou skrýváš Liame. *Poví s úsměvem na tváři a s rozzářenýma očima.* A počkáš si na pózování jak přijedeš, nebo budeš chtít jak dokreslím? *Dá Liamovi návrh, u kterého se trošičku více začervená.* Samozřejmě že tvoje Liame. *Pevně ho chytne a políbí. Další jejich překrásný polibek, kterých snad bude ještě víc. Konečně, když dokreslila portrét prince Damona se mohla věnovat Liamovi.* No...Ráno jsem si četla knížku. Docela mě i bavila, proto mám už více než polovinu přečtenou. Říká ti něco Kráska v nesnázích? *Zeptá se ho na knížku ,kterou ráno četla.* Abych ti tu knížku nějak přiblížila...Je o jedné dívce, která se zamilovala do kluka. Ale s klukem nemůže být skrze společnost, ve které žije. Otec jí vybral vhodného ženicha, který je z královské rodiny, ale Ellie, což je ta dívenka, se to vůbec nelíbilo. Rozhodla se tedy uprchnout z domova a ukrýt se v nedalekém lese. /Snad mu tento popis bude stačit, jinak bych se do toho ještě více zamotala./ *Oddychne si Rose po výkladu z takřka poloviny knížky.* No...Po knížce jsem si šla zahrát na klavír a osvojit si pár nových písní. Jako první jsem se doučila píseň od Queen - Bohemian Rhapsody. Velmi těžká písnička to je, učila jsem se ji asi tři hodiny v kuse a ještě teď mě bolí prsty. *Poví Rose, pohlédne mu do očí a políbí na rty. Přeruší jejich polibek a položí mu otázku.* Copak jsi dělal ty zlato? Snad ti nevadí, jak jsem tě oslovila. *Zeptá se nejistě Liama.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Wed Mar 27, 2019 11:12 pm
Nemá moc věcí, co by měl skrývat a už vůbec ne před Rose, ačkoliv zde stále může být pár věcí, o kterých neví. Nicméně si je jistý, že na vše postupem času přijde. Záleží jen na tobě, kdy mi budeš chtít zapózovat. Samozřejmě, že by ji chtěl vidět pózovat co nejdříve, avšak byl by ochotný si i počkat, aby se měl na co těšit. Ať tak jako tak, na svůj návrat a Rose se bude těšit stejně. Následně poslouchá, jak mu Rosalie vypráví o knížce, o které v doposud nikdy neslyšel. Zní to opravdu zajímavě. Pokusí si představit její děj a ačkoliv si je jistý, že by tato knížka nebyla pro něj nejvhodnější, nediví se, že se Rose líbí. Máš můj obdiv. Ta písnička je opravdu složitá. Doufám, že mi ji co nejdříve zahraješ. Kdyby pravidelně cvičil hru na klavír, možná by také něco podobného dokázal. Bohužel na trénování nemá čas a tak vždy jen poslouchá hru ostatních, když kolem salónku prochází. Nicméně mu to ani nijak zvlášť nevadí. Pár svých oblíbených písniček stále zahrát dokáže a rád obdivuje ostatní. Chudinko moje. Dodá, když Rose zmíní své bolavé prsty a oplatí ji jemný polibek. Vůbec mi to nevadí. Ujistí ji s úsměvem a naopak se mu její oslovení zdá milé. Většinu dne jsem strávil po boku Damona, nebo různými drobnostmi v paláci. Nic zajímavého. Stručně popíše svůj den, protože byl stejný, jako většina jeho dnů v paláci. Už jsi slyšela o Larissy miminku? Vzpomene si na ten rozruch, který je nyní mezi zaměstnanci paláce.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 28, 2019 7:25 am
Tobě bych pózovala klidně i v noci. Třeba i hned po ránu, kdybys byl se mnou v komnatě. *Podívá se na Liama vyzývavě a mrkne na něj. Nahne se k němu a do ouška mu pošeptá.* Klidně bych ti pózovala v čemkoliv bys chtěl. *Řekne Rose a sladce se na Liama usměje. Odvrátí na chvíli zrak a začne mu vyprávět obsah knížky, kterou ráno četla. Samozřejmě takřka jen z poloviny knížky, celou hodlá dočíst, jak bude mít čas a bude se opět nudit.* Ano Liame a celkem to zajímavé je. Jenže kluci by to asi nečetli, pro ně by to byla slaďárna a moc romantické. *Odpoví mu Rose se smíchem a s nádherným pohledem do jeho oček. Navázala z knížky rovnou na hru u klavíru.* Ráda bych ti ji zahrála, jen co se mi vrátíš Liame. Budeš první, co ji uslyší. Možá to nebude ještě na sto procent, ale zvládám ji už v pohodě. *Poví radostně a s úsměvem na tváři.* A co ty Liame, zahraješ mi něco u klavíru, jak se mi vrátíš z Ruska? Také bych si ráda něco od tebe poslechla. *Věnovala mu letmý polibek a sladce se na něj pousmála.* Takže já jsem tvoje Rose a ty moje zlato, to zní skvěle. *Poví radostně a Liama jemně obejme.* A nezmáhají tě příliš ty povinnosti od prince a celkově v paláci? *Zeptá se starostlivě Rose a mile ho pohladí po tváři.* Ano, slyšela. Pověděla mi o tom služebná a jsem moc šťastná, že má konečně miminko. Dlouho na tuto chvíli totiž čekala. *Poví s nadšením v hlase a políbí Liama s velkou vášní a energií.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 28, 2019 2:28 pm
*Nad jejímy slovy ohledně pózování se pousměje.* Vyzkoušíme to? *Navrhne ji také šeptem. Za nic na světě by ji nenutil dělat něco, co by nechtěla, ale zdá se mu, ze by to pro něj ráda udělala a moc by se mu to líbilo. Poslechne si vyprávění o obsahu knížky, kterou Rosalie četla.* Myslíš si, ze nemám smysl pro romantiku? *Nadzvedne obočí. Svou otázku myslí ze srandy a má co dělat, aby potlačil úsměv. Nicméně by ho i tak docela zajímalo, co si o něm Rosalie myslí.* Nemůžu se dočkat, až te znovu uslyším hrát. /A také zpívat./ *Podívá se jí s úsměvem do jejich modrých očí.* Už dlouho jsem na klavír sice nehrál, ale jednoho ti můžu zkusit něco zahrát. *Ačkoliv si svou hrou na klavír není příliš jisty, nedokáže říct Rose ne.* Ale kdybys chtěla, na kytaru ti zahraju cokoliv jen budeš chtít. *Napadne ho, protože na kytaru hraje poměrně často, i když se s tím nikde nechlubí.* Nějaké dny bývají v paláci náročné, ale zvykl jsem si. /Nic jiného mi ani nezbývalo/ *Také ji pohladí po tváři a zda s mu milé, jak se Rose stará. Zeptá se jí, zda už slyšela o Larisse a následně ho Rosalie vášnivě políbí. Polibek ji začne oplácet také s velkou vášní a přitiskne si ji k sobě.* Nepůjdeme do pokoje? *Navrhne šeptem mezi polibky.*
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Thu Mar 28, 2019 7:30 pm
*Jeho odpověď ji překvapila.* Tak pojď se mnou do komnaty a můžu ti klidně pózovat, než mi odjedeš. *Též mu pošeptala do ouška a vyprávěla mu o knížce, kterou má rozečtenou.* Ale takhle jsem to nemyslela Liame. To bylo bráno obrazně. *Uchechtla se, když viděla že Liam nadzvedl obočí.* Pro mě už jsi teď velký romantik a to mám na tobě tolik ráda. I kdybys nebyl, vůbec by mi to nevadilo. *Mrkne na něj a sladce se pousměje. Od vyprávění příběhu její knížky se dostali až ke hře na klavír.* Zahrát ti můžu hned po příletu z Ruska. Snad mě nebudou bolet tak prsty z toho hraní. *Podotkne Rose a zahledí se do jeho čokoládových oček.* Bych tě nechala potrénovat, abys mi pak mohl něco krásného zahrát. *Určitě by ho Rose ráda slyšela hrát na klavír, a tak mu dala čas na trénování nějakých písniček. Samozřejmě na Liama nebude pospíchat, nechá mu plno času, kolik jen bude chtít.* Zlato, ty hraješ na kytaru? *Překvapeně se na něj podívá a roztomile se pousměje.* Dokázal bys zahrát písničku od Yiruma - Kiss the rain? Tahle píseň je moje srdcovka už od dětství. Kdysi mě ji učil otec, když ještě žil. *Snaží se usmát, ale moc jí to nevyšlo. Byl z toho nakonec smutný úsměv.* No...taťku s mamkou jsem ztratila, když mi bylo 10 let. V Allens byli tehdy nepokoje a vkrádali se do domů a vraždili rodiny...Noo a u nás byli taky a z mé rodiny jsem přežila jen já se starší sestrou...Přišla jsem o mamku, taťku i o mladšího brášku, kterému bylo pouhých 5 let. *Po tomhle se jí nahrnuly slzy do očí, a tak si schovala tvář do dlaní a snažila nebrečet, ale slzy tekly proudem. Ucítila ruce Liama, jak ji objaly a cítila jeho hruď. Snažil se ji uklidnit a naštěstí se povedlo.*Promiň Liame, moc citlivé vzpomínky na dětství. *S uslzenýma očima se snažila aspoň trochu usmát a vypadat v pohodě. Aby se dostala na jiné myšlenky, optá se Liama na jeho den.* Noo ne každý to má snadné v paláci. Ani dívky ze selekce ne, chystání se na plesy, setkání, teď bude příchod jara spojený s piknikem. Už se moc na něj těším, ale to zrovna budeš v Rusku. *Podívala se na Liama a pohladí ho po tváři. Začali se bavit o Larisse a jejím miminku. Jenže Rose se neudrží a začne ho vášnivě líbat. Liam si ji přitiskne k sobě a navzájem spolu spolupracují.* Ke mně do komnaty, než mi odjedeš? *Také zašeptá mezi polibky Liamovi do ouška.*
Sponsored content

ATELIÉR Empty Re: ATELIÉR

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru