Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NÁKUPNÍ CENTRUM

+4
Tara Swanson
Nicole Myers
Davina Callaghan Illéa
Larissa Hernandéz
8 posters
 :: ILLÉA
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty NÁKUPNÍ CENTRUM

Sat Feb 16, 2019 3:25 pm
NÁKUPNÍ CENTRUM N-kupn-centrum
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 10:10 am
*Dneska má možnost zajít do nákupního centra, aby něco koupilaa princi. Jistou představu už má, ale doufá, že ji napadne i něco více. Vlasy si nechala dát do culíku a po boku má ještě menší cop. Vzala si na sebe jen sukni a halenku.*/Dresscode je volný, snad to moc nevadí./*Pohrávala si s myšlenkou, že by šla i v kalhotech, ale nakonec si vzala sukni. Šperky i líčení nejsou nijak výrazné. Auto ji odveze do nákupního centra, které je dneska prázdné, budou tu jen dívky ze Selekce. Nadšeně vejde dovnitř a doufá, že si rychle najde někoho, s kým by mohla chodit, aby tu nebyla sama.*/Ještě tady nikdo není?/*Rozhlédne se kolem sebe doufajíc, že někoho zahlédne, ale nikde nikdo, tak pokrčí rameny a začne se procházet po centru, dívá se do výloch obchodů a hledá ten, kam chce zajít, aby princi koupila dárek.*
Nicole Myers
Nicole Myers
Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Ottaro

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 10:28 am
*Chtěla vyrazit daleko dřív, ale jako vždy, když se snažila v paláci někam dostat, tak zabloudila a chvíli jí trvalo najít tu správnou cestu. Nakonec jí našla a tak se nechala odvézt do nákupního střediska. Na sobě má krátkou sukni, červený svetr a hnědé kotníkové boty na podpatku. Půlku vlasů si nechala splést do copu a jinak je má rozpuštěné.* /Možná se to někomu nebude líbit, ale já rozhodně neplánuju být princeznou, takže je to jedno/ *Ušklíbne se při té myšlence a cestou autem domýšlí svůj plán, na který jí přivedla Max. Sama neví, co princi koupit. Nejradši by ten plán uskutečnila už na jeho oslavě a předala by to jako dárek, ale není si jistá, jestli by to stihli nacvičit a sehnat další lidi. Proto svou cestu do nákupního střediska bere zároveň i jako tajnou misi na zlanaření ostatních dívek do svého plánu. Vejde dovnitř a připadá si trochu divně, když středisko zeje prázdnotou* /Taky mohli nechat pár těch lidí, aby tady nakupovali. Tohle se mi zdá jako dost nefér jednání../ *Napadne jí hned a vydá se mezi obchodama pomalejším krokem, aby si mohla všechno prohlédnout. Pak uvidí Davinu* Dav? Ahoj. *Zavolá na ní, aby upoutala její pozornost a pak jí doběhne* Jak se máš? *Zeptá se jí hned se svým energetickým úsměvem*
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 10:41 am
*Mezitím co procházela nákupním centrem si prohlížela různé výlohy, ale pořád nemohla najít to co hledala, knihkupectví. Uslyší za sebou hlas, otočí se po něm a uvidí Nicole. Po tváři se jí rozlije úsměev.*Ahoj Nicole.*Pozdraví ji, otočí se a vydá se směrem k ní.*Mám se dobře, jsem ráda, že jsem mohla na chvilku z paláce. Ikdyž tady není ani živáček.*Rozhlédne se p ocentru, kde by v tuhle dobu bylo jistě mnoho lidí a ruchu, ale teď se tu rozhléhá jen její a Nicoliin hlas.*Co ty?*Otočí se zpět k ní s přátelským úsměvem. Doufá, že s ní dívka bude i nadále. Přijde jí milá.*/Teda až na ten rozhovor. Tehdy mě dost podusila./*Vzpomene si na lekci, která byla před pár dny. Ví, že dívka to nemyslela zle, prostě se vžila do role, což ona moc nedokáže.*
Nicole Myers
Nicole Myers
Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Ottaro

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 10:54 am
*Úsměv, který má na tváři prakticky pořád se ještě o malinko rozšířil, když uviděla Davinu a tak na ní hned zavolala, aby upoutala její pozornost* Jo, to je pravda. Tady se snad neztratim. *Poznamená pobaveně a stejně jako ona se rozhlédne po nákupním centru* Je divný, že tu nejsou lidi. Podle mě je tady mohli nechat. *Zkonstatuje a pokrčí rameny. Když se jí zeptá, jak se má ona, v očích se jí objeví šibalské jiskřičky* Celkem dobře. I když nevím, co princi koupím. Napadl mě úplně jiný dárek. Odlišný od těch ostatních. *Nastíní trochu a pak se dá do vysvětlování* Max, jedna účastnice, nevím jestli jsi ji už potkala, umí skvěle tančit. A teď nemyslím párový tanec, jako je v paláci. Ale takovej ten odvážnější a víc pohodovej. Uvolněněnjší styl, tak to myslím nazvala. Myslím, že princ má v paláci prakticky všechno, ale aby mu tři krásný holky k narozeninám zatancovali, to podle mě čekat nebude. *Vysvětlí jí rychle svůj plán* Nechtěla by ses přidat? *Zeptá se jí s úsměvem* Já vím, je to hodně narychlo a museli bysme hned začít trénovat, ale podle mě by se to nějak zvládlo. *Ujistí jí hned a až teprve teď si uvědomí, že jí vlastně ani nedala čas a prostor na nějakou reakci, takže zavře pusu a omluvně se na ní usměje*
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 11:06 am
V to doufám taky.*Potichu se zasměje.*Hmm. Mohlino. Ale nejspíš to udělali kvůli naší bezpečnosti. Rebelové by se mezi lidma velmi dobře ztratili.*Odlišný od jíných?*Nadzvedne obočí.*A prozradíš mi ho?/Co asi dokázala vymyslet?/*Poslouchá, tedy potichu a zvědavě její plán.*No teda.*Zasměje se.*Vážně nevím, jak by na to mohl zareagovat. Ale zřejmě by na to jen tak nezapoměl.//Jestlipak by se mu to líbilo? Nebo kdyby to bylo moc odvážně asi ne./*Prince moc nezná, takže odhadnout jeho reakci je pro ni těžké.*No podle toho, ja moc by to bylo odvážně.*Přeměří ji zvědavým pohledem. Nápad se jí celkem líbí, nejspíš to bude legrace a ona je skoro vždy pro každou blbost, ale bojí se, jak by asi princ zareagoval.*No nacvičování určitě bude legrace, hlavně protože já neumím moc tancovat, takže bych vás při nejlepším shodila z podia a zlomila vám nohy.*Zasměje se. Ale to co říká myslí vážně.*
Nicole Myers
Nicole Myers
Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Ottaro

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 11:19 am
*Uzná, že otázka bezpečnosti zní celkem rozumně, tak přikývne a dál to radši nerozvádí. Radši přesune svojí pozornost k plánu, který má v hlavě a rychle Davině vysvětlí o co jde.* Hodně odlišný. *Přikývne s pobaveným úsměvem a pak se dá do vysvětlování podrobností. Když konečně řekne všechno, tak se zastaví zároveň, aby se mohla nadechnout a taky aby jí dala šanci na nějakou reakci.* To nezapomněl. *Přikývne s úsměvem a to, že Davina nezačala s tím, jaká je to ztřeštěná kravina jí dává naději, že by mohla souhlasit* /Tři holky by stačili../ *Napadne jí hned* /Aspoň by se to líp trénovalo, než kdyby nás bylo 20/ *Pokračuje dál v duchu a pak zase pozornost přesune na ní* Podle toho, jak moc chceš v paláci zůstat. *Přimhouří malinko oči a pak se usměje* Neboj, já bych teda proti odvážným pohybům nic neměla, ale i Max by ráda v paláci zůstala delší dobu, takže by to moc odvážné pohyby nemuseli být. Domluvili bysme se podrobněji, až bysme to nacvičovali. *Ujistí jí hned* Neboj, to zvládneš. Max je určitě skvělá učitelka a ty nejsi takový dřevo. *Uklidní jí hned* Takže... Jdeš do toho? *Nadzvedne trochu obočí a s úsměvem čeká na její odpověď* /Prosím, prosím, prosím/
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 11:28 am
*Poví Nocile svou terorii, proč tu nikd onení. Tohle jí přijde nejvíce pravděpodobné, myslí si, že princ bude hodně ochranářský, protože tak se aspoň do teď chová a tváří. Nápad Nicole se jí líbí, ale má i trochu strach princovi reakci. Neví, jak ten taneček bude moc odvážný a neví, jestli by se někdo nenahněval, kdyby tam tančili v moc odvážných kostýmech. Chce prvně zjistit, jak moc odvážné to bude, než se rozhodne, ale musí uznat, že by to byla legrace.*No ještě aspoň chvilku byhc tam chtěla pobýt.*Musí se usmát, ale zároveň ji to trochu odradí.*/Až tak moc odvážné?/*To totiž není ona.*DObře, když to nebude moc odvážné, beru to.*Souhlasí.*Ale jsem.*Oponuje jí.*Jo jdu.*Přikývne nakonec.*/Už teď jsem zvědavá na reakci prince.*Budeme mít i kostými?*Položí další otázku a dá se do kroku. Ikdyž pro prince bude dělat tanec, pořád mu chce ještě něco koupit.*
Nicole Myers
Nicole Myers
Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Ottaro

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 11:44 am
*Poslechne si její odpověď na to, jak moc by chtěla v paláci zůstat a přikývne* Dobře. *Usměje se na ní. Radši se na to zeptala i Max, aby věděla, kam až může zajít. Ona sama by neměla problém prakticky s ničím, ale chápe, že některým holkám se v paláci líbí. Takže se kvůli tomu chce mírnit* Neboj. I Max chce zůstat v paláci. Takže to nebude odvážné. Slibuju. *Ujistí jí hned a nad tím, jak jí oponuje protočí očima* Určitě to zvládneme *Uklidní jí a pak se jí zeptá jestli do toho teda vážně jde* Super. *Usměje se a obejme jí.* Kostýmy? Nad tím jsem ještě nepřemýšlela.. Zavisí to taky na písničce, kterou vybereme.. Ale kdybys měla nějakej nápad, sem s tím. *Usměje se na ní a pak se společně s ní rozejde a kouká kolem po obchodech* Co mu chceš vůbec koupit? *Zeptá se jí ze zajímavosti* Mě nic nenapadlo..
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 11:58 am
*Když ten taneček nebude moc odvážný, souhlasí s tím, že bude tančit. Nacvičování bude zábava a ona se na to začíná těšit.*/Blíže se tak seznámí s Nicole a porvé promluví s Max. S ním jsem ještě nemluvila, asi./*Chce se s dívkou, která je jí celkem podobná už delší dobu seznámit, ale nikde na ni nenarazila.*Dobře.*Uleví si.*No budu ti muset věřit.*Zasměje se a oplatí jí objetí.*No teď mě nic moc nenapadá, ale zkusím popřemýšlet.*Slíbí Nicole a pokýve zamyšleně hlavou.*/Třeba mě zuase napadne něco v noci, až nebudu moci usnout./*Když nad něčím moc hloubá, na nic ne,že přijít, ale třeba hned následující večer má k tomu milion nápadů, tak doufá, že tomu tak bude i teď.*Říkal mi, že rád čte a také peče a vaří.*Svěří se Nicole.*A tak mě napadlo zajít od knihkupectí a koupit mu nějakou fantasy knihu spolu s kuchařkou nebo něco takového./Třeba jednu kuchařku se slanými jídly, druhou se sladkými a tu třetí už prostě fantasy./A co ti říkal, že rád děla? Třeba nás psoelčně něc z toho napadne.*Nabídne jí pomoc.*
Nicole Myers
Nicole Myers
Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Ottaro

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 2:39 pm
Jo, to budeš muset. *Přikývne s úsměvem a pak jí obejme* Dobře. *Usměje se na ní a pak se s ní vydá po nákupním centru* To zní dobře. *Přikývne, když jí Davina sdělí svůj nápad s dárkem a pak se nad její otázkou na chvilinku pozastaví* No.. Já ho vlastně ještě nepotkala. Takže nevím. *Přizná jí* Jediný co mě napadlo je to vystoupení. Na vymýšlení dárků jsem hrozná. *Povzdychne si a zkusí zapřemýšlet.* /Vždyť on má ale všechno na co si vzpomene. Žije v paláci../ Normálně bych zvažovala třeba hodinky, nebo cédéčko s hudbou. Ale ani nevím, jaká hudba se mu líbí a navíc má v paláci úplně všechno. *Přemýšlí nahlas* Kdyby šlo o mýho mladšího bráchu, tak mu koupím nějaký autíčko. Mámě bych koupila sadu tužek na rýsování. Tátovi zase nějakou knihu o přírodě. Ale princi.. Netušim..
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 3:16 pm
*Obejme ji zpět a vydá se s ní po obdchodech v nákupním centru.*Díky.*Zářivě se usměje. Doufá, že princi udělá její dárek radost.*/Snad ano. Třeba ocení to, že jsem si aspoň vzpoměla./Aha. Já myslela, že první setkání za sebou mají všichni. Porbíhalo přece v jeden den.*Je celkem překvapená, proč ho dívka ještě nepotkala.*Aha. Tak jestli chceš, taky mu kup ještě knihu a něco sladkého. Jak jsem poznala podle té soutěže, sladké má rád.*Poradí jí.*Hmm. To má. Ale je to od nás takové milé. Vždyť i palác nám dal hodně i on. Je milý a dárek byhc mu dala. Prostě žejsi si jen vzpoměla. Ale záleží na otbě.*Pokrčí rameny.*Tvoje máma kreslí?*Zeptá se zvědavě.*Promiň, jestli to nechceš říkat, nemusíš.*Uvědomí si, že možná se jí něbude hned chtít svěřovat o rodině, když se vidí vlastně jen podruhé v životě.*
Nicole Myers
Nicole Myers
Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Ottaro

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 3:32 pm
*Pousměje se, když vidí její překvapení* Jo, ten den mi nebylo dobře od žaludku. *Vysvětlí krátce a pak poslouchá její slova* To nezní špatně. *Uzná nakonec* Jo, máš pravdu. *Přikývne* /Musim něco rychle vymyslet../ *Po její otázce ohledně její mámy se usměje* Nekreslí. Rýsuje. Je to architektka. Díky ní jsem se k tomu dostala. Studuju totiž architekturu, asi jsem ti to ještě neříkala. *Dojde jí hned, že o tom vlastně ještě nemluvili a pak si všimne, že jdou zrovna okolo knihkupectví* Hele, tady je knihkupectví. Chceš se tam jít kouknout? *Ukáže na obchod za Davinou a pak se koukne na ní a zamíří do toho obchodu. Pozdraví prodavačku, která vypadá, že by nejradši skákala dva metry vysoko z toho, že zamířily zrovna do jejího obchodu. Pak se podívá, kde jsou kuchařky a hned tam zamíří* Tak vybírej. *Pobídne jí hned s úsměvem a všimne si, že hned vedle je regál s knížkama o architektuře, který upoutají hned její pozornost, i když je tady kvůli něčemu jinému*
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 3:56 pm
Aha.*Chápavě přikývne.*Tak někdy se s ním určitě uvidíš a zapůsobíš na něj. Jsi moc milá.*Nechce, aby si snad Nicole myslela, že potom už nemá šanci.*Aha. Archiktetura to mi nic neříká.*Pousměje se.*No někdy mi můžeš říct něco víc a klidně ukázat nějáké návrhy, ale nejsem si jistá, že tomu budu rozumět./Spíš vůbec. Ale třeba se naučím něco nového./*Všimne is knihkupectví.*Jo.*Souhlasí a zajde do knihkupectví. Prodavačku, očividně hodně nadšenou pozdraví s milým úsměvem a vydá se s Nicole za kuchařkami. Do oka jí hned padne několik knih, ked jsou recepty hlavně sladké. Nakonec vezme jednu na jejímž obalu je bílý dort s jahodami. Pár stránek prolistuje.*/Tohle jsem dělat neměla, teď budu mít chuť. Vlastně už mám./*Pomylsí si. Knížku se rozhodne vzít a podívá se na slané recepty, kde je knih méně. Vezme jednu, která je jí až povědomá.*/Vždyť tuhle má máma./*Podívá se na obal. Jelikož už její matka recepty z ní vyzkoušela a ona samozřejmě pomohla ochutnávat, ví že tam je všechno naprosto úžasné a tak vezme i tuhle knihu.*/Teď něco z fantasy. To by se mu snad také mohlo líbit./*Přejde k sekci s fantasy knihami.*Našla jsi něco zajímavého?*Prohodí směrem k Nicole.*
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 4:51 pm
Dnes nemohla spát, takže má jediné štěstí, že to na ní není tak vidět, protože kupodivu nemá kruhy pod očima. Celou noc přemýšlela nad tím, co koupí princi k narozeninám. Prochází nezvykle prázdnými chodbami obchodního centra oblečená do pohodlné kombinace džínových šatů a trička. K tomu má pohodlné boty a trochu elegantně udělaní culík. Takhle nějak je zvyklá chodit doma a v práci. Je svým způsobem ráda, že může na chvilku pryč z paláce a tím pádem se oblékat trochu pohodlněji. Trochu jí sice mrzí, že nemůže jako účastnice selekce nosit kalhoty, protože by její outfit mohl být ještě pohodlnější, ale i tak je spokojená. S taškou přes rameno, ve které má peněženku nahlíží do výloh obchodů. Zaujme jí obchod s čaji, ale po tom, co ho projde a nenajde nic, co by mohla jeho výsosti dát, pokračuje v bloudění obchodním centrem. Najednou uvidí v jedné z výloh hodinky. Dojde k výloze, aby se podívala blíž a přemýšlí, jestli by byl dobrý nápad princovi jedny k narozeninám koupit.
Skye Morningstar
Skye Morningstar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 01. 03. 19
Age : 28
Location : Portugalsko

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 5:18 pm
Dojde do obchodu. Sice nebyl účastnice, ale dostal povolení princi také něco vybrat a zajít koupit. Tak využil toho, že je dnes nákupní centrum uzavřené, nasedl do auta a rozjel se směrem nákupní centrum. Všiml si, že jsou zde vojáci strážní kvůli bezpečnosti dívek. Jeho dovnitř pustili. Vlezl dovnitř a rozhlédl se. Pokýval hlavou, oproti Portugalsku mají hezké nákupní střediska, což by nikdy nepřiznal. Rozejde se a zamíří kolem výloh. Nemůže se rozhodnout co mu dát, ostatně jej tak dobře ani nezná. Poté ale uvidí povědomý obličej tak zamíří za dívkou. Když se zastaví u výlohy, rozhlédne se zda je někdo pozoruje a zastaví se u ní. Ruku pře vedle její hlavy a zašklebí se. Dívka v obchodě si hleděla nějakého filmu navíc k nim byla zády. Krásný den má Tatro. Při těch slovech se lehce usměje a počká, až se k němu Tara otočí. Vybíráš dárek pro prince? Rovnou začne tykat, přece jenom si už svá jména řekli.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 5:32 pm
Zrovna zvažuje, jestli nejsou hodinky moc obyčejné. Tátovi by je koupila, ale princ je princ a určitě podobných hodinek dostal víc. Navíc jí to přijde takové neosobní. Na druhou stranu, hodinky jsou užitečné a nedá se jimi nic zkazit. Při svém přemýšlení si přejede rukou po rtech a ačkoli si to ani neuvědomuje, skoro propaluje hodinky pohledem. Najednou jí z přemýšlení probere povědomý hlas. Překvapeně se za ním otočí, protože za prvé nevěděla, že sem může ještě někdo, kromě účastnic a za druhé se k ní musel Skye připlížit jako duch. Jakmile uvidí Skye, její překvapený výraz se promění na úsměv, který ale ona sama donutí trochu zmizet, protože jí řekl Tatro. Je na ní ale vidět, že jí to nevadí. Krásný den Skyei. Pousměje se s náznakem pobavení. Měla by mu také v nejbližší době vymyslet nějakou přezdívku, aby mu to mohla oplatit. Na jeho otázku přikývne a ukáže na hodinky. Myslíš, že by se mu líbily? Zeptá se zvědavě. Potřebuje poradit, protože ona sama si neví rady. Potřebovala bych názor muže. Dodá a s pousmátím se mu podívá do očí. Co tu děláš ty? Začne mu automaticky také tykat.
Skye Morningstar
Skye Morningstar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 01. 03. 19
Age : 28
Location : Portugalsko

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 5:53 pm
Když dojde do obchodu, netušil, že by tu mohla být nějaká účastnic, přece jenom se bude stmívat, ale je rád, když vidí zrovna Taru. Od účastnic si drží odstup, jelikož nechce je nijak rozptylovat od prince, ale od Tary se nějak nemůže držet dál. Lehce se na ni usměje, když se k němu otočí a skousne si dolní ret. Ten poté uvolní. Vždycky jej pobaví, když máš možnost jí říct Tatro, ale čeká, že mu to oplatí. Když její takhle blízko opět cítí její vůni. Podívá se na hodinky a poté na Taru. Se dá zjistit jediným způsobem. Pokrčí rameny, a vejde do obchodu. Madam mohla byste na okamžik? Vyruší ji, zatímco ona otráveně jde k nim a Skye ji požádá aby mu vytáhla hodinky na které se dívala Tara. Nandá si je na ruku a ruku zaťatou v pěst si přiloží na hruď, přičemž se krásně vyrýsuje jeho biceps. U mě dobrý. Poznamená vážně. Ale sluší mi? Podívá se na Taru. Všiml si i že po něm prodavačka pokukuje, ale on si jí nevšímal.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 6:16 pm
Už pomalu začíná vymýšlet přezdívky, ale žádná se jí nezdá dost dobrá, nebo dost výstižná. Má další věc, nad kterou může přemýšlet, až nebude moct usnout. Když jí odpoví a vejde do obchodu, usměje se a následuje ho. Nečekala takovou reakci. Sleduje otrávenou prodavačku, jak jim pomalu vyndavá hodinky z výlohy. Kdyby byla na jejím místě, taky by byla nejspíš naštavná z toho, že musí stopnout právě rozkoukaný film. Zajímalo jí, jestli v tomhle obchodě už některá z dívek byla. Když si je Skye nasadí a přiloží si je na hruď, pohled jí na pár momentů sjede na jeho biceps. Pak si ale uvědomí, že by neměla tak zírat a jakoby nic se otočí na prodavačku, která je ze Skye úplně hotová. Neví sice, jestli si toho Skye všimnul, ale jako žena to vycítí. Trochu podvědomě prodavačku vraždí pohledem. Kdyby nebyla tak zažraná do sledování jejího společníka, určitě by si všimla, že na ní Tara kouká dost nemile. Tato situace se stane během pár sekund. Možná trochu žárlí. Rozhodne se trochu srovnat prodavačku a udělá pár kroků ke Skyeovi. Chytne ho za ruku, na které má hodinky a trochu se k ní skloní, aby si je lépe prohlédla. Potom lehce přikývne. Sluší ti. Řekne rozhodně, pousměje se a podívá se mu do očí. Potom pustí jeho ruku a otočí se na prodavačku. Vezmu si je. Řekne se milým úsměvem, i když by jí nejradši jednu vrazila. Naštěstí je dobrá herečka.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 6:22 pm
Dnešní den měli příležitost jet do obchodního centra a vybrat tak princi k narozeninám nějaký ten dárek. Dlouho přemýšlela co by mohla pořídit a nechtěla nic tak jednoznačného co napadne skoro každého, žadné normální hodinky, kterých má určitě opravdu hodně, napadalo jí něco z oblečení ale ne nic co by mohla už takto hotové koupit spíše něco na co by si musela počkat až se to vyrobí a také ještě přemýšlela nad něčím jiným zda jí napadne něco co by na prince ještě více sedělo. Oblečená v upnutějším černém tričku s dlouhými rukávy, kostkovanou černo-bílou sukni do půli stehen a do toho černé kozačky a na konec kabelku kde měla peněženku, popřípadě i tužku a skládaný papír. Procházela se po centru a přemýšlela, jakmile ale zahlédla Charlotte rozešla se za ní. Charlotte, Ahoj. Dojde k mí a s úsměvem na rtech jí pozdraví.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 6:34 pm
Už od té doby co vstala, přemýšlela nad dárkem, který by princi měla kopit. Ani nepochybuje, že se jí o tom i zálo. Naštěstí svůj sen pro samé starosti zapomněla již pár minut po probuzení. Jeden nebo dva nápady, co by princi mohla koupit sice má. Bohužel zatím nepřišla na žádnou konkrétní věc a to je podle ní kámen úrazu. Oblečení příliš neřeší, protože je pro ní důležité, aby se cítila především pohodlně. Vezme si do kabelky pár drobností a zkontoluje si, zda si opravdu nezapomněla peněženku. Do nákupního centra dorazí s menším zpožděním, ale nemá potřebu zde být mezi prvními. Je zde sice možnost, že její dárek někdo koupí dřív než ona, ale s tím by se musela smířit. Porozhlédne se po centru, aby se trochu zorientovala a spatří, jak k ní míří Kelly. Ahoj Kelly. Obejme ji na přivítanou. Tak jak jde nakupování? Zeptá se zvědavě aby zjistila, zda už něco ulovila.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 6:41 pm
Opětuje Charlotte objetí a je ráda, že jí našla protože vůbec nevěděla co má nakupovat nebo kde přesně to co chce má hledat, bylo to dost obtížné a nechtěla se tu prodírat úplně sama. No. Moc dobře to úplně nejde, jsem tu sice docela krátce ale přemýšlím už dlouhou a jednoduše jsem trochu nahraná. Ty máš přesnou představu už co? Optá se protože jí zajímalo jak jsou na tom ostatní díky, některé měla pocit, že jenom přišli vzaly a zase odešly, přičemž Kelly ještě nebyla úplně rozhodnutá jaký dárek to vlastně bude. Upravý si kudrnaté hnědé vlasy trochu na stranu a rozhlédne se kolem sebe po různých obchodech. Co jí tak napadalo, že obejde všechny obchody a co jí bude připadat jako opravdu skvělý dárek ten jednoduše potom koupí.
Skye Morningstar
Skye Morningstar
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 01. 03. 19
Age : 28
Location : Portugalsko

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 6:46 pm
Když se jej Tara zeptá na radu, vejde do obchodu a rozhodne se udělat to co by zákazník v obchodě udělal. Nakupovat. Ale prodavačku to zjevně otravuje, to ale Skye to ignoruje. Raději si vyzkouší hodiny, aby si to dokázala Tara představit. Přitom trochu zatne biceps a nakonec se podívá na Taru a trochu jej pobaví, jak si jej prohlíží, ale nemíní se mu vysmívat. Nakonec si všimne jejího vražedného pohledu a tak se podívá na prodavačku, která se hned začne chovat jako by ni. Přimhouří oči a opět se stočí k Taře. Nechá ji, aby vzala jeho ruku a prohlídne si výsledek. Nakonec je rád, že je spokojená. Hodinky si sundá. Tak je rozhodně vem. Dá ji je do ruce a sám se rozhlédne trochu porozhlédnout po obchodě. Všimne si setu, který se mu vcelku zalíbí. Lady Taro? Zvolí formální oslovení, jelikož nejsou sami a naznačí ji, aby se k němu přidala. Co na to říkáte? Šperk je vcelku drahý, že by si ho málokdo mohl dovolit.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 6:49 pm
Vyslechne si její odpověď, která ji upřímně ani moc nepřekvapí. Ani se ti nedivím. Já mám pár záchytných bodů, co by se mi líbilo, ale ne žádnou konkrétní věc. Pokrčí rameny a zdá se jí, že jsou na tom s Kelly podobně. Jednoduše doufá, že jí něco v blízké době padne do oka. Rozhlédne se kolem, aby mohla posoudit, jak dlouho by trvalo projít úplně všechny obchody, než najde to co hledá. Obchodní centrum je opravdu veliké a tak je jí předem jasné, že nakupování nejspíše nezabere pouze pár minut, ale spíše pár hodin. Plánuješ to tu ještě projít sama, nebo zkusíme naše štěstí společně? Zeptá se jí, aby si byla jistá, že by se na ní Kelly nezlobila, kdyby mezi nimi náhodou došlo ke sporu o dárek.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Fri Mar 08, 2019 6:57 pm
Mě napadla jedna věc ale zase svým způsobem mi přijde taková obyčejná, že jej ani nevyužije al zase je taková trošku více kreativnější a originální tak jsem stále ještě na vážkách co tedy mám vybrat. Řekne trochu více zoufaleji, chtěla opravdu nějaký speciálnější dárek když je to princ, ne něco čeho má tuny ne co by jsi normálně koupil sám ale zase něco co ho opravdu potěší a bude mít radost pokaždé když to uvidí. Několik hodin v obchodním centru to je jí naprosto jasné, že do palácce se vrátí opravdu večer pokud jíněco nepadne hned do oka ale zase takhle rychle by to vybrané ani nechtěla mít. Myslím, že jestli ještě někde uvidím nějáko šílenou věc nebo úplně nezbytnou nedovedu se tomu už smát sama. Pousměje se nad tím. Zkusíme štěstí společně, budeme mít dvakrát více štěstí ne? Nadzvedne tázavě obočí. Kde vůbec chceš začít? Rozhlédne se opět po těch spoustu obchodech a sama nevěděla kde začít.
Sponsored content

NÁKUPNÍ CENTRUM Empty Re: NÁKUPNÍ CENTRUM

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru