Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LETIŠTĚ

+21
Moana Valeria Lancaster
Snow White
Maxelrin Henley
Tara Swanson
Rosalie Ellie Lorantie
Angela Gardner
Davina Callaghan Illéa
Evelyn Smith
Alyssa Gardner
Felicity Cabrrera
Hella Anderson
AnitthaLexi
Elizabeth Sampson
Stela Linhart
Emma Dean
Aurora Lane
Charlotte Morgan
Kelly Johnson
Amy Lee Clarke
Ruth Baxter
Larissa Hernandéz
25 posters
 :: ILLÉA
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty LETIŠTĚ

Sat Feb 16, 2019 3:50 pm
First topic message reminder :

LETIŠTĚ - Stránka 3 Leti-t

Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 6:24 pm
*Od milé Funkcionářky přejde k letadlu, sedne si na sedalo a mezitím, co čeká si začne malovat. Najednou uvidí Angelu, představí se jí a změří si jí zvědavým pohledem.*/Je krásná a vypadá mile./*To jsou první dvě myšlenky, co ji napadnou při pohledu na Angelu.*Jasně, přisedni si.*Souhlasí a na tváři vykouzlí úsměv, čímž trochu poodhalí své malé bílé zoubky.*A rpoč by si tě nikdo neměl pamatovat?*Nadzvedne obočí.*/Zrovna ona se podle mě v davu neztratí./*Soudí podle její velmi hezké tváře.*Nejsi vlezlá.*Ujistí Angelu.*A ano kreslím.*Usměje se.*Já taky.*Pokýve hlavou.*Ty kreslíš?*Zeptá se.*Nebo děláš něco jiného z umění?*Dívka, která sedí vedle ní se jí zdá velmi milá a tak o ní chce zjistit něco víc.*/Tak někoho se kterým bych se mohla bavit už mám. TTeda jestli to to bude stát... Jestlipak budou takové i ostatní./*Chvilku se ztratí v myšlenkách, ale rychle se vrátí do reality.*Letěla jsi už někdy letadlem?*Nakloní hlavu. Pro ni je to její první let. Strach z toho nemá. Těší se, jaký to asi bude pohled dolů. Všimne si další dívky, Alyssy..*Ahoj.*Pozdraví i ji.*
Angela Gardner
Angela Gardner
Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Sonage

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 6:34 pm
*Je jí jasné, že bez společenské interakce se Selekce jistě neobejde a není hloupá. Je určitě lepší nadělat si nějaké přátele předtím, než si udělá nepřítele. V taneční branži je to těžké, všichni chtějí být nejlepší, nikdo nikoho sice nesabotuje, ale zároveň se nikdo s nikým ani moc nebratříčkuje. Pro ni to vždycky bylo ona proti všem, později ona a Sean proti všem, ale to už je nejspíš taky pryč. Každopádně Davina jí přijde milá a určitě je to dobré místo, kde začít. Přisedne si k ní a dá se s ní do řeči.* No, protože jsem... obyčejná a *ukáže rukou k zemi* malá? *Zacukají jí koutky. Nejvíc výrazná věc jsou na ní snad ty vlnky ve vlasech, když si je konečně nemusí žehlit a k tomu velké karamelově hnědé oči, ale jinak si vždycky přišla právě jako jedna z davu.* Oh, občas jsem, ale dneska se pokusím nebýt. *Ujistí si pobaveně.* Ne, já nekreslím. Nedopadlo by to dobře. *Přivře oči, když si vzpomene na své velice katastrofické pokusy o malování.* Ale jinak tančím, modernu. Tak nějak pro to žiju, ale občas i ráda zpívám. *Přizná se. Přeci jen, to by jí mohl říct kdokoliv, dá se to snadno dohledat od dob jejích úspěchů v soutěžích.* No.. letěla, ale... moc nemusím výšky. *Zamumlá a nervózně pohlédne z okénka, Stále jsou na zemi, ale to jí na klidu vůbec nepřidává.* Řekněme že na letu mám nejraději tu část, kdy se vystupuje. *Vysvětlí ještě dodatečně a stejně jako Davina pozdraví další dívku, není přeci nezdvořilá.* A tys už letěla? Víš, moje máma má vždycky "uklidňující prupovídku". Neboj se, ještě se nestalo, že by se nějaké letadlo nevrátilo na zem. *Odfrkne si napůl podrážděně a napůl se smíchem.*
Felicity Cabrrera
Felicity Cabrrera
Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 17. 02. 19
Age : 24
Location : Calgary
https://selekce3.webnode.cz/felicity-cabrrera/

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 6:35 pm
Pořád docela nervózně kontroluje hodiny v obývacím pokoji, zatímco ještě pobíhá po domě, aby si byla opravdu jistá, že má nachystané všechno věci s sebou a je upravená tak, jak chce. Kam běží ona, tak za ní samozřejmě obě dvě fenky a koukají se na ni jako by spadla z višně. Je na ní celkem vidět, že je trochu více nervózní. Ještě nikdy nebyla takhle dlouho mimo domov, bez těch dvou čtyřnohých příšerek. Nemá ani ponětí, jak to zvládne v přítomnosti docela cizích dívek. Jenže většina těchto obav jde zatím mnohem více do pozadí, když si uvědomuje to, na jaké místo to vlastně jede. Z jejího rozzářeného obličeje je naprosto vidět, že se těší a to jí nikdo nedokáže v momentální situaci vzít. Brzy na ni matka zavolá, že je již před domem ono auto, které ji má odvést na letiště. Pobere si tedy papíry, které jsou nutností a přes druhou ruku si přehodí černou koženou bundičku. Letmo obejme otce i matku, dá jim pusu na tvář a poté se skloní ke svým dvěma miláčkům, Luně a Pearl. Buďte tu hodné, ano? podívá se jim do očí a potom oběma vtiskne pusu na čelíčka, budete mi chybět. Poté už musí jít, protože jinak by se snad i rozbrečela a to není vůbec přípustné. Rychle se tedy zvedne a jako vítr vyletí ze dveří domu, míříc k autu. Mezi tím ještě mává na rozloučenou, než její postava zmizí v autě. Dobrý den, pozdraví s úsměvem řidiče a poté již nechává cestu, aby plynula. Pohrává si s rukávy své bílé košile, zatímco kouká ven z okýnka. Je ráda, že si vlasy sepnula do culíku a nikde jí nezavazí a nedělá ji to ještě nervóznější než už je. Během cesty si také prohlíží i svůj medailonek, kde má fotku nejen svých rodičů, ale i psů. Trošičku se při tom usmívá a poté medailonek zková v ruce, kterou si přiloží na hruď. Zbytek cesty už pozoruje ubíhající prostředí za okýnkem. Jen co se auto zastaví, tak vystoupí a vydává se rovnou na letiště. Nemusí však naštěstí nikde bloudit, neboť uvidí ženu, která drží cedulku s nápisem selekce. Je jí tedy naprosto jasné jakým směrem jít. Bez váhání tedy zamíří k této dámě ve fialových šatech. Dobrý den, pozdraví ji s lehkým úsměvem, jmenuji se Felicity Cabrrera, dodá ihned. Trochu nervózně přenese váhu z jedné nohy na druhou, ale úsměv se jí z tváře stále nevytrácí, ba naopak ještě více se jí prohloubí, když si povšimne jejího bříška, moc vám gratuluji, řekne tak nějak spontánně koukajíc na její bříško, aby bylo jasné o čem mluví. Poté už jí podá papíry, o které byla po telefonu požádána, doufám, že nic nechybí, nakloní hlavu trochu do strany.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 6:43 pm
*Když se k ní připojí Angela, má chuť začit samotnou radostí skotačit. Doufá, že teď nebude sama a že snad našla někoho, ským si může od teď podívat.*Ale nejsi. Každá dívka je něčím zajímavá a jedinečná.*Odporuje jí, když Angela tvrdí, že je obyčejná.*Tak hrozné to určitě není.*Zasměje se.*/Přece by tím, že do ruky vezme tužku nezpůsobí zemětřesení... Nebo ano?/*Přemýšlí, co asi tahle holka dokáže. Občas se jí v hlavě dokážou honit úplné nesmysly a někdy se o ně i podělí. Ale teď to raději neudělá, protože nechce Angelu hned vyděsit.*Zpíváš?*Zeptá se.*Já ne, ale moc ráda poslouchám, když někdo zpívá. Zazpíváš mi někdy?*Udělá psí očka.*Jinak já občas peču nějáké buchty, běhám, čtu knihy...*Pokrčí rameny. Zeptá se, jestli její společnosnice už letěla. Sama s letadlem má čest poprvé.*Aha.*Přikývne.*Mám zatáhnout to okénko?*Kývne směrem k okénku vedle ní. Nechce, aby Angele bylo špatně.*Já letím poprvé.*Přizná se a zasměje se.*No já tedy svou oblíbenou část letu ještě říci nemůžu, ale to se brzy změní a pak ti klidně dám vědět, jestli mne někdo někdy do letadla ještě dostane.*Zasměje se znovu, když Angela zmíní povídku její matky.*Tvá máma dokáže uklidnit.*Uchechtne se.*
Angela Gardner
Angela Gardner
Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Sonage

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 6:54 pm
*Její odpověď ji pobaví.* /To je optimistický pohled, ale pokud jsme každá jedinečná a zajímavá, tak jsme vlastně všechny v nějakém ohledu stejné a tím pádem obyčejné?/ *I v její hlavě to filozofování zní příšerně složitě a je moc brzy na to, aby se do něj pouštěla, tak si to nechá zase na noci, kdy nebude moci spát. Jednou si celou noc procházela slovníky a naučila se říct vypadni či táhni do háje v dvaceti osmi světových jazycích. Neví sice, ale je to hezký pocit, vědět, že vždycky může lidi poslat do příslušných míst, když ji budou štvát.* Oh, tos od mě ještě nic neviděla. Když kreslím člověka, je to taková ta tyčinka s hůlkama místo rukou a nohou a kulatou hlavičkou a tak... *Pokrčí rameny. Možná trochu přehání, ale vážně není talentovaná malířka.* No, zpívám, jen tak pro radost. /Oh, počkat, páni, co to je.../ *Zmateně a dezorientovaně zamrká nad těma psíma očima.* /Tak pokud tyhle udělá na prince, tak má vyhráno./ Ehm no jo, no, někdy. *Potřese hlavou a odvrátí pohled.* /Jsem slabá povaha, sakra./ Já vlastně hlavně tancuju, nebo cvičím. Knížku si ale taky ráda přečtu, když najdu čas, ale moc ho bohužel není. *Její program je většinou plně nabitý a večer dojde domů unavená a chce se jí spát, a přitom se spánek navzdory vyčerpání skoro nikdy nedostaví. Potlačí povzdech. Alespoň jí v paláci budou taky určitě umět zakrýt kruhy pod očima, jež už pomalu nosí jako módní doplněk. Letadla vážně nemá ráda a už teď má sevřený žaludek, ale nic s tím neudělá, bude jí zle až do doby, než přistanou.* Nevadí ti to? *Nechce Davinu připravit o výhled, ale když nebude vidět ven, bude se možná cítit o něco líp.* Dobře, každopádně pokud vypadnu ze Selekce, zpátky jedu autem nebo jdu po svých. /Vždyť to má jen do Sonage, provincie hned vedle, let jí přijde pomalu jako zbytečnost./ Moje máma si myslí, že když svému strachu čelíš pořád dokola, naučíš se ho ignorovat. U všeho to fungovalo, ale výšky... jsem nikdy úplně nepřekonala. *Ušklíbne se. Neví, zda je dobře, že jiné účastnici prozrazuje svou slabinu, ale neví, jak by tohle proti ní mohla kdy využít a chce být taky optimistka a doufat, že budou s Davinou kamarádky.*
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 6:58 pm
LETADLO VZLÉTNE SE VŠEMI DÍVKAMI, CO SE OBJEVILY NA LETIŠTI. ODTEĎ MŮŽETE HRÁT VOLNĚ, JAK BUDETE CHTÍT SKONČIT, LETADLO PŘISTANE
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 7:05 pm
*Tvrdí si svou. Podle ní je prostě každá dívka něčím zajímavá a jedinečná. Každá ma něco, ať už menšího či většího, čmíž se od ostatních odlišuje.*Vážně?*Zeptá se mezi návalem smíchu od popisu, jak Angela maluje.*Nepodceňuješ se náhodou trochu?*Zeptá se, ale zná odpověď.*/Tahle holka je se sebevědomím snad horší, než já. Tohle musí být zázrak.../A hraješ také na něco?*Nakloní hlavu, udělá na Angelu psí očka, když poprosí, aby jí někdy zazpívala.*Cvičíš.*Pokýve hlavou.*Někdy si můžeme dát závod v běhu.*Navrhne jí s úsměvem.*No, já zase neumím tančit. Kdyby si se mnou někdo chtěl zatančit, ani by nevěděl, že si právě podepsal ortel smrti.*Povzdychne si.*Ale já se nevzdám a jendou se to naučím.*Zasměje se.*/Jo a taky si získáš srdce prince.../*Proběhne jí myslí, protože tyhle věci jsou nulově pravděpodobné.*Ne v pohodě.*Zatáhne okénko. Nechce, aby se Angele udělalo nevolno, takže jí nevadí, že to neuvidí.*/Teď si mlžu s někým povídat a to je lepší, než výhled./*Pokýve hlavou.*Každý má nějáký strach, který nikdy nepřekoná.*Pokrčí rameny.*Například já mám vážně, ale vážně hrozný strach z tmy.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Angela Gardner
Angela Gardner
Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Sonage

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 7:18 pm
*S naprosto vážným výrazem přikývne.* Vážně. *V tomhle se nepodceňuje, nebo aspoň ne moc, vážně jí malování nejde. Co se týče jejího sebevědomí... No, třeba v tanci si věří, vlastně i ve zpěvu... Celkově ve všem, v čem ví, že je doopravdy dobrá a má o tom i důkazy. Ve všem ostatním je to horší. Občas se dokáže podcenit, ale je neskutečně odhodlaná a vždycky se snaží zlepšit všechno, co může. Ne proto, aby byla dokonalá, ale aby proto, aby se cítila spokojená a silná. Pamatuje si, když začala cvičit gymnastiku a konečně se jí povedla dokonalá hvězda. Bylo jí teprve sedm, ale to nadšení jí vydrželo snad týden.* Trochu hraju na klavír, ale není to žádný zázrak. Zkoušela jsem housle, ale i po spoustě hodin to znělo, jako by plakaly žalem nad mým nedostatkem talentu, tak jsem si řekla, že nebudu mučit je, sebe a všechny, co mě museli poslouchat. *Pokrčí útlými rameny v gestu lhostejnosti. Nevadí jí to, nemůže být dobrá ve všem.* /Cvičím./ *Zaškubou jí koutky nad tím, jak to zopakuje. Na rtech se jí zformuje potměšilý úsměv, který naznačuje, že tuhle výzvu ráda přijímá.* Klidně. *Angie je rychlá, Sean jí nikdy nestačí. Davina má očividně dlouhé nohy, ale zda to bude stačit na její hbitost a vytrvalost se uvidí. Určitě taky běhá často. Mohlo by to být zajímavé a ona vždycky ráda uvítá pohyb.* TO není pravda, kroky se dají naučit vždy. Klidně ti někdy pomůžu. *Skousne si ret. Na plesech se určitě tančit bude a ona bude mít alespoň dobrý pocit z toho, že někomu pomohla. DLouho netančila jen tak pro radost a absolutně nezištně. Dost ji to láká. Je ráda, že se nemusí koukat z okna. Právě včas, mají se připoutat, vzlétají. Pevně sevře opěradla sedadla, až jí zbělají klouby a namáhavě polkne. Snaží e zhluboka dýchat.* Říká se.. že kd-když se člověk bojí tmy, bojí se ... toho, co nezná. *DOstane ze sebe napjatě. Až když se letadlo ustálí, trochu se uvolní, ale určité napětí v ramenou zůstává.* /Klid. Čeho se já vlastně bojím na výškách? Toho, že spadnu?/
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 7:26 pm
Dobře, věřím ti.*Kapituluje nakonec. Začíná si myslet, že ta holka vedle ní má ještě menší sebevědomí, než ona sama. A že ona si v mnohých věcech nevěří.*Ty jsi neuvěřitelná.*Zase se začne smát.*/Jak může být někdo tak vtipný?/Dobře, tak někdy dáme ten závod.*Mrkne na ni. Neví, co od ní očekávat a už teď je velmi zvědavá, jestli prohraje nebo vyhraje.*/Jestlipak se bude chtít i o něco vsadit?/*Chvilku uvažuje, že se jí na to zeptá, ale nakonec to nechá být. Ikdyž by podle její odpovědi mohla i trochu zjistit, hjak moc si důvěřuje v tomhle.*Dobře, pomůžu ti předtím sepsat závěť.*Potřese hlavou.*/Tahle holka je šílená a úplně úžasná./*Letadlo začne vstoupat, Dvaina si ještě poupraví pás, který se jí trochu přetočil a čeká, jaké to bude.*Jo toho se bojím taky.*Uchechtne se a starostlivě se zahledí na Angelu.*Jsi v pořádku? Nechceš něco k pití?*Zeptá se, když letadlo je už ve vzduchu. Osobně jí tolik ten vzlet nevadil.*/Tak tohle jsem zvládla./*Nadechne se.*/No a teď se ještě neztrapnit v paláci, nikoho tam nepřizabít mými tanečními schopnosti a dostat se od tama živá.... Tohle nedám./
Evelyn Smith
Evelyn Smith
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 18. 02. 19
Location : Tammins

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 7:40 pm
*Pobíhám po domě a dobaluji si poslední věci.V tom za mnou přijdou rodiče* Už jsou tady. *Nadzvednu obočí* Už? * Rychle přiběhnu k věšáku, ze které si vezmu riflovou bundu a obuji si bílé balerínky. Prijdu k rodičům a obejmu se s nimi* Mám vás ráda. My taky a užij si to. * Vezmu si své věci o jdu do auta.*
*Na letišti přijdu k funkcionářce* Dobrý den, jmenuji se Evelyn Smith * Na což se usměju a dám jí papíry a jdu si sednout na prázdné místo v letadle. Otevřu si knížku a začnu si nerušeně číst dokud letadlo nepřistane. Po přisání jsem s ostatními sedly do auta, který nás dovezd až do paláce *
Angela Gardner
Angela Gardner
Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Sonage

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 7:41 pm
*Pozvedne obočí.* /Neuvěřitelná? Kéž by!/ Mám pocit, že ty housle by s tebou nesouhlasily, minimálně by slovo neuvěřitelná nemyslely lichotivě. *Neodolá a pobaveně si odfrkne. Vážně to s houslema neuměla, nechápe, že u nich vydržela dva měsíce, jenže je tvrdohlavá a vážně ji mrzelo, když to vzdala, jenže i podle její učitelky byla naprosto beznadějná a raději měla zůstat u klavíru, který alespoň základně zvládala ovládat. Minimálně nevyluzoval žádné strašidelné a nervy drásající zvuky.* Beru. *Spokojeně překříží nohy v kotnících a usmívá se. Nakonec možná bude mít kamarádku.* Uvidíme, jak bude čas, nejspíš se toho budeme muset dost naučit. A mohly bychom se o něco vsadit, jen z legrace, nic hrozného. Oh, znáš hru když ty to, tak já tohle? Je to přesně jak to zní, když uděláš nějakou věc, ten druhý musí udělat jinou. Hrávali jsme s děckama ze skupiny, když se nám po tréninku nechtělo domů. Můj nejlepší kamarád mě donutil skočit do potoka, pokud on vleze do popelnice. Stálo to za to. *Rozpovídá se automaticky. Je taková, když je jí s někým fajn, tak se rozmluví, i když často úplně z cesty.* Oh, já závěť už mám! Ještě musím zjistit, komu odkázat knihy. Třeba tobě! Ale varuji, mají rády, když je jednou za čas vezmeš z police a necháš spát v posteli, aby se necítily opuštěné. *Prohlásí rádoby vážně. Poté už se ale soustředí na svůj dech, jelikož vzlétají a její žaludek dělá salta.* To je dobrý. *Má pocit, že pokud se jen napije, bude zvracet. Ten pocit se nakonec uklidní, ale stále je napjatá a nervózní, když si je vědoma toho, že jsou teď vysoko.. hodně. Let sám není dlouhý, ale už jí to tolik nemluví, nedokáže potlačit strach do chvíle, než začnou klesat. Je zvláštní, jak se díky tomu její tep začne pomalu uklidňovat, jako by její tělo prostě vědělo, že se blíží zpět k zemi a reagovalo. Doopravdy se brzy ozve, že se bude přistávat.*
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 7:51 pm
*Uchechtne se. Když Angela souhlasí s během, přemýšlí, jestli by se chtěla o něco vsadit.*Klidně.*Souhlasí tedy, trochu překvapená, že s tím Angela začala.*/No aspoň v tomhle si očividně věří./Jo to znám.*Taky to už párkrát hrávala a vždy ji to bavilo.*Dobře...*Nadzvedne pobaveně obočí a slíbí Angele, že se o její knížky přímo vzorově postará.*/Tak třeba Selekce bude vážně zábava.Aspoň teď to tak rozhodně vypadá./*Letadlo se dá do pohybu. Její první vzlet přečkala v pořádku, ale starostí Davině dělá její společnice. Chvilku si ještě povídá s Angelou, které se nejspíš udělalo lépe a ozve se, že letadlo přistává.*Nechceš se ještě někde sejít?*Zeptá se jí. Nechce být ještě sama. S někým se musí podělit o své první dojmy z paláce.*Co třeba v knihovně, že bychom si chvilku povídaly?*Nakloní hlavu a pousměje se. Letadlo začne přistávat, ona se zaboří do sedačky a když jsou na zemi, začne si sklízet skicák do tašky. Moc toho nenamalovala, ale vůbec jí to nevadí. Teď už se hlavně těší na palác. Prvně z toho sice měla strach, ale stihla změnit názor a teď, nejspíš díky Angele jí to nepřijde tak děsivé. Už má někoho, ským si může povídat.*
Angela Gardner
Angela Gardner
Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Sonage

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed Feb 20, 2019 7:59 pm
*Pravda je, že sázky jsou její. Hodně ji navíc motivují k vyšším a lepším výkonům, jelikož ráda vyhrává. Nezhroutí se, když prohraje, to ne, ale vždycky do toho dá všechno, a pokud se jí podaří zvítězit, stojí ten pocit za to. Trochu ji zahltí nostalgie nad starými časy, když si vzpomene na doby, kdy to bylo mezi nimi jednoduché.* /Ty už se nevrátí./ *Smete to ze stolu.* Dobře. *Cuknou jí znovu koutky. DObrá nálada však rychle mizí, když stoupají výš a výš.* /Tady neumřu, nene./ *Připomíná si. Je malá šance, že letadlo spadne. Bože, vlastně nespadne, proč na to vůbec myslí?! Cesta jí uběhne rychle, možná díky zbožným myšlenkám ohledně přistání, které díky bohu přichází.* Uhm, tak jo, ale asi nejdřív najdu svůj pokoj. *Odpoví Davině, když se vzpamatuje a dojde jí, na co se ptala. Pořád má výraz, jako by přežila vlastní smrt, ale už se uvolňuje.* Knihovnu bych viděla ráda. *Vydechne a konečně se zvládne zase usmát. Odpoutá se a zvedne se ze sedadla. Spolu s Davinou vystoupí a jde do auta, které je odveze do paláce.* Tak se za chvíli zase uvidíme. *ROzloučí se a energicky zamává. Teď je zvědavá na palác. Takhle vypadá ještě více impozantně.* /Bude to zajímavé./ *Uzná, tím si je totiž jistá.*
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 6:00 pm
I dnes v poslední den odletů čekala Larissa Hernandéz na dívky ze selekce, až k ní příjdou. Tentokrát čekala rovnou v letadle, protože dnes poletí i ona s nimi. Měla na sobě růžové šaty se šedým šáčkem. Když si sedla, šlo na ni poznat, že je těhotná, ale když stála nikoli. Když se blížil čas, kdy měly dívky přijet, vystoupila z letadla a čekala na stupínku, aby mohla na dívky vždy mávnout, ať jdou za ní. Už se nemhla dočkat domova, je ráda, že nemusela s dívkami letět sem a tam, ale mohla tu zůstat už jenom kvůli svému stavu. Nakonec sešla schody, aby měla pocit, že něco dělá.
Maxelrin Henley
Maxelrin Henley
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 15. 02. 19
Age : 23
Location : Columbia

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 6:02 pm
Nerada nechává důležité věci na poslední chvíli, jenže s jejím odletem to jinak ani nešlo. Matka si totiž vydupala to, aby zůstala doma co nejdéle to bude možné. Ona i otec se chovali, jakoby se snad měla stěhovat na druhý konec světa či co a už nikdy by se neměli vidět. Částečně ji to iritovalo, to ano, ale zároveň je chápala. Přece jen se teď nějakou dobu neuvidí. A pak? Mnoho věcí se změní. Jenže to je ještě daleká budoucnost, kterou se zatím zabývat nechce a popravdě ani nemusí. Nicméně i pro ni nadešel čas, kdy se musela dostavit na letiště, odkud odletí poslední letadlo. S dostatečným předstihem tedy vyrazí z domova černým autem na svou dnešní první zastávku. Normálně jí při jízdě nebývalo zle, ale tentokrát má pocit, jakoby strávila příliš dlouhou dobu na kolotoči a její žaludek s tím vůbec nesouhlasil. Nic se nezlepší ani tehdy, kdy auto zastaví a ona vystoupí. Nachází se na letišti. Cesta utekla mnohem rychleji, než by předpokládala. Zhluboka se nadechne, přitiskne si černé složky blíže k tělu a otočí se ještě jednou k autu. Poté už se však vydá sebevědomým krokem vstříc svému osudu. Je jen štěstí, že si dnes nemusela nutně brát podpatky, ještě by se po cestě přizabila. V kozačkách pouze na mírném klínku jí bylo pohodlně a ještě navíc vypadaly celkem dobře v kombinaci se sukní, který jí dosahovala až kousek pod kolena. Na mírně pobledlé tváři se jí podaří vykouzlit malý úsměv, který dokonce vypadá i upřímně. Jistě, těší se a to hodně, jenže aktuálně si není úplně jistá, co převažuje - jestli její nadšení nebo nervozita, které se ještě pořád nezbavila. Rukou, ve které aktuálně nedrží desky si prohrábne rozpuštěné vlasy, než dospěje až ke slečně, se kterou se vší pravděpodobností mluvila už dříve po telefonu. “Krásný den přeji. Maxelrin Henley, tady jsou moje dokumenty.” Poté, co se doufejme zbaví složky, o krůček ustoupí a vyčká na další instrukce, kterým se pravděpodobně nevyhne. Tedy, ne, že by právě to nějak chtěla. Potřebuje jakousi strukturu, alespoň pro začátek.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 6:21 pm
Kvůli své hektické práci musí odlétat až v poslední možný termín, protože ne všichni designéři se chtěli vzdát příležitosti, aby je propagovala, takže Tara musela velice složitě obvolávat všechny okolo a rušit všechnu práci, protože možná pod náporem matky, usoudila, že selekce je přeci jen důležitější, než nějaké focení. Dnes jí otec půjčil svého osobního řidiče, aby ji na letiště dovezl. Na sebe si oblékla jednoduché bílé šaty, koženou bundu a doplnila to černými lodičkami, které i když se to na první pohled nezdá, jsou velice pohodlné. Teda aspoň pro ní. Protože spěchala, nestihla se nalíčit, takže si pro jistotu vzala sluneční brýle. Hned jak dojela na letiště, ihned vystoupila z auta a s řidičovou pomocí vytáhla svá zavazadla z kufru. Kupodivu se jí všechno vešlo do jednoho kufru a příručního zavazadla v podobě kabelky. Nebrala si moc věcí, protože v paláci určitě nebude problém si věci sehnat. Zamávala na odjíždějící auto, dala si brýle do kabelky, aby bylo hned jasné, kdo je a mohla co nejrychleji vlézt do letadla. Bez viditelných problémů dotáhla svůj kufr na kolečkách k letadlu. Už tam nějaká dívka stojí. Počká tedy až domluví se slečnou, která očividně vše řídí a poté k ní přistoupí. Dobrý den. Pousměje se uvolněně. Jsem Tara Swanson. Tady jsou dokumenty. Snad jsem na nic nezapomněla.Podá slečně desky plné papírů a mile se usmívá. Nemá důvod se mračit, navíc slečna vypadá i celkem sympaticky.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 6:26 pm
Již dva dny před odletem do paláce si nachystala Rose všechny své důležité věci, aby je nenechala doma. Večer před odletem si akorát nachystala věci na ten den, co si obleče. Oblékla si středně dlouhé modré šaty, k tomu lodičky na nižším podpatku a dala si jemné líčení. Samozřejmě ani na vlasy nezapomněla a vyčesala si je do do vyššího drdolu. Měla ještě minutku před odjezdem na letiště a tak si vzala ještě prstýnek, který ji darovala sestra těsně před její smrtí. Má ho na její památku a vzpomínku. Nasedla do auta a bratr ji odvezl na letiště. Na parkovišti si vzala své zavazadla a mířila s nimi ke vchodu do letiště.Vstoupí dovnitř a rozhlíží se, jestli někoho neuvidí. Přistoupila k ní slečna a usmála se na ni. " Dobrý den přeji, ty musíš být Rosalie Ellie Lorantie, že ano?" Jednoduše jsem přikývla, podala mi dokumenty a odvádí mě do letadla, kde už čeká jedna dívka ze selekce.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 6:41 pm
Jakmile k ní začnou chodit dívky, začne si přebírat složky a poté je rovnou pošle do letadla, jelikož jim vše může říc najednou v letadle. První se seznámí s Max, převezme si od ní složku a poté ji s mateřským pohlazením po rameni pošle do letadla. Poté k ní zamíří Tara, jako Max ji také pozdraví, převezme si složku a poté ji s rozzářeným úsměvem pošle do letadla, nakonec i Rosalie a po ní jde do letadla, kam si odnese složky. Děvčata, prosím posaďte se, za dvacet minut budeme startovat. Vybídne je a poté se dveřmi dívá zda někdo ještě nějde, aby na něj mohla mávnou, aby šel k nim.
Maxelrin Henley
Maxelrin Henley
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 15. 02. 19
Age : 23
Location : Columbia

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 6:46 pm
Hlavně v klidu, vždyť je to jenom letadlo, no ne? Ani se nenaděje a už budou ve finální destinaci. Jeden let ještě nikdy nikoho nezabil. Tedy… raději se vyhneme rozebírání právě této teorie, pro dobro všech. Co se létání týče, slyšela, že je to vlastně docela pohodlné a rozhodně rychlejší, než kdyby se celou tu trasu měla trmácet autem. Ano, přežila by to, ale v jakém stavu, za to už neručí. Ještě jednou přejede celý stroj pohledem, naposledy se sama sebe zeptá, jak se kruci něco tak těžkého udrží ve vzduchu, než konečně koukne právě na Larissu, oděnou v růžových šatech a sáčku. Osobně proti růžové nic neměla, jen ji nosila pouze občas, protože si kdoví proč vzala do hlavy, že jí jednoduše nesluší. Funkcionářce ovšem slušela, to je bez debat. O chvíli později dorazí další dívka, brunetka. Na jakékoliv delší povídání budou mít nejspíš ještě čas, tudíž se prozatím spokojí s úsměvem a jednoduchým “Ahoj” coby pozdravem. To samé udělá i s další dívkou, než je Larissou vyzvána k nástupu do letadla. Ráda by řekla, že ti nejhorší už má za sebou, ale těžko říct. Nicméně když už je vevnitř, posadí se na sedadlo u okýnka. Možná to není úplně nejlepší nápad, takhle bude vidět, jak se země pod nimi vzdaluje. Co se dá dělat. Dvacet minut do startu nebude tak hrozných, pro začátek se snaží zabavit tím, že detailně studuje své okolí. Proč, to neví ani ona, ale něco dělat musí.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 7:04 pm
Ahoj. Pousměje se na věnuje dívce pohled, než se opět začne věnovat slečně na schodech. Jakmile dostane pokyn, vydá se do letadla. Jak stoupá po schodech, přemýšlí, jestli se má v letadle vůbec pokoušet o socializaci nebo to nechat na palác. Vyleze schůdky a uvidí, že ta dívka, která tu byla první si sedla k okénku. Zamyslí se, jestli si nemá přisednout, ale nakonec se rozhodne se posadit na sedadlo přes uličku, jenže dál od okénka. Je sice pravda, že je na létání téměř zvyklá, protože není výjimkou, že se musí kvůli práci přepravovat letadlem. Pomalu jím cestuje častěji než autem. Nesedá si k okénku, protože se nerada kouká, jak letadlo stoupá. Jednou ji z toho bylo nevolno a nechce riskovat. Hlavně ne teď, když je v selekci. vytáhne z kabelky láhev s vodou a napije se. Čekání na odlet se jí zdá nekonečné, tak se rozhodne navázat rozhovor s dívkou přes uličku. Už jsi někdy letěla? Zeptá klidně a uklidí vodu zpátky do kabelky. Rozhovorem s ní nemá co ztratit, maximálně zjistí, že je to mrcha. Nicméně dívka vypadá sympaticky, takže nic takového nepředpokládá.
Maxelrin Henley
Maxelrin Henley
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 15. 02. 19
Age : 23
Location : Columbia

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 7:23 pm
Pomalu, ale jistě, přestala počítat zbývající minuty, stejně nemá žádný způsob ani stroj kterým by mohla čas jakkoliv urychlit ani kdyby sebevic chtěla. Proto se jednoduše oddá čekání na to, co již nevyhnutelné. Možná si mohla vzít nějakou antistresovou hračku nebo něco podobného, jen proto, aby nějak zabavila ruce. Nicméně to vypadá, že jakési rozptýlení se ukáže samo. Konkrétně v podobě brunetky, kterou zahlédla už venku. Nesedne si přímo vedle ní, za což je pro začátek ráda, protože by tím hrozilo, že by ji třeba nechtíc rozmačkala samou nervozitou ruku. Ne, že by ti bylo zcela možné, ale nechce pokouše své štěstí. Nicméně když už tu je, má konečně nějaký pořádný důvod a bod, ke kterému se může její pozornost soustředit. “Ještě nikdy, tohle je poprvé. Je to moc poznat?” Nervózně se zasměje, vždyť na tuto otázku si dokáže odpovědět i sama a ničí pomoc k tomu nepotřebuje. I tak ale doufá, že ji třeba, jakkoliv, uchlácholí a ujistí, že tu ze sebe nedělá úplnou trosku. “Hádám, že ty už máš létání za sebou. Nebo jsi mimořádně klidný člověk.” Ať už jedno nebo druhé, klidně by si to s ní na místě vyměnila, kdyby to mělo pomoci. “Mimochodem jsem Maxelrin. Stačí Max, je to snazší” automaticky se představí. Nešla do selekce s tím, aby každého proti sobě poštvala, to vůbec ne. Jistě, pořád jde o soutěž, ale aspoň trochu doufá, že si tu najde i nějaké přátelé. Protože zůstat úplně sama ani náhodou nechce. “Odkud vůbec jsi?” I když jde v jistém smyslu o banální otázky, přijdou jí mnohem lepší, než mlčet úplně.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 7:28 pm
Než letadlo vzlétne dá každé dívce její knížku a poté i jmenovku. V knížce se dozvíte všechny potřebné informace, které by měla každá správná mladá žena znát, zvlášť, když se chystá na takovou cestu jako vy. Sedne si naproti Max, ale na sedadlo blíž do uličky, ať vidí na všechny dívky. Jmenovku budete nosit všude, neoputíte bez ní pokoj. Vysvětlí každé a poté se zhluboka nadechne a když jim dá povel kapitán připoutá se. Jinak já jsem Larissa Hernandéz, mluvila jsem s vámi po telefonu. Budu váš průůvoce soutěži, kdybyste cokoli nevěděli, obracejte se na mě. Máte na mě teď nějaké otázky? Zeptá se dívek, poté příjde obsluha v letadle a tak si rovnou vyprosí džus. Poté letadlo vzlétne a jí se lehce udělá špatně, ale nakonec to ustojí.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 7:47 pm
To poslední, co chce je dívku vyvést z míry, jenže se jí to lehce povede svojí otázkou o létání. Když ona letěla poprvé, bála se tak, že skoro půlku cesty probrečela a mamka jí musela celou cestu uklidňovat. Tehdy jí bylo šest a letěli na dovolenou do Španělska. Nejde to vůbec poznat. Ještě když jsi si tak statečně sedla k okénku. Vlastně jsem myslela, že jsi v létání profík. Řekne uvolněně a usměje se na ní, aby jí trochu povzbudila. Jsem z Wawerly. A ty? Pokračuje klidně a vytáhne balíček zvýkaček. Dáš si? Nabídne jí žvýkačku. Táta vždycky tvrdil, že to pomáhá při stoupání letadla, tak třeba to pomůže i jí. Já jsem Tara, těší mě Max. Představí se trochu opožděně. Najednou začne mluvit ta slečna, co to organizuje, tak se na ní otočí, následně si převezme knížku a jmenovku, poděkuje a rovnou si ji připne. Zamyslí se, jestli se chce na něco zeptat. Nic mě nenadapá. prohlásí s pousmátím.
Maxelrin Henley
Maxelrin Henley
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 15. 02. 19
Age : 23
Location : Columbia

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 8:03 pm
Po slovech brunetky se její úsměv znatelně rozšíří. “No, já si totiž myslela, že to trochu pomůže. Teď si tím tak jistá nejsem.” Pokrčí rameny. Dokud stojí na zemi, je to v pohodě. Problém ale může nastat už při vzlétání. “Wawerly? Tak tam jsem taky nebyla. Vlastně jsem vůbec nikde nebyla, tedy kromě Columbie.” Tím zároveň odpoví i na její otázku co se místa původu týče. Koneckonců je to pravda, nikdy nepřekročila hranice své provincie. Jednak nebyla příležitost, a i kdyby byla, nejspíš by si to nemohla jen tak dovolit. Možná tak za pár let, kdyby se hodně snažila. Z úvah, co by mohlo nebo nemohlo být, ji vytrhne opět dívka, která se ozve. “Jasně, moc ráda. Děkuju.” Vezme si nabízenou žvýkačku a bez zaváhání ji strčí do pusy. Kdo ví, třeba jí i ta nějakým způsobem pomůže. Na znamení, že její jméno zachytila, jednoduše přikývne. Možná by z tohohle úděsného zážitku mohla alespoň vytěžit první, byť začínající, přátelství. Její přání jakýchsi instrukcí a bariér se svým způsobem plní i dál, když si převezme dle všeho nezbytnou knížku. Jistě, nepočítala s tím, že dorazí do paláce jako absolutní buran, žádný manuál ale také nečekala. Ale je za něj samozřejmě velmi ráda. Jmenovku, kterou rovněž dostane, si pro jistotu rovnou upevní, aby ji náhodou neztratila. Jakmile dostanou pokyn k připoutání se, i ona sáhne po pásu, ale zapnout jej se jí podaří až na druhý pokus. Inu, hlavní je, že se to nakonec povedlo, no ne? “Právě teď asi žádná. Jsem možná tak ráda, že už to budu mít za chvíli za sebou.” Lehce se ušklíbne, nicméně zle to nemyslí ani náhodou. Ven z okénka, u kterého sedí, pohlédne jen krátce. Hned, jak je to možné, zadělá ho roletou, aby ven pro jistotu neviděla. Takhle je to daleko lepší. “Nevíte náhodou, jak dlouho let potrvá?” Zeptá se nakonec jak Larissy, tak částečně i Tary, která by to rovněž mohla vědět.
Sponsored content

LETIŠTĚ - Stránka 3 Empty Re: LETIŠTĚ

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru