Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LETIŠTĚ

+21
Moana Valeria Lancaster
Snow White
Maxelrin Henley
Tara Swanson
Rosalie Ellie Lorantie
Angela Gardner
Davina Callaghan Illéa
Evelyn Smith
Alyssa Gardner
Felicity Cabrrera
Hella Anderson
AnitthaLexi
Elizabeth Sampson
Stela Linhart
Emma Dean
Aurora Lane
Charlotte Morgan
Kelly Johnson
Amy Lee Clarke
Ruth Baxter
Larissa Hernandéz
25 posters
 :: ILLÉA
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty LETIŠTĚ

Sat Feb 16, 2019 3:50 pm
First topic message reminder :

LETIŠTĚ - Stránka 4 Leti-t

Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 8:07 pm
Během letu si hladí břicho. Copak to asi bude? Holčička nebo chlapeček? Napadne ji, když se zadívá na své břicho. Nakonec zakloní hlavu a sleduje strop v letadle. Lety jí nědělají dobře, když si může pás rozepnoout, udělá tak. Napije se džusu a poté se zadívá na dívky. Nakonec se jí Max přece jenom zeptá. Zvláštní, čekala jsem otázky na prince a podobně, ale nevadí. Vlídně se pousměje. Do půl hodinky bychom měli přistát. Poví s úsměvem, když se zadívá na hodinky. Poté se opět napije džusu a nechá dívky ať si povídají.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 8:23 pm
Pousměje se. Možná ti to pomůže, ale mě to nepomáhá. Hned jak vzlétneme, tak budeš mít aspoň hezký výhled. Mrkne na ni. Přijde jí, že už jsou na zemi nějak dlouho. Je to tam moc hezké, měla by ses tam někdy zastavit. Já zase nebyla v Columbii. Nebude zmiňovat, že cestuje poměrně často, protože se nechce chlubit. S úsměvem jí dá žvýkačku. Vlastně s sebou vždy nosí žvýkačky. Jednak se jimi dá dobře začít rozhovor, ale taky nikdy není na škodu si jen tak z nudy jednu dát. Vrátí žvýkačky zpět do kabelky a z přemýšlení jí vytrhne až Maxiina otázka, která je očividně mířená i na ní. Automaticky se podívá na Larissu, protože odpověď sama neví. To není moc. Řekne polohlasem a spokojeně se usměje. Je ráda, že už za chvíli bude nejen zpátký na zemi, ale dokonce i v paláci. Co jsi vlastně dělala před tím, než ses dostala do Selekce?Zeptá se zvědavě Max. Chápe, že její otázka je docela troufalá, ale stejně se musela zeptat.
Maxelrin Henley
Maxelrin Henley
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 15. 02. 19
Age : 23
Location : Columbia

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 8:38 pm
Bez mraků, které se začínaly objevovat před oknem, to skutečně bylo o něco lepší. Snad jen kromě toho, že se letadlo občas mírně zhouplo a tlumeného hučení, by nejspíš ani nepoznala, že jsou ve vzduchu. Odpověď na svou otázku dostane právě od Larissy, která, jak se zdá, ví snad úplně všechno. Malinko se pousměje. Venku, když staly, si toho nevšimla, ovšem nyní to vypadá, že by mohla být těhotná. Jak moc bezpečné je v jejím stavu létat nemá nejmenší tušení, nicméně typuje, že i ona bude ráda, až se dostanou zpátky na zem. "Dobře, to je daleko lepší, než bych čekala." A rozhodně kratší než její cesta na letiště. Zvláštní, ale ne nemožné. Holt ještě nemá úplně dobře zpracované všechny dobré informace. I to se ale jistě brzy zlepší. Po otázce Tary se pro změnu otočí na ni. Nešlo o zas tak neobvyklou otázku, přece jenom si ale dá s odpovědí chvíli načas. Není to tím, že by se úplně styděla, spíše má obavy z toho, jak to přijme. "Dělala jsem tanečnici. Ne v baru nebo něco takového a rozhodně nejsem profesionál, spíš to bylo na menších akcích, vystoupeních a tak podobně." Jen výjimečně měla příležitost vést vlastní skupinu amatérů, pouze jako záskok. "Jak jsi na tom ty? Nejsem příliš dobrá v odhadování druhých, takže si nedokážu ani tipnout." Zamyšleně přejede Taru pohledem. Těžko říct, co dělala původně.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 9:03 pm
Po vzletu, kdy bojovala se zalehnutím uší a lehkým motáním hlavy, nicméně na sobě nenechala nic znát, jako obvykle. Když konečně vystoupají a let se uklidní, podívá se z okénka. Hezký výhled. Kdyby na něj nebyla tak zvyklá, už by byla nalepená na okénku a užívala si ten krásný pohled, ale takhle se jen ujistí, že jsou opravdu nahoře a dál tomu nevěnuje pozornost. Všimne si, jak si Max svojí odpověď promýšlí a chvilku váhá. Přemýšlí, jestli byl dobrý nápad se ptát, takže když Max odpoví, docela se jí uleví, protože se bála, že se třeba naštve. Tanečnice? To zní jako fajn práce. Sama ráda tančím. usměje se bezstarostně. Práce tanečnice jí přijde jako skvělá práce. Její poznámka jí ani trochu neurazí. Docela ji chápe. Byla jsem modelka. Pronese jako by nic a pousměje se na Max. Myslím, že naše povolání měla hodně společného. Dělat něco, co se líbí lidem. Dodá a uchechtne se.
Maxelrin Henley
Maxelrin Henley
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 15. 02. 19
Age : 23
Location : Columbia

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 9:14 pm
Když má možnost mluvit o své práci, celá se rozzáří. Bylo tedy více než zřejmé, že jde o téma, které má hodně ráda a tak by mohla povídat klidně i několik hodin, kdyby na to došlo. Sice by ji posluchač nejspíš dvakrát nepoděkoval a hodně brzy by ani žádného neměla, ale to je přeci detail. Nezastavilo by ji to ani v nejmenším. "Taky že je. Z toho, co mám ráda, jsem si nakonec udělala živnost. Tedy, víceméně. Je to vážně skvělý pocit." Musí se utnout, aby se tu nerizpovídala příliš, protože by to úplně klidně možné být mohlo. "Vážně? To je super. Jaký styl máš nejraději?" Automaticky se zeptá i na navazující otázku, ne proto, že by musela, ale vážně ji to zajímá. "Páni, to zní doslova pohádkově. Vlastně mě to ani nepřekvapuje, hezká jsi na to dost. Jaké to ale je? Necháváš se fotit každý den? Procházíš se po přehlídkových molech? Účastníš se těch nejlepších akcí?" Chudáka Taru doslova zahrne otázkami, které ji pálily na jazyku. Chtěla toho vědět tolik, že nevěděla, na co ptát první. "Na tom nejspíš něco bude. Hlavní je, že jsme z toho měly radost, nemyslíš?" Nadhodí do placu. Těžko říct, jaké by to bylo, kdyby se vrátila coby vyřazená. Bude mít i nadále možnost věnovat se tomu, co miluje ze všeho nejvíce. Takovéhle odpovědi jí nejspíš kniha neposkytne. Lehce přejde po jejích deskách palcem. Bude mít ještě rozhodně co studovat.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 9:34 pm
Je ráda, že se Maxiina nálada znovu zlepšila. Dokonce vypadá ještě šťastněji, než předtím. Donutí jí to k úsměvu. To je super, že pracuješ ráda. Zamyslí se nad její otázkou a pak odpoví. Nejraději mám asi klasické tance. A pak něco, co bych popsala jako neidentifikovatelnou souhru pohybů. To si taky občas při zvláštních příležitostech zatančím, ale jen u sebe v pokoji. Skoro se začne smát, když si vzpomene na své taneční kreace. Přikývne na to, co říká a snaží se v těch otázkách neztratit. Díky, ale krása není všechno. Přizná. Taky si to ze začátku myslela, ale pak byla vyvedena z omylu. Občas je to jak říkáš pohádkové, ale párkrát to byl taky horor. Třeba jednou jsem musela fotit s krávou, která do mě pořád narážela hlavou a já se jí bála. odpoví na první otázku a pousmála se. Dělala jsem tak nějak všechno. Fotila, chodila po mole, dělala reklamy a tak. Nestěžuju si, jen toho volného času jsem měla dost málo. Teď si v paláci vlastně odpočinu. Opře se do pohodlného opěradla a začne na chvíli přemýšlet o tom, co vlastně bude v paláci dělat. Tolik volna už dlouho neměla. To je pravda. Přikývne vážně. Začíná z letu být unavená. Už by mohli přistát, protože se jí chce spát. Co jsi tančila ty? Zeptá se zvědavě.
Maxelrin Henley
Maxelrin Henley
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 15. 02. 19
Age : 23
Location : Columbia

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Thu Feb 21, 2019 10:36 pm
Upřímně se rozesměje. Ne nějak škodolibě, vždyť to ani neumí, nicméně opět si pro sebe uzmula další kousíček úplného štěstí. A v situaci a prostoru, kde se teď nachází, jde o něco, za co je vážně ráda. “Úplně ti rozumím. Občas je to stejné potřeba, jednoduše popustit uzdu vlastní představivosti a jednoduše se nechat unášet hudbou. Sice při tom možná může jeden vypadat jako absolutní blázen, na druhou stranu to ale svůj účel splní. Budeš spokojenější. O to přeci jde.” Vesele na Taru mrkne, v různorodých a občas i podivných kreacích rozhodně není sama. “Někdy můžeme něco zkusit společně, ve dvou je to o to větší legrace.” Nabídne se zcela automaticky. Proč by ne, alespoň bude zábava. Poté už jen poslouchá vyprávění o jedné z příhod při focení. "Něco takového si dost dobře nedokážu představit, ale i tak jsi dobrá, že jsi to celé přežila. Já bych vedle žádného dobytka stát nemohla.” Už jen proto, že takto velká zvířata v ní vyvolávají patřičný respekt. A focení jistě není záležitost na pár minut. “To zní jako hodně nabitý program. Nedivím se, že sis moc volného času neužila. Teď za to ale dostaneš tu pravou odměnu, v jistém smyslu.” Alespoň si odpočine od toho všeho blázince. Úplně poprvé od chvíle, co okýnko zakryla, se ho odváží na kousek oddělat. Jen aby vzápětí zjistila, že už začali postupně klesat. “Od všeho něco. Ze začátku jsem se věnovala i baletu, hlavně kvůli zpevnění těla. V poslední době převážně street dance, ale i něco málo na cvičení. Brala jsem všechno, co se nabízelo, nemohla jsem si zrovna dvakrát vybírat.” Pokrčí rameny. Velkou vědu z toho nedělala. Ve i zkrátka jsou tak, jak jsou a nic moc a tím neudělá
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 5:53 pm
LETIŠTĚ - Stránka 4 Cats
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 5:56 pm
Po více jak dvaceti letech stojí na tom stejném místě. Trochu postarší, ale stále půvabná lady Larissa oděna do tmavě rudého kostýmku spočívá vedle letadla se svými deskami u stolku, kde má stoh učebnic. VÍ ŽE KAŽDÁ DÍVKA PŘED ODJEZDEM Z DOMOVINY se rozloučí se svou provincií v hlavním městě provincie, starosta pronese řeč a vše se bude nahrávat, poté nastoupí do černého auta a zatímco ji její fanoušci budou provolávat slávu, zamíří na letiště, kde na ni již čeká Larissa. každá dívka ji musí donést papíry, co ji dal funkcionář a také potrvzení od doktora. Snad žádná nebude mít zpoždění. Podívá se na své hodinky a povzdychne si.
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 6:32 pm
Z okénka černého auta pozoruje krajinu a čeká na chvíli, kdy konečně zahlédne letiště. Na sobě má svetr červené barvy a kostkovanou sukni. Na krku má delší řetízek s přívěškem šišky, který jí má připomínat její domov. Představuje si, jak by selekce mohla probíhat. Z myšlenek jí vyruší až hlas řidiče, který ji otevírá dveře a nastavuje ruku, aby jí pomohl vystoupit z auta. To nebylo nutné, ale děkuji. Usměje se na něj. Jako bych neuměla sama vystoupit. Zkontroluje, zda má všechny papíry, které by měla předat funkcionářce a připne si brož se svým jménem, kterou dostala. Porozhlédne se po letišti, kde spatří dámu v kostýmku, která se zdá, že by mohla být funkcionářkou. Dobrý den. Vy jste funkcionářka, že ano? Usměje se na ní a doufá, že se nemýlí. Tady mám pro vás potřebné papíry, měly by být všechny. Ujistí ji a předá jí je.
Moana Valeria Lancaster
Moana Valeria Lancaster
Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 21. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 6:54 pm
Opravdu Ti lidé byli i před autem? Zavrtí hlavou a nadále si prohlíží fotky ve fotoaparátu, který má položený na klíně. Po chvilce vzhlédne a vyhlédne z okýnka černého auta. Každou chvílí bychom měli dojet na místo. Vypne fotoaparát a uklidí ho do příručního zavazadla, které má u sebe. Vzápětí z tašky vytáhne zrcátko a prohlédne se. Spokojeně se pousměje a zrcátko uklidí. Opře se o okýnko a hledí ven. Stejně je to šílené. Jeden moment a můj život se obrátil vzhůru nohama. A já mířím do paláce za účelem stát se princeznou. Nevěřícně zavrtí hlavou a když o chvilku později auto zastaví, zhluboka se nadechne. Děkuji. Poví se zářivým úsměvem, když ji řidič pomůže vystoupit, a pevně chytne černou kabelku. Sněhobílý kabát se při chůzi vlní a ona s neskrývaním nadšením kráčí k funkcionářce a dívce stojící u ní. Po cestě vytáhne z kabelky potřebné dokumenty a zkontroluje si brož připnutou na hrudi. Dobrý večer. Pozdraví obě dámy. Moana Valeria Lancaster. Představí se a zároveň nahlásí svou přítomnost a natáhne k funkcionářce ruku. Ráda Vás poznávám osobně. Usměje se mile a podá jí papíry. Poté pohlédne na dívku vedle ní a věnuje jí vřelý úsměv.
Jasmine Agrabah
Jasmine Agrabah
Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 6:58 pm
Odjížděla od svého otce dnes, přitom si ale musela ještě projít ceremonií na náměstí v hlavním městě v provincii. Auto ji vysadilo tam a ona vystoupila bez svých věcí, ale již s jmenovkou připnutou na hrudi. Vystoupila na podiu, kde se rozloučila s provincii a poté opět zamířila do auta. Sem tam se někomu podepsala, což ji připadalo zvláštní, zapózovala pro fotografy a poté nasedla do auta. Cestou si prohlížela krajinu a přitáhla si k sobě svůj řetízek s malou zlatou lampičkou. Když se auto zastavilo, vystoupila než ji vůbec řidič stihl pomoci. Vzala si malý přiruční kufřík, co si vzala na cesty a poté i složku se svými papíry a zařadila se za dívku, co před ní přišla. Jakmile došla na řadu, podávala funkcionářce své papíry. Jasmine Agrabah, tady jsou mé papíry. Představila se jí a čekala na další instrukce.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 7:11 pm
Dnes bylo opravdu chladné počasí, navíc bylo zamračeno, naprosto neideální na odjezd dívek. Ve zprávách to nebude vypadat hezky. Jakmile se začnou objevovat první auta musí se pousmát. Narovná se a čeká až k ní přijde první z dívek. Larissa. Těší mě lady Snow. Pousměje se na dívku a poté si převezme její papíry. Vidím tu souhlas a papíry předám doktoru v paláci, ten Vám na zakládě zprávy předepíše vitámíny a léky. Pokud budete chtít něco předepsat sama navštivte nemocniční křídlo. Dá si to do své tašky a poté dívce předá knížku. Tohle je učebnice pro dívky ze selekce, pomůže vám v základech do prvních dnů, ale se mnou se také budete vzdělávat v historii a etiketě, etika je také velmi důležitá. Mezinárodní vztahy už nebudou taková zábava, ale je to potřeba. Nyní můžete do letadla, počkáme na další dívky. Jakmile k ní přijde další dívka, převezme si od ní také papíry. Moc mě těší lady Moano, krásné jméno. Zopakuje jí vše co řekla Snow a poté i lady Jasmine. Nakonec je všechny pošle s knížkami do letadla.
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 7:32 pm
Nikdy nebyla příliš vzorná v užívání vitamínů, ale raději neprotestuje a pokusí se udělat vše, co se od ní očekává. Děkuji. Převezme si od funkcionářky učebnici, která se jí v některých ohledech nejspíše bude hodit. Některé zmíněné části ji nejspíše moc bavit nebudou, avšak najde se zde jistě i něco užitečného. Zamíří do letadla a cestou si prohlédne i další dívky, které dneska odlétají. Posadí se na sedačku k oknu, učebnici si položí na klín a sleduje výhled z oknénka, mezitím co čeká, než budou všichni a bude se moc odletět.
Moana Valeria Lancaster
Moana Valeria Lancaster
Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 21. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 7:36 pm
Po pochvale se jí rozzáří oči. Děkuji. Je to jenom maličkost, ale i tak moc potěší. Pozoroně funkcionářku poslouchá a párkrát při jejím mluvení přikývne. Vezme do rukou výměnou za papíry knížku a prohlédne si ji. Otevře ji na první stránce, pak ji prolistuje a zasněně se usměje. To bude tak úžasné. Uklidí si učebnici do kabelky a zamíří nadšeným krokem do letadla. Pozdraví se s personálem a rovnou zamíří za dívkou, kterou viděla venku. Nebudu přeci sedět celou cestu sama, ne? Šance poznat kamarádky. Zastaví se u dvojsedadla. Ahojky, můžu si přisednout? Pokyne hlavou k volné sedačce a zářivě se usměje.
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 7:51 pm
Čeká na ostatní dívky a pozoruje výhled z okénka, aby nemusela koukat do prázdna. Sice by mohla začít užlistovat v učebnici, ale chce si to nechat na chvíli, kdy bude v klidu ve svém pokoji, aby se na čtení mohla soustředit a nemusela to kvůli nepozornosti číst vícekrát, jak to má ve zvyku. Aspoň se nebudu nudit. Ahoj, samozřejmě. Usměje se na dívku, která k ní přišla. Je moc ráda, že může někoho nového poznat. Mimochodem, já jsem Snow. Představí se na začátek a nastaví k dívce svou ručku.
Giselle Keley
Giselle Keley
Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 22. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 8:08 pm
Po rozloučení s rodinou i s provincií nastoupila do černého vozu a připoutala se. Pohledem během toho zavadila o brož s jejím jménem,bez které od dnešního rána nemohla být.
Na klíně měla po celou dobu položenou složku,ve které měla listy,které měla předat funkcionářce.
Cestu moc nevnímala,hlavu měla plnou myšlenek,které se týkaly selekce, rodiny, prince a vlastně všeho,co představovala blízká budoucnost.
Poté co auto zastavilo si odepla pás a sečkala,dokud ji nebudou otevřeny dveře,jak ji ještě na poslední chvíli poučil starosta. Pokyváním poděkovala řidiči a vydala se k elegantně vypadající dámě,která by měla být funkcionářkou.  Hned poté,co se k ní dostala dostatečně blízko se jemně usmála. "Dobrý den. Mé jméno je Giselle a zde jsou listy, které jsme měli přinést."
Moana Valeria Lancaster
Moana Valeria Lancaster
Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 21. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 8:20 pm
Zářivě se usměje v reakci na pozitivní odpověď a položí si tašku na sedadlo. Těší mě, Snow, já jsem Moana. Ale druhým jménem Valeria, takže mi klidně můžeš říkat i Val. Vysvětlí rychle. Ráda Tě poznávám. Jemně ji stiskne při potřásnutí ruku a pak si svlékne bílý kabát. Opatrně jej složí a uloží do prostoru nad jejich hlavami. Pak si hodí brašnu pod nohy a posadí se vedle Snow. Jakpak se těšíš? Zeptá se se zájmem a odfoukne si pramen vlasů, který jí spadnul do čela. Třeba tam přijedu už s kamarádkou, to by bylo super. Já se hrozně těším a jsem z toho všeho nadšená. Trošku nervózní, ale hlavně nadšení. Poví vesele.
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 8:32 pm
Doufá, že si mezi dívkami zvládne udělat nějaké přátele a toto se zdá jako perfektní příležitost, za což je opravdu vděčná. Máš moc krásné jméno. Obě jména. Usměje se na dívku a sama není ještě rozhodnutá, jak jí bude říkat. Taky tě moc ráda poznávám. Potřese si s dívkou rukou. Těším se moc. Jsem opravdu zvědavá, jak vše bude vypadat a probíhat. Ale abych byla upřímná, tak se i docela bojím. Nevím čeho konkrétně, ale jsem z toho taková nejistá. Sdělí dívce své pocity a doufá, že jí aspoň trochu pochopí. To je dobře. Taky se nemůžu dočkat, až tam budem. Líbí se jí, jak je dívka nadšená a na první pohled se jí zdá opravdu milá. Tak Val, odkud jsi? Zeptá se, aby ji mohla trochu lépe poznat.
Moana Valeria Lancaster
Moana Valeria Lancaster
Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 21. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 8:51 pm
Tolik komplimentů za sebou mé jméno snad ani neunese. Děkuju. Poděkuje se vřelým úsměvem a pozorně dívku poslouchá. Jestli jsi měla doma funkcionáře, mohl by ten strach pocházet z toho. Obeznámil mě s několika přestupky, které končí trestem smrti. Odpoví zamyšleně, nicméně vzápětí se zazubí, jakoby tomu sama nevěřila, že je něco takového možné. Trošku se nakloní k okénku, aby viděla zemi pod sebou po vzletu, a pak se pohodlně opře a pohlédne na Snow. Jsem si jistá, že nás tam čeká spousta zážitků. Dodá, stále s úsměvem na rtech.
Z Baffinu. Odpoví Snow a vzápětí už se nadechuje. Bude se mi hodně stýskat. Nemyslím si, že bych v blízkosti paláce nalezla nějaké zasněžené hory. Zazubí se. Ano, už teď se mi trochu stýská. A odkudpak jsi Ty? Optá se mile a vyčkává na odpověď. Myslím, že bychom si mohly rozumět.
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 9:08 pm
Jakmile Maona zmíní funkcionáře, jenom protočí očima. Je pravda, že mě návštěva funkcionáře příliš neuklidnila, ale aspoň mě připravil na to, že vše nebude jen procházka růžovým sadem. Pokrčí rameny. Nyní už ví, čemu by se měla v budoucnu vyvarovat a to jí prozatím stačí k tomu, aby selekci ve zdraví přežila. Baffin, takže jsi také zvyklá na zimu, že? Všimne si první věci, kterou mají nejspíše společnou. To je pravda. Angeles je opravdu velmi rozdílná. Přikývne. Já jsem z Atlinu, takže taky pocházím ze severu. Usměje se a je si jistá, že jí její domov bude velmi chybět. Především ta překrásná příroda, čerstvý vzduch a nádherná jezera. Podívá se z okénka a ani nepostřehla, že už zvlétli. Koukej, jak je všechno krásně maličké. Poznamená, jako kdyby tento nádherný výhled viděla poprvé v životě. Jaké jsou tvoje koníčky? Zeptá se jí, když její pohled vrátí zpět na Val.
Moana Valeria Lancaster
Moana Valeria Lancaster
Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 21. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 9:22 pm
Souhlasně přikývne. Je lepší se na tu návštěvu koukat tímto způsobem. Ale i přes výhružky, myslím si, že to bude úžasný zážitek. Hlas je opět zastřen jakýmsi zasněným tónem, když mluví. Vytáhne z kabelky láhev a napije se. Pak ji uklidí a vzhlédne ke Snow, s úsměvem Ach ano, zima bývá na kažodenním pořádku. Široce se usměje. Že by další Seveřanka? Radostně se usměje, když si svou myšlenku potvrdí. Atlin se mi moc líbí! Často tam s rodiči jezdíme na dovolenou. Tedy, teď už to bude méně, ale i tak. Příroda Atlinu je nádherná. Povídá a povídá, protože tato provincie je opravdu její oblíbenou. Hned po vlastním domově. Po výzvě Snow vyhlédne z okna. Všichni tam dole jsou proti nám trpaslíčci. Zazubí se. Zamyslí se, když jí Snow položí otázku. Čtení a psaní je asi na prvním místě. Pak ráda zpívám - ale to nikdo slyšet nechce. Ušklíbne se. Ráda také fotografuju. Usměje se a prstem poklepe na foťák, který vyčuhuje mírně z brašny. A co Ty? Co baví Tebe Optá se mile.
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 9:43 pm
S jejími slovy souhlasí. Ano. Určitě to bude skvělé. Usměje se. Stále cítí pocit strachu, ale díky Valerii už ne takový. Je lepší být na cestě do paláce s někým, koho už zná. Kdyby byla sama, nejspíše by si v hlavě přehrávala různé scénáře všech možných událoctí, co se jí tam mohou stát. Třeba si v paláci najdeme nějakou chladnou jeskyni, kde si budeme moc zimu připomínat společně. Napadne jí. Je zvyklá na chladné noci a volnost, což jsou další dvě položky na seznamu věcí, které ji v paláci rozhodně budou chybět. To je hezké. Doufám, že až selekce skončí a pokud se ani jedna z nás nestane královnou, tak mě přijedeš do Atlinu navštívit. Usměje se na Val. Přesně tak. Je to kouzelný pohled. Ještě jednou se podívá z okénka. Kdyby neměla tak příjemnou společnost, nejspíše by svůj pohled nedokázala odtrhnout od tak krásného výhledu. Dáš mi někdy přečíst něco, co jsi napsala? Požádá ji, protože by si opravdu někdy moc ráda něco přečetla. Já také ráda zpívám. Někdy bychom si mohli zazpívat spolu, určitě by to nemuselo být tak špatné a já bych při tom třeba mohla zahrát na klavír. Navrhne nadšeně. Taky hraji na kytaru a ráda jezdím na koni. Celkově se moc ráda starám o zvířata. Poví Val ve zkratce o svých zájmech.
Moana Valeria Lancaster
Moana Valeria Lancaster
Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 21. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 9:53 pm
Jak si se Snow povídá, nabývá postupně pocitu, že by z nich mohly být opravdu dobré kamarádky. Obě zvyklé na zimu, obě lehce nervózní, ale přitom natěšené. Ne že by se tak necítil teď každý, ale i tak. Mám tu hned takhle ze začátku kamarádku, to je super. Spokojeně se pousměje a tiše se zasměje, když Snow pronese svůj návrh. To zní upřímně skvěle! Jeskyně třeba někde skrýtá bude, když už ne sníh. Zazubí se. Při představě, jak s novou kamarádkou sedí zabalené v dekách, pijí kakao a přitom si užívají chlad jeskyně uprostřed toho vedra, se jí po těle rozlije hřejivý pocit. Těším se víc a víc. Moc ráda. Odpoví s širokým úsměvem, který jasně potvrzuje její slova. Když mě tam provede někdo, kdo to tam zná lépe než já, budu moc ráda. Dodá mile.
Dřív by se jí do tváří nahrnula červeň, nyní už je na podobnou reakci zvyklá. Ehm, no, když budeš chtít. Třeba někdy něco vyhrabu. Nervózně se pousměje a poupraví si pramen vlasů. Tak jo! Vypískne nadšeně. Na kytaru se mi podařit nenaučilo, ale mám základy na piano. Nicméně, zní to skvěle. Nadšeně se směje. Pak jí málem spadne pusa na zem. Nejsme my ztracená dvojčata? Také ráda jezdím na koni. Zazubí se a zasněně se usměje při představě, jak spolu jdou na vyjížďku. Věnuješ se veterině? Zeptá se zvědavě.
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Wed May 22, 2019 10:11 pm
Potěší ji, že se Valerii její nápad s jeskyní líbí. Takže naše první výprava v paláci bude hledání jeskyně? Narhne a sama je na tento návrh pyšná. Zdá se jí, že by to mohla být opravdu krásná tradice, kterou by si mohli přivlastnit. Moc ráda tě provedu. Navíc jsem se za tu dobu co tam žiju naučila nazpaměť spoustu historek o tamějších místech, takže bys měla skvělého průvodce. Pronese hrdě. Ne třeba, ale určitě něco vyhrabeš. Opraví ji a zamrká. Chápe, že by jí nemuselo být nejmilejší, že někdo čte něco, co napsala, ale pro jednou by mohla udělat vyjímku. Z nás ještě bude nějaké duo. Uculí se a je si předem jistá, že jejich hlasy budou znít společně opravdu skvěle. Jaký styl hudby máš ráda? Zeptá se, aby věděla, na co se připravit. Jen neřekni operu a bude to v pořádku. Myslím, že my jsme se hledali, až jsme se našli. Usměje se na Val a je opravdu moc ráda, že jí mohla poznat a hned první den, protože to znamená, že toho před sebou mají ještě spoustu. Ano, studuji veterinu. Prikývne. Co děláš ty? Zeptá se, protože si není jistá, zda taky studuje, nebo už pracuje.
Sponsored content

LETIŠTĚ - Stránka 4 Empty Re: LETIŠTĚ

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru