Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

TERASA Empty TERASA

za Tue Feb 19, 2019 1:18 pm
TERASA Terasa
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 19
Location : Wawerly

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 5:41 pm
Potřebovala jít aspoň na chvilku ven. Sice dlouho váhala, jestli nemá prostě celý den ležet se Skyem v posteli, ale nakonec se přinutila vylézt z postele. Snažila se nevzbudit svého spícího prince, protože očividně se potřebuje prospat. Nejdřív myslela, že půjde k bazénu, ale udělala se na to moc velká zima a to poslední, co ona chce je onemocnět. Cestou na terasu se zastavila v kuchyni, aby si tam nabrala něco k jídlu. Vzala s lednice krabičku jahod, přesypala je do misky, aby to nejedla jako bezdomovec, vzala flašku vína a šla ven. Skleničky nebrala, protože už stihla zjistit, že jsou venku. Také si tu nechala od minule deku. I přes to, že už není v paláci, má na sobě lodičky a krátké černé šaty, protože jí je to tak pohodlné. Posadila se do křesla, nalila si do skleničky víno, sundala boty a nakonec se zachumlala do deky. Začala uzobávat jahody a užívala si atmosféru.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 5:50 pm
Dnes má od samého rána opravdu dobrou náladu. Rozhodla se navštívit Taru, protože ji bylo líto, že s ní už poměrně dlouho nemluvila a naposledy ji pouze zahlédla na plese. Zdálo se jí, že si rozuměli a proto doufá, že jí její návštěva nebude vadit a spíše ji potěší. Na sobě má šaty vínové barvy, která je její oblíbenou. Nemůže jet sama a proto s sebou má jednoho ze strážců. Nechtěla sice nikoho otravovat, ale nemá potřebu mít problémy. Cestou se jí sice nepodaří navázat pořádnou konverzaci, ale pár slov spolu přeci jen promluví. Když se konečně dostanou do domu vyřazených, ani se nediví, že se zde Tara rozhodla zůstat. Je zde poprvé a proto nemá tušení, kde by Taru měla hledat a jen doufá, že není někde pryč. Zkusí své štěstí a když Taru nezahlédne na zahradě, nakoukne na terasu. Usměje se, když uvidí Taru zachumlanou v dece. Pomalým krokem, aby ji nevylekala k ní jde blíže a jen čeká, než si jí všimne.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 19
Location : Wawerly

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 6:12 pm
Upije ze skleničky jedno ze svých oblíbených odrůd bílého vína a zajedla to jahodou. Následně spokojeně přivře oči a vychutnává si tu dokonalou kombinaci. Podívá se na nebe. Stmívá se, tak si zapálí svíčku, která stojí na stole. Má ráda takovou romantickou náladu. V jednu chvíli jí přijde, že slyší zastavující auto, ale nakonec stejně usoudí, že není nikdo, kdo by sem v tuhle hodinu jezdil, krom Skye, který tu už ale je. Rozpustí si culík a párkrát si vlasy prohrábne rukou. Uslyší nějaké kroky a s očekáváním, že to je Skye se k nim pomalu otočí. Vůbec nečeká, že tam bude stát Charlotte. Jakmile jí zahlédne, položí skleničku na stůl, vyvlékne se z deky a bosa k ní vyběhne. Ahoj Charlotte. Řekne nadšeně a usmívá se. Hned jak je to možné obejme jí. Je tak ráda, že jí vidí. Najednou jí ale dojde, že to nemusí být jen přátelská návštěva. Doufám, že jsi tu jen na návštěvě. Řekne trochu starostlivě a dívá se na ní. Jestli tě princ vyřadil, udělal velkou chybu. Dodá zakroutí hlavou. Napadne jí, že už musí být unavená, takhle k večeru, tak se pousměje. Pojď se posadit. Ukáže na pohovku, na kterou se vejdou obě dvě a čeká, až se posadí. Dáš si se mnou víno? Zeptá se a ukáže na lahev na stole. Nebo Jahody? Nabízí jí misku. Je opravdu ráda, že ji vidí.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 6:23 pm
Prohlédne si, jakou romantiku si zde Tara dopřává a zauvažuje, že by si sama něco takového v blízké době mohla také uspořádat. Všimne si, jak je Tara šťastná že ji vidí a ona je také ráda, že s ní může nějakou chvíli pobýt. Oplatí ji objetí a prohlédne si ji, aby si mohla být jistá, že je to ta samá Tara, kterou si pamatuje. Ano, jsem tu pouze na návštěvě. Odpoví na její otázku. Sice by ji nevadilo zde bydlet, ale přeci jen je ráda, že může být ještě v paláci, protože by tu akorát dělala křena, což není její styl. Zatím se z paláce nechystám. Zasměje se, ačkoliv si sama nemůže být nikdy jistá, jak dlouho tam bude moct ještě zůstat. Děkuji, moc ráda. Posadí se na pohovku. Víno by snad nikdy v životě neodmítla. To samé platí s jahodami a proto si z misky jednu vezme a kousek si ukousne. Tak jak se ti tady líbí? Začne trochu běžnější otázkou, než začne pořádně vyzvídat. Je si stoprocentně jistá, že je toho ještě hodně, co jí Tara musí povyprávět, aby byla v obraze.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 19
Location : Wawerly

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 6:38 pm
Když jí řekne, že jí přišla jen navštívit spokojeně se usměje. Nebude lhát, i kdyby vypadla a bydlela tu s ní, byla by šťastná. Každopádně to, co řekla myslela upřímně. Kdyby jí princ vyhodil, je to blázen. Ona je podle ní rozená královna. Podle mě tam ještě budeš pěkně dlouho. Mrkne na ní a zasměje se. Hned jak se posadí, posadí se vedle ní a přehodí jim přes nohy deku, protože tu je přeci jen docela zima. Nalije jí víno a sobě doleje. Potom jí podá skleničku a ona sama si upije. Možná vypadá lehce jako alkoholička, protože tohle je už její druhá sklenička během deseti minut, ale ona si prostě musí řádně užít to, že se nemusí hlídat a přemýšlet, co si o ní řeknou lidé. Na její otázku, položí skleničku na stůl. Je mi tu moc krásně. Úplně se rozzáří a podívá se na Charlotte. I kdybych tu byla sama, tak budu spokojená. Ten dům je skvělej. Široce se usmívá. A to, že je tu se mnou Skye to povznáší k dokonalosti. Nemá potřebu před ní něco tajit, takže s ní mluví otevřeně, Ví, že jí může věřit. Jak to jde v paláci? Zeptá se s úsměvem a zvedne obočí. Znovu se napije vína.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 6:48 pm
Potěší ji, že ji Tara podpoří. Děkuju. V paláci by opravdu ráda zůstala co nejdéle, ale na ní toto rozhodnutí nezáleží. Tara jim před nohy přehodí deku, čímž navodí ještě větší pocit pohodlí. Vezme si od ní skleničku vína a s chutí se napije. Přesně tohle jsem potřebovala. Oddychne si a je ráda, že se sem za Tarou vypravila. Zajímalo by jí, zda ji tu už někdo kromě jí navštívil, ale prozatím si svou otázku nechá na později a místo toho raději poslouchá, jak se tu Taře líbí. To je skvělé, že se ti tu líbí. Je to tu opravdu nádherné. Má z ní obrovskou radost, protože se jí zdá, že Tara vypadá opravdu spokojeně a to ji těší. V paláci to je tak nějak pořád stejné. Začne spíše obecně, protože to není zas tak dlouho, co Tara odešla a myslí, že se nic zásadního od té doby nestalo. Spíš mi řekni, jak jsi na tom ty a Skye. Hoří zvědavostí, protože o něm spolu ještě nikdy nemluvili.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 19
Location : Wawerly

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 7:06 pm
Bere jako samozřejmost podpořit kamarádku. Není nikdo, komu by výhru přála tak, jako to přeje jí. Na její komentář se zasměje a přikývne. Plně tě chápu. Mrkne na ní a dopije další skleničku, kterou hned doleje. První věc, co udělala, když měla volno bylo to, že se uvelebila v křesle se smoothiem a začala si číst. Na to v paláci neměla čas. Hlavně je ráda, že si může nosit co chce a nemusí řešit, jestli se bude líbit ostatním. Taky už šla dneska běhat po dlouhé době. Zatím tu plánuju so nejdéle zůstat. konstatuje, protože ani ona sama neví, jak se situace vyvine. Zatím je její jediná jistota Skye a tenhle dům. Na její odpověď se jen pousměje. V paláci je většinou až moc velký klid, takže se nediví tomu, že se tam nic nezměnilo za těch pár dnů, co je pryč. jakmile dojde řeč na Skye, její úsměv se podvědomě ještě zvětší. Ještě nikdy o něm nemohla mluvit. Možná proto, že by jí to mohlo stát život. Teď se ale nebojí povídat. Zvlášť, když tu má Charlotte. Snažíme se spolu trávit co nejvíc času. Pousměje se. Většinou je tu se mnou a do paláce se vrací, jen když musí. Pokračuje s úsměvem na rtech. Je mi s ním moc hezky. zasněně se usměje. Chceš vědět něco specifického? Zeptá se s určitou známkou zvědavosti. Už toho vypila dost na to, aby jí odpověděla snad na všechno. Jak jsi na tom vlastně s princem? Když byla v selekci, nechtěla se jí na to moc ptát, ale když už se jí princ netýká, je zvědavá na to, jak to s ním vlastně má.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 7:21 pm
Je ráda, že jí Tara chápe a dopije svou skleničku vína. Ani nevnímala, jak rychle víno ze skleničky zmizlo a také se nemá v plánu opít. Nicméně si také do skleničky víno dolije, protože když už jsou spolu, má v plánu si ten čas užít a snad se za Tarou brzy bude moc opět podívat. Musíš tu zůstat aspoň do té doby, co tu budu já. Dodá, protože by rozhodně nechtěla zůstat v paláci, anižby neměla na blízku nikoho, s kým si může takto popovídat. Se zájmem poslouchá, jak Tara vypráví o jejím vztahu se Skye. Moc vám to přeju. Jste spolu krásný. Svou poznámku myslí naprosto upřímně. Vzpomene si, jak je poprvé zahlédla na plese a už tehdy vypadali jako pár, ačkoliv by si v tu dobu ještě ani nepomyslela, že doopravdy budou spolu. Chci toho vědět co nejvíce. Odpoví rozhodně na Tary otázku, ačkoliv sama neví, na co přesně by se měla zeptat a jen doufá, že jí Tara ještě sama něco řekně. Já a princ? Zamyslí se a přemýšlí, zda by jí měla říci úplně všechno, ačkoliv ví moc dobře, že Taře může důvěřovat. Myslím, že jsme zatím na dobré cestě. Jak už asi víš, měli jsme rande, také jsme se párkrát náhodně setkali... Usměje se sama pro sebe při vzpomínce na něj.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 19
Location : Wawerly

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 8:08 pm
Je ráda, že si i Charlotte dá další skleničku. Ne že by ji chtěla opít, jen je ráda, že má někoho, s kým může pít víno a bezproblémově si povídat. Snad se ještě staví. Neboj, přece bych tě tu nenechala. Mrkne na ní a pousměje se. Ona sama neví, co bude dělat v budoucnu. Snad se to nějak samo vyvine. Nesnáší nejistotu, ale zatím může ten fakt, že neví, co bude, dost dobře ignorovat. Času dost. Na její poznámku se široce usměje. Vlastně je první, od koho to slyší. A taky je první člověk, se kterým se o tom takto baví. Rodině to zavolá zítra, tak snad půjde všechno hladce a nikdo nedostane infarkt. Zasměje se na její odpověď a lokne si vína. Neví, do jakých podrobností má zacházet, takže se na chvíli zamyslí. Mám s ním takový pocit, jako že jsem v bezpečí. Znovu se zasní a podívá se na Charlotte. Vlastně jsme se spolu ještě tak před hodinou váleli v posteli. Trochu se začervená a pousměje se, ale nemyslí tím nic nevhodného. Opravdu se jen váleli. Potom usnul a já jsem šla sem. Dodá a tím vlastně prozradí i to, že Skye ještě spí nahoře. Teda měl by. Třeba se probudil a šel se najíst. Nebo jí hledá po domě. Promiň jestli je to moc velké vyzvídání, ale jsem hrozně zvědavá. Předem se omluví za svoji otázku. Víno ji pomáhá v tom, aby šla rovnou k věci. Stalo se mezi vámi něco? Zeptá se zvědavě a zároveň naznačí pohledem jak to myslí. Potom se pousměje. Nechce se tak moc ptát, ale prostě by si vyčítala, kdyby to neudělala.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 8:30 pm
To je dobře. Usměje se na Taru, když ji ujistí, že by jí tu samotnou nenechala. Cítí, že ať se stane cokoliv, ony dvě se bavit nepřestanou a je ráda, že tu našla někoho, jako je ona. Jsem ráda, že jsi někoho takového našla. Má z Tary a Skye opravdu radost a opravdu v ně věří. Sama doufá, že někdy někoho takového bude mít. Tak je dobře, že že ses z té ložnice vykopala a neusla taky, protože tam bych tě asi nehledala. Zasměje se a opět si lokne vína, které je opravdu výborné. Nejspíše by postupně prohledala celý dům, než by pátrání po ní vzdala, ale opravdu by se jí nechtělo lézt za nimi do ložnice. Představíš nás někdy, že jo?! Uvědomí si, že přestože Skye už párkát zahlédla, ještě neměli tu možnost, seznámit se osobně a moc ráda ho někdy potká. Avšak ne dnes. Dneska je ráda, že má Taru pro sebe a můžou si konečně v klidu popovídat. Trochu ji naznačí, že se s Damonem už několikrát potkali, ale ze začátku si není jistá, co všechno by Taře měla říct. Nakonec se po její další otázce rozhodne být upřímná, protože ví moc dobře, že jí může věřit. No, včera večer jsme se potkali na chodbě. Začne tou pro ni běžnější částí. A nakonec u mě přespal. Dodá a kousne se do rtu. Ví moc dobře, že by o tom neměla s nikým mluvit, ale věří, že to Tara nikomu neřekne.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 19
Location : Wawerly

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 8:46 pm
Už teď ví, že tohle bude nejspíš přátelství na celý život. Je ráda, že jí tehdy potkala v paláci. Upřímně, já bych v životě netipovala, že půjdu do selekce. Natož že si skončím s jiným princem, než s Damonem. Musí se trochu zasmát nad ironií osudu. Za celý život nenašla nikoho, ke komu by jí něco táhlo tak silně, jako táhne ke Skyeovi. Upřímně se zasměje nad její poznámkou, Představila si totiž, jak strká hlavu k ní do pokoje a živě vidí svojí reakci. Nejspíš by se hrozně lekla. Já takhle brzo nikdy neusnu. Konstatuje. Ale Skye to dneska fakt potřeboval. Dodá a pousměje se. Zdál se jí celý den nějaký unavený. Ona má zase poslední dobou hodně energie. Určitě vás někdy představím, ale dneska to asi neklapne. Nechci ho budit. Odpoví jí s úsměvem a dopije další skleničku, kterou hned zase doplní. Upřímně by ji zajímalo, jestli by jí ho Charlotte schvalovala. Ale rozhodně s tím seznamováním nespěchá. Času dost. Navíc ho chce teď mít jen pro sebe. Na její odpověď se musí začít trochu spiklenecky usmívat. Je ráda, že si spolu s princem nacházejí cestu. Málem začne nadšeně tleskat. Pomyslnou třešničku na dortu tomu dodá její kousnutí do rtu, kterému se lehce zasměje. Je vidět, že to byla příjemná noc. Pobaveně poznamená a skousne si schválně ret, aby Charlotte věděla, na co naráží.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 9:02 pm
Usoudí, že Tara má pravdu. Sama by nikdy ani nepomyslela, že jednou bude tam, kde zrovna je, avšak je za všechno neskutečně vděčná. To je dobře. Jinak bys mi tady usínala na klíně. Popíchne jí. Bylo by špatné, kdyby Tara byla unavená zrovna když jsou konečně spolu. Někdy je potřeba si pořádně odpočinout. Sama včera téměř celý den strávila zalezlá ve svém pokoji, kde si jenom četla a nebo se válela. Také cítíla, že to potřebovala. Samozřejmě. Já jsem ráda, že si dnes můžem pořádně popovídat spolu po takové době. Podotkne zcela upřímně a napije se vína. Skye by sice moc ráda poznala co nejdříve, ale dnes chce mít Taru zkrátka pro sebe, aby toho stihli probrat co nejvíce. Když přejdou tématem k ní a Damonovy, poví ji o včerejšku. Je jí jasné, že by to neměla nikomu říkat a to je důvod, proč si zkousne ret. Všimne si, jak Tara její gesto napodobí a naoko se naštve. Ano. Byla to příjemná noc, ale nic, kromě bolibku, se mezi námi nestalo. Kdyby byla o pár let mladší, nejspíše by na ní vyplázla jazyk. Ted do ní však jenom trochu strčí rukou. Ale hádám, že mezi tebou a Skyem jo. Mrkne na ní, když už jsou u té upřímnosti.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 19
Location : Wawerly

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 9:24 pm
Neví, jak to Charlotte dělá, ale zvládá jí pobavit skoro vším, co řekne. Takže se i na její další odpověď pobaveně usměje. To až někdy příště. Mrkne na ni. Nevylučuje, že by taková situace nastala. Hlavně když pije, tak je unavená. Já tu mám času na odpočinek tolik, že bych ho mohla rozdávat. Zasměje se a upije. Je díky vínu v náladě, ale za opilost by se to považovat nedalo. Vlastně teď jen odpočívá, popíjí víno, chodí běhat a věnuje se Skyeovi. Lepší relaxace není. Díky, že jsi sem přišla. Vděčně se na ní usměje a pohladí ji po rameni. Ani nevíš, jak bych se tu teď sama nudila. Pousměje se. Skye by v žádném případě nebudila, protože ona sama nemá ráda, když ji někdo nenechá spát. Jakmile začne mluvit o tom, co se dělo s princem, má na rtech spokojený úsměv. Je ráda, že to Charlotte vychází a že je šťastná. Tak to ti přeju. Její úsměv se rozšíří. Musím říct, že by z vás byl skvělý pár. Podotkne upřímně a mrkne na ní. Hned jak se zeptá na Skye, podvědomě se kousne do rtu. Hned jak si uvědomí, co udělala, začne se smát. Hádáš správně. Mrkne na ní a uculí se. Ukázalo se, že princ je velmi pozorný ve všech ohledech. Řekne trochu tišeji, aby je neslyšel, kdyby se náhodou probudil. Kdyby nepila to víno, nejspíš by se i začervenala, ale takhle se nebojí mluvit. A ne, nespali jsme spolu. Dodá po chvíli a pousměje se při vzpomínkách.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 9:42 pm
Budu připravená. Řekne rozhodně. Nedělalo by ji nejmenší problém, kdyby Tara usla u ní na klíně. Do postele by ji asi neodnášela, ale i tak by jí to nevadilo. Jak tak vidím, žiješ si tu jako v ráji. Usoudí podle toho, co jí Tara vypráví. Kdyby mohla, možná že by si to s ní i vyměnila. Sice nudu nesnáší, ale nějaká zábava se vždy najde. Rádo se stalo. Jsem ráda, že tu můžu být. Usměje se na Taru a doufá, že se brzy opět uvidí a při nejhorším si za ní co nejdříve opět přijede. Dokud bude mít víno a bude jí s ní tak hezky, není nic, co by ji zabránilo, aby za ní přijela. S vínem nikdy není nuda. Ukáže ji skleničku, ze které se následně opět napije. Děkuju. Uvidíme, jak to bude dál. Samozřejmě doufá, že by jí to s Damonem mohlo vyjít. Bohužel v selekci je skoro dvacet dalších dívek, které si přejí to samé a to jí rozhodně její situaci nijak neusnadňuje. Poslouchá, jak Tara mluví o tom svém princi. Co není, může být. Mrkne na ní. Svou poznámku samozřejmě nemyslí nijak ve zlém a opravdu jim to štěstí přeje. Plánuješ ještě nějakou návštěvu paláce? Zeptá se, aby věděla, zda jí může někdy vidět jentak, anižby za ní musela přijet. Do města totiž sama jentak nemůže a je jí líto, že to všechno není tak jednoduché.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 19
Location : Wawerly

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 10:00 pm
Pousměje se na ní a na chvíli zvažuje, jestli nezkusí, jestli to myslí vážně. Nakonec se ale přemůže a zůstane sedět. Občas je tu fakt nuda. Podotkne, aby Charlotte ukázala, že to není až tak skvělé, jak se zdá. Hlavně, když jsem tu sama, protože Skye musí jezdit do paláce. Pousměje se, ale myslí to vážně. Dokonce už stihla z nudy uspořádat ledničku. Snad se zase brzo uvidíme. Řekne s úsměvem, protože Charlotte nějakým způsobem dokáže zlepšit její náladu, což není úplně tak jednoduché. Pravda. Odkýve její odpověď a napije se s ní. A s jahodama taky ne. Plácne to první, co ji napadne a začne jíst jahodu. V životě by nic takového neřekla, nebýt pod vlivem. Chápe, že Charlottina situace je dost složitá. Ostatní dívky se rozhodně nebudou jen koukat, jak se princ zamilovává do Charlotte. Některé dokážou být i pěkně zákeřné. Na její narážku se pousměje a zvedne obočí. To platí i pro tebe a prince Damona. Mrkne na ní a sní další jahodu. Nad její otázkou nemusí dlouho přemýšlet. Určitě přijdu na ples. Teď sice žádný nebude, ale až bude, slibuju, že tam na tebe někde vyskočím a rozjedem to. Zasměje se při posledních slovech věty. Vlastně už o tom přemýšlela. Bylo by hezké jít se Skyem, ale jestě neví, jestli bude moct, nebo jestli to nebude nevhodné vůči princi Damonovi. Bude se nad tím muset ještě zamyslet. Jinak do paláce nemůžu ne? Zeptá se, protože co ona ví, může jen jakožto vyřazená účastnice na ples.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 10:14 pm
Vážně? Zeptá se překvapeně. Sice je jí jasné, že nic nemůže být bezchybné a nuda je občas snad všude, ale i tak jí překvapuje, že zrovna Tara by si nevymyslela žádnou zábavnou činnost. Aspoň máš čas vyzkoušet spoustu nových věcí, na které jsi doposud neměla čas. Podívá se na její situace pozitivně, protože to samé ona dělá v paláci. Když nemá co dělat, pokouší se například naučit francouzsky, aby si šplhla u Damona. Jahody jsou život! Neodpustí si svou poznámku, také si jednu vezme a hned si kousek ukousne. Celá se jí totiž do pusy jentak nevejde a kdyby jí tam celou nacpala, vypadala by jak sysel. Nad Tary poznámkou se zasměje. Sama totiž nevěděla, kam až zvládnou jednou dojít a aby byla upřímná, ta nejistota pro ní nebylo vůbec nic příjemného. Budeme královny parketu. Řekne rozhodnutě. Už se nemůže dočkat, až to spolu na plese rozjedou. Pouze doufá, že všichni ostatní budou mít dobrou náladu stejně jako ony když se vidí, nebo na ně budou koukat jak na blázny a už vidí, jak se o nich bude psát. Asi ano, takže v tom případě jsi na řadě s navštěvováním ty. Rozkáže jí, protože si neuvědomila, že ona se sice jentak ven nedostane, ale Tara má možnost dostat se kamkoliv. Jak dlouho tady vlastně jsi? Zeptá se, protože od příjezdu do paláce nemá zrovna nejlepší přehled o čase.
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 19
Location : Wawerly

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 10:33 pm
Přikývne na její otázku. Je tu opravdu těžké vymyslet něco zábavného, protože to tu tak nezná a neví, kde co je. Ven radši kromě běhání nechodí, aby jí někdo nepoznal, protože se bojí, že jí budou lidi nadávat. Nad tím co řekne se ale stejně zamyslí. Ani se nezkoušela učit něco nového. Asi je na čase se do toho dát. Mohla by se začít učit portugalsky, aby udělala radost Skyeovi. V jazycích má nadání, ale portugalštinu ještě neumí. Amen. Zasměje se nad jejím prohlášením o jahodách a přikývne. Je si jistá, že princ Damon by nedělal nic proti vůli některé z dívek. I kdyby ne z vlastní iniciativy, je to princ a ten si nemůže dovolit pošpinit svoji pověst. To si piš. Mrkne na ní a dopije skleničku, další už si nenalévá, protože by tu usla. Ukážeme jim, jak se to má pořádně rozjet. Zasměje se při představě, kdy obě stojí uprostřed parketu a tančí své choreografie. Na plese si tě najdu. Doufá, že nějaký ples bude už brzo, aby se mohla odreagovat od stereotypu, který začíná cítit z tohohle domu, když je tu sama. Pár dní. Pokrčí rameny. Ani to nějak nepočítala. Prostě ví, že to není déle než týden. Najednou mohutně zívne a podívá se na Charlotte. Měla bych jít spát. Jinak ti tu fakt usnu. Pousměje se líně a doufá, že to Charlotte pochopí. Nechci tě vyhazovat, klidně tu ještě buď, ale já si jdu lehnout. Představa vyhřáté postele od Skye, ještě s ním v ní se jí zamlouvá. Promiň, že to takhle ukončuju. Obejme jí a začne balit věci a odcházet do domu. Brzo se uvidíme. zamává ještě.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

TERASA Empty Re: TERASA

za Tue Mar 12, 2019 10:47 pm
Je ráda, že si s Tarou tak dobře rozumí a dokáží se spolu smát nad úplnými nesmysly. Ty mě, nebo já tebe? Spiklenecky se na ní usměje. S její dochvilností je zde velká pravděpodobnost, že na ples dorazí o chvíli později, takže je možné, že se budou na plese hledat navzájem. Nicméně doufá, že nějaký ples bude co nejdříve, aby mohli všem ukázat, jak se pořádně na takovém plese bavit. Uklidní ji Tary odpověď, že je zde pouze pár dní. Připadá ji to jako pár týdnů, ale přisuzuje to své špatné orientaci o čase. Nejspíše by měla začít otáčet listy kalendáře, kolem kterého prochází ve svém pokoji několikrát denně. Jasně, taky bych měla jít. Vzpomene si na střážce, který na ni zajisté čeká. Úplně na něj díky Taře zapomněla a nyní se cítí špatně, protože tu trčí kvůli ní. To je v pořádku. Já už bych nejspíše dávno měla být v paláci. Konstatuje, jako by to vůbec nic nebylo a jen doufá, že si její nepřítomnosti nikdo nevšiml. Samozřejmě že předem říkala o své návštěvě Tary, ale nikomu se nezmínila o čase svého příchodu. Hezky se vyspi a pozdravuj Skye. Obejme ji na rozloučenou, dopije svou skleničku vína a vydá se zpět do paláce.
Sponsored content

TERASA Empty Re: TERASA

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru