Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

POKOJ PRINCE Empty POKOJ PRINCE

Sat Feb 16, 2019 4:39 pm
POKOJ PRINCE Pokoj-Damon
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 8:53 pm
Zrovna si dělala večerní procházku po chodbách paláce, vždy se jí později lépe spalo pro nějakém tom pohybu. Oblečená v tmavě červených jednoduchých šatech, černé střevíce na které už si zvykla. Vlasy rozpuštěné a pohozené dozadu. Jak se procházela tak přemýšlela o různých věcech akorát procházela kolem princova pokoje a před jeho dveřmi se zastavila. /Že bych šla spočítat ty boty?/ Nad tou myšlenou se trochu pousměje. Neměla šanci se ho zeptat na jeho narozeninové oslavě a stále jí to vrtalo hlavou i když by to někdo považoval za kravinu, i tuto nepodstatnou věc chtěla vědět. Jak nad tím tak přemýšlela tak bez váhání zaklepala na jeho dveře a jenom doufala, že je v pokoji.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 9:06 pm
Dnes večer musel být v pokoji, jeikož měl důležiý úkol od svého otce, na který se netěšil, ale nakonec h udělal s velkým remcáním. Když skončil, přemýšlel že si dá vanu, tak si nechal sluhou napustit a poté se samzřejmě umyl. Načež si dal trenky, v tu chvíli ale někdo zaklepal, tak se zamračením si kolem pasu dal ještě ručník a zamířil ke dveřím. Prudce je otevřel a v tu chvíli se setkal s čima lady Kelly, tak snad ze studu a v rozpacích zase dveře zavřel. Pak si ale zase uvědomil, že tohle nebylo zrovna zdvřié a navíc se mohlo něco stát, tak zase otevřel. Lady Kelly, stalo se něco? Zeptal se ji s pozvednutým obočím.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 9:19 pm
Netušila ještě úplně jak mu oznámí, že si chce v jeho pokoji pouze spočítat jeho boty a také zjistit jestli má přehled o tom kolik jich má. Když otevře dveře ihned se mu podívá do očí a i přesto si ale všimne, že má kolem pasu ručník a že vlastně vršek oblečení vůbec nemá. Nestačí říci ani slovo, nestačila se ani nadechnout a už jsou dveře zase zavřené. /Milé./ Nakloní trochu hlavu na stranu protože to opravdu nechápala ale přesto zůstala stát na místě. /Co když jsem ho od něčeho vyrušila?/ Proběhne jí hlavou a tu už jsou opět dveře otevřené. Vaše Výsosti. Udělá pukrle a až potom se mu podívá do očí. Omlouvám se jestli vás vyrušuji to nebyl úplně můj plán. Nejdříve se omluví protože jej nechtěla zdržovat nebo obtěžovat. Nestalo, pouze mě něco trápí a už pár dní. Přemýšlela jsem nad tím ale jako nejlepší možnost mi přijde se vás jednoduše zeptat. Odvětí na jeho otázku a na chvilku se odmlčí. Kolik páru bot máte? Povytáhne obočí a drží si vážný výraz.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 9:27 pm
Když uvidí ve dveřích lady Kelly, uvědmí si, že nemá na sobě nic než ručník a tak rychle dveře zase zavře, ale poté si uvědomí, že se mohlo něco sttát, tak je zase trochu otevře. Pokusí se o nevinný úsměv, ale musí být rudý jako rak. Uklonu ji naznačí sklnením hlavy. Ne, jen n t je jedno... Nechce jí vykládat, že byl ve vaně a teď je plonahý ,to musí sama vidět, ale jde na ni vidět, že to s ní ani nehnulo, což jej možná trochu zamrzí. Když poví ale že ji něco trápí, hned zvážní a nakloní se k ní blíž, poté ale řekne, co ji vlastně trápí a on zmrzne. Chvíli se nic neděje, než se rozesměje. Heh, dobrý vtip, ne vážně co Vás trápí? Zeptá se jí, patrně si myslí, že i z něj lady střílí.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 9:34 pm
Zatím jsi ho moc neprohlížela i když si všimla jak je ustrojený nebo spíše není. Chtěla si držet oční kontakt a přeci jenom myslela, že tu nějakou tu dobu v klidu vydrží ale nakonec se neubránila a sjela pohledem po princi, přičemž semkla rty k sobě. Více než chvíli na něm vysela pohledem dokud se tedy nezačal smát čímž jí vyrušil od sledování jeho těla po kterém by ihned sjela kdyby jenom mohla. Svůj pohled opět vrátí k jeho očím a trochu ztrapněně se pousměje. Opravdu mě trápí kolik máte bot, myslím, že pokud se to nedozvím nebudu moc v klidu spát. Zopakuje a stále to říká naprosto vážně. Mohlo jí napadnou, že si bude myslet, že jsi z něho dělá pouze srandu ale i tak si stála za svým.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 9:45 pm
Když mu předloží svůj problém, tak se edurží a začne se smát, no ale nakonec jej umlčí její věta o tom, že to myslí vážně. To mluvila s lady Angelou že má tak divné nápady. Napadne jej. Nebo se Charlotte ta má taky zvláštní způsoby svádění. Odkašle si. Tak pojďte dál, já jen na sebe něco hodím. Nechá ji vejít a pté si vezme své oblečení ze židle a jde do koupelny se obléct. Šatna je tam. Ukáže na dveře naproti. Lehce se pousměje se zmízí v koupelně kde se obleče a poté zamíří za lady Kelly. Spočítáno?
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 10:00 pm
Přešlápne z jedné nohy na druhou a jenom čeká jak jí tedy odpoví či jak celkově zareaguje na její dotaz. Děkuji. Pousměje se a vstoupí do jeho pokoje, který si začne skoro okamžitě prohlížet. Podívá se na dveře od šatny a přikývne ale hned se tam nerozejde. /Ten stoleček by se sem hodil./ Pomyslí si jak si tak pokoj prohlíží a nakonec se rozejde tedy do šatny. Wau. Vydechne potichu když otevře dveře. Chvíli si připadá jako Alenka v říší šatníků, protože nečekala toho tolik. Postoupí trochu více dovnitř a zaměří se na boty, které opravdu začne počítat. Ehmm.. Odmlčí se a otočí se čelem k němu. Je jich dost, ještě jsem to nestihla. Oznámí a otočí se opět zpět k botám a snaží se je co nejrychleji spočítat ne protože by chtěla hned jí ale spíše se chtěla více věnovat princi. Vy víte kolik jich je přesně? Zeptá se po chvilce
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 10:16 pm
nechá ji vejít do pokoje, on se poté jde obléct do trička a tepláků. když je v pkoji rád chodí oblékaný ležérně. Lehce se posuměje na sebe do zrcadla a poté zamíří do šatny, kde najde počítající lady. Dojde těšně k ní a opře se o jednu poličku, čeká až se k němu obrátí, poté se sám zadívá na boty. Nakonec zavrtí hlavou nad tím, že to dívka opravdu myslí vážně. No ani nevím, mám tu boty na sport, společenské boty,boty na každodenn nošení, na pláž, do zimy a jedny do deště a jedny pohorky Jo a ještě jedny, když spravuji auta. Pokrčí rameny, není hlka aby věděl, kolik má přesně bot.Ale ostatně mám menší šatnu než měla má sestra a rozhodně než má maminka. Pokrčí rameny. Škoda, že jste přišla za mýma botama a ne za mnou. Povzdechne si teatrálně a poté zamíří ven ze šatny. Tak já vás nechám počítat, kdybyste potřebvala kalkulačku nebo notes kam si to chcete napsat dejte vědět. S tím si jde sednout na svou postel a následně si i lehne.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 10:28 pm
Poslouchá vše co říká a ona sama si tolik bot nedokázala do teď ani představit jí samotné stačily tak desatery na rok možná že občas i trochu více ale nic tak extrémního. Chvilku postává v šatně mezitím co odešel ven ze šatny. Nakonec se nadechne a boty nechá botami, pro její uspokojení odpovědi stačilo, že je to jedna malá šatna a že viděla kolik jich je. Vyjde ze šatny do pokoje a svůj pohled přesměruje na něj. Víte Vaše Výsosti, někdy dívka potřebuje trochu ztřeštěný nápad jak se dostat k vám do pokoje a ukrojit si tak trochu času s vámi v soukromí. Nemůžu říci, že mě váš počet bot nezajímal ale také jsem mohla počkat a optat se vás, kdyby mě opravdu zajímali jenom boty. Pousměje se a projde se po pokoji. Kdo by za vámi nechtěl přijít? Šeptla si spíše jenom tak pro sebe jako řečnickou otázku.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 10:47 pm
Nakonec si jde lehnout d postele, protože nemá dnes moc náladu na střeštěné nápady, ale to za chvíli přijde Kelly za ním. Nebo byste přiště řekla jenom můžu jít dál? Prohlásí co by udělal on, statně se nakonec také zeptal Charlotte, jestli může k ní dál V tu chvíli jej ale něco napadne, tak se posadí na posteli. Povězte ale jak Vás napadl tento nápad jít mi spočítat boty? Zeptá se, má jisté podezření, ale nechce si jej vůbec připustit. Zhluboka se nadechne a podívá se na Kelly. Ale když už jste tady, dáte si něco?
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Tue Mar 12, 2019 10:56 pm
Tak příště za vámi přijdu z důvodem, že toužím po vaší přítomnosti. Řekne naprosto vážně, protože nemohla říci, že nechtěla s ním trávit čas spíše naopak. Opravdu jej chtěla poznat blíže než jenom tak jak se prezentuje. Nakonec dojde blíže k posteli a nad jeho otázkou se usměje když si na to vzpomene. Společně se Charlotte jsme vám šli vybírat dárky k narozeninám. Byli jsme v obchodě právě s botami a jak jsme si tak povídali tak nás zaujala myšlenka toho kolik asi tak můžete mít bot, zda máte na každou příležitost jiné či nosíte boty víckrát než jednou. Takže takto to vzniklo. Upřímně mu odpoví se stálým úsměvem na tváři protože ten den si opravdu užila. Ne, v pořádku. Děkuji. Podívá se mu do očí. Jaký jste měl dnes den?
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Wed Mar 13, 2019 12:51 pm
A nejste kvůli tomu v selekci? Popíchne ji s úsměvem. Založí si ruce na hrudi a čeká na její vyjádření. Nakonec jej ale napadne, jak to mohlo napadnout, ale jamile zmíní jméno Charlotte, jeho pohled zkamení. Domyslí si, že ji Charlotte řekla, že byl u ní v pokoji ap orto den na to Kelly přijde od jeho pokoje, aby trochu vyrovnala skóre. Myslel jsem, že Charlotte se dá trochu věřit, ale to jsem netušil, že všem řekne o našem soukromě stráveném čase. Aha, tak to chápu. Zvedne se z postele. To je škoda, doufal, že is sedneme na balkón a trochu si popovídáme. Poznamená s pokrčením ramen. Ale když nechcete. Poví lehce s nadsázkou. Stále má založené ruce na hrudi. Nebudu se Vám vnucovat, máte spočítané tedy ty boty?
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Sun May 26, 2019 7:36 am
POKOJ PRINCE Cats
Sponsored content

POKOJ PRINCE Empty Re: POKOJ PRINCE

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru