Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

JESKYNĚ Empty JESKYNĚ

Fri Feb 15, 2019 7:51 pm
JESKYNĚ Jeskyn
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Sat Mar 09, 2019 1:03 pm
Když uvidí lady Davinu, blondýnku, která mu uhranula jedno očko, musí se usmát. Hned se jí ukloní, jako ona udělala pukrle. Není zač. Řekne, jen co si vezme kytici. Hádá ale po selekci z jeho zahrad nezbude nic než nějaká pampeliška. Je ale rád, že se Davina nezlobí. Nakonec jí nabídne rámě a a vede ji spletitými chodbami, ale alespoň mají čas si popovídat. Děkuji. Pousměje se. Kráčí s ní poměrně rychle. Nakonec vyjdou do zahrad a přejdou směrem z kopečku, kde je vchod do jeskyně. Tam ji chytne za ruku a pohlédne na ni. Hlavně opatrně, ať nesklouznete. Poví ji, nakonec vejde do jeskyně, kde na ně čeká přivázaná lodička. Pomůže lady do loďky a pak ji odváže. Držte se. Poví ji, když trochu žduchne do lodi, aby se odsunuli do kraje a pak sám naskočí. Sedne si k veslům. V loďce je jídlo a pití a samozřejmě deky jak slíbit. Nakonec začne veslovat směrem dále do jeskyně, až narazí na onu krásu a to luminiscenční strop. Jakmile uvidí světýlka, podívá se směrem k lady. Tak co říkáte? Přestane veslovat. Jakmile se jejich loďka zastaví o dno, pustí pádla. Támhle je deka, takže se do ní zabalte, ať vám není zima. Poznamená s úsměvem.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Sat Mar 09, 2019 1:18 pm
*Udělá pukrle a prince pozdraví. Poděkuje i za krásnou kytici, kterou jí přinese a ujistí ho, že se vážně nezlobí. Je to princ a má své povinnosti, což ona chápe. Přijme jeho rámě, nechá se rychlejším krokem vyvést z paláce.*Není zač./Za tohle by se snad ani nemělo děkovat./*Na tváři má pořád úsměv. Jakmile se distavou do jeskyně a princ varuje, až neuklouzne a chytí ji za ruku, usměje se a přikývne.*Děkuji.*Poděkuje, jakmile ji princ pomůže do lodičky, sedne si a chytí se okraje. Mezitím co princ vesluje, dívá se po jeskyni a jakmile dorazí na místo, vezme jí to dech. Jen se s velkým úsměvem a očima s jiskřičkami dívá na tu nádheru. Nic takového asi ani už neuvidí.*Je to nádhera.*Vydechne si úsměvem..*/Snad se sem ještě aspoń jednou dostanu./*přikývne a vezme si deku, do které se zabalí. Všimne si, že je zde i pití, tak vezme nejbližší flašku s pitím a nalije si.*Nechcete také?*Zeptá se s úsměvem prince, aby mu mohla nalít.*Takže váš oblíbený žánr knih je fantasy?*Zeptá se. Na jejich první schůzce, které probíhaly společně v jeden den se ho zeptala a on jí bohužel nemohl odpovědět. Potom co zkusila soutěž si myslí, že je to právě fantasy.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Sat Mar 09, 2019 3:16 pm
Když dojdou k jeskyni, varuje ji, ať si dává pozor. Kameny jsou ostré a některé vlhké díky vodě, co protéká jeskyní, snadno by mohla uklouznout. Nakonec ji zavede po suché plošině dovnitř jeskyně, kde jí pomůže do loďky. Nemíní ji na každé poděkování odpovídat, tak se jenom usměje, i když to asi vidět nemůže. nakonec plují na lodičce víc do jeskyně,zastaví se až pod světélkujícím stropem. Musí se usmát, když vidí její reakci. Ano to je. Mrkne na ni a zapne světýlko v loďce ať na sebe vidí. On si zatím dá jednohubku a zatímco ji přežvykuje, lady nalije pití. Na její otázkou nemůže odpovědět, jelikož ještě žvýká tak místo toho jí podává kelímek, ať mu nalije. Jakmile dožvýká, podívá se na ni. Ano. Mám moc rád fantasy. Přitaká. A vy? Zeptá se hned na oplátku. Napije se poté svého pití. Řekněte lady, co vás v životě nejvíce naplňuje? Zeptá se jí nakonec. Nechce aby konverzace stála.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Sat Mar 09, 2019 3:33 pm
*Dojdou jeskyni a ona postupuje dále velmi pomalu a opatrně. Kameny zde jsou vážně kluzké a ona nechce spadnou.*/Ještě se taky přizabiju./*Když nasednou do loďky uleví se jí. Na místě, kde je vidět luminiscenční strop se její úsměv rozšíří ještě více. Nic tak krásného neviděla a asi tuší, že ani neuvidí.*/Prostě nádhera./*Nalije si pití a hned se napije.*Čtu všechny žánry a fantasy mám velice ráda./Asi je druhá po detektivkách./*Pomyslí si v duchu a podívá se na prince.*Malování.*Odpoví bez váhání na jeho otázku.*Můžu přitom popustit uzdu fantazie, nejsem ničím vázáná a maluji, jak chci./A co chci./*Ona je spíš na abstraktní obrazy, ale ne zas moc Sice nejsou úplně normální, ale ne tak abstraktní, že by to někdo nepoznal.*A pak také rodina.*Dodá ještě.*A co naplňuje vás?*Nakloní zvědavě hlavu. Přitom šáhne po jednohubce, kterou následně vloží do úst. Moc ji zajímá, co by takového prince mohlo naplňovat.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Sat Mar 09, 2019 3:43 pm
Ostatně i kdyby spadla tak by ji chytl a kdyby se jí něco stalo, osobně by ji donesl do nemocničního křídla. Jejich loďka zastaví a on se nemůže vynadívat jak je to pro lady Davinu neuvěřitelné. Tak si říkám, že náš palác je možná plný magie, máme tu tolik krásných míst, že to snad ani není možné. Poznamená se smíchem. Ale má pravdu, v paláci je mnoho krásných míst, že někdy vypadají jak z jiného světa. Nakonec s ní rozvede trochu konverzaci, ať tu nesedí potichu a on má možnost ji lépe poznat. Naslouchá jejímu zájmu. No já snad nenakreslím ani čáru rovně. a myslím ani když mám pravítko. Ale jsem si jistý že vy umíte kreslit krásně. Nakreslila byste mě někdy? Zeptá se ji lehce s úsměvem. Najednou má ale chuť na ni vyzkoušet jak snadno se nechá uvést do rozpaků. ale žádné akty, i když jsem si jist, že by se vám to líbilo. V tu chvíli ji sleduje bez ustání. Nad tím co naplňuje jeho život se nemusí zamýšlet. Rozhodně psi. Jistě víte, že mám huskyho Patche a pak v psinci se staráme o nalezence. Dodá nakonec. A koně, ale moc v poslední době nemám čas na jízdu.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Sat Mar 09, 2019 4:02 pm
*Pohled z toho stropu jeskyně přesune na prince, kde chvilku zůstane.*Ano to je. I díky vaší soutěži jsem poznala spoustu krásných míst.*Na mysli jí vytane Pohádková věž, kam se chystá rozhodně ještě zajít. Začnou si trochu povídat a ona se mu svěří, že ji nejvíce naplňuje právě malování.*Tak hrozné to snad nemůže být.*Poznamená s úsměvem.*/A s pravítkem by to určitě zvládl./*Podívá se mu do očí.*Někdy bych to mohla zkusit, jestli máte zájem.*Pokrčí rameny. Sice portréty moc nekreslí, ale umí je. Ale potom, co řekne princ, se jí tváře zbarví do červena. Tohle ji vůbec nenapadlo. Tvrdohlavě se podívá princi do očí, ikdyž se moc červená.*Ha, ha, ha.*Dívá se na něj pohledem, kterým se ho ptá "jako vážně?"*/Co on ještě nevymyslí./*Nakonec se rozesměje.*Povedlo se vám to.*Uzná. Tuší, že to udělal pro to, aby ji uvedl do rozpaků a ví, že to nemá cenu skrývat, protože to, že vyhrál lze vyčíst z jejího obličeje.*Psy ty mám také celkem ráda. Lepší než kočky./Ty se moc toulají a utíkají./*Vždycky se lidi rozhodují mezi pásma a kočkama no ona v tom má jasno, za ni rozhodně psi.*Je Husky vaše nejoblíbenější plemeno?*Zeptá se ho na další otázku, která ji zajímá.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Sat Mar 09, 2019 5:22 pm
Přikývne, sice netušil koho požádá o ruku ale věděl kde, což mu přišlo ironické ale nakonec proč ne, že? No to mě neznáte lady. Zasměje se, když si vzpomene na hodiny geometrie nebo jak z něho učitelé byli nervózní při hodinách kreslení. Tak to jsem zvědav. Což mu ale prozradí že od lady Daviny portrét k narozeninám nedostane. Pobaveně ji sleduje, když zmíní akty a má co dělat aby se nerozesmál. Jste roztomilá, když se červenáte. Oznámí ji. No nakonec tohle téma přejdou a on se dostane k tomu co jej naplňuje. Ano husky mám moc rád. Poznamená, ale neoznačuje to za nejoblíbenější, přece jenom jich má rád více. Jaké je to v Dakotě?
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Sat Mar 09, 2019 5:50 pm
*Zasměje se. Stále i myslí, že tak hrozný princ v malování být nemůže, ale dále ho už nepřesvědčuje.*/Aspoň panáčka s tělem z čar zvládne./*Je tím přesvědčena.*/No když ne, aspoň přizná své slabé stránky./*Nad princovými dalšími slovy se začne červenat.*Děkuju.*Zakoulí očima, ale stále s úsměvem. Umí si ze sebe udělat legraci. Přejdou jak tímto tématem tak i tématem, co je naplňuje. U ní je to jasné a nad princovou odpovědí přikývne. Tušila to.*Někdo by řekl, že je to tam ve všem průměrné, ale já ne.*Pokrčí rameny.*Je to můj domov a je nádherný.*Trochu e pousměje. Vzpomene si na svůj domov.*Jsou tam krásné lesy, ta příroda, když si vyjdete ráno na procházku...*Svou provincii vážně miluje. Sice není nejbohatší a existují i krásnější, ona by si vždy vybrala ji a jde to znít z jejího hlasu.*A co Angeles?*Oplatí princi jeho otázku.*Co zde máte rád nebo naopak ne?*Podívá se zase na prince a čeká odpověď na svou otázku.*Ve které provincii se vám zatím nejvíce líbilo?*Podá další otázku.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Tue Mar 19, 2019 7:36 pm
On nedkáže kreslit v omalovánkách. Když se začne červenatp o jeho lichotce o červenání musí se pousmát. Lady se mu opravdu začíná zamlouvat. A to nejenom vzhledově, tahle schůzka mu doopravdy pomáhá se seznámit s povahou Daviny a to ho nutí k úsměvu. Ale najednou neví c má povídat. No tak se jí zeptá na její provincii. To děláte často? Chodíte na procházky? Zeptá se jí, jeho procházky moc nebaví ani moc lesy a tak podobně. No, jsem rád že palác je trochu dále od všeho toho dění, ale na místa zde si nemůžu stěžovat, třeba tahle jeskyně. Rozhodně byste ji jinde asi nenašla. Pousměje se. No jsou to asi maličkosti, v paláci se dá toho dělat tolik, že mě to až překvapuje a rozhodně to neomrzí po nějaké době, prostě je to domov, ale někdy bych třeba chtěl zkusit jak žijí lidé z chudších kast, ale to mi nikdo nechce dovolit. Pokrčí rameny, přece jenom je to princ a nemůže se jen tak sbalit a odjet do chudého domu bydlet. Byl by tam snadný terč. Nejvíc? To je těžké, každá provincie má něco do sebe. Pokrčí rameny a poté se nad tím zamyslí, ale nedokáže určit jednu. Co by vám lady udělalo největší radost v životě?
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Tue Mar 19, 2019 7:52 pm
*Začne se červenat a nakonec se trochu zasměje.*Ano často chodím na procházky. V přírodě se mi dobře přemýšlí.*Pokrčí rameny s úsměvem. V přírodě nachází nejen místo, kde se dá přemýšlet, ale i hlavní inspiraci k malování.*To určitě nenašla.*Pokýve souhlasně hlavou.*Nechtějí vás ohrožovat.*Řekne potichu s menším úsměvem. Rozumí, proč mu to nikdo nedovolí a ví, že princ určitě taky. Tohle si řekla jen pro sebe.*/Kdyby nebyl korunním princem, třeba by to bylo jinak. No asi úplně k nejchudším by mu cestovat nedovolili, ale měl by větší svobodu.*Až budete král, tak se vám to třeba povede, jestli o tom budete i nadále stát.*Snaží se to vidět optimisticky.*/Ano to má./*Musí s princem v duchu souhlasit s tím, že každá provincie má něco výjimečného. Klidně jen maličkost, která ji dělá jedinečnou.*Tu největší radost v životě by mi udělalo, kdybych věděla, že všichni které mám ráda jsou šťastní.*Pokrčí rameny. Tohle je skutečně to, co si přeje. Je to jednoduché a asi by to řeklo hodně lidí, kdyby se je na to zeptali, ale prostě to takhle cítí. Chvilku se odmlčí, neví, jestli princi otázku oplatit, protože odpověď tuší.*/Nejspíš by chtěl vrátit bratra. Nebo ne?/*Podívá se na něj.*Kterou věc, jakoukoliv, byste změnil, kdybyste mohl?
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Tue Mar 19, 2019 8:28 pm
Zamyslí se. Se svou královnou by chtěl co nejvíce trávit čas kdyby mohl, chodil by s Davinou na procházky? Bylo by to hezké, kdyby Ano jsem princ, jediný dědic v trůnu, kdyby mohli raději mě zavřou obaleného v bublinové folii, do uzavřené místnsit bez oken, bez jakýchkoli předmětů abych si nemohl ublížit. Zavrtí hlavou a povzdechne si. Občas by si přál něco jiného. Jako král budu mít spoustu povinností. To budu rád, když se v poledne najím a večer přitulím ke své ženě. Povzdechne si. Pro něj i kdejaký večírek nebo ples bude během kralování povinnost.
Když mu ale odpoví lady na otázku, její odpověď mu připadá jako kec který řekne téměř každý. Proto se jenom lehce usměje, ale víc se k tomu nevyjadřuje. No nakonec se jej zeptá ona co by rád změnil, tak trochu posmutní. Myslím, že tohle je trochu zbytečná otázka. Poznamená trochu s mrmláním. Podívá se na dívku. Vrátil bych svého bratra. n by byl korunním princem, měl by selekci a všechno by bylo jak má být. Povzdechne si a poté si lehne do loďky. Rozevře náruč a tím naznačí Davině že si k němu může lehnout.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Tue Mar 19, 2019 8:43 pm
*Zatváří se trochu pobaveně, když si představí prince zabaleného v bublinkové fólii, ale hned jí je to zase líto.*/Vážně nemá ani trochu svobody./*Usměje se smutně.*Hmm.*Pohledem na chvilku uhne k vodě.*Ale mohl byste navrhnout nějakou akci.*Poví tišeji.*Budete mít hodně akcí a lid by určitě rád viděl krále, který jde k prostým lidem, z těch nižších kast, kde byste je teda navštívil. Ale ej dost možné, že by to zase než byste přijel upravili, aby to nebylo takové, jak to ve skutečnosti je.*Hlese potichu.*No další možností je, že byste nějak zdrhnul.*Usměje se při té představě.*Už vás úplně vidím, jak v černém obleku s maskou přelézáte nějakou zeď v zahradách, abyste se dostal ven z pozemku paláce..*Potřese s úsměvem hlavou. Na jeho otázku, co by jí udělalo největší radost odpoví jednoduše. Řeklo by to hodně lidí a je to klišé, ale ona si právě tohle přeje nejvíce. Sama mu položí otázku, kterou po chvilce lituje, že vyslovila.*/Jsem hloupá./omlouvám se, neměla jsem se na to ptát, byla to hloupost.*Řekne s pohledem upřeným na vodu. Ví, že udělala chybu a princi teď připomněla nepříjemnou událost a lituje toho.*/Měla bych více myslet, než něco vypustím z pusy./*Když si princ lehne a naznačí, ať si klidně lehne vedle něj, udělá tak. Pohled upře na nádherný strop. Na chvilku nastane ticho. Nechce princi hned klást další otázku a chvilku ho prostě nechat.*Kdybyste nebyl princ, kterou práci byste chtěl dělat?
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Tue Mar 19, 2019 9:08 pm
Když se nad tím zamyslí, vypadal by jako kulička a to mu přijde lehce vtipné. Nad jejím nápadem se zamyslí. To není zas tak špatný nápad. Napadne jej. No ale zdrhnou nemůže. Co by poté bylo s královstvím, komu by připadla koruna a co jeho poddaní? Nemůže být tak sobecký. V pořádku. Ujistí ji když je nervózní o její otázky, i když to jsou tři roky jeho bratr mu stále chybí. Nakonec si lehnout a nechá je unášet a vodě, zatímco sleduje strop, když si lehne i Davina přikryje je dekou a Davinu si vezme do náruče. Byl bych šéfkuchař, možná i s vlastní restaurací. Odpoví ji lehce s úsměvem. Nakonec ale Davinu plíbí do vlasů a ruku ji položí do pasu. Nemohli bychom jenom tak ležet? Zeptá sejí, chce si užívat její blízkosti. Nemá ptořebu furt mluvit a někdy mlčení řekne víc než slova.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Tue Mar 19, 2019 9:25 pm
/Škoda, že ho zabaleného ve fólii neuvidím./*Tahle myšlenka ji pobaví. Navrhne, že by mohl na chvilku zdrhnout, ale krátce si zase uvědomí, že by tohle Damon neudělal. On není moc sobecký na to, aby tu lid jen tak nechal. Zeptá se na otázku, co by změnil a velmi rychle jí zalituje. Nechtěla mu tím nic připomenout, tak se mu rychle omluví a když ji ujistí, že je to v pořádku, přikývne a dál to nekomentuje. Lehne si vedle Damona a zadívá se na strop. Princ je přikryje a přitáhne si do náruče, beze slova dále jen sleduje strop.*Ráda bych od vás někdy něco ochutnala.*Usměje se. Vážně by jí zajímalo, jak princ dobře vaří. Princ jí dá pusu do vlasů, což ji přinutí k menšímu úsměvu.*Ráda.*Řekne upřímně s úsměvem. Chce si jen užívat ten krásný moment. Zadívá se tedy na strop, na tváři má pořád šťastný úsměv a nechá na princi, až promluví. To ticho, které vzniklo mezi nimi jí není nijak nepříjemné, spíše naopak. Líb se jí.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Thu Mar 21, 2019 12:03 pm
Bylo by to určitě skvělé. Vypadnout to míst, kde by nebyl princ, neleželo by na něm tolik povinností, byl by to prostě jenom on. Damon. Ale jelikož je jediný následík trůnu si tohohle neužije a on by to ni neudělal. Ale svým způsobem cítí velkou volnost s některými dívkami a jak si uvědomí to se mu opravdu moc líbí. Když tak leží v loďce, přikryje je oba ať jim není zima ale pro jistotu si Davinu přitáhne do náruče, nejenom ať si to pojistí, ale také že ji chce blízko. Něco ti někdy uvařím. Slíbí ji s úsměvem. Nakonec navrhne, ať jenom chvíli tak leží a užívají si. Celkem nevědomky ji začne kreslit lehce nehty obrázky po zádech. Ani to není trapné ticho, kterého se vždy s dívkami bál. Bylo to uvolňující chvíli nemluvit a jen si užívat něčí přítomnost. Takhle cítil i parfém Daviny a když ticho trvalo dlouho, pohladil Davnu po tváří aby se na něj podívala.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Thu Mar 21, 2019 9:23 pm
*Rychle se omluví poté, co mu připomene jeho ztrátu. Lehne si vedle něj a upřímně pronese, že by od něj něco někdy ráda ochutnala.*To budu moc ráda.*Zářivě se usměje, když jí slíbí, že jí někdy něco uvaří. Je za to hodně ráda a už je zvědavá, jaké to bude. Damon navrhne, ať jen chvilku leží, s čímž souhlasí. Nemá ráda, když je trapné ticho, ale tohle bylo příjemné. Jen vnímat jeho společnost. Na tváři jí po celou dobu pohrával úsměv, zvlášť, když jí začal Damon kreslit obrazce po zádech. Jen v klidu ležela vedle prince a užívala si ten moment. Přála by si na chvilku jen zastavit čas a zůstat tak. Ví, že to nejde, bohužel. Cítí dotyk na své tváři a otočí se na Damona, který leží vedle ní. Podívá se do jeho očí. V těch jejích, jdou vidět šťastné jiskřičky. To jak je teď šťastná se odráží i na jejím úsměvu, který jí dlouhou dobu určitě nezmizí z tváře. Všechno okolo nechá být a jen se dívá do princových očích.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Fri Mar 22, 2019 2:26 pm
Jen tak spolu leží a on si užívá její blízkost. Hladí ji po zádech a v tváří mu hraje malý úsměv. Upřímně ještě s nikým tak rád nesdílel ticho jako s Davinou. Je to ale dobře? Napadne jej, ale nahlas nic neřekne. Nakonec ji pohladí po tváři a čeká až se na něj podívá. Když se tak stane, autmaticky se usměje. Trochu se k ní natáhne, aby jí mohl pohladit po tváři a poté se sehne ještě více a poté ji jenom lehce políbí, aby měla čas ucuknout nebo také mu zabránit.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Fri Mar 22, 2019 2:52 pm
*Leží s Damonem v loďce a jen si tu chvilku užívá. Tohle je jí příjemné. Princ ji začne hladit po zádech, čemuž se usměje a dále sleduje strop nad sebou. Na tváři ucítí Damonovu ruku, která jí pohladí a tak es na něj otočí. Usměje se a chvilku se mu jen dívá do očí. Přímo z ní září štěstí. Když ji princ pohladí znovu, úsměv na tváři se jí rozšíří a když uvidí, jak se k ní princ naklání více, pochopí o co mu jde. Podívá se na jeho rty a pak zpátky do jeho očí. Jeho rty se ocitnou na těch její. Je to její první polibek a dokonalejší to být nemohlo. Polibek mu lehce oplatí a když polibek skončí, otevře oči, které v průběhu přivřela. Jednu ruku, kterou položila na Damonovu tvář, úplně nevědomky, z princovy tváře stáhne.*Máš hezké oči.*To je první věta, kterou pronese, při pohledu do jeho očí, které se jí skutečně moc líbí. Chvilku potom, se začne usmívat.*/Co jsem to zase řekla./*V duchu se sama sobě začne smát.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Fri Mar 22, 2019 3:25 pm
Když už zde políbí dívku chce aby to bylo speciální a co právě udělal pro Davinu víc speciálnější být nemůže. Políbí ji, ale jenom krátce, aby na ni nepěchal. Má pravdu jemné rty, jako med a on chce více, ale nechce na dívku tlačit. Po skončení polibku ji ještě rychle líbne na rty a poté se odtáhne. Ve tváři má úsměv, který se nevytrácí a je tm skoro nevědomky. Ty je máš hezčí. Mrkne na ni, ale když stáhne ruku podrží ji u své tváře a poté ji políbí do dlaně. Nakonec se ale musí zvednout, jelikož se loďka sama vrátila ke břehu. Tak pmůže Davině z loďky a on ji poté přiváže. Samozřejmě ji ruku v ruce doprovodí až k ní do pokoje a tam ji ještě políbí na tvář.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Fri Mar 22, 2019 4:39 pm
*Potom, co jí Damon pohladí po tváři a podívá se na něho, si všimne, ja se k ní přibližuje a chystá se jí políbit. Vždycky si myslela, že až takový moment dojde, bude nervózní, ale teď nebyla. Jakmile se jeho rty ocitnou na těch jejích, polibek mu jemně oplatí. Připadá si jako ve snu. Nikdy by ji nenapadlo, že svůj první polibek zažije na tak nádherném místě a ještě k tomu s princem. Polibek skončí, ale Damon jí ještě jednou líbne na rty, čeuž se pousměje. Podívá se mu do očí, které mu i pochválí. Vypustí to z úst úplně nevědomky. Místo v duchu si to prostě řekla nahlas.*Nemyslím si.*Oponuje mu s úsměvem. Začne stahovat svou ruku z jeho obličeje, ale Damon si ji podrží u jeho tváře podrží a poté ještě Davině vtiskne polibek, úsměv který se jí na tváři pořád drží, větší už snad být nemůže. Loďka dorazí sama na místo, odkud vyjeli, tak vstane, s vděčným úsměvem si nechá od Damona pomoci z loďky a odvést k ní do pokoje, kde se s ním rozloučí a s úsměvem vejde do pokoje.*
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Sat May 25, 2019 12:40 pm
JESKYNĚ Cats
Sponsored content

JESKYNĚ Empty Re: JESKYNĚ

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru