Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FONTÁNA

+5
Tara Swanson
Skye Morningstar
Larissa Hernandéz
Davina Callaghan Illéa
Vonnie Williams
9 posters
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

FONTÁNA - Stránka 2 Empty FONTÁNA

Fri Feb 15, 2019 7:53 pm
First topic message reminder :

FONTÁNA - Stránka 2 Font-na

Ruth Baxter
Ruth Baxter
Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Atlin

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat Mar 02, 2019 12:34 pm
*Na chvíli jí oči zabloudí na rozmazaný odraz ve vodě.* Až na to, že jsem přišla trochu pozdě, tak to bylo fajn. Myslím, že jí bude hodně smutno, až budeme jedna po druhé odcházet. Vypadalo to, že nás už teď zbožňuje úplně všechny i když nás viděla poprvé. *Znovu se podívá na Charlottu.* No a jak si to vnímala ty?
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat Mar 02, 2019 12:42 pm
Je ráda, že má Ruth na královnu stejný pohled, jako ona. Stačilo se s ní jednou vidět a už jí přirostla k srdci. Máš pravdu. Přikývne. Aspoň někomu z paláce se po nás bude stýskat.  Já jsem upřímně nečekala, že královna bude tak otevřená. Samozřejmě na veřejnosti působí opravdu mile, ale i tak mě skutečně její vřelost překvapila. Zavzpomíná na včerejší setkání. A jak sis užila setkání s princem? Zeptá se zvědavě. Nechce Ruth moc vyslýchat, ale když už má možnost si s nějakou dívkou ze selekce popovídat, chtěla by využít
té příležitosti a zjistit, jak princ působí na ostatní dívky.
Ruth Baxter
Ruth Baxter
Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Atlin

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat Mar 02, 2019 1:19 pm
*Byla ráda, že jí Charlotta pokládá otázky, jinak by ani nevěděla, o čem se s ní má bavit. Bohužel, to stejné bylo i s princem. Kdyby se jí na nic neptal, nepopovídali si.* No, s princem jsem se setkala ještě před oficiálními schůzkami, ale jen na chvíli. Moc jsme toho probrat nestihli, ale aspoň si mě už nemohl s nikým jiným splést. *Trochu se zasmála, ale moc k smíchu to nebylo.* No a pak, když jsme se potkali oficiálně, tak byl ze mě poněkud zmatený abych řekla pravdu. Myslím, že si o mě udělal špatný obrázek. Neměla jsem ten den zrovna dobrou náladu a tak jsem na něj možná působila, že se mi tu nelíbí. *Trochu si posmutněla. Jelikož neměla nikdy kamarády, krom zvířat, bylo pro ni skvělé se takhle někomu svěřit.* No a co tvoje setkání s princem? Vsadím se, že bylo mnohem zajímavější *Vyzvídala.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat Mar 02, 2019 1:34 pm
Je zvědavá, co ji Ruth poví o princovi a jejich setkání. To je milé, že jste se viděli ještě předtím. Podotkne a je si jistá, že musela mít opravdu veliké štěstí, když ho jentak někde potkala. To je škoda. Ale jsem si jistá, že budete mít ještě spoustu dalších příležitostí se vidět a určitě ho lehce přesvěčíš o tom, jak skvělá jsi. Usměje se na ní povzbudivě. Je ráda, že si s Ruth může popovídat a zdá se jí, že by se z nich mohli stát dobré kamarádky. Já jsem si setkání s princem užila. Princ byl velmi milý a hlavně pozorný. Sdělí ji stručně své dojmy z jejich setkání. Přijde ji nevhodné, aby vyprávěla o tom, jak si hezky popívadali a jak ji pozval na pozorování hvězd poté, co ji Ruth řekla, že na prince neudělala dobrý dojem a proto to raději více nerozvádí. Promin, ale asi bych už měla jít. Koneckonců, ples se blíží a všechno ostatní taky. Zvedne se a překvapí ji, jak ten čas rychle utíká. Brzy se uvidíme. Řekne na rozloučenou a vydá se do paláce.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat May 25, 2019 12:43 pm
FONTÁNA - Stránka 2 Cats
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat Jun 01, 2019 5:46 pm
Není den, kdy by vydržela sedět zavřená ve svém pokoji a v případě, že je hezké počasí, dělá ji problém vydržet i v paláci. Přestože se neustále někde pohybuje, stále ještě neprozkoumala všechna přístupná místa a už jen kvůli své zvědavosti tento fakt plánuje co nejdříve změnit. Oblečena ve tmavě modrých šatech s černými krajkovanými balerínkami se prochází po cestičkách v kolem paláce a užívá si čerstvého vzduchu. Nemá přesný cíl, kam by se chtěla dostat a proto ji překvapí, když poblíž zaslechne přítomnost vody. Následuje zvuk dopadajících kapek, než se před ní objeví fontána. Jaké štěstí. S úsměvem se posadí na okraj, nastaví ručku směrem do středu a nechává na ní dopadávat kapky studené vody.
Benjamin de Monpezant
Benjamin de Monpezant
Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 06. 19
Age : 29
Location : Swendway

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat Jun 01, 2019 7:16 pm
Dnes přijel do paláce, aby navštívil svou rodinu, reprezentoval svou rodnou zemi a podpořil svého bratrance v soutěži. Samozřejmě si přijel obhlídnout i co je v nabídce. Jakožto princ ke všemu korunní si rád užíval a využíval všeho co mu královský titul umožňuje. Rovněž si užívá, že mu žádná dívka neodolá. Jakmile má možnost v černé košili, černém saku a přiléhavých kalhotách zamíří ven do zahrad. Nakonec ale usoudí, že to nebyl tak dobrý nápad, proto si sundá sako a poručí služce, ať mu jej zanese do komnat. Ta mu poradí, že je kousek fontána kde se může osvěžit. Poručí ji také, ať mu donese nějaké pití. Zamíří směrem, který mu ukázala, ať dorazí k fontáně. Všimne si, že zde není sám. Zadívá se na dívku a musí se pousmát. Bratránek má štěstí, proč si ho ale nepřivlastnit? Dojde pomalu k dívce, nechce ji moc vyděsit. Je ta voda příjemná, lady?
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat Jun 01, 2019 7:31 pm
Má štěstí, že ji cestička dovedla až ke krásné fontáně. Samozřejmě se neubrání své touze po okusení vody, natáhne svou ručku a kapky vody, aby na ní dopadaly. Přestože by voda mohla mít jen o pár stupňů více, i tak je to pro ní příjemné osvěžení. Odkud by mohla téct do fontány voda? Je to ta samá, která byla včera v jezírku? Začně jako vždy uvažovat o poměrně zbytečných věcech a užívá si zvuku padajících kapek vody, které dopadají na hladinu. Jakmile uslyší čísi hlas, automaticky se za ním otočí. Ano. Je skvělá. Usměje se na muže, který k ní právě přišel. Kdyby ho znala trošku lépe, teplotu vody by mu předvedla tím, že by ji na něj cákla, avšak je si vědoma, že ne každý by toto gesto bral s humorem. Můžete si ji sám vyzkoušet. Poukáže na místo vedle sebe s ještě než se stačí posadit, představí se. Mimochodem, já jsem Snow. Postaví se a natáhne k němu svou studenou ručku s nadějí, že se dozví i jeho jméno.
Benjamin de Monpezant
Benjamin de Monpezant
Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 06. 19
Age : 29
Location : Swendway

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat Jun 01, 2019 7:40 pm
Když se k němu otočí, musí se pousmát. Nejenom postavou ale i tvář je krásná. Lehce se pousměje a dojde k ní blíže. Ruce si přitom spojí za zády, že vypadá víc noblesněji a elegantněji. Rád bych, vlastně jsem uvažoval, že bych v tak parném dnu zavítal k bazénu, ale bohužel sám bych se tam nudil. Pokrčí rameny a trochu se k ní přiblíží, nakonec se posadí na kraj fontány. Naznačí ji, že se může posadit také. Rád Vás poznávám Snow, já jsem Benjamin. Korunní princ Swendway. Vy jste jedna z těch dívek, co se tu snaží ukrást srdíčko mého bratrance, že ano? Zeptá se uvědoměle. Na služku má hezké odění, jako dvorní dáma by byla v obležení své paní a zahraniční host také není, to by ji znal. Už jenom podle jména. Její ruku stiskne a políbí ji na hřbet ruky. Začínám svému bratranci závidět. Co mu vůbec říkáte? Doufám, že se k Vám chová jenom hodně.
Snow White
Snow White
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 22. 05. 19

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Sat Jun 01, 2019 8:01 pm
Je ráda, že má opět nějakou společnost. Kdyby měla být sama, nejspíše by si začala povídat se zvířaty a vzhledem k tomu, že kolem sebe vidí nanejvíc pár brouků, vypadala by nejspíše jako blázen. Jakmile její nový společník zmíní bazén, zalesknou se jí oči. Je dobře, že jste nakonec zamířil sem. Ráda by mu ukázala, že mezi vodou v bazéně a vodou, která se nachází ve fontáně není příliš velký rozdíl, avšak už jí bylo řečeno, že by se k výše postaveným osobám měla chovat slušněji a usoudí, že tento muž by mohl být trochu vyššího postavení, než pouze zaměstnanec paláce. Také Vás ráda poznávám. Usměje se na něj. Za svůj život se setkala pouze s jedním princem, kterým byl právě Justin. Ano, jsem ze selekce. Co do Illey přivádí Vás? Zeptá se ho zvědavě a musí znat, že má dobrý odhad. Také byste si přál, aby se kolem Vás točilo 35 dívek? Zasměje se, avšak jeho odpověď ji opravdu zajímá, protože každý může mít na selekci úplně jiný úhel pohledu. Zatím jsem se s princem setkala pouze jednou, avšak udělal na mě skvělý první dojem. Není si jistá, zda ho zajímají detaily a v případě, že by se rozmluvila, bylo by těžký ji zastavit.
Sponsored content

FONTÁNA - Stránka 2 Empty Re: FONTÁNA

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru