Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TANEČNÍ SÁL

+12
Evelyn Smith
Damon Illéa
Nicole Myers
Ruth Baxter
Felicity Cabrrera
Davina Callaghan Illéa
Kelly Johnson
Angela Gardner
Stephanie Colette Potter
Tara Swanson
Charlotte Morgan
Larissa Hernandéz
16 posters
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty TANEČNÍ SÁL

Fri Feb 15, 2019 8:49 pm
First topic message reminder :

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Tane-n-s-l

Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sat Mar 09, 2019 11:48 pm
Jejímu problému se zasměje, protože kdyby palác nezkoušela prozkoumávat pořád dokola a neustále by v něm ze začátku nebloudila, asi by si na to doposud nezvykla. Neboj, určitě se to dříve nebo později prolomí a budeš tady jako doma. Pokusí se jí znovu povzbudit. To nezní špatně. Jen si myslím, že kdyby ses pokusila to tu trochu více poznat, možná by sis tu lépe zvykla. Navrhne, protože jí přijde škoda, že je pouze zavřená ve svém pokoji. Jak na tebe působilo dnešní vyřazování? Vzpomene si na dnešní akci v jídelně.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 9:34 am
Nechtěla prince vyrušovat prozatím protože viděla, že se právě baví s dívkou ze selekce. Tak se rozhodla, že se zapojí do soutěže právě se stužkami kam se dostane až k sladké odměně, kdo by to nechtěl. Vešla do bočního sálu a vzala si jednu stužku právě fialové barvy a začala namotávat. Líbilo se jí tohle podání, že pokud chce někdo dort tak si k němu musí takto dojít. Navíc se i přitom pobaví když sleduje ostatní jak různě podlézají ty stužky a nebo to jak se o to snaží i Kelly. Nakonec tedy dojde k cíli a dostane tak svůj kousek dortu za kterým jsi celou dobu šla.
Aurora Lane
Aurora Lane
Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 02. 19
Location : Lakedon

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 9:37 am
Přišla na oslavu trošku později tak jako vždy někam aby to mělosvé antré, v ruce držela zabalený dárek, který chtěla předat později princovi až se kolem něj nebudou motat všechny ty dívk jako supy. Prozatím svůj dárek předala služebné ať jí ho pohlídá a ona ho tak nemusela všude sebou nosit. Oblečená v bílo zlatých šatech, zlaté boty, zlaté doplňky a také vlasy vyčesané nahoru. Oslava se jí v celku líbila vypadala opravdu, že má řádnou úroveň, což jí samotné vyhovovalo.
Stela Linhart
Stela Linhart
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 19. 02. 19
Age : 24
Location : Hoduragua

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 9:53 am
Na dnešní večer se opravdu těšila, že může být součástí narozenin prince a ještě mu tak předat dárek, který pro něj má. Oblékla se do bílích šatů, které měli lehce vykrojené záda a celkově se jí líbi nevšedním sřihem, bílé střevíčky a zlaté doplňky. Vlasy si nechala od služebných vyčesat nahoru, za což jim řádně poděkovala. Rozešla se do tanečního sálu kde se dnes oslava pořádala a nestačila se divit jak krásně je ozdobená místnost. Svůj dárek přitiskla trošku blíže ke svému hrudníku a rozhlížela se kolem sebe.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:00 am
S dortem v ruce se vracela zase zpět do hlavního sálu, který byl plný lidí, kteří oslavovali právě prince. Dufala, že si taky utrhne chvilku jeho pozornosti aby mu předala dárek ale nechtěla se vtírat a přerušovat tak dívky, které u něj už stály. Rozhlédla se kolem a uviděla Stelu, ke který ihned přišla. Ahoj. Pozdravila jí a trochu si poupravila vlasy, které jí lehce padali do očí. Vypadáš dobře. Pousměje se a prohlédne si jí tak, líbili se jí její šaty, který byli trochu jiné. Tak co už si se podívala na tu knížku? Zajímala se protože Kelly si už pár stránek z knížky, kterou jí doporučila přečetla a opravdu se jí ten začátek zalíbil.
Stela Linhart
Stela Linhart
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 19. 02. 19
Age : 24
Location : Hoduragua

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:05 am
Obdivovala výzdobu kolem sebe a pohledem vyhledala i prince, kterému věnovala na dálku alespoň široký úsměv. Přišlo jí to zvláštní čím déle je v paláci, tím více je také stále dobře a vesele naladěná. Otočí se za hlasem, když uslyší pozdrav. Ahoj. Možná, že už by mohla poznat, že je to Kelly když na ní tak často narážela. Děkuji, ty také. Prohlédne si její outfit a jednoduché šaty se jí líbili i když pro ní osobně to nic není, má ráda trochu vyčnívat z davu, když tedy může. Popravdě? Hned jak skončilo setkání v jídelně jsem se sedla do pokoje a přečetla jsi pár stránek a málem jsem se nestihla ani připravit. Zasměje se nad tím, protože opravdu spěchala aby se rychle oblékla a byla tu na čas a né později.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:12 am
Děkuji. Také poděkuje když jí pochválí to jak se dneska oblékla, upřímně jí bylo asi trochu jedno jestli vypadá dobře nebo jestli se to líbí ostatním, jí v tom totiž bylo pohodlně a hlavně od tohoto si vybírala šaty, když už opravdu nevěděla co by. Opravdu? A co líbí se ti to zatím? Zaujalo tě to? Začala chrlit otázky jenom aby se ujistila, že se jí to opravdu líbilo. Ráda si povídá o názorech ostatních, mohla by se tím i živit kdyby neměla tak blízko ke gymnastice. Také jsem si už pár stránek přečetla. Nadhodí s úsměvem, protože začátek knížky si jí opravdu získal a zároveň I pobavil.
Stela Linhart
Stela Linhart
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 19. 02. 19
Age : 24
Location : Hoduragua

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:22 am
Rozhlédne se kolem svého okolí a zjišťuje tak kolik lidí tu opravdu je, ale také spíše pohledem hledá i princeznu Antonii, kterou by moc ráda pozdravila a slyšela, že se nachází v paláci. Chyběla jí a také chtěla zjistit co je u ní vše nového za tu dobu co od ní odešla. Zaujalo a moc, ten začátek semi moc líbí jak ta dívka jde lovit do toho lesa a pak ja jí z nenadání spíše někdo uloví. Tak to na mě působí, jenom čekám až budu mít volnou chvilku abych mohla pokračovat. Usměje se a potom se už na ní překvapivě podívá. Taky jsi už začala? Zopakuje po ní. A? Nadzvedne tázavě obočí.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:28 am
Tak to jsem ráda, že tě knížka zaujala. Doufám, že se ti bude líbit i dál protože teprve teď se tam bude všechno rozvíjet a začne to být zajímavé. Prozradí jí, že jí čeká teprve teď opravdové zaujetí, také i na konci, který je otevřený ale to jí nechtěla říkat protože i tahle knížka má své pokračování, které Kelly ale ještě nestihla přečíst tak neví zda je dobré nebo ne. Ano. Přikývne na souhlas když se jí zeptá. Líbí se mi to moc. Řekne zcela upřímně a potom se na chvilku zamyslí. Jak si se vlastně stala dvorní dámou? Optala se protože jí zajímalo jak se k tomuhle člověk zrovna dostane.
Vonnie Williams
Vonnie Williams
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Midston

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:39 am
V útrobách komnaty premýšľala o tom, čo bude robiť počas celého večera. Stále čakala na pozvánku od princa, no tá stále nechodila, čo jej ale veľmi neprekážalo, vedela dobre, že ešte stále tam mal dosť dievčat, ktorým sa musel venovať. Keď videla, že ju dnes nevyradil, dúfala vo všetko dobré. Pohľad jej skĺzol na veľkú tašku v ktorej sa ukrýval darček pre princa, k jeho narodeninám. Vôbec netušila, čo mu má darovať, nepoznala ho tak dobre. Napokon ale vybrala darček, ktory jej prišiel vhodný. Vytiahla ho z tašky, poriadne sa na neho pozrela. Dúfam, že to nepochopí zle. dlho premýšľala nad tým, či mu to nakoniec dať, ale prišlo jej to veľmi roztomilé. S pomocou slúžok sa napokon obliekla do dlhých bielo-čiernych šiat. Prečo práve tieto farby? povzdychla si, nemala veľmi rada čiernu farbu, hoci bola elegantná, prišla jej veľmi smutná. Pohodlne sa usadila na stoličku a nechala komornú aby jej spravila účes. Kútikom oka stále pozerala na tašku. Keď ho znovu vytiahla, pozrela na slúžky a komornú, čo si o ňom myslia ony a pomalým krokom vyšla z komnaty. Pomerne rýchlim krokom sa náhlila do tanečnej sály, kde sa mala odohrávať oslava princových narodenín. Keď tam vošla väčšina dievčat tam už bola. Len pokoj Vonnie, prípadne to nejako obkecáš nadvihla hlavu, celý čas dávala pozor aby si nepristúpila šaty opätkami. Po chvíli hľadania zbadala princa. Pomalým krokom sa vybrala za ním, chcela mu zagratulovať a predať darček, ktorý bol starostlivo zabalený do tašky, prekrytý papierom, aby nemohol na prvý pohľad vidieť, čo sa v ňom ukrýva. Už bola celkom blízko neho, keď ho oslovila. "Vaša kráľovská výsosť" urobila hlboké pukerlé. "Smiem Vás na chvíľku vyrušiť? opýtala sa po chvíli a čakala na jeho reakciu.
Stela Linhart
Stela Linhart
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 19. 02. 19
Age : 24
Location : Hoduragua

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:41 am
Čekala nedočkavě na odpověď a doufala, že bude kladná když se tak stalo ihned se usmála. Tak až si jí přečteš celou, tak za mnou přijď, chci si o tom s někým popovídat už dlouou dobu. Přizná se, protože ostatní lidi, které zná na knížky opravdu vůbec nebyli a když už ano tak jenom na ty naučné, které jim pomáhali se vzdělaním a všechny ostatní knihy považovali za ztrátu času. Přes svého otce. Vždy chtěl abych se měla co nejlépe a on sám dělal kdysi pravou ruku krále Francie a tak mě doma naučil vše co mohl, také najal i dvorní dámu aby mě naučila všechno co zná. Potom mě tedy poslal za princeznou Francie abych jí dělala na zkoušku dvorní dámu ale asi po roce jsem musela naléhavě odjet. Byla ráda za ten jeden rok se toho naučila opravdu hodně, navíc se i právě staly kamarádky s princeznou.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:48 am
Určitě přijdu a všechno probereme. Přikývne na souhlas a potom už poslouchá co říká jak se stala dvorní dámou. Mezitím si ze stolu také vezme flašku vody protože už měla žízeň a alkoholický nápoj zrovna tak dvakrát nechtěla, vlastně tomu ani moc nefandila jako sportovec. Tak to máš opravdu hodného otce, když chce takhle pro tebe to nejlepší. Usměje se. Vlastně ani Kelly by bez svého otce nejspíše nikdy nebyla gymnastka na takové úrovni, protože on jí do toho hnal a pomáhal, tvrdý tréningy a všechno možné. Proč jsi musela odjet? Upije trochu vody z flašky a talířek z dortu odloží.
Stela Linhart
Stela Linhart
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 19. 02. 19
Age : 24
Location : Hoduragua

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:56 am
Svého otce opravdu obdivovala, že se snažil dělat vždy co jenom mohl a to nejlepší co mohl, možná také díky tomuto v něm měla opravdový vzor. Je opravdu skvělý, už od malička se o mě staral jako bych byla princezna. Pousměje se nad tím když si vzpomene jak jí i pricezno říkal a také na to jak si hrál na jejího sluhu a vše co řekla měla ale nebyla rozmazlená, nikdy jsi nepřála nic více než aby si k ní sedl, obejmul jí, hrál si s ní a podbné. Moje teta mi zavolala, že otec onemocněl a že by byl rád abych za ním přijela ale že pochopí když nepřijedu. Nemohla jsem říci ne i když jsem pustila šanci být oficiální dvorní dámou. Rodina je pro mě vše a tak jsem se vrátila abych se o něj starala. Povipráví jí jak se to vlastně všechno stalo a rukou si k sobě ještě trochu přitlačí dárek pro prince.


Naposledy upravil Stela Linhart dne Sun Mar 10, 2019 10:59 am, celkově upraveno 1 krát
Olivia Queens
Olivia Queens
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Panama

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 10:58 am
Usmyslí si, že se jeden den asi vážně půjde trochu projít po paláci protože má Charlotte pravdu. Asi se někdy půjdu projít, protože když jsem šla sem tak jsem se zase málem ztratila. Zasmála se nad svojí hloupostí. Vlastně si myslím, že ze prona udělal dobře, že nechce mít v paláci někoho s kým si nerozumí nebo ho tady mít prostě nechce. Já se s princem ještě sice nebavila, ale prostě si myslím že udělal dobře a měl k tomu důvod, takže jeho rozhodnutí chápu. Co si o tom myslíš ty?
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:00 am
Tak to je hezké. Přikývne, svým způsobem i její otec se o ní tak staral i když on zní chtěl opravdu hvězdu v gymnastice, když jí trénoval tak dlouho a jakmile se Kelly narodila věděl, že bude své dítě vést ke gymnastice, neměla mu to za zlé i když víc jak táta byl trenér. Poslouchá jí a přikývne. Aha, tak to chápu proč jsi se vrátila, také bych pro svou rodinu udělala vše. A jak je na tom tvůj otec teď? Pokud se teda můžu zeptat. Nechtěla ani pomyslet na to, že rýpla do tématu, které je smutné doufala, že její otec je plný elánu a už naprosto v pořádku.
Stela Linhart
Stela Linhart
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 19. 02. 19
Age : 24
Location : Hoduragua

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:12 am
Vzpomínky na otce měla hodně a proto když se dozvěděla, že je nemocný musela ihned jet nejenom protože její maminka už nebyla mezi živými ale protože kdyby se něco náhodou stalo aby měla šanci se rozloučit, ne jako u matky se kterou to nestihla i když to už jí tolik netrápilo musela se naučit s ntím žít a idkyž jí chyběla tak je také fakt, že jsi jí skoro ani nepamatovala. Samozřejmě, že můžeš. Ujistí jí, že jí to opravdu nevadí když se ptá na takovohle osobnější otázku. Měl silný zápal plic ale dostal se z něho jako naprostý hrdina, teď odpočívá doma a každý den čaká až mu pošlu nějaký ten vzkaz nebo aspoň na papíře jenom otlačenou svou pusu. Pousměje se nad tím a věděla, že být úplně tak v kontaktu nemohla i když by opravdu chtěla.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:17 am
Opravdu se nechtěla dotknout nějakého tématu, který by jí nebyl příjemný nebo hůře připomněla jí tak něco na co se snaží až tak moc nemyslet, takže když jí odvětila, že se může ptát oddechla si. Poslouchala jí jak mluvila o svým nemocném otci. Tak tvůj otec je opravdový bojovník, nejspíše budeš po něm. Usmála se když si vzpomněla jak Stela při prvním nečekaným vyřazování se ujala slova jako první, že rozhodně zůstává. Možná proto si tak rozumí protože i Kelly opravdu bojuje za to čemu věří a za to co chce, nehledě na její soutěživost.
Stela Linhart
Stela Linhart
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 19. 02. 19
Age : 24
Location : Hoduragua

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:21 am
Musela s Kelly souhlasit její otecje opravdový bojovník, dříve jí chránil i před všemi dětmi, které si z ní dělali srandu a později i před kluky, kteří se jí snažili ublížit či dokonce různě využít. Ano. Přikývne na souhlas i sama Stela se uměla za sebe prát jako bojovnice o tom nebyl žadný pochyb i když vypadala jako křechá holka, která vám nemůže ublížit skrývalo se pod vzhledem něco mnohem více. Máš sourozence? Napadne jí tak otázka, když už se baví o rodině.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:24 am
Když lady řekne, že by jí bylo ctí, nabídne jí rámě a poté s ní jde na parket. Tam ji jemně zatočí a pak k sobě přivine, nehraje zrovna nejrychlejší písnička, tak se pohybuje pomalu. Trochu jej pobaví výškový rozdíl mezi nimi. Chvíli je ticho, chce lady dát prostor promluvit a třeba se na něco zeptat, čehož lady využije, ale ne aby ses jej na něco zeptala. Tuhle bohužel neznám. Pokrčí rameny, neví co je na ní tak speciálního, že se do ní lady zamilovala, ale nekomentuje to. Řekněte lady jaké je to v Tammins? Jak to u vás vypadá? Musí to být rozdíl oproti paláci... Snaží se jí trochu rozmluvit přece jenom má z ní pocit, že je trochu stydlivá a moc nemluví, což je škoda.
Chvíli se díval po ostatních. On byl rád, že všichni dodrželi dresscode barev. Vybral tyto barvy, protože černá značí eleganci a bílá nevinnost, navíc v kombinaci tyhle dvě barvy jsou jako jin a yang, a v kombinaci se zlatou, která značí královskou rodinu se výborně hodí na tuhle akci. Všiml si, že ale některé dívky ale s jeho výběrem nebyly spokojená, což mu přijde absurdní Měli na výběr tři barvy, mohli použít jenom bílou pokud se jim černá nelíbí nebo jenom zlatou nebo jenom černou, volba byla a nich ne na něm. Nakonec k němu přijde lady Vonnie, čemuž se podiví, jelikož stále tancuje s lady Evelyn. Lady. Pozvedne obočí. Děje se snad něco? Zeptá se, očkem si všimne že někteří lidi zvědavě načuhují protože to je krajně nevhodné, ale pokud se něco děje, dá se to pochopit.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:24 am
Nemám, jsem jedináček ale hodně jsem si přála mladšího sourozence, abych ho mohla učit vše co znám a podobně. Zasměje se nad tím když ví kolikrát prosila rodiče aby měli ještě jedno dítě, dříve si totiž myslela, že je to opravdu jednoduché něco jako pořídit si zvíře nebo tak něco ale potom už zjistila když byla starší, že to tak jednoduché není a také to, že její rodiče už spolu nevychází a že se hádají i když teď už zase vychází spolu naprosto v pohodě, za co opravdu byla moc ráda. A ty máš sourozence? Zeptá se.
Stela Linhart
Stela Linhart
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 19. 02. 19
Age : 24
Location : Hoduragua

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:32 am
Musela souhlasit, také chtěl vždy sourozence ale to by první její tatá po smrti matky musel někoho najít ale on radši stál za tím, že se bud věnovat jenom Stela, která je světlo jeho života. Nemám sourozence, i když neříkám, že bych také nechtěla. Můj otec ale po smrti matky už nevím, žádnou ženu další nechtěl svým způsobem ho chápu, že se seknul na tom místě ale už je to třináct let a on stále odmítá slyšet o jiné, i když pár žen o něj mají opravdu zájem. Třeba jedna paní z květinářství ta se mě stále ptala na to jak se otec má zda nechce kytku, zda nechce přinést večeři a podobné ale jakmile jsem se zmínila, řekl mi že ani nevím kdo to je. Nad tím se musela zasmát, protože do toho květinářství chodili opravdu dlouho, že si mohl všimnout kdo ta žena je.
Vonnie Williams
Vonnie Williams
Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Midston

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:36 am
Mierne sklonila hlavu, keď si uvedomila, že princa vyrušila pri tanci. Och, prepáčte vaša kráľovská výsosť, nechcela som Vás vyrušiť pri tanci. Chcem Vám len zablahoželať k narodeninám a predať Vám dar, no počkám. mierne sa zahanbila, keď videla ako ju všetci sledujú, nepotrebovala na seba upútať pozornosť. Cúvla krok dozadu, chcela sa stratiť v dave. Ostala tam ale stáť ako odvrhnuté šteniatko so sklonenou hlavou, ktorú po chvíli nadvihla. "Počkám na Vás" dokončila napokon s miernym smútkom v hlase, znovu cúvla krok dozadu, po chvíli sa otočila a pomaly odkráčala s stolom s občerstvením. Som to ja ale nemehlo, takto sa strapniť pred všetkými povzdychla si. Takto môžem na korunu a priazeň princa nadobro zabudnúť. bolo jej do plaču, no ostala silná. V rukách stále držala tašku s darčekom pre princa. Ako som si mohla nevšimnúť, že tancuje s ďalšou účastníčkou? Ako som mohla byť tak slepá... premýšľala, čo ju viedlo k tomu, aby sa takto strapnila. A to som chcela iba dobre zobrala si pohár šampanského, potrebovala prísť na iné myšlienky. Pomaly ho priložila k perám a zľahka sa napila. Rukou opatrne prešla po dlhej sukni. Po chvíli státia sa obzrela po miestnosti, hľadala Davinu alebo niekoho s kým by sa mohla zoznámiť a tak prísť na iné myšlienky.


Naposledy upravil Vonnie Williams dne Sun Mar 10, 2019 12:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:36 am
Líbilo se jí jak to celé ještě rozvedla o svém otci a také se dozvěděla, že její matka umřela ale nechtěla na to upozorňovat a různě se vyptávat, lepší je některé věci opravdu nevědět a nebo alespoň se o nich nebavit na oslavě právě korunního prince. Je velmi všímavý tedy. Zasměje se nad tím také. Můj otec byl tak zaslepený všemi mými tréningy, že jednou přišel domu naprosto vyřízený, zalehl na gauč a probudil se tak když ho mamka polila studenou vodou protože měli ten den výročí a měli se sejít v restauraci ale on nedorazil. Vyprávěla mi to mamka jak na něj byla naštvaná a všechno ale že prý když se vzbudil a byl celý mokrý nedovedla se přestat smát. Pousměje se nad tím protože tuhle historku měla opravdu nejradši ze všech.
Stela Linhart
Stela Linhart
Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 19. 02. 19
Age : 24
Location : Hoduragua

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:42 am
To opravdu je. Občas ho pozdravila sousedka a on se mě později ptal kdo to je za ženskou a proč jej zdraví nebo máme vzdálenou tetu, která k nám jezdí opravdu málokdy a ta je známá, že má krásné blonďaté vlasy ale když přijela naposledy měla zrzavé vlasy, natočené a ještě byla opravdu moc malovaná a můj otec si myslel, že přišla nějáká lehká paní mu dělat návrhy, samozřejmě jsem mu musela objasnit, že je to naše teta a ať jí tedy pustí dále do bytu. Kdyby jsi pak viděla kolikrát se ujišťoval zda si z něho nedálám sradnu. Měla spoustu takových historiek, které se staly a byly opravdu zábavné protože otec opravdu žil jenom jí a svými kamarády a nikdo jiný ho nezajímal a také to šlo opravdu tak vidět. Opravdu? Zasmála se nad historkou Kelly. Máme to ale povedený rodiny, že? Zasměje se tomu.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Sun Mar 10, 2019 11:54 am
Poslouchá jak pokračuje ve vyprávění další příhody co se jí stala a opravdu se neubrání hlasitějšímu zasmátí.Tohle se opravdu stalo? Stále se ještě směje ale potom se už trošku uklidní aby na sebe moc nepřitahovala pozornost. Tak to je opravdu dobré. Dodá ještě a rozhlídne se kolem sebe zda je někdo nesleduje náhodou jak se tu hlasitě smějí. Máš tam ještě něco podobného co se stalo? Zeptá se protože tohle téma jí začalo opravdu bavit vyprávět si takto historky. Naprosto povedený. Přikývne na souhlas a zároveň i na to, že tohle se opravdu stalo.
Sponsored content

TANEČNÍ SÁL - Stránka 3 Empty Re: TANEČNÍ SÁL

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru