Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Fri Feb 15, 2019 8:55 pm
NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Nemocni-n-k-dlo
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sun Feb 24, 2019 10:20 pm
Tady se nápověda nenechází.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Fri Apr 05, 2019 11:17 pm
Rose nacházející se v náruči Liama se konečně ocitá v nemocničním křídle. Stále má silné křeče a bolesti, které jí zabraňují se zhluboka nadechnout. Snaží se svůj dech uklidnit, a proto dýchá pomaleji a klidněji. Zlato...ty křeče jsou až moc silné, nemůžu pořádně popadnout dech... Je položena na lůžko a snaží se uklidnit svoje dýchání. Po pár minutách se jí to konečně povede, ale bolesti neustávají. Aaah...to strašně bolí.../b] Zaskučí bolestí a uchopila své bříško do dlaní. Křeče jdou čím dál více silnější a Rose to fyzicky ani psychicky nedává. Samou bolestí začíná ztrácet vědomí. Rose se probouzí až po třech hodinách za smutného a uplakaného hlasu Liama. [b]Jak..dlouho jsem byla mimo? Optá se vystrašeně Rose svého miláčka.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Fri Apr 05, 2019 11:41 pm
Donese ji v náruči do nemocničního křídla. Doufal, že její křeče přestanou co nejdříve, ale stále nepřestavali a bylo pro něj hrozné Rose takle vidět. Tak moc rád by ji jakkoliv pomohl. S doktory, kteří jdou za nimi ji položí na lůžko a drží ji za ruku. Než jí však stihnou pomoci, Rose začne trácet vědomí. Téměř se od ní nehne a čeká, než se mu konečně probudí. Doktoři ho o všem informovali a měla by se každou chvíli probudit. Sedí na křesle, které si přisunul k její posteli aby ji mohl být blíže. Drží ji za ruku a palcem své ruky hladí hřbet té její. No tak Rose, drahoušku, tohle mi nedělej. Pokouší se na ni mluvit a doufá, že by ho někde uvnitř slyšet mohla. Po chvíli vidí, že pomalu začíná otvírat oči a neskutečně se mu uleví. Přibližně tři hodiny. Odpoví na její otázku, jak dlouho byla mimo a vidí na ní její ustrašený výraz. Ale je to v pořádku ano? Všechno je v pořádku. Ujistí ji, a pohladí ji po ruce, kterou má k němu stále nataženou.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 7:54 am
S bolestmi leží na lůžku a snaží se uklidnit, jelikož nemůže skoro popadnout dech. Po chvilce už dýchá normálně, ale bolesti neustávají. Zlato, já jsem ti chtěla říct, že.... Cítí, jak je její tělo až moc lehké, ale její víčka příliš těžká. Nedokončí ani větu a ze silných bolestí začíná ztrácet vědomí. Sakra...co se to děje...proč slyším Liamův hlas, ale nevidím ho a nemůžu k němu promluvit?! Snaží se probudit, ale marně. Její tělo jako by nebylo její. Vůbec nespolupracuje a nechce, aby se Rose probudila. Proč mi tohle děláš...probuď se, hned! Nevidíš jak Liam trpí?! Tohle mu nemůžu udělat, nesmím ho takhle opustit! Doslova křičí na své tělo, aby konečně začalo spolupracovat. Přibližně po třech hodinách se jí to povede. Liame...Liame.. Zamumlá polohlasně a doufajíc, že jí uslyší. Snaží se otevřít pomalu svá víčka, ale jsou ještě moc těžká. Liame...Liame.. Poví po druhé polohlasně, ale tentokrát už se jí vede otevřít pomalu i víčka. Promiň...já..nechtěla lásko.. Řekne normálním hlasem a se slzami v očích. Křeče ani bolesti už nemá, asi jí na to dali doktoři nějaké prášky.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 1:18 pm
Drží Rose za ruku, aby jí dal najevo, že je s ní. Jsou kolem nich dva doktoři, kteří k nim mezitím přišli, aby Rose pomohli. Než však Rose stačí dokončit větu, ztratí vědomí. Na chvíli jí musí opustit, aby nechal doktory dělat svou práci. Po nějaké době ji přemístí na pokoj, kde už může být s ní. Pořád je v bezvědomí, ale i tak jí chce bát nablízku. Posadí se k ní a začne na ni mluvit. Podle doktorů by prý mohla vnímat jeho hlas a mohlo by ji to pomoc. Konečně po třech hodinách uslyší z jejich úst snahu vyslovit jeho jméno. Jsem tady zlatíčko. Ujistí ji a stále ji drží za ruku, kterou palcem své ruky hladí. Rose se pokusí podruhé vyslovit jeho jméno a tentokrát už vidí i jak se jí pomalu otevírají oči. To je v pořádku, neomlouvej se. Hlavně že si se konečně probrala. Usměje se na ní, protože je opravdu rád, že je tu opět s ním a zdá se mu jako nesmysl, aby se vinila za něco, za co nemůže. Vidí, jak se jí lesknou oči, do kterých se vlévají slzy a pohladí ji. Musím říci, že si nás pěkně vylekala. Poznamená, ale svou poznámku nemyslí jakkoliv ve zlém, spíše tak  Rose ukáže,  že měl o ní strach.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 1:42 pm
Při druhém vyslovení jeho jména se jí konečně podaří otevřít pomalu i víčka. Podívá se na něj a se slzami v očích se mu omlouvá. Tři hodiny? Tak...dlouho? Podívá se na Liama vystrašeně a posadí se na postel. Já...nechtěla jsem vás vylekat lásko. Sklopí zrak do svých dlaní a snaží se nerozbrečet. Nechtěla, aby se Liam trápil. Tohle by hodně ublížilo i Rose, kdyby ho viděla smutného a se slzami ve tváři. Pamatuješ, jak jsem nedořekla tu větu?? Vzpomene si na událost před ztrátou vědomí. Budu mít pravděpodobně dvojčata...U nás v rodině má každý při prvním otěhotnění dvojčata. Snaží se říci normálním a klidným hlasem. Jo...snad to bude v pohodě. Pokud nebudu mít problémy se zády během těhotenství. Pousměje se při této reakci a chytne Liama za ruku, kterou ji hladí po hřbetu její ruky. Lásko, kdy myslíš, že mě pustí? Zeptá se zvědavě a s mírným úsměvem na tváři. Po jakých výsledcích? Dělali mi nějaké testy, o kterých nevím?? Vysloví vystrašeně a s nechápavým pohledem se mu podívá do očí.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 2:00 pm
Upřímně byl rád, že to byly pouze tři hodiny, protože mu doktoři řekli, že by mohla být v jejím přípaně v bezvědomí až pět hodin, což by bylo ještě horší. To je v pořádku. Ujistí ji znova. Je pochopitelné, že se o ní bál, ale ona za to nemůže a nehodlá ji z ničeho vinit. Moc dobře si pamatuje na větu, kterou nedořekla a proto na její otázku přikývne. Myslel si, že to byla věta, kterou by ho jen o něčem ujišťovala, ale nyní ho opravdu zajímá, co mu v tu chvíli chtěla říci. Jakmile vysloví Rose slovo dovjčata, nejprve ho to překvapí. Samotné těhotenství Rose je pro něj stále novinkou, ale když už budou mít děti, tak proč ne rovnou dvě. Jako první ho napadne, že to znamená dvojnásobně starostí ale v zápětí si uvědomí, že i dvojnásobně radosti. To je skvělé. Usměje se na ní. Musíme doufat v to nejlepší. Povzbudí ji a natáhne k ní opět ruku. Doufám že tě pustí co nejdříve. Nejspíše hned poté, co budou výsledky. Přeci jen je oštetřovna součást paláce a kdyby se cokoliv dělo, můžeš se sem vrátit. Předpokládá, že si zde bude muset chvíli odpočinout, ale pokud Rose nemá bolesti a zdá se být v pořádku, přijde mu zbytečné, aby zde byla. Je jasné, že by nějakou dobu měla být pod dohledem, ale on by na ni také zvládl dát pozor a kdyby se cokoliv dělo, sem ji zvládne dostat. Vzali ti krev, aby mohli zkontrolovat vše potřebné. Přeci jen je těhotevství velká věc a tvému tělu to dává pořádně zabrat. Pokusí se jí vysvětlit okolnosti, přestože si moc dobře nepamatuje všechny podrobnosti, které mu doktoři vysvětlovali.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 2:12 pm
No...skvělé pro tebe, ty je nosit nebudeš lásko Poví mu s úsměvem na rtech a pošťouchne ho. Jde poznat, že jí už je lépe a dokáže si z toho udělat i srandu. Snad jo, nechci tu být díl, než je potřebné. Sdělí už trochu vážněji, ale to jí nevydrželo dlouho. Začíná se tomu totiž smát a pak si všimla zalepené ranky na ruce. Takže i krev jo? Ještě že jsem u toho nebyla při vědomí. Pousměje se na Liama a pocítí, že si potřebuje odskočit. Snaží se zvednout, ale jeho ruka ji zadrží. Lásko...potřebuji si jen odskočit. Neboj, nikam ti nechci utéct. Mrkne na něj a pousměje se. Chápe, že má o ni strach a nechce ji pustit z postele pryč. Pro tvoji jistotu klidně můžeš jít se mnou, ale na záchod to zvládnu, neboj. Pohladí ho po tváři a věnuje mu polibek. Em...lásko? Víš, kde jsou tady záchody?? Trochu pobaveně se optá Liama, jelikož tu je poprvé, tak neví, kde tu mají toalety. Děkuji zlato. Za chvilku přijdu za tebou, neboj. Nikde tam sebou neseknu Mrkne na něj, mile se pousměje a pošle mu vzdušný polibek.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 2:29 pm
Nad reakcí Rose se upřímně zasměje. Je rád, že už je jí opět lépe a bere své těhotenství s humorem. Dobře, ty si je budeš nosit teď 9 měsíců a já nějakou chvíli potom. Navrhne kompromis. Upřímně doufá, že odsud Rose bude moc co nedříve vypadnout. Pokoj je zde sice poměrně hezký a dalo by se říci, že i útulný, ale i tak to zkrátka není jejich pokoj. Copak? Bojíš se krve? Nadvedne jedno obočí. Vidí, že se Rose chce zvedat, ale rukou ji zdrží. Nechce, aby někde upadla a ještě si něco udělala. Po jejím vysvětlení, že si potřebuje pouze odskočit chápavě přikývne a doufá, že nezamýšlí nic jiného. Kdyby bylo na něm, nechal by ji v posteli pár dní, aby si mohl být jistý, že si pořádně odpočine a nabere tolik potřebné síly. Budu ti věřit. Pustí ji a doufá, že za chvilku nikde neuslyší žádnou ránu, kterou by vyvolalo padající tělo. Hned tyhle dveře vpravo. Ukáže na dveře, protože téměř každému pokoji je přidělená jedna menší koupelnička, kde je vše potřebné. No to doufám, máš štěstí, že se mi tu tak hezky sedí. Zasměje se. Kdyby mu křeslo bylo nepohodlné, klidně  by Rose doprovodil i pár metrů na záchod, aby se ujistil, ale nakonec ji nechá jít a počká si pár minut, než se vrátí.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 3:22 pm
Na jeho návrh se usměje a kývne. Dobře lásko, to beru. A budeš je pak i přebalovat? Podívá se s pobaveným výrazem a zasměje se tomu. Samozřejmě to byl jen vtip zlato. Prcky si přebalím sama. Zasměje se věnuje mu polibek. Jo, krev mi vadí a dělá se mi z ní zle Oklepe se nad představou, že by viděla krev. Chystá se zvednout z postele, že si půjde odskočit na záchod, ale Liam ji nechtěl pustit. Vysvětlila mu, že mu nechce utéct, ale jen jít na toaletu. Vchází do pravých dveří, jak ji Liam poradil. Je jí na zvracení, ale to samozřejmě nechtěla říkat. Přijde k toaletě, dřepne si a začíná zvracet. V tom momentu se otevřely dveře a v nich nebyl nikdo jiný než Liam. To je dobrý lásko, jen se mi udělalo špatně. Ano, jsem v pohodě. Ujistí Liama o svém stavu a pomalu se zvedá a splachuje záchod. Umívá si ruce vypláchne si pusu. Odchází z koupelny a při lehání do postele chytá hlad. Lásko, začínám mít hlad. Podívá se hladově na Liama a pohladí si bříško. Přemýšlí, co by si tak dala, ale má samé divoké chutě. No...dala bych si kuře s medem, jogurtem a okurkami. Oblízne si rty a podívá se na jeho výraz. Tvářil se dost vystrašeně na to, co by si dala. Mám těhotenské chutě lásko, tak se nediv, že mám tak divné kombinace. Podívá se pobaveně a začne se ozývat její bříško.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 3:54 pm
Na svůj návrh je právem hrdý. Doufám, že mimča budou už od narození talentovaná, aby se přebalit dokázala sama, protože to bude nad moje schopnosti. Zasměje se. To jsem rád. Uleví se mu, když Rose řekne, že přebalování bude její práce. Prcky by možná párkát přebalit zvládl, ale každý den by to dělat nedokázal. Oplatí ji polibek. V tom případě máš opravdu štěstí, že ti ji brali, když jsi nevnímala okolní svět. Určitě by to pro Rose bylo ještě těžší, kdyby ji krev brali a ona to musela vidět. Pustí ji na toaletu a jen doufá, že se jí nic nestane. Uslyší však, že se za dveřmi něco děje a proto se zvedne a jde okamžitě za ní. Už dávno slyšel o těhotenských nevolnostech a je mu jasné, že tohle je přesně ono. Pomůže jí na nohy a s společně se vrátí do pokoje, kde si Rose opět lehne. Něco ti donesu, na co máš chuť? Zeptá se Rose, aby věděl, co by jí měl přinést, aby jí udělal radost. Myslím, že tahle kombinace skončí opět v záchodu. Podívá se na ní nechápavým výrazem. Těhotenské chutě chápu, ale tohle je fakt divný. Zavrtí hlavou a opravdu se mu nechce nosit nic, co by Rose mělo udělat znovu špatně, nakonec však souhlasí. Dobře, ale ne že to budeš plácat dohromady. Poznamená se zdviženým prstem a na pár minut odejde z pokoje, aby Rose mohl donést jídllo.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 4:06 pm
Nad jeho poznamenanou větou se jen zasměje. Joo tak to si taky říkám...Ale bohužel je bude muset někdo přebalovat. Oznámí mu a daruje mu letmý polibek. Odchází na toaletu a začíná tam zvracet. Za chviličku stojí u ní Liam a pomáhá jí na nohy. Při odchodu se drží Liama a ulehá nazpět do postele. Začíná chytat hlad, a tak se s ním domluví, co by ji donesl. Nad jejími kombinacemi se pozastaví a nenechá být své názory. Neboj lásko, neskončí v záchodě. Ujišťuje Liama nad jídlem a pohladí ho po ruce. Kdybys viděl, co jedla moje sestra při těhotenství, tak by ses mi vůbec nedivil. Ona měla daleko horší kombinace, které bych ani já nejedla. Zasměje se na její myšlenkou a nepřestává Liama hladit po ruce. Neboj se lásko, budu to papat postupně. Vždyť si mě budeš hlídat a kdyby se ti to nezdálo, můžeš mě zastavit. Mrkne na něj a pustí ho pro jídlo.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 4:18 pm
Společně se vrátí do pokoje, kde si Rose lehne zpět do postele a on se posadí vedle ní do pohodlného křesla. Kombinace, kterou si Rose vymyslí se mu příliš nezamlouvá. Je mu jasné, že s těhotenstvím se její chutě trochu pozměnily, ale už při pomyšlení nad tím jídlem pohromadě mu to nesedí a tuší, že ani jeho žaludek by takovou kombinaci jídel nedokázal bez problému spořádat. Dobře, nebudeme tady rozebírat, na jaké divné kombinace bys mohla dostat chuť jasné? Zvedne ruce na svou obranu a samozřejmě to co řekne, myslí ze srandy. Mě se to nezdá už teď, ale budiž. Poznamená nejistě a s úsměvem se zvedne, aby jí pomohl zahnat hlad. Za chvilku jsem zpátky. Dá jí pusu a opustí pokoj.
Po pár minutách se vrátí do pokoje s tácem plným jídla, který obsahuje kuře, jogurt a pár dalších jídel, na které by Rose mohla mít chuť. Doufám, že je zde vše, po čem tvé srdce touží. Pronese a tác položí na stolek vedle její postele. Předpokládá, že ani Rose nezvládne tolik jídla sníst, ale už pochopil, že v tomto stavu může mít chuť téměř na cokoliv.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 4:42 pm
Baví se spolu o jídle a o divné kombinaci, na kterou má Rose chuť. Ani se mu nediví, že se takhle tváří, nikdo normální by tohle nesnědl bez jakýchkoliv potíží. U každého by to nejspíše skončilo v záchodové míse. Liam prohlásil poraženě, že její divné kombinace rozhodně probírat nebude. Ještě by se mu mohlo udělat nevolno a vyhodit to místo ní. Dobře lásko, souhlasím s tebou. Poznamená s úsměvem na tváři a sleduje ho, jak se krásně usmívá. To jí rozzáří úsměv ještě víc. Nad jeho poznámkou se jen pousměje, věnuje mu polibek a sleduje, jak odchází z pokoje. Během toho, co tam byla sama se prošla po pokoji k oknu, otevřela jej, aby se mohla nadýchat čerstvého vzdoušku. Jakmile se okysličí, vrací se nazpět do postele, aby ji neviděl mimo postel. Chvíli leží v posteli a neví, co má dělat. Vzala si časopis, který má na stolku vedle postele a čte si, dokud Liam nepřijde.
Po chvilce vidí, jak se otevírají dveře pokoje a do nich vchází Liam s tácem plného jídla. Mlsně se oblízne a pomalu si sedá na postel. Mmm...jsi mi donesl i menší dezert. Si mě tak rozmazluješ jo? Podívá se děkovně na Liama a převezme si tác s jídlem, který položil na stolek vedle její postele. Mňam...je to výborné lásko, moc ti děkuji. Vychutnává si kuře s medem a k tomu zakusuje kyselé okurky. Divná kombinace, ale jí to v této chvíli chutná. Po kuřeti přichází na řadu jogurt s jahodami a s džusem. Jak to spapala, nechala si trochu místa na dezert, který byly muffiny. Rose je od malička miluje, a tak byla hrozně ráda, když je na tácku uviděla. Po hodince leží v posteli spokojeně najezená a hladí si bříško. Ještě jednou moc děkuji lásko. Znovu mu vzdá vděk za to, že se o ni stará. Pocítila menší pohyb v bříšku a trochu se toho lekla. Lásko? Dej mi sem ruku. Cítíš to? Položila jeho ruku na bříško a doufajíc, že taky ucítí pohyb. Šťastně se na něj podívá a věnuje mu polibek, když na ni pozitivně kývne hlavou.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 5:13 pm
Přijde s tácem plným jídla k Rose do pokoje a uvidí ji, jak si čte časopis. O čempak čteš? Zeptá se jí zvědavě. Je pochopitelné, že se musela nějak zabavit, mezitím co byl pryč a proto je rád, že aspoň něco objevila. Pokoj je sice naprosto čistý a vybavený vším potřebným nábytkem, ale nic přebytečného se zde nenachází a proto by se zde jistě musela opravdu nudit. Přeci jsem to tam nemohl jentak nechat. Oznamí ji, když si všimne sladkého, které jí donesl. Jídlo položí na stolek a Rose se okamžitě pustí do jídla. Jsem rád, že ti chutná. Posadí se do křesla, pohodlně se uveleví s úsměvem ji sleduje. Nechápe, jak všechno to jídlo zvládne spořádat s takovou chutí, ale raději nic neříká, když na ni přišli chutě, mohli by v ní být i mateřské hormony, kterým se raději chce vyhnout. Pozoruje, jak si spokojeně začne hladit bříško a když mu řekne, aby jí položil ruku na její bríško, trochu se lekne. S její pomocí ji lehce položí ruku na její bříško a čeká, zda se něco stane. Najednou se mu objeví úsměv na tváři a přikývne. Nás prcek. Podívá se jí do očí a políbí ji. Víš, že bychom o nás ostatním měli říct co nejdřív? Nechce čekat, až za pár měsíců Rose vyroste bříško a pak už to bude všem naprosto jasné.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 5:46 pm
Pročítá si časopis a v pozadí slyší kroky z chodby přicházející k jejímu pokoji. Aaale...jen o průběhu těhotenství. Ukáže mu časopis a usměje se na něj. Zahledí se na tác s jídlem a oblízne si rty. Nemůže se dočkat, až se konečně zakousne do kuřete. Po hodince už má všecičko spapané a spokojeně ulehá do postele. Sama se diví, že ji není blbě z toho, co všechno spořádala. Hladí si bříško s pocitem, že i prcek je spokojený. Najednou pocítí pohyb uvnitř bříška a zmateně se podívá na Liama. Položí jeho ruku na bříško, aby ucítil pohyb miminka. Ano lásko, náš prcek. Poví šťastným hlasem a políbí ho na rty. U toho ho obejme kolem krku a jednou rukou zajede do vlasů. Nad jeho poznámkou se pozastaví. Má pravdu, měli by o nich říct ostatním. Dlouho se to neutají, když u Rose bude postupem času více vidět bříško. Samozřejmě lásko, nemůžeme to utajovat navždy. Přeci jen mi po nějakým tom měsíci půjde vidět kulaté bříško. Usměje se nad touto větou a napije se džusu, který má na stolku vedle její postele.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 5:58 pm
Vidí, že Rose vzala přípravu na těhotenství opravdu vážně a doufá, že se nedočetla nic, co by ji mohlo znepokojit nebo vystrašit. Ví, že pro něj  by ten častopis nejspíš nebyl moc zajímavý a kdyby zajímavý byl, číst o těhotenství by ho nejspíše nebavilo a proto mu nevěnuje příliš velkou pozornost. Tác s jídlem ji položí na stůl a nechá Rose, aby se do něj pustila, při čemž jí pozoruje a překvapí ho, že je po té hromadě jídla naprosto spokojená, ale je za to rád. Sleduje, jak si hladí bříško a nechá ho, aby si také mohl sáhnout na pohyb miminka. Pokud to tedy nebylo jen kuře s jinou spoustou jídla uvnitř jejího žaludku. Políbí ji a když přestanou, uvědomí si, že je na čase, aby o nich řekli ostatním. Máš nějakou představu, jak jim to oznámit? Zeptá se, protože on nemá tušení, jak to podat a navíc je zvědavý, co na to řekne například princ, kvůli kterému se Rose vůbec octla v paláci.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 6:29 pm
Jak vidí jeho výraz, je jí jasné, že by o ten časopis ani nezajímal. Proto ho položí na stolek a vrhá se rovnou do jídla. Pořádně si ho vychutnává a jde to na ní znát. Nenechá snad ani drobek z těch všech dobrot, co jí Liam donesl. Ani na Muffiny nedokáže říci ne. Je to její nejoblíbenější sladkost na světě, pokud tedy nepočítá samotnou čokoládu. A čokoládu snad každý miluje, no ne? Po jídle tác pokládá na původní místo a spokojeně se položí do postele. Hladí si bříško a samozřejmě i Liamovi to ukáže. Oba měli šťastný výraz, že ucítili první pohyb jejich prcka, jak mu zatím říkají. Políbí ho na rty a rukou mu zajede do vlasů. Jejich polibky přeruší důležitá vsuvka Liama. Po pravdě jsem nad tímhle ještě nepřemýšlela. Ale..pravděpodobně při nějaké příležitosti? Navrhla Rose milým hlasem a věnovala mu další polibek. Lásko? Nepůjdeme se chvilku projít na čerství vzduch? Třeba do zahrady plnou růží? Podívala se roztomile na Liama a doufajíc, že se půjdou projít a pročistit své myšlenky.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 6:38 pm
Po polibku si vzpomene, na podstatný fakt, že by měli co nejdříve oznámit jejich vztah ostatním. Už tak ho neúmyslně tajili poměrně dlouhou dobu a těhotenství Rose tuto drobnost ještě znásobuje. Neví, co si o nich ostatní budou myslet a jejich názor ho nezajímá, pokud to nějak zásadně neovlivní jejich životy, což by například princův názor udělat mohl a trochu má z jeho reakce obavy. Oznámíme to při nejbližší možné příležitosti. Rozhodne a nyní to považuje za hotovou věc. Moc dobře ví, že to nebude nic jednoduchého, ale je to nutnost a čím dřív to udělají, tím to bude lepší. Víš moc dobře, že bys měla odpočívat. Zavrtí nesouhlasně nad jejím návrhem, že by se mohli jít projít. Čestvý vzduch by se jim možná hodil, ale klidový režim je v tomto případě také důležitý. Jestli zde nechceš zůstávat, můžem zajít někam jinam, ale ven tě nepustím. Upřesní své podmínky a pohladí ji po ruce.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 6:49 pm
Souhlasně zavrtí hlavou a pohlédne Liamovi do jeho nádherných očích. Jako první to radši sdělíme Damonovi, co ty a to? Poví s vážným výrazem ve tváři a vzápětí se pousměje. Přikývne na jeho návrh a věnuje mu polibek. Já vím, že bych měla odpočívat lásko, ale chtělo by to zajít na čerstvý vzduch. Poví mu na její obranu a snaží se ho ukecat. Ale marně, ven ji nepustí. Dobře zlato, tak půjdeme k tobě? Snaží se povědět normálním hlasem, ale spíše to vyznělo jako smutný hlas. Snad to Liam nepoznal. Ale při její smůle to zpozorněl až příliš dobře. No co? Jen jsem se chtěla jít projít. Vždyť víš, že bych ti neutekla lásko. Poví s úsměvem a věnuje mu polibek na rty. Mírně ho do nich kousla, aby viděla jeho reakci.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 7:05 pm
Při zmínce Damonova jména znejistí, ale nic na sobě nedá znát. Asi bude nejlepší, když se to dozví jako první. Přikývne, protože to nejhorší by bylo za nimi. Pro čerství vzduch si můžeš stoupnout do okna. Zavrtí nesouhlasně hlavou a ukáže na pootevřené okno v pokoji a nepředpokládá, že by měla tehdenci z něj vyskočit. Pokud se ti v mém pokoji líbí víc než tady. Povšimne si jejího posmutnělého hlasu. Do zahrad můžou zajít kdykoliv, takže by k němu od ní bylo férové, kdyby jeden den zůstala v paláci a odpočívala. Já vím, že bys mi neutekla. Oplatí jí upřímný úsměv a přitáhne si ji k sobě. Rose ho políbí ji a on ji bez váhání začne polibek oplácet, Rose ho mírně kousne do rtu, na čež se sám pro sebe pousměje a vloží do jejich polibku více vášně a energie. Takže míříme ke mě? Zeptá se po chvilce líbání a je připraven její zmizení sestřičkám později vysvětlit.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Sat Apr 06, 2019 7:31 pm
Souhlasí s jeho odpovědí, a proto jen přikývne hlavou. Jen má trochu divný pocit, jak to princi budou sdělovat. Přeci jen šla do selekce skrze něj a teď mu bude oznamovat, že se dala dohromady s jeho komorníkem. Taky máš celkem strach z toho, jak princ zareaguje? Zeptá se ho nejistě a mírně se pousměje. Aby navázala na jiné téma, optá se na procházku. Zlatoo...u něj jsem byla, když jsi mi šel pro papání. Podívá se pobaveně na Liama a doufá, že ho tahle zpráva nenaštvala. Jeho výraz říká něco jiného. Něco jako "děláš si srandu?", nevím, jak přesně by to popsala. Copak lásko, něco se ti nelíbí? Podívala se na něj s úsměvem na tváři a šťouchne ho rukou. Když jí zavrhl procházku zahradou, tak se rozhodla zakomponovat jeho komnatu. Rozhodně více, než tady. Poví mu s klidem v hlase a podívá se mu roztomile do čokoládových oček. Aaah...jak já ty jeho oči miluju... Povzdechne si pro sebe a radši to nedává na pohled znát. No ještě abys to nevěděl miláčku. A navíc k tomu nemám důvod, abych ti utekla. Odpoví mu na ujištění, že nic nekalého nechystá. Přisune se k němu a políbí ho. Liam s ní spolupracuje, a proto se rozhodne ho mírně kousnout do rtů. Pocítila jeho úsměv a byla nejvíce šťastná, co jen může být. Dodal tomu více vášně a energie, ale polibek přerušil s otázkou. Ano lásko, míříme k tobě. Pousměje se na Liama, políbí ho na vděk a bere si džus sebou.No jo...ale jak to vysvětlíme sestřičce? Zeptá se sama sebe, ale Liama radši ne. Určitě to má nějak vymyšlené.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Wed May 22, 2019 5:58 pm
NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Cats
Sponsored content

NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO Empty Re: NEMOCNIČNÍ KŘÍDLO

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru