Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

POKOJE SELEKCE Empty POKOJE SELEKCE

za Sat Feb 16, 2019 4:26 pm
POKOJE SELEKCE Pokoje-selekce
Emma Dean
Emma Dean
Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 16. 02. 19
Age : 19
Location : Summer

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Thu Feb 21, 2019 11:51 am
*Když ji dvě dámy od vedly do pokoje, nabídly jej vanu. S úsměvem souhlasila a zatímco koupel připravovaly, měla možnost porozhlédnout se po pokoji. Byl obrovský. Nejvíce ji zaujala veliká postel s nebesy, jež vevodila celému pokoji a vypadala tak měkce. Byla povlečená do jeji nejoblíbenější barvy, která kontrastovala se světlými stěnami a nábytkem. Dále se zde nacházel psací stůl, u kterého by se najedli čtyři lidé. *A jej, čím větší stůl, tím víc místa na nepořádek. * Dále ji okouzlily prosklené dveře na balkon, které byly pootevřené a díky tomu do pokoje pronikal teplý vzduch zvenku. Slyšela štěbetání ptáků a sem tam zaštěkal pes. Opatrně dveře otevřela a vstoupila do posledních paprsků slunce dnešního dne. Zavřela oči a ruce položila na zábradlí, které bránilo pádu dolů. Nechala slunce prostoupit jejím tělem. Když za ní promluvila Sue, jedná z dam, jež ji měly ode dneška opečovávat, neuvěřitelně se lekla. Rychle se otočila a snažila se uklidnit splašené srdce bijící na poplach. Koupel byla připravena. Opustila tedy balkon a vydala se do koupelny, kde z plně napuštěné vany stoupala pára. Začala se svlékat a poté se po krk ponořila do vařící vody. Sue a Christin ji houbou začaly omývat tělo. Bylo to tak uklidňující. Zavřela oči a nechala je, aby ji těmito tahy houby rozmazlovaly.
Když omotaná v ručníku vylezla z koupelny, její kůže byla rozmáčená. Vlasy jí volně spadaly po zádech a kapala z nich voda.*
"Budete si přát dlouhé šaty? " *Otázala se Sue s úsměvem a zavedla ji do druhých dveří, kde se ukrývala šatna. Bylo v ní pár oblečení, od dlouhých honosných šatů až po krátké těsně nad kolena. * Čeká mě něco výjimečného? Pokud ne, ráda bych se šla porozhlédnout po paláci. A na to budou stačit nějaké kratší šaty.
"Ano, lady."*Nad oslovením lady se pozastavila, a tak milou Sue opravila. * Bylo by mi mnohem milejší, kdyby jste mi mohly říkat jménem. Na titul lady si budu zvykat dlouho *Sue přikývla a podala jí žluté šaty. Sama pak vzala botky na menším podpatku a následovala Emmu ven do pokoje. Tam si od ní šaty převzala, položila na postel a nechala Chris, aby si ji usadila před stolek se zrcadlem. Jemně ji nalíčila a poté se jí obě rozhodly udělat něco s vlasy.
Po půl hodině vycházela z pokoje znovuzrozená Emma. Po paláci ji doprovázely Sue s Chris a ukazovaly jí všechny zákoutí paláce.*
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 21
Location : Baffin

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Sun Mar 03, 2019 6:42 pm
Hned z labyrintu se nejpre vydala do svého pokoje aby odložila svůj deník, který sebou táhla celou dobu, nechtěla ho táhnout i na dále a riskovat tak, že by ho někde nechala. Vejde do své komnaty a svůj deník položí na stůl, podívá se na sebe do zrcadla a upraví si trochu rozcuchané vlasy. Porozhlédne se po pokoji, který je naprosto nádherný takhle podobně by si zařídila pokoj kdyby jenom mohla. Vše se jí zdaálo tak obří, překrásné a její pokoj byl větší než dva pokoje u ní doba což je opravdu obdivuhodné už teď se cítila jako princezna. Došla opět ke dveřím a vyšla ven z pokoje si sehnat nějakou tu vodu aby zahnala žízeň, nechtěla obtěžovat služebné s tímto.
Amy Lee Clarke
Amy Lee Clarke
Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 19
Age : 20
Location : Bankston

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Sun Mar 03, 2019 10:40 pm
*Vojde do svojej izby a zatvorí za sebou dvere. Rozopne si svoje šaty, dá dole lodičky.* Neverim, že v lodickach niekto dokáže prežiť každý jeden deň *Zhrozi sa a pozdraví svoju komornú, pričom sa Dosiroka usmeje.* Krasny dobrý večer aj Vám. *Povie a ľahne si do postele. Chvíľu len tak leží, necháva prúdiť svoje myšlienky.* Je vôbec možné vyplniť celu súťaž správne? Vraj je to veľmi premyslene. Uff, snáď to nejak zvládnem. *Pomysli si a po chvíli lezania vstane, aby si upratala svoje lodičky a aby sa prezliekla do svojej nočnej košele. Ma ru príjemnú saténovú košeľu jemne ružovej farby. Nie príliš barbie, presne akurat. Odíde do kúpeľne, aby si dala rýchly kúpeľ.* Nebolo by na škodu dať si aspoň trochu mangoveho džúsu. *Pomysli si a hneď ako vyjde z kúpeľa, vyjde na chvíľu aj z izby, aby požiadala svoju komornú o pohár džúsu, ak by ju to príliš neobtazovalo. Normálne by si po ten džús išla aj sama, no nechce niekoho vystrašiť v nočnej košeli.*
Angela Gardner
Angela Gardner
Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 16. 02. 19
Age : 18
Location : Sonage

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Tue Mar 05, 2019 2:38 pm
*Nemůže se dočkat, až Damon dojde. Je to asi hloupé a malicherné, ona ví, ale ještě nikdy v životě rande neměla. Sice nečekala, že její prví rande bude probíhat zrovna takhle. Ne, že by jí to vadilo, alespoň to bude výjimečné a nezapomenutelné.* /Tak se jen zkusit neztrapnit./ *Od komorných získala brusle, které na rande potřebuje, dokonce s nimi snažně cvičila po pokoji, takže už má jakousi jistotu, že si hned vyloženě nekecne na zadek. Jako by se před Damonem už neztrapnila dost. Komorné se ji snažily přesvědčit, aby si na sobě dala více záležet, ale ona odmítla. Přeci jen, budou bruslit, možná se zpotí, proč by si dávala makeup? Na sobě má černé legíny, jedny z těch, které jí nařídil poslat Damon. Je to její oblíbený kus oblečení, jsou totiž jako druhá kůže, při tancování jsou naprosto pohodlné a nikdy jí nepřekážejí. K tomu má sportovní podprsenku, přes kterou si hodila lehké bavlněné světle modré tílko. Alespoň vlasy si nechala vyčesat a sepnout do vysokého culíku na temeni hlavy, aby se jí nikde nepletly. Na nohy si obuje prozatím tenisky, ale brusle mám nachystané. Na záda si bere vak, v kterém má pár věcí, včetně pití, přeci jen už má nějakou praxi, nikdy nejde tancovat, cvičit či dělat jinou fyzicky náročnější aktivitu bez toho, aby si s sebou vzala pití. Vyčkává spolu s komorným, a když zaslechne klepání, vyskočí ze židle a jde rovnou ke dveřím raději dřív, než ji předběhnou komorné, i když si je jistá, že ji zvědavě a natěšeně pozorují. Otevře dveře a konečně stane před Damonem. Nedá se říct tváří v tvář, když je pořád o tolik menší než on. Vzhlédne k němu a usměje se.* Vaše Výsosti. *Pokývne mu. Nejspíš by bylo lepší, kdyby dělala pukrle, ale v legínách by jí to přišlo směšné.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Tue Mar 05, 2019 3:05 pm
Dnes neměl vůbec dobrou náladu. Vlastně měl spíš náladu, že sebemenší věc může zapříčinit výbuch sopky. Dnes měl krásný den, probouzel se jako by jej potkalo největší štěstí na světě ale poté mu zkazily náladu noviny a články v nich. Každé písmenko mu zhoršilo náladu, nejenom další nevysvětlený útok, ale také kritika na něj skrz popravu a také zpochybňovali selekci a jeho jelikož se Corinne dostala do soutěže podvodem a on nevěděl co dělat. Tak na schůzku šel trochu nabručený. Přes ramena měl přehozené brusle se čtyřmi kolečky a v druhé nesl brusle i pro Angelu, napadlo jej že takto by to bylo zajímavější než jen bruslit v ponožkách. Jeho otec nebyl nadšený z tohohle rande, říkal že se tohle nehodí pro prince a co víc, že lady která to vymyslela se nehodí na princeznu, ale je to přece jenom ještě teenager a on nemíní soudit dle toho co má lady za nápady. Třeba některé budou i k užitku. A když ne tak ji vyloučí. Přesto tušil, že jeho otec něco připravil na to rande a také že ano, budou přítomni fotografové, tak doufá, že lady se oblékla jak se lady oblékat má.
Když dojde zaklepe na dveře a čeká až ji otřevře komorná, k jeho překvapení mu otevře přímo lady Angela. Na co tu ty komorné má? Že by další jenom učešte mě a oblečte mě? Napadne jej, ale tu myšlenku vypudí, když vidí, že lady se ale vůbec neoblékla jako na rande, ale spíše do tělocvičny. Jeho výraz jasně dává najevo nesouhlas a nespokojenost. Nahlédne do pokoje na komorné. Poté se všechny tři za mnou dostavte. Porčí nekompromisně a podívá se na lady. Všimne si, že se neuklonila. Zpohodlněla? Krásný den lady. Ukáže ji co je zdvořilost a pokloní se jí, poté ji naznačí ať jej následuje. Rámě jí nenabídne.
Angela Gardner
Angela Gardner
Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 16. 02. 19
Age : 18
Location : Sonage

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Tue Mar 05, 2019 3:18 pm
*Stane před Damonem a už před jeho výrazem by nejraději zacouvala zpět o pokoje. Na jednu stranu je nefér, že je někdo tak atraktivní, i když se tváří takhle pochmurně. Provedla něco? Ale proč ji to vůbec napadá? Jako princ má přeci tolik starostí a problémů a ona je nejspíš jeden z posledních. Zvlášť potom, co se teď stalo s Alysson a Beatrice. Musí být stále rozrušený. A kolik věcí, o který ani nemá ponětí, se mu musí honit hlavou? Nedokáže si pomoc, cítí starost a obavy. A to nejen o sebe, ale teď i o své komorné, když jim poví, aby za ním přišly. Že by jim svým způsobem zadělala na potíže? Možná je měla nechat, ať ji nastrojí.* /Jsi hloupá./ *Vynadá si a posmutní na duchu, ale snaží se stále usmívat kvůli němu.* Vám také, Výsosti. /I když zatím tak asi nevypadá./ *Přála by si, aby věděla, jak to napravit, ale nic ji momentálně nenapadá. Princ se jí ukloní, což ji překvapí. Přeci nemá takové postavení a její drobounká úklona jí pak připadá naprosto nepatřičná.* /Ale možná o to šlo./ *Její nadšení se rychle mění ve provinilost. Všimne si, že má u sebe Damon dvoje brusle, jedny budou nejspíš pro ni, a tak ty své nechá v pokoji a nevrací se pro ně. Vrhne ještě jeden rychlý omluvný pohled na vystrašené komorné a následuje Damona. Nějakou dobu jdou tiše, což ji ale začne dost tížit. Nakonec to nevydrží.* Omlouvám se, pokud jsem něco udělala špatně, nechtěla jsem Vám přidělávat starosti, když jich máte teď víc než dost. *Nakonec se odváží. Lepší se snažit škody napravit hned, než doufat, že zmizí samy, není přeci zbabělec.* /Ale ani královna, zdaleka ne./ *Ví to. A přitom by to tak ráda změnila, ne protože by chtěla být královnou, ale protože by mu pak byla lepší oporou.*
Eliese Lacroix
Eliese Lacroix
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 02. 19
Age : 20
Location : Denbeigh

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Thu Mar 07, 2019 4:14 pm
Elise čekala ve svém pokoji, kde jí měl vyzvednout princ, aby se společně vydali na první schůzku. Pochopitelně během dnů několikrát přemýšlela o tom, kam jí nejspíš následník trůnu vezme. Nepídila se po tom, kam vzal ostatní dívky, její zvědavost nebyla tak velká. Princ se však jevil jako tajnůstkář. Jediné čeho se mohla chytit bylo obléci se tak, aby jí nebyla zima. To se svými šaty splňovala. Daleko horší bylo vymyslet obuv. Nevěděla kam půjdou ani co budou dělat. Okamžitě tak zavrhla podpatky. Nakonec zvolila obyčejné černé balerínky. Svou parádu udělaly. Krom toho dobře poslouží na delší procházku i na posezení kdekoliv.

Vlasy měla zapletené do copu a pár předních pramenů jí cíleně splývalo podél obličeje. Líčení zvolila velmi decentní a její rty dostaly pro změnu broskvovou barvu. Usmála se na sebe do zrcadla a překontrolovala, zda neuvidí nějakou chybičku. V levé ruce svírala černé sáčko, které si mohla kdykoliv obléknout, pokud jí opravdu začne být zima. Ale pro teď měla jen šaty na ramínka. Za okny byl krásný slunečný den, a tak nebylo třeba se halit do zbytečných vrstev.

Přešla po pokoji k židli, kam se usadila a nezbývalo jí více, než čekat na prince a chvíli, kdy si ji vyzvedne.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Thu Mar 07, 2019 5:09 pm
Dnes má další rande a to s lady Eliese. Musel říct, že se těšil, protože s tahle lady neměla vůbec tušení kam půjdou jen že se má teple obléci. On sám měl na sobě tričko a kalhoty. Tričko měl zelené a kalhoty černé, k tomu ladící boty. Nebyly společenské spíše na ven, u kterých mu nevadilo, když si je trochu zničí. Přes tričko měl koženou bundu, takto vypadal velmi neformálně. Ale v ničem jiném si dnešek představit nedokázal. Jakmile došel k pokoji, tak si prohlédl cedulku na které bylo její jméno. Zaklepak a čekal, až mu někdo otevře.
Eliese Lacroix
Eliese Lacroix
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 02. 19
Age : 20
Location : Denbeigh

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Thu Mar 07, 2019 5:56 pm
Když se ozvalo zaklepání, okamžitě se zvedla a smělým krokem došla ke dveřím, které otevřela. Jen mírně pozvedla hlavu, aby viděla princi do očí a lehce se usmála. „Dobrý den, vaše výsosti,“ pronesla formalitu a nezapomněla se uklonit, jak bylo potřeba. Popravdě jí však zarazila neformálnost princova oblečení. Okamžitě vyloučila jakoukoliv podobu rande, kdy by bylo potřeba vypadat pro společnost dokonale. I ona dokud nechávala sáčko v ruce, působila neformálně, vše by se ale s jednoduchým doplňkem změnilo. Právě proto zvolila tyto šaty.

Ještě jednou se podívala na jeho boty a následně koženou bundu. „Čeká nás procházka?“ Dovolila si hádat. Zdálo se, že princi šlo dnes hlavně o pohodlí. Ale mohla se plést a možná že i o to víc se na schůzku těšila. Bylo to jako vykročit do neznáma. „Myslíte, že mohu vyrazit takto?“ zeptala se a dala ruce od sebe, aby si mohl prohlédnout její šaty. Nešlo jí o pochvalu, jen aby dostala potvrzení, že v tomto jejich schůzku vydrží.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Thu Mar 07, 2019 6:19 pm
Jakmile se otevřou dveře a uvidí lady Eliese, musí se usmát. Je rád, že se oblékla na schůzku jako na schůzku a ne jako lady Angela. Taktéž se jí uklonil. Krásný den lady. Nabídne jí rámě aby konečně mohli vyrazit.
Jenom malá. Mrkne na ni stále tajemně, ale nic víc jí neřekne. V tváří mu hraje pobbavený úsměv. I on se podívá, co má dívka na sobě a pokýve hlavou. Určitě můžete. Přikývne a poté se s ní rozejde po chodbách a vede ji směrem ven, ale místo aby ji vedl směrem na nádvoří ji vede k bočnímu vchodu kde jdou garáže. Podává jí helmu hned při vchodu. Snad se nebojíte motorek. Nahodí když si sám zapne helmu a poté začne startovat svoji nablejskanou motorku.
Eliese Lacroix
Eliese Lacroix
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 02. 19
Age : 20
Location : Denbeigh

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Thu Mar 07, 2019 6:32 pm
Ráda jeho nabízené rámě přijme. Vloží svou ruku kolem jeho a následně společně vykročili chodbou. El se nechávala vést a pořád tiše dumala nad tím, co si nejspíš princ přichystal. Všimla si jeho pobaveného úsměvu a o to více její fantazie pracovala. Procházka, výlet, zahrady, vezme ji snad do města? Když ji nakonec princ dovede k bočnímu vchodu garáží, zarazí se. Přidržela dveře, které by se jinak zavřeli a pohled z Damona přesunula na nabízenou helmu.

„Pojedeme na motorce?“ zeptala se na očividnou věc, ale ona musela. Natáhla k helmě ruce a stáhla si jí k sobě. Motorku měl krásnou, i když mohla soudit jen podle vzhledu. Netušila, co se nachází pod nablýskanými plechy. Pochopitelně měla z tak rychlých strojů respekt. Motorky byly krásné, ale taky zatraceně nebezpečné. Přesto v sobě polkla pochyby. Líbilo se jí, že je princ ochoten ukázat kus ze sebe. Zahnala všechny černé myšlenky a na její tváři se též projevila bezstarostnost. „Kdo by se bál?“ pokrčila rameny a zavrtěla hlavou.

„Princ navíc určitě bude brát ohled na to, že veze dámu,“ pronesla v žertu a nasadila si helmu, kterou zapnula. „Kdybych se tiskla moc pevně, tak se omlouvám.“ Varovala ho předem. Přeci jen z motorky spadnout nechtěla a tak bylo logické, že se bude prince pevně držet. Rovnou si nasadila i sáčko, aby jí nebyla zima na ruce. Určitě měl princ oproti ní výhodu v kožené bundě, ale chlad bylo to poslední, co jí trápilo. Sedla si na motorku za prince a kolem jeho trupu propletla pevně ruce.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Sat Mar 09, 2019 11:38 am
*Dneska má mít rande s princem. Na jeho vyzvání so oblékla šaty z teplejší látky, spolu se silonky. Šaty jsou dlouhé pod kolena. Rukáv je také dlouhý, aby jí nebyla zima.*/Je od něj milé, že vezme deku./*Komorné jí udělaly jednoduchý drdol, který se hodí k šatům. Má jenom řetízek s malým přívěškem, nic více. Nijak se nesnažila brát si honosné šaty a těžké šperky, ale stejně působí úchvatně, za což vděčí právě svým komorným. Na schůzku s princem je zvědavá. Doufá, že se o něm dozví něco více. Dneska má narozeniny, uvažovala, že by mu předala dárek teď, ale nakonec se rozhodla, že to nechá až na večer. Dárek leží zabalený na jedné poličce ve skříni, kde by ho princ nemohl vidět. Mezitím co čeká, dělá jí společnost jedna komorná, která právě utírá prach na jedné poličce. Chvilku přecházela po místnosti a pak si sedla do křesla a dívala se směrem k onu.*
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Sat Mar 09, 2019 12:04 pm
Dnes má mít rande s lady Davinou. Vzal s sebou kytici orchidejí, snad jenom aby se ujistil, že se nebude zlobit. Přece jenom jejich schůzku musel zrušit. On má na sobě stylový ručně šitý svetr, aby mu nebyla v jeskyni zima a ladící kalhoty. Když dojde k pokoji lady, zaklepe a čeká, až mu otevře (počítám) komorná. Zítra má narozeniny, tak neví kde je ještě stráví. Každopádně zítra už nebude náctiletý. Jakmile se dveře otevřou, zazubí se na komornou ale on čeká na lady Davinu. Krásný den, má drahá. Nejde ani dovnitř. Komorné podává kytici. Omlouvám se, že jsem to musel tak rychle zrušit v pondělí. Omluví se hned z kraje, ale poté jí nabídne rámě, aby mohli jít.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Sat Mar 09, 2019 12:17 pm
*Mezitím co čkeá na prince se dívá k oknu, odkud do pokoje proudí světlo. Její pokoj se jí velmi líbí. Sladěný do světle šedé, což je její oblíbená barva. Ozve se ťukání a její komorná jde otevřít. Předpokládá, že je to princ, tak se zvedne ze židle a dojde blíže ke dveřím. Krásný den i vám Vaše Výsosti.*Udělá pukrle, podle etikety.*V pořádku, nezlobím se.*Usměje se.*Děkuji.*Podívá se na kytici, kterou jí komorná dá do váze a na úsměv se jí trochu rozšíří.*Vážně chápu, máte určitě moc práce.*Poví princi, že se rozhodně nezlobí.*A našel jste si čas teď.*Dodá a s úsměvem přijme jeho rámě, aby ji mohl princ odvést.*Vím, že je brzy, ale všechno nejlepší k narozeninám.*Popřeje mu. Neví, jestli se s ním potom uvidí a chce mu popřát i osobně, ne dát na určené místo dárek spolu s přáníčkem, které má pro něj také.*
Felicity Cabrrera
Felicity Cabrrera
Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 17. 02. 19
Age : 21
Location : Calgary
https://selekce3.webnode.cz/felicity-cabrrera/

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Sat Mar 09, 2019 7:25 pm
Ačkoli její komorné se postaraly naprosto bez problému o to, aby na ples byla připravena přesně na čas, ona ještě dolaďuje poslední úpravy na svém dárku pro prince. Myšlenky na dnešní vyřazování se pokusí co nejvíce zahnat do ústraní, ačkoli se jí v hlavě občas ještě ozvou princova hezká slova směřovaná k ní a ji to přinutí koutky povytáhnout k úsměvu, snaží se opravdu soustředit jenom na to, aby dárek mohla dobalit. Do černozlaté krabice vysype výstelku, která na dotek i první pohled připomíná sníh. Krabice má velikost zhruba A4 a do ní ještě vloží úhledně smotanou kravatu, která je bílá a na ní jsou černé psí tlapky. Musí se nad tím prostě usmát. Pokud by ji však princ rozložil, zjistil by, že na druhé straně je čistě černá. Tohle vzala spíše jen tak ze srandy. Ten pravý dárek se poté nachází v menší černé krabičce s mašlí, kterou také položí do umělého sněhu. V ní jsou manžetové knoflíčky a v jejich středu je do černého kamene vybroušeno, na jednom D a na druhém I, aby to dohromady dávalo princovy iniciály. Ještě než krabici zavře, tak mezi dárky položí přáníčko, které je samozřejmě určeno pouze pro prince. Moje nejmilejší královská Výsosti, ve Vašem životě se otevírá znovu další skvělý rok a já doufám, že Vám přinese spoustu nových příležitostí a šancí vytvořit si nové šťastné vzpomínky. Dovolte mi prosím, abych vám srdečně popřála k vašim narozeninám jenom to nejlepší a ať se Vám vyplní všechna vaše nejhlubší přání. Vaše Felicity. Chvíli se jenom dívá na oba malé dárky a přáníčko mezi nimi, než krabici zavře. Uchopí ji do rukou a otočí se za svými komornými. Pokývne na ně s úsměvem hlavou a ještě se i skloní k Luně, kterou podrbe za ušima, neboj, zase brzy přijdu, uculí se na ni. Poté ji přikáže, aby zůstala. Ještě rychle vtiskne pusu svým služebným na tváře, aby jim poděkovala za jejich péči a nakonec se už vydává z pokoje ven. Její kroky jsou lehké a ačkoli už by nejraději na oslavě byla, přeci jenom nespěchá, aby pořád působila elegantně.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Mon Mar 11, 2019 4:55 pm
Dnes se Damon potuloval po paláci. Na sobě měl tmavě modré sako a tmavě modré ladící kalhoty. Košili měl bílou, pár knoflíčku rozeplých a sako také neměl zapnuté. Takto se cítil velmi uvolněný. Nakonec když se chtěl vrátit do pokoje, zastavil se v druhém patře, kde měly pokoje dívky ze selekce. Jejich pokoje vlastně nikdy neviděl, on jenom vybral nábytek, potahy a dekorace pro dívky, samozřejmě pokud měla nějaký zájem, tak jí tam nechal přinést i něco co by ji udělalo radost a mohla se dále věnovat svým koníčkům. Rozejde se podél pokojů a sleduje štítky s jejich jmény. Kdo bude příští královna? Ptal se sám sebe, zatímco se procházel po chodbě.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Mon Mar 11, 2019 5:03 pm
Četla si ve svém pokoji a odpočívala téměř celý den, jenom se společností své komorné, s kterou si docela dobře rozumněli. Na sobě má světle modré šaty a vlasy jako téměř vždy volně rozpuštěné. Nakonec i její komorná odešla, protože ji zkrátka nepotřebovala a tak jentak ležela na posteli a přemýšlela. Nakonec se rozhodla pro trochu pohybu, aby nestrávila doslova celý den jen ve svém pokoji. Otevře dveře na chodbu, udělá doslova pár kroků ze svého pokoje a témeř narazí do prince, kterého by zde vůbec nečekala. Pardon, omlouvám se. Vůbec jsem si vás nevšimla. Omluví se okamžitě.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Mon Mar 11, 2019 5:13 pm
Když se otevřou dveře od protějších dveří, hned se otočí a nahodí výraz naprostého neviňátka. Lehce se usměje a zahledí se do očí lady Charlotte. Nad jejím oslovení se musí zasmát, dojde k ní blíže. Neříkali jsme si něco o tykání? Poví a poté se opře o stěnu. Odcházíte? Zeptá se, přece jenom mířila ven z pokoje a on ji nechce bránit v cestě, ale přece jenom by jej zajímalo jak to vypadá vevnitř. Ostatně pokoje vyřazených už jsou vyklizené.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Mon Mar 11, 2019 5:22 pm
Když se Damon zmíní o tykání, neubrání se úsměvu. Já vím, ale vůbec jsem tě tady nečekala. Řekne na vysvětlenou, protože jí samotnou jeho přítomnost velmi překvapila, ačkoliv on je zde doma. Nechtěla jsem strávit úplně celý den sama ve svém pokoji. Proto jsem vyšla aspoň na chodbu. Neúplně odpoví na jeho otázku a všimne si, že je tentokrát Damon ten, kdo jí vyká. Sice úplně sama nebyla, protože jí dělala většinu dne společnost její služebná, ale poslední dobou spolu byly tak často, že její přítomnost téměř nevnímala. Co ty tady děláš? Zeptá se ho zvědavě, protože ho ještě nikdy mezi pokoji účastnic ani zdálky nezahlédla.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Mon Mar 11, 2019 5:37 pm
Trochu jej mrzí že má stále problém s tím mu v soukromí tykat, přece v manželství by si taky netykali, pokud by se teda neškádlili. Jenom na její větou přikývne. To chápu, musí to být unavující být celý den v pokoji. Řekne, ale on by za to dal neví co. Nakonec se rozhodne, že když ona mu míní dál vykat, může jiné nabídnout tykání a třeba si toho bude vážit. Nakonec tolik věci co se učí a všechny schůzky, raději by ležel v posteli. Nakonec ale by mohl říct že se jenom prochází po domě, ale nechce být hnusný tak se jenom mile usměje. Jenom jsem se procházel, ale nechci tě zdržovat. POví v obranném gestu, když chce jít ven, tak ji nemíní bránit.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Mon Mar 11, 2019 5:47 pm
Popravdě, dnes jsem pouze odpočívala. Řekne na vysvětlenou, protože toto byl její první den od příjezdu do paláce, kdy by měla chuť strávit celý den ve svém pokoji. Jindy se snažila co nejvíce prozkoumat palác a objevovat jeho okolí, aby se zde vyznala co nejlépe a kupodivu se zde už vyznala poměrně dobře. Nezdržuješ. Řekne okamžitě, protože je ráda, že ho vidí. Užíváš si chvíli volna? Zeptá se, protože se moc často nestává, aby ho viděla, takto bezstarostného, ale myslí to pouze v dobrém.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Mon Mar 11, 2019 7:03 pm
Přikývne, on takový den bohužel dlouho nezažil. Povzdechne si, je zvědavý jestli po selekci toho bude mít méně, ale je rád že má Liama, ten mu dohlíží na jeho rozvrh a aby pravidelně jedl. Je ale rád, že ji nijak nezdržuje. Ukážeš mi tedy tvůj pokoj? Zeptá se jí nakonec lehce zvědavě a trochu začne načuhovat do pokoje za ní. Ale jo, vždycky když mám chvíli volna narazím na dívku ze selekce, jsem rád že jsi to dneska ty.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Bonita

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Mon Mar 11, 2019 7:16 pm
Nad Damonovou otázkou se pousměje. Sice je trochu trochu překvapená, protože si myslela, že pokoje účastnic měl prozkoumané ještě než začala selekce, ale je ráda, že má tu čest mu ho ukázat. Ráda. Je vděčná, že ji její komorná pomáhá s pořádkem v jejím pokoji. Nebýt jí, nejspíše by oblečení bylo téměř všude, protože ho téměř vždy vybírá na poslední chvíli. Prosím. Otevře dveře, které byli jen pootevřené, dokořán a nechá ho ať vstoupí. Potěší ji jeho poznámka, že je rád, že ji dnes potkal. Liší se hodně od tvého pokoje? Zeptá se zvědavě poté, co za nimi zavře dveře a samotnou by ji velmi zajímalo, jak jeho pokoj asi vypadá.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 21
Location : Angeles

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

za Mon Mar 11, 2019 8:06 pm
Pokoje viděl jen když se místnosti tu předělávali a on rozhodoval o látkách, ale ještě je neviděl obydlené. Potěší jej, když ho pustí dovnitř. Vejde po ní dovnitř a rozhlédne se. J úplně jiý než jeho pokoj. Ano jednak v barvách, já mám tmavý pokoj, líbí se mi to víc. Ve vašich je více světla. Poznamená lehce s úsměvem a poté zamíří k jejímu nočnímu stolku, kde vezme nějakou věc a zase ji položí. Poté přejde k psacímu stolu kde zvedne něco dalšího. A jak ses dnes měla?
Sponsored content

POKOJE SELEKCE Empty Re: POKOJE SELEKCE

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru