Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAHRADY

+16
Emma Dean
Evelyn Smith
Tara Swanson
Davina Callaghan Illéa
Kelly Johnson
Olivia Queens
Charlotte Morgan
Alyssa Gardner
Elizabeth Sampson
Angela Gardner
Stephanie Colette Potter
Damon Illéa
Beatrice Collins
Amy Lee Clarke
Larissa Hernandéz
Ruth Baxter
20 posters
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

ZAHRADY - Stránka 2 Empty ZAHRADY

Fri Feb 15, 2019 7:21 pm
First topic message reminder :

ZAHRADY - Stránka 2 Zahrady

Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 5:36 pm
Pozoruje její reakci, neřekl to tak přímo, kdyby se náhodou spletl, ale reakce Angely mu jasně naznačí, že se nespletl. Ha! Já to věděl! Potutelně se usměje, nakonec se natáhne a stáhne ji ruce z obličeje. Nad její otázkou se zasměje. Obávám se, že nemohla lady. Pokrčí rameny ale jeho výraz jasně říká, že se nezlobí. Spíše mu tahle situace příjde humorná. Ehm, ais jahodový. Pokrčí rameny, ono jemu to vlastně jedno, vypije všechny. Ale doufám, že už žádné příště nebude. Dodá hned, aby si lady nemyslela, že má povolení teď jej oblívat džusem. Kdyby to řekla ostatním, bude džusová válka a o to nestojí zrovna dvakrát. Snad to zjistíme oba dva. Ujistí lady a poté se opět napije ze svého džusu, nutno podotknout, že se trochu odtáhne od stolu kdyby lady vyletěla, aby džus neskončil na něm. Její odpověď co by mu odkázala se mu moc líbí. To by se mi moc líbilo Těch není nikdy dostatek. S rozhovory lady problém mít nebude. Následuje hned myšlenka. Nakonec se jí zeptá pro něj na důležitou otázku a čeká na originální odpvěď. A té se mu dostane. Hned se rozesměje a chvíli mu trvá než se uklidní. Vy áte hodně zvláštních nápadů, že ano lady? Poznamená pobaveně. Ale když jste to nadnesla, myslím, že se brzy můžete těšit na pozvánku. S tím se zvedne a jejich schůzku tím ukončí. Mockrát vám děkuji za váš čas. Doufám, že se brzy uvidíme. Mrkne na ni a pomůže jí z altánku.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 5:54 pm
Nad její natahovací odpovědí se lehce zasměje. Zatím má pocit, že se mu schůzky daří a má si s dívkami o čem povídat. Nesnáší trapné ticha. Nakonec si ale vyslechne její povídání o hvězdách. Vím, jak to myslíte... Lidi odcházejí a přicházejí, ale hvězdy zůstávají. Poznamená a trochu se nad těmi jejich fylozofickými odpovědmi. Že by první schůzka? Napadne jej, když se lady rozvášní o hvězdárně. No někdy ten pocit mám, ale většinou přes den nemám čas koukat do zrcadla. Celý dnenší den se modlím, abych neměl něco naruby. Hned se proto podívá, zda něco naruby doopravdy nemá. Poté si vyslechne její návrh na první schůzku. Připadá mu ohledně toho trochu nerozhodná, ale pokud se rozhodne pozvat lady, zabíjí činnostmi hodně času Dobře, buu se snažit vám vaše obsáhle rande vyplnit. Zasměje se a poté se zvedne, podává jí ruku, aby ji mohl pomoci. Rozejde se s ní směrem zpátky, což se dá taky počítat jako procházka zahradami. Počítá se lukostřelba a ježdění jako sport? Zeptá se jí s pokrčením ramen, ale on to bere jako obyčejnou zábavu. Vy hrajete profesionálně ... ehm tenis že ano? Zeptá se jí těsně předtím než se vrátí a poté se s ní rozloučí. Přeji vám krásný zbytek dne lady, snad se brzy uvidíme. Políbí ji na hřbet ruky a poté si zavolá další dívku.
Angela Gardner
Angela Gardner
Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Sonage

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 6:12 pm
*Úplně jí vyrazí dech, když zjistí, že si doopravdy pamatuje jejich první setkání. Rozhodně pocitu trapnosti napomáhá, že tenkrát od něj utekla.* /Skvěle, dnes ale nemůžu./ *Dá si ruce přes oči, aby alespoň unikla obrazu této skutečnosti. On jí však ruce jemně odtáhne, díky čemuž se snad červená ještě víc. Čekala, že bude mít ruce hebké, ale jdou na nich cítit drobné mozoly. Možná od otěží? Neví, sama na koni nikdy nejela.* Za zkoušku jsem nic nedala. *Usměje se jemně a posadí se. Trochu se uvolní díky jeho výrazu, vypadá, že se dobře baví. Ale to asi každý v její společnosti má prostě tendenci lidi rozesmívat, jen v polovině případů však schválně.* Taky doufám, že příště už nebude, jak bych se Vám pak mohla vůbec podívat do očí? *Zaškubou jí koutky.* Asi se budu pro všechny případy džusům vyhýbat. /Snad ano./ *Udivuje ji, že by si to přeci jen přála. Všimne si, že se lehce oddálí, když si nalévá džus a v očích se jí usadí pobavení.* /Ale no tak./ *Vůbec neví, co by mu mohla odkázat, a tak řekne to první, co jí přijde na mysl. Alespoň je to upřímné a ze srdce. Kupodivu se ani nezačervená, jen se plaše pousměje. Sice je na jednu stranu ukecaná, až hanba, s muži však moc zkušeností nemá, ne v tomhle slova smyslu. Bude jí chvíli trvat, než se otrká. Když před ni však postaví výzvu, neodolá. Vzápětí může být pyšná na to, že ho upřímně rozesmála.* Život máme jen jeden, byla by škoda je nemít a nezrealizovat. *Mykne rameny* /Počkat, to myslí vážně?/ *Nějak si nedokáže představit prince na kolečkových bruslích. I když... Radostně se zazubí a nechá se vyprovodit z altánku. Zkouší se nečervenat, když se jí dotýká, ale těžké říct, zda se jí to daří.* /Jsi marná, drahá, úplně marná./ Já děkuji Vám. Byla bych ráda, kdyby ano. *Zasměje se. Vážně doufá, že má sepsanou tu závěť. Opouští altánek s trochu lehčím srdcem.*
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 6:26 pm
Dostaví se do zahrady, konečně připravená na schůzku s princem. S přípravou jí pomáhaly komorné, bez kterých by byla nejspíše ztracená. Na sobě má světle růžové šaty a přední vlasy má upravené dozadu. Na prsteníčku má prstýnek, s kterým si chvílemi pohrává, aby zahnala nervozitu. Nemůže říci, že by byla nervózní, ale spíše si přijde nejistá a neví, co by měla očekávat. Nicméně se na prince těší a doufá, že jejich setkání bude probíhat v pořádku a uvolněně. Když zahlédne prince, naposledy se zhluboka nadechne a sám od sebe se jí na tváři začne objevovat úsměv. Dobré odpoledne Vaše Výsosti. Ukloní se princi jak nejelegantněji umí. Dnes se mám báječně, děkuji za optání. Jak se máte Vy, smím-li se zeptat? Když spolu začnou mluvit, nervozita z ní úplně spadne. Cítí se mnohem uvolněněji a venku je taky krásné počasí, což značně napomáhá její dobré náladě. Musím říci, že se zde cítím jako ve snu. Palác je plný překrásných míst a musím uznat, že díky soutěži jsem měla i motivaci jich co nejvíce za co nejkratší dobu navštívit. Přizná se a je ráda, že se v paláci začíná postupně vyznávat a neztrácí se na chodbách pokaždé když někam jde tak často, jak tomu bylo ještě před nedávnem. Do selekce jsem se přihlásila, protože jsem chtěla zkusit své štěstí. Ráda zkouším nové věci a když jsem se o této příležitosti dozvěděla, jednoduše jsem využila příležitosti. Nicméně jsem neskutečně vděčná, že tu můžu nyní být. Odpoví upřímně na jeho otázku. Tušila, že se jí někdo na toto téma zeptá, ale kdyby věděla, že to bude zrovna dnes, nejspíše by si připravila trochu diplomatičtější odpověď. Smím se zeptat, jak Vy vnímáte selekci? Položí princi otázku, která ji zrovna napadne a doufá, že nezní neslušně. Rozumí, že by si mezi dívkami chtěl najít svou doslova vyvolenou, ale zajímalo by ji, zda je za tím něco víc.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 6:57 pm
CHARLOTTE
Když se rozloučí s lady Angelou, hned k němu míří lady Charlotte. Stihne si mezitím dolít džusu. nechce momentálně sedět tak se opře z zábradlí a čeká, až k němu lady příjde. Samořejmě jako všem ostatním jí pomůž do altánku. Když se mu pokloní, lehce se usměje a v úkloně jí následuje. Krásný den lady. Naznačí, ať si stoupne vedle něj k zábradlí. Možná bych všem měl říci, že se mám dobře, ale chápu slušnost je slušnost. Mám se dobře, děkuji za optání. Poznamená, má pocit, že pokaždé na otázku jak se má on odpovídá jinak. Nakonec ji položí druhou ze svých typických otázek. A už jste soutěž vyplnila? zeptá se jí překvapeně, to už je totiž třetí dívka, co ji soutěž zajímá a to jej opravdu potěší. Přece jenom vymýšlel ji on společně s funkcionářkou. Tak jej potěší slyšet, že dívkám stojí za to soutěž splnit. On výsledky ještě neviděl, patrně se na ně podívá až soutěž bude končit. A líbila se vám soutěž? Zeptá se jí s lehkým úsměvem. Nakonec příjde na řadu třetí otázka. Odpověď jej trochu zklame, také čekal, že se dívka přihlásila kvůli němu. Zdá se že dívky, co se přihlásily kvůli němu budou vzácný ukaz v této soutěži a tak si jich Damon bude o to víc vážit. Je to celkem zvláštní způsob jak se oženit, ale na druhou stranu, pokud to výjde a já se zde doopravdy zamiluji, bude to jeden z nejvíc romantických příběhů v historii. Teda alespoň doufám. Nervózně se zasměje a poté se zadívá na lady Charlotte. Ale povězte má drahá Charlotte, jak byste si představovala schůzku se mnou?
Ruth Baxter
Ruth Baxter
Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Atlin

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 7:01 pm
Další den v paláci a další schůzka s princem, tentokrát oficiálně a né náhodou. /Minule jsem nebyla nervózní, ale teď nemám tušení co se to se mnou děje./ *Ruth se klepali ruce a byla celá nesvá. Když vstoupila na místo plné rostlin, vyhlížela prince Damona na když jej konečně uviděla mírně zrudla v obličeji.* Vaše Výsosti. * Uklonila se* Jsem ráda, že se s vámi mohu opět vidět. *Snažila se vypadat ne až tak pod tlakem.* Jak se dnes máte? *Optala se prince a zároveň mu i odpovídala sama za sebe.* Já se dnes mám celkem dobře, ale vždycky by to mohlo být i lepší. /No Ruth, ty tvoje odpovědi by mohli být i lepší, tohle bylo dosti trapné. Měla by si s tím začít něco dělat./ V paláci se ještě moc neorientuji, v tolika místnostech se člověk rázem ztratí pokud tu nežije delší dobu, ale jinak je překrásný. /No vidíš, že to jde, tohle bylo o něco lepší./ A Selekce? No. Možná jsem chtěla poznat nové lidi, třeba se i zamilovat, nevím, nikdy jsem nad tím moc nepřemýšlela. /Možná bys měla Ruth. Tohle totiž bylo horší než ta první odpověď./ *Velice nuceným úsměvem chtěla napravit situaci.*


Naposledy upravil Ruth Baxter dne Tue Feb 26, 2019 8:00 pm, celkově upraveno 4 krát
Beatrice Collins
Beatrice Collins
Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Carolina

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 7:18 pm
Když se zmínil o tom, že byl jednou dokonce politý džusem, zacukaly jí koutky a zvlnily se do úsměvu. Musela se ho snažit skrýt. Přeci jen se právě teď smála princovi a to bylo více, než nevhodné. Zmírnila svůj úsměv a dále poslouchala jeho slova. Najednou před ní přistála sklenka s džusem.
„Děkuji,“ poděkovala ze slušnosti a usmála se. Když přišla zmínka o jejím rozhovoru, trochu ztuhla. Vůbec nepřemýšlela nad tím, že by její rozhovor mohl číst princ. Teď se cítila dvakrát tolik trapně.
„Proboha,“ zaúpěla a trochu zčervenala. Právě teď jí přišel džus vhod. Napila se a skleničku položila zpět na stůl. Následně se zasmála nad vzpomínkou toho, jak probíhal ten rozhovor.
„Budu brát Vaší radu na vědomí,“ ujistila ho a myslela to smrtelně vážně. Po losování byla ještě stále rozpačitá, takže není divu, že rozhovor vypadal takto. Když se dostali k místnostem, neuměla si vybrat. Možná hudební místnost…. Jako malá hrávala na housle, ale moc jí to nešlo.
„Neumím si vybrat, protože všechny místnosti jsou nádherné,“ řekla „Ale nejvíce se mi líbí hudební sál, nebo tady venku je hezky“ dodala upřímně a trochu se pousmála nad vzpomínkou z dětství. ,,Připomíná mi to dětství,“ trochu se zasnila, ale princ pokračoval v konverzaci a to jí přivedlo zpět do reálného světa. ,,Hrajete na nějaký hudební nástroj? Já totiž ne. No, hrávala jsem, ale je tam ten minulý čas" zeptala se ho ze zvědavosti.
„Jistěže mi to nevadí, ani doma mi neříkali Beatrice. Říkali mi Bea, nebo Tris,“ přiznala a usmála se. Nejspíše tahle schůzka nebyla tak hrozná.
,,Myslím, že ano, ale nikdo neví, co bude dál i když bychom to rádi věděli" začala trochu fylozoficky... měla to v krvi. ,,Chtěl byste někdy vědět, co bude do budoucna?" optala se ho.
,,Moc se mi zde líbí, ale ještě jsem neměla tu čest poznat všechny účastnice Selekce. Trochu se toho bojím, ale věřím, že budou milé," řekla a zároveň se trochu strachovala.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 7:36 pm
Přijde s úsměvem na tváři k princi a stoupne si k zábradlí vedle něj. Není si jistá, zda jeho odpověď že se má dobře je upřímná, nebo tak odpovídá ze slušnosti, ale raději se nevyptává. Ano, soutěž jsem už vyplnila. Je pravda, že nad některými otázkami jsem přemýšlela téměř neustále. Vybaví se jí, její natypované odpovědi a doufá, že by aspoň pár z nich mohlo být správné.  Soutěž jsem si opravdu užila. Líbil se mi jak samotný nápad, tak i provedení. Díky soutěži objevila soustu částí paláce, kam by se určitě jednou chtěla podívat, ale nejspíše by se k tomu odhodlávala ještě nějakou dobu. Už teď si je ale jistá, že spoustu míst bude muset rozhodně navštívit znovu. Máte nějaké oblíbené místo v paláci? Doufá, že by jí mohl poradit nějaké místo, které by mohla navštívit. Následně se zájmem poslouchá jeho odpověď na otázku, kterou mu položila. Máte pravdu. Přeci jen, takto máte možnost si vybrat dívku, se kterou si opravdu budete jistý, že budete šťastný a to je přesně to, na čem záleží. Upřímně ji záleží na princově štěstí a proto by jí nevadilo, kdyby si vybral i jinou dívku kromě ní, přestože by jí to mělo zlomit srdce, protože chce pro prince pouze to nejlepší. Další princova otázka jí trochu překvapí. Myslím že nezáleží na místu, kde by se schůzka konala. Ovšem mohla by to být třeba nějaká večerní procházka pod hvězdami. Představí si krásnou večerní oblouhu plnou hvězd. A k tomu si společně zatancovat. a vše by bylo dokonalé.
Eliese Lacroix
Eliese Lacroix
Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Denbeigh

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 7:39 pm
Eliese prozatím postávala poblíž Kiani. Kia byla jediná z dívek, ke které měla blíž, a prakticky si rozuměly. Zvykla si na její povahu a vlastně se stala vítanou společnicí. Vždy pronesla něco, nad čím se musela El zasmát. Přesto pomalu ale jistě, na sobě začala pociťovat nervozitu. Několik dívek již s princem mluvilo a vše probíhalo v pořádku. Vyvstávala tak otázka, kdo bude tou první, která něco pokazí? Přitiskla si krémové psaníčko více k tělu a levou rukou si poupravila šaty, aby na nich nebylo nic špatně. Přesto ji polilo horko, když byla další na řadě. Zavřela oči a několikrát se zhluboka nadechla, než se otočila a s klidným výrazem vyrazila za princem.

Jakmile se nacházela v jeho dostatečné blízkosti, věnovala mu vřelý úsměv a přitom vystřihla dokonalé pukrle hodné dámy. „Vaše výsosti,“ pronesla zřetelně a přesto jemným hlasem. Když se narovnala, přitiskla psaníčko před sebe a nezapomínala držet rovná záda. „Velmi dobře, děkuji za optání. Jak se dnes daří vám?“ odpověděla slušně na první otázku, která jí byla princem položena. Nad tou druhou, se musela však krátce zamyslet. „Abych pravdu řekla, ještě jsem neměla čas vidět všechny krásy, které palác nabízí. Přesto z toho co jsem viděla, jsem doslova unešená. Zejména pak z knihovny.“ Prozradila, a jakmile začala mluvit, znatelně se uvolnila. Byla ostýchavá, to ano, ale jakmile mluvila o svých zájmech, působila daleko přirozeněji. Zároveň se však zarazila. „Doufám, že nevadí, když jsem navštívila knihovnu? Nevěděla jsem, zda není třeba speciálního povolení, přesto jsem se ani nezeptala,“ zavrtěla hlavou a rovnou se přiznala. „Přesto mě uchvátilo, kolik svazků knihovna sčítá.“ Knihy byly její vášeň. Četla často a ráda. I tak věděla, že přečíst všechny knihy z knihovny v paláci by jí zabralo dlouhé roky.

Krátce před třetí otázkou pohlédla do strany. Měla pocit, že nemůže být tak zcela upřímná a přesto nechtěla princi lhát. Zdál se milý a lži byly El proti srsti. „Poslat přihlášku ovlivnilo mnoho věcí. Krom toho, že jde o příležitost, která se již nebude opakovat, byla jsem dost možná sobecká. Sice jsem si v dětství nehrála na princezny, ale o královské rodině jsem toho slyšela tolik. Nejspíš jsem selekci brala i jako možnost jak být na blízku lidem, kteří mají co naučit, co předat. Jste velkou inspirací, z které bych chtěla načerpat co nejvíce. Se vší úctou, být králem není jednoduché. Prakticky vás obdivuji za to, že jste se nezalekl takové povinnosti a naopak jste připraven čelit tomuto úkolu.“ Pohlédla princi do očí. Neměla ani tušení, jak se k takovým slovům postaví. Možná by bylo lehčí povědět, že se přihlásila do selekce, aby byla jednou královnou. Či aby si mohla vzít prince, do kterého se platonicky zamilovala, ale to by nebyla pravda.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 8:49 pm
RUTH
Jako další si zavolá lady Ruth. Narozdíl od jiných dívku již potkal na náhodné schůzce. Pravda moc si toho nestihli říct, alespoň už ví o koho jde. Jakmile k němu dojde, tak se ukloní. Krásný den lady Ruth. O její outfitu nevěděl co si má myslet. Já se mám dobře. Děkuji za optání. Následně se jí i on zeptá, jak se má. Její odpověď jej trochu překvapí. A co bych mohla udělat, abyste se měla lépe? Vypadne z něj další otázka. Netušil, že se některá dívka nemá dobře a tak se snažil hned přijít na to, co udělali špatně. Nevyhovuje vám snad pokoj? Můžete ho pozměnit, pokud se vám nelíbí, můžete jej změnit? Navrhne, netuší v čem to vězí. Nebo vám nevyhovují komorné? Řekněte. Opravdu mu záleží na tom, aby se zde dívky cítily jako doma. Možná by vám pomohla soutěž se trochu zorientovat. Navrhne jí řešení na její malý problémek. Její odpověď na poslední otázku jej trochu zarazí, proto se jenom blbě usměje, jelikož k tomu nemá moc co říct. A povíte mi alespoň po jaké schůzce byste se blížila tomu zamilování? Co bychom dělali? Zeptá se jí, využije její slova proti ní samotné.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 9:21 pm
Beatrice
On sám se nad zpomínkou s džusem chtěl smát, jelikož mu to připomnělo jednu vzpomínku, takže lady ani neodsuzuje, když vidí její pobavené koutky. Odije si stejně jako ona ze skleničky.
Ano četl časopis, ale Marcela znal moc dobře, vždyť kolikrát psal o něm nepěkné věci, proto nebral jeho psaní příliš vážně. To je v pořádku lady. Nemusíte se cítit zle. Ujistí ji, zatímco položí jeho ruku na tu její, jako že je to opravdu v pořádku. Nakonec svou ruku stáhne. No já na žádný hudební nástroj nehraju. Řekne jí, přičemž ji vlastně odpoví i na její otázku, proto jej ta místnost nijak neosloví. Byla jste už v altánku? Zeptá se jí nakonec, jelikož usoudí, že tam by se jí mohlo líbit. Ostatně proto pořádali i soutěž aby se dívky mohly porozhlédnout trochu po paláci. Tak tedy Beo, bylo mi potěšením tu s vámi dnes být. S tím se zvedne, jelikož se musí jít věnovat i jiným účastnicím.
Ruth Baxter
Ruth Baxter
Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 16. 02. 19
Age : 23
Location : Atlin

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Tue Feb 26, 2019 9:39 pm
/Co by měl udělat? Hm... To je dobrá otázka, ale bohužel s mým problémem mi asi nepomůže. No, jakože mohl by, ale zpátky domů se mi nechce, nebo alespoň zatím./ Ne, ne, pokoj je velmi krásný, plný nábytku a i přes to prostorný. /Na můj vkus možná až moc./ Vy jste si tu nikdy nepřipadal jako v kleci? Myslím tím, všechen ten dohled a tak. /Ale no tak Ruth, nestěžuj si. Nové prostředí, nové zvyky, nové věci, s tím se musí počítat./ Komorné jsou na mě hodné, vyhovují mi a měnit bych je rozhodně nechtěla. Myslím, že každý má občas právo na drobné chybičky nebo omyly, nemyslíte? Nikdo nemůže být dokonalý, i když vy se k tomuto pojmu dost blížíte. *Usměje se. Cítí, jak jí opět červenají tváře.* /Tak ta poslední otázka bude trochu problém./ No, tak co třeba rád děláte? Já, kupříkladu ráda jezdím na koni, ale v zásadě si myslím, že mi na tom až tak nesejde. Důležité podle mě je trávit společně čas a nasbírat zážitky. /Tak, to bychom měli. Teda Ruth, musíš se pochválit, lepšíš se./
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 1:21 pm
CHARLOTTE
Snaží se působit upřímně, ale odpovídat do začátku na stejnou otázku mu příjde už trochu nudné. Na druhou stranu o s tou otázkou začíná. Velmi jej potěší, že dívka už vyplnila soutěž. Hodně to pro něj znamená a co víc, že to má i pozitivní účinek. Dívky se alespoň zorientují v paláci a trochu jej prozkoumají. Vždyť pro jednu je to budoucí domov. Ostatně výhru dal velkou a podle toho kolik se dívek zůčastní rozsáhne i výhru. Pokud se jich zůčastní pár tak jim dá výhru všem. Když se jej zeptá zda má nějaká oblíbená místa, napadnou jej zase stáje a psinec. Stáje a psinec. Řekne bez váhání, ale tam dívky nemají přístup bez jeho povolení. Ale jestli chcete doporučit nějaké místo tak určitě kopule stojí za to, nebo hvězdárna, ostatně tam jste určitě už byla. Dojde mu jelikož vyplnila soutěž. Máme tu i soukromé lázně, kde se můžete nechat hýčkat. Napadne jej dále. I bazén stojí za pozornost, tedy ten vnitřní. I venkovní není špatný, ale on má radši ten vnitřní. Je tam klid. Nakonec se jí zeptá na to jak by podle ní měla vypadat ideální schůzka a ona mu odpoví. Takže zahrnout hvězdy. Mám to. Máte ráda úkazy? Jako kometu, polární záři a tak podobně? Zeptá se jí zvědavě. je to sice trochu netradiční otázka, ale na druhou stranu proč ne. V hlavě se mu totiž rodil nápad na první schůzku. Natočí se k lady trochu čelem, jelikož doteď k ní byl bokem. Zadívá se do jejího obličeje. Řekněte lady, kdybyste vyhrála, co byste udělala jako první? Položí jí další zaludnou otázku.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 3:53 pm
ELIESE
Jako další příjde na řadu lady Elise. Vyjde z altánku a jde jí naproti. Má chuť na malou procházku. Lady Eliese. Lehce se jí pokloní a následně se na ni i usměje. Nabídne jí rámě a poté se rozejde po zahradě. Očekává i otázku hned vzápětí, která se mu dostaví. Mám se dobře. Děkuji za optání. Odpoví ji zdvořile. Zatím si na lady dělá pozitivní obrázek. Ví, že ji moc nestihl poznat, ale možná i proto jej dívky, které neměl tu čest poznat. Ne že by jej dívky, které už poznal nezajímaly či jej nijak neukouzlily, ale přece každá si zaslouží dostat šanci. Nakonec jí položí druhou otázku, na kterou si chvíli musí počkat na odpověď. Mohla byste se zapojit do soutěže. Snažil jsem se vybrat místnosti, které by se vám mohly líbit Ale jsem rád, že se vám líbí v knihovně. Nad její otázkou zda nevadí že navštívila knihovnu se musí lehce usmát. Můžete kamkoli kromě stájí a psince. Jsou tam zvířata a nechci abyste si ublížily nebo zvířata přišly k úhoně. Jinak si samozřejmě můžete i z knihovny nějaký svazek vypůjčit. Ujistí ji, přece jenom proč by jim to měl zakazovat? On si z tama taky půjčuje knihy. Ano hodně jsme knihy sbíraly, abychom podpořili různé knihovny a kníhkupectví v chudších částech naší země. Poví jí pyšně Sem tam je na královský palác pyšný. Hlavně díky tomu, že všechno vypadá tak královsky, ale místo známých výtvarníku, sochařů, nábytkářů a jiných vybírají ty neobjevené, aby jim pomohli trochu s penězmi. Nakonec jí položí třetí otázku, která je pro něj ze všech nejdůležitější. Neodvrací od ní zrak ,dokud neodpoví. Abych pravdu neměl jsem k tomu daleko. Jsem nejmladší z nás tří a nikdy by mě nenapadlo, že budu král až do smrti mého bratra. Dle mého otce se mám ještě co učit a má pravdu, ale snažím se a doufám, že jednoho dne budu králem, v kterého budete moct věřit. Svěří se Eliese, mezi tím prošli slušný kus zahrady. Řekněte lady, co vás nejvíce baví? Zkusí jít na otázku s randem trochu jinak.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 3:54 pm
Zeptá se prince na jeho oblíbená místa v paláci s nadějí, že by dostala inspiraci, kam by se mohla podívat. To je škoda, že zrovna na tyto místa se nemůžu podívat bez povolení. Podotkne, když jí princ řekne o svých dvou oblíbených místech. b]Hádám, že máte rád jak psi, tak koně.[/b] Poznamená a doufá, že jednou bude mít možnost se podívat do stájí, pokochat se koňmi a třeba s nimi i vyjet na vyjížďku. Hvězdárna byla jedno z prvních míst, které jsem vůbec v paláci navštívila a musím uznat, že je opravdu kouzelná. Plánovala si, jak tam začne trávit trochu víc času a s touto příležitostí by se chtěla zkusit i začít trochu víc zajímat hvězdy, které ji vždy fascinovaly. Páni, soukromé lázně znějí úžasně a bazén určitě také brzy navštívím. Snaží se zapamatovat si místa, která ji vyjmenoval. Moc děkuji za nápady kam se podívat. Myslím, že nyní se v paláci rozhodně nudit nebudu. Zasměje se a je sama zvědavá, které z míst navštíví jako první, ale nejspíše to jako vždy ponechá náhodě. Nikdy jsem se ničemu takovému nevěnovala, ale moc ráda hvězdy pozoruji. Stejně jako celou noční oblohu, která mě fascinovala už od dětství, kdy jsem věřila, že se lidé mění ve hvězdičky. Neříkám, že tomu nevěřím dodnes. Jeho otázka jí připomněla, že chtěla navštívit co nejdříve knihovnu, aby se mohla o hvězdách přiučit něco nového. Když se k ní princ otočí obličejem, čeká co přijde za otázku. Jeho otázka ji velmi překvapí avšak je si jistá, že nad ní nemůže příliš dlouho přemýšlet. S jistotou Vám asi nedokáži přesně říci, co bych udělala jako první, ale určitě by to bylo cokoliv pro to, abyste byl šťastný. Podívá se mu do obličeje a odpoví naprosto upřímně bez dlouhého váhání. Nakonec jen doufá, že je její odpověď přinejmenším dostatečná.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 4:24 pm
Alysson
Na to, že byl princem od svého narození, korunním princem co měl tunu poviností byl teprve krátce. Předtím si žil jako normální člověk, co měl možnost více věcí. Závodilse závodními auty, jezdil na koni, chovaly psy, dělal si co chtěl a nikdo mu neřekl, že nesmí. Pak ale jeho bratr zemřel a na něj připadlo spoustu povinností a aby to nebylo málo přidala se do nich selekce. Někdy si přál, aby tu jeho bratr byl, uměl to s lidmi lépe. On byl vůdce. Nemohl stále uvěřit, že jsou to tři roky.
Po chvíli dumání si nechal zavola lady Alysson, jakmile k němu přišla, tak se jí lehce uklonil, jako ona jemu. Krásný den lady. Otázku o náladě, nakonec vynechá a přejde rovnou k otázce jak se jí líbí v paláci. Docela jej potěší, že se dívce tady líbí, dle jejího vkusu, by hádal, že to není její šálek kávy. Ale možná se spletly... To rád slyším. Poví upřímně, trochu jej zarazilo, že lady jenom odpovídá, ale sama se na nic neptá. Nechce táhnout konverzaci jenom on. No každopádně jsem rád za vaši upřímnost. Máte i vy na mě nějaké otázky? Dá ji přiležitost se zeptat.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 4:48 pm
Ruth
Když si povídá s lady Ruth, má pocit, že zde není šťastná. Nechce jí navrhovat jako první, aby odjela, naopak, chce přijít na to co jí chybí a s ní to vyřešit. Vlastně ani ne. Odpoví ji upřímně. Možná je to tím, že tu žije od malička, ale zas mu nepřipadá, že by za ním někdo pořád chodil. Stráže tu jsou kvůli bezečnosti a komorníka většinou posílá pryč, jenom skrz jídlo či doručení nějakého vzkazu. Ani v komorných ten problém ale nevězí. Její druhou větu ale nepochopí. Jak to myslíte s těmi drobnými chybičkami? Zeptá se jí zvědavě. Všimne si, že ji zčervenaj tváře, on sám je hodně v rozpacích, sám sebe by rozhodně k dokonalému nepřirovnával, ví o svých chybách a tak si myslí, že má k dokonalosti daleko. Na druhou stranu lady jej nezná jinak než z televize, neůže tedy vědět jaký skutečně je. Ráda jezdíte? Bychom si spolu mohli někdy zajezdit. Co vy na to? Napadne jej.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 6:22 pm
Oblečená v bílých šatech jejichž horní čas měla krajku a zajímavý detail s průsvitnou látkou a opět tak šlo vidět její tetování na ruce, kterou se snažila mí píše za sebou jelikož ho nepřekryla makeupem, , sandálky a doplňky laděni do růžovo-zlaté barvy a horní vlasy stažené dozadu a lehce natočené takto už stála v zahradách a čekala jen až na ní dojde řada. Rozhlížela se po okolí s lehkým úsměvem, dnes měla dobrou náladu a nervozita z toho, že má mít schůzku s princem byla minimální nejspíše protože už jej viděla hned první den. Rozejde se za princem pomalejším krokem když na ní přijde řada jelikož na podpatky si stále ještě moc nezvykla alespoň v nich už dokázala chodit. "Vaše Výsosti." Pozdravila a zároveň udělala pukrlé jak četla v knížce, že se to na pozdrav má. "Dnes se mám opravdu dobře, nejspíše to bude tím, že jsem nevstala z postele levou nohu. Navíc je krásný slunný den, a jak se dnes máte vy? Tolik schůzek za celý den." Upřímně ho trošku litovala s tím s kolika z dívek se musí takto seznámit, pobít s nimi chvíli a potom si udělat obrázek tedy alespoň náčrt toho jaká dívka asi je, jí osobně by se to následně hodně pletlo. "Palác je ohromně krásný a velkolepý jak soudím z toho co jsem prozatím viděla. Ani jsem nečekala jak moc moderní je tu posilovna a jak opravdu prostorná." Nebyla by to Kelly kdyby hned neobdivovala právě posilovnu, která jí uchvátila ale trochu posmutnila nad tím, že jsi nemohla zacvičit. Nad jeho třetí položenou otázkou se lehce zamyslí než spustí. "Popravdě když nad tím tak teď přemýšlím nějaký zásadní důvod proč to nemělo, samozřejmě když pomineme ty věci, že jste krasný a poznat vás takto zblízka chce naprosto každý a navíc soutěžit vás, což je možná trochu ten důvod, že mám ráda soutěže a také impulzivní věci, nové zkušenosti, nové prostředí, nové způsoby chování, objevování což právě tohle všechno obsahuje selekce." Pokusí se říci co nejsrozumitelněji co dokáže aby jí pochopil jaký pravý důvod vlastně je, že jednoduše má ráda impulzivitu a tohle bylo hodně impulzivní rozhodnutí. "Jak vás vlastně napadlo utvořit něco takovéhle jako je selekce, to muselo dát opravdu hodně práce."
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 6:33 pm
Charlotte
Je mu se Charlotte opravdu hezky, že skoro zapomíná na čas. Zatím se mu s ní povídá opravdu dobře a to si povídají kolik? 5? 10 minut? Možná protože se jej i dívka ptá ale zatím si nepovídají o ničem než co by si vykládal s jinou dívkou. Vlastně mám rád obecně zvířata, jak vidíte v zahradách pávi, máme psinec, stáje, papoušky kočky a jsem si jistý že i někde poletuje nějaká moucha. Samozřejmě mouchy myslí jako vtip, nemají je jako domácí mazlíčky,ale ví, že tu jsou. Co se týká ale koní je dost skeptický a nechce aby se dívkám něco stalo, proto rozhodl že je do stájí nepusí bez povolení a to i když se u koní pohybují. To ano, můžete si zde lehnout a jenom skrz prosklenou střechu sledovat hvězdy, nemusíte chodit ven. Skoro by se jí zeptal zda se tu předtím nudila, ale nechá tu myšlenku plynout dále. Ale je pravda, že když o místech neví, není možné se tam podívat. Ostatně se mohou ptát i komorných, kam by mohly zamířit. Ale na druhou stranu takhle on alespoň ví kam je může vzít.No můžu vám říct, že až si nějakou dívku vberu, bude to protože mě dělá opravdu šťastným. Takže pokud to bude Charlotte, tak se jí to splní. Věnuje jí úsměv a z altánku utrne nějakou květinu a dá ji ji za ucho, opatrně, aby ji nezkazil účes. Perfektní. Usměje se ale poté již jejich schůzku musí ukončit. Přeji vám krásný zbytek dne lady, snad se brzy uvidíme.
Elizabeth Sampson
Elizabeth Sampson
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 17. 02. 19
Location : Yukon

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 6:37 pm
Od té doby co přiletěla do paláce se stihla trochu porozhlédnout po okolí a jeho vnitřku, i když moc toho zrovna neviděla a přesto se musela zeptat jak se dostane do zahrad. Nakonec to ale zvládla, postavila se k ostatním dívkám a stejně tak jako oni jen čekala až jí princ vyzve a přijde tak na ní řada. Dnes to s účesem neměla tak úhledné jako v kočárech ale i přesto si vytvořila z vrchních vlasů drdol a ty ostatní lehce natočila a nechala rozpuštěné. Oblečené v růžově až trošku šedých šatech s hlubším výstřihem a vykrojenými zády do toho stříbrné boty na podpatku a taktéž náhrdelník, který si stihla vzít na poslední chvilku. Ještě chvíli stála a sledovala okolí než na ní přišla řada. "Vaše Výsosti." Pozdravila jej a udělala pukrlé, které sice ještě nevypadalo dokonale ale doufala, že i snaha se počítá. "Bez ranního běhu ne až tak skvěle ale vaše přitomnost mojí náladu opět zvedá výš a výš, a jak se dnes máte vy?" Věnuje mu lehčí úsměv a rukou i trošku poupraví šaty. "Zatím co jsem si tak stihla prohlédnout tak je skvělý ale to vám to říká snad naprosto každý tak nebudu jenom říkat, že je skvělý ale v některých místech je lehce přeplácaný ale což podle mě patří k paláci, mít někde i lehký kýč, který ale i tak vypadá dobře." Opravdu se jí palác líbil a komu také ne, i když někde to na ní bylo opravdu až moc, stojí si zatím že mění je někdy více. "Kdo by nechtěl využít chvíle, že se může dostat blízko k celému paláci a tak i vám?" Nadzvedne lehce tázavě obočí i když to je jenom řečnická otázka. "Skoro každá dívka po vás touží a určitě mnoho z nich doufala, že se dostanou právě do selekce tak si to můžete přebrat i tak, že jsem možná jedna z nich." Pousmála se.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 7:18 pm
Kelly
Když k němu dojde lady Kelly, jako první si všimne, že si do zahrad zvolila bílou a momentálně lituje její komorné, které to poté musí prát. Jako druhého si všimne tetování, což mu příjde naprosto nevhodné pro budoucí princeznu, ale nijak to nekomentuje. Není přece jisté, že jí Kelly bude. Když k němu dojde, pokloí se jí, jako ona jemu. Jen nedělá pukrle, ale úklonu vpřed. Lady Kelly. Věnuje jí úsměv a nahodí vřelý úsměv. Pomůže jí do altánku a poté ji odsune židli, aby se mohla postadit. Dáte si něc k pití? Zeptá se, než se usadí. Nakonec jí položí první otázku. Docela jej překvapí, když lady otázku rozvyne, až překvapeně zamrká. Snažím se to nevnímat, přece jenom jedna schůzka netrvá tak dlouho, ale děkuji za vaši starost. A byla to vůbec starost? Kdo ví, no nechá to být, alespoň prozatím. Je rád, že si pamatuje od každé dívky něco a není to i o tom. Která dívka mu uvízne v hlavě, tak je to dobré znamení? Dívky by měly vyjít z davu. Když budou jak šedé myšky, jak čekají že si je princ zapamtuje ebo jej okouzlí, aby je pozval na první schůzku? Když mu ale řekne, že byla v posilovně založí si ruce na hrudi. Ona cvičila? By mě zajímalo v čem, když nemají povolené nosit kalhoty, lady Anela se jediná dotázala. Tohle mi příjde navýsost drzé. A také jeho výraz hovoří, že se mu nelíbí její odpověď. Přesto jí dá ještě jednu šanci a čeká na odpověď. Takže vás na mě zaujal můj vzhled a proto jste vyplnila přihlášku? Zeptá se jí. Ano když je podrážděný slyší jen to co chce slyšet. Musí zjistit, kdo s ní byl v oné posilovně. Na další otázku se už neptá, nemá momentálně nápady na o by se jí mohl zeptat.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 7:31 pm
Užívá si času, který má možnost strávit s princem. Sama by nevěřila, že se s ním dokáže takto uvolněně bavit, ale líbí se jí to. Je hezké, že máte rád zvířata. Věděl ste, že se říká "kdo má rád zvířata, má rád i lidi"? Tuto větu původně vůbec nechtěla vyslovit nahlas, ale nakonec to přeci jen udělá, protože si princ zaslouží vědět, co si myslí. Samozřejmě tu větu myslela jenom v dobrém, protože ona sama má zvířata velmi v oblibě a někdy si s nimi rozumí i více, než s některými lidmi. Jednou jsem zkoušela sledovat hvězdy z okna svého pokoje a jenom právě proto, že jít ven někdy pozdě večer by nebyl nejlepší nápad, rozhodla jsem se navštívit hvězdárnu. Ale musím uznat, že to bylo opravdu skvělé rozhodnutí. Poví mu o své první návštěvě hvězdárny. Tématem se postupně dostanou až k princově štěstí. Tak to doufám, že si vyberete správně. Podotkne a sleduje, jak pro ní utrhne květinu, kterou jí následne dá za ucho. Děkuji. Daruje mu za ni upřímně šťastný výraz. Bohužel je na čase jejich schůzku ukončit, ale nehodlá být z toho smutná, protože věří, že se určitě budou mít ještě šanci setkat. Děkuji, Vám také hezký zbytek dne. Rozloučí se s princem a dá tak šanci ostatním dívkám se s ním setkat.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Wed Feb 27, 2019 7:43 pm
Nechá si pomoc do altánku a následně se posadí na odsunutou židli. "Děkuji za nabídku, možná jenom obyčejnou vodu." Pousměje se a potom už odpovídá na první otázku a následně i na druhou, když zaregistruje jeho výraz, dojde jí, že to mohlo také znít, že jsi šla zacvičit nebo že porušila pravidla. "Byla jsem se v posilovně jenom podívat, jsou to prostory ve kterém jsem trávila většinu svého života, cítím se v nich pohodlněji, když je někde nové prostředí a více lidí." Snaží se vysvětlit jak to myslela, že nebyla cvičit, že se byla opravdu jenom podívat, nechtěla aby si hned myslel, že nedbá pravidla a že si dělá co chce, jelikož pravidla kdekoliv dodržovala. "Zaujalo mě prostředí, nové zkušenosti, objevování a ani ne až tak váš vzhled ale spíše jaký jste takto v reálu, v soukromí a ne vaše veřejné vystupování. Také trochu ta soutěživost mezi dívkami a to, že se si tu můžu udělat kamarádky." Odvětí zcela upřímně i když osobně si už myslí, že si princ myslí naprosto něco jiného. Občas její impulzivní i vyjadřování trochu dopadalo. "Jaké je vaše oblíbené jídlo?" Zeptala se a snažila se trošku vylepšit situaci.
Sponsored content

ZAHRADY - Stránka 2 Empty Re: ZAHRADY

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru