Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STŘEŠNÍ TERASA

+5
Angela Gardner
Alexander Clifford
Larissa Hernandéz
Juliette Morris
Jamey Sebastian Guerrero
9 posters
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty STŘEŠNÍ TERASA

Fri Feb 15, 2019 8:49 pm
First topic message reminder :

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 St-e-n-terasa

Angela Gardner
Angela Gardner
Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 16. 02. 19
Age : 21
Location : Sonage

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sat Mar 02, 2019 4:39 pm
*Váhavě se kousne do rtu a nakonec si povzdechne.* Platí,  hádám to tak bude nejlepší. *Uzná nakonec a pokusí se o povzbudivý úsměv. Nechce,  aby byl smutný nebo rozrušený kvůli tomu,  že si jeho slova špatně vyložila a jednala poté příliš ukvapeně. Je ráda,  že nakonec již neprotestuje na téma umění. Každý v něm přeci vidí něco jiného,  přesně proto je umění tak originální a úchvatné. On sám by se neměl podceňovat,  vsadila by se,  že jeho práce by oslovila spoustu lidí. Rozverně se zazubí a přikývne.* Ten nejlepší! *Snaží se ho rozveselit. Jestli se jí podaří ho podaří přinutit alespoň jednou se pořádně usmát,  tak bude spokojená.* Tak to ani náhodou! *Zavrtí hlavou.* Teda předvádět se. Nějaký večírek by mi možná sedl více než ples,  ale zároveň nemusím žádné divoké párty plné alkohoku. Jde mi hlavně o tanec a hudbu. *Vysvětlí mu. Z legrace ho popichuje,  zda by si s ní troufl tancovat. Umí také standart i latinu,  patřilo to ke "vzdělání". Pokud by si měla vybrat,  určitě by si zatančila tango,  fo nějž mohla vložit vášeň, valčík se svou vzletností nebo svižný a zábavný jive. Alex se konečně pořádně usmál a její srdce zaplálo spokojeností. Tohle jí vždycky bylo největší odměnou.* Myslím,  že to musíme zjistit. *Zazubí se vesele. Následně se však nechápavě zamračí.* Jistěže po Selekci budu dál tancovat. A nechápu,  jaké nabídky myslíte,  pracovní?  *Nakloní hlavu na stranu. Nevěří tomu,  že by vyhrála. Pro někoho jako je Damon nikdy nebude mít dostatečnou úroveň,  to věděla. Ale po Selekci určitě bude mít dost práce a nabídek na ni,  bude přeci jen ještě známější.* Ale děkuji za podporu. *Usměje se znovu vděčně. Ani ji neviděl tančit, ale podporuje ji, to je milé. Začíná jí být zima, čehož si on brzy všimne a navrhne odchod.* Raději ano. *Nemůže být přeci zrovna teď nastydnutá. Dojde si pro boty.* Vážně jsem ráda, že jsem Vás potkala Alexi. Snad si někdy brzy budeme moci zase promluvit. *Vyjádří své přání a následuje ho ze střechy, kde se na chodbě rozloučí a zamíří do pokoje.*
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 6:12 pm
Po milém setkání s Max, na stadionu, která pro ni byla příjemným rozptýlením se vrátila na pokoj, kde se dala do příprav na rande s princem. Oblékne si šaty s dlouhým rukávem a její skvělé komorné ji pomůžou učesat. Na prsteníček pravé ruky si vezme prstýnek, přes ramena si přehodí šátek, aby ji nebylo chladno, obuje si lodičky a je připravena vyjít ze svého pokoje. Na dnešní rande se opravdu těší, ačkoliv je stále trochu nervózní. Nechce si však nechat svou nervozitou kazit večer a proto se jen zhluboka nadechne, aby si uvědomila, že se není čeho bát a vejde na střechu, kde na ní čeká Damon. Když ho uvidí, rozzáří se jí úsměv na tváři. Dobrý večer Damone. Pozdraví ho a udělá pukrle. Přijde ji milé, že ho nyní může nazývat jménem, avšak stále trochu nezvyklé. Nicméně si je jistá, že si na toto oslovení brzy zvykne. Jak se dnes máte? Zeptá se ho na začátek.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 6:39 pm
Dnes má první rande a co se vrátil ze St George tak na tom intenzivně začal pracovat. Nevěděl jak dlouho mu budou trvat přípravy tak se hned do toho pustil. Nechal odstanit stolek uprostřed a kolem dokola natahl prostěradla i nad hlavu, takže to vypadalo jako stan, ale zároveň stěny z prostěradel tvořili dokonalé plátno na promítání. Oblečen byl do černého trička a černých kalhot, snažil se působit co nejméně jako princ a spíše jako obyčejný kluk. Na zem dal deku a všude polštáře, aby to bylo pohodlné. Nastavit zde projektory. A také sledoval co lady nejvíce chutná během večeře a dezertů aby to mohl nechat připravit. Samozřejmě se na té přípravě podílel, když došla tak se na ni otočil a lehce pootevřel pusu. Páni Charlotte, vypadáš krásně. Skoro se hambil za to, že si nedal víc práce se sebou, ale nakonec to nechal být. Přejde trochu blíže k ní s jednou krsnou orchidejí, jinou než jí předtím dával. Mám se dobře a co ty? A tykej mi prosím. Požádá ji a poté ji chytne za ruku a vede ji na deku. Připravena? Poví tajemně. Nechá ji se usadit a poté zapne projektory, které začnou promítat polární záři po celém obvodu střechy. Posadí se na deku a následně se na ni pyšně usměje.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 6:50 pm
Když vstoupí na střechu, nemůže věřit svým očím. Vše bylo tak dokonale připravené. Bylo vidět, že si na tom všem dal Damon opravdu záležet a jen doufá, že sama neudělá nic, šeho by později mohla litovat. Děkuji. Usměje se na Damona, když ji složí kompliment. Já se mám jako ve snu. Odpoví upřímně na jeho otázku, protože si opravdu není jistá, zda se jí všechno jenom nezdá, ale i kdyby toto všechno byl jen sen, je si jistá, že se z něj nechce probudit. Na jeho požadavek o tykání jen přikývne. Ví dobře, že to pro ní bude nezvyklé, ale nic proti tomu nenamítá a přijde jí to opravdu milé a je za to ráda. Ruku v ruce spolu zamíří na deku, která zde byla připravená a posadí se. Připravena. Přikývne na jeho otázku. Trochu se bojí, co bude následovat, protože z jeho tajemného hlasu nemůže poznat, co má v úmyslu a tak ji nezbývá nic jiného, než čekat co se stane. Když se po obvodu střechny objeví polární záře, zalesknou se jí oči a rozzáří se jí úsměv na tváři. Páni Damone, to je úžasné. Vydá ze sebe a nechápe, jak je toto všechno možné.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 7:01 pm
Nakoenc když si prohlédne její šaty si řekne že se podvědomě sladili a to se mu líbí, je to sice náhoda, ale fajn náhoda. To vskutku rád slyším, nerad bych kdybys byla dnes nešťastná. Odvede ji k dece, kde ji nechá se posadit a poté začne připravovat další věci jako že pustí polární záři. Když řekne že je připravena, tak ji pustí. Má toho připraveného víc, ale prostě z té schůzky chce udělat schůzku na kterou jen tak nezapomene a to i kdyby si ji nakonec nevybral. A přitom stačí jenom projektor a jak to vypadá hned kouzelně. Ale pokud do toho má jít jde do toho naplno. Posadí se naproti ní na polštár který byl trochu naducanější a poté se otočí k lady. Nedokáže popsat co zrovna v tu chvíli cítil, ale sledodvat její změnu obličeje, co viděla polární záři, to byl jeden z těch momentů kdy slov nepotřeboval. Vím, že t není jako skutečná polární záře, ale snad to postačí. Lehce se pousměje a poté se podívá kolem sebe Mám tu pár věcí, které máš ráda. Řekne hned a ukáže na talíře kolem nich. Poté se k ní natáhne. Co si dáš k pití? Mám tu džus, vodu a víno? Poukáže na všechny tři flašky, každá jiná, ale plná. Jaké je to v Bonitě? Vím, že když jsme se viděli úplně poprvé nebylo to zrovna nejlepší setkání, ale chci abys věděla že ať se stane cokoli, jsem tu pro tebe dobře? Podívá se na ni. Ano už si vzpomněl odkud zná Charlotte.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 7:18 pm
Už od té doby, co vstoupila na střechu si je jistá, že dnes nešťastná nebude. Posadí se na deku a když kolem sebe uvidí polární záři, připadá si jako na nějakém magickém místě. Palác sám o sobě pro ni představoval místo jako z pohádky, ale fiktivní polární záře tomu všemu dodávala úplně jiný rozměr. Když jí Damon ukáže, co všechno na dnešní večer připravil, vůbec neví, co na to říci, ale jenom ji tim dokáže, že na dnešní večer se opravdu připravil. Myslím, že prozatím voda postačí. Usměje se na Damona a je připravená si dát víno trochu později. Potřebuje to všechno trochu rozdýchat a nechce mu hned za začátku vyprávět nějaké nesmysly. Bonita je sama o sobě moc krásná země. Má velmi blízko ke španělské kultuře, což je také jeden z důvodů proč mluvím už od dětství španělsky. Navíc lidé tam jsou také opravdu milí, ačkoliv občas na sebe až přehnaně křičí. Popíše mu místo, ze kterého pochází a nakonec se i zasměje. Přijde jí zkrátka hezké, že se o ní zajímá. Děkuju. Moc to pro mě znamená. Usměje se, když jí řekne, že tu je pro ní a vduchu doufá, že to myslí upřímně. Ty si pamatuješ, na naše první setkání? Podívá se na něj. Ona sama si jejich první setkání po výbuchu bomby pamatuje, jako by to bylo včera, avšak doteď si myslela, že to pro Damona jako pro prince vůbec nic neznamenalo a proto to automaticky zapomněl.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 7:37 pm
Když zjistil, že záře trochu pálí či, trochu ztlumil jas na projektorech dálkovým ovládáním. Na co se zvedat. Nakonec se jí zeptá co si dá a tak jí nalije vodu a sobě nalije pomerančový džus. Podává ji skleničku a sám se poé zasměje. Snaží se nějak navázat rozhovor, přece jenom rande ještě neměl tak má premiéru, ale neví o čem se na takovém rande baví. Raši by tvořil celý program pro radu než vymýšlet konverzaci, ale snaží se to zaaskovat a začne nějakým tématem co si připravil, aby to trochu rozběhl. Snad mu to dá nápady o čem se bavit dále. Vážně? Řekněte něco španělsky. Požádá ji nadšeně jako malé dítě. Ale poté ji naznačí že si pamatuje jejich první setkání a to není zrovna nejšťastnější téma. No tys tu pro mě byla včera tak ti to chci oplatit. Poví ji a natáhne se pro její ruku. Je jen na ní jestli ji vloží dé te jeho tlapy. Nad její otázkou pouze přikývne. Ano, věděl jsem že tě znám hned jak jsem tě uviděl na náměstí. Ale hned jsem si nevzpomněl. Chvíli mi trvalo, než jsem si vzpomněl že jsem tě jednou už měl v obětí po tom... však víš.. Poví ale nechce to moc rozvádět, protože to vytvořilo pochmurnou náladu. Lehneme si? Navrhne a už si lehne aby se mohl podívat na horní plachtu, kde se polární záře měnila v noční oblohu.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 7:54 pm
Vezme si od Damona skleničku vodu a trochu se z ní napije. Je příjemně vychlazená a pomůže jí to se ještě více uvolnit. A co bys chtěl slyšet? Zeptá se, protože sama neví, co by mu měla říci. Me llama Charlotte y tiengo feliz. Řekne mu první větu španělsky, která ji zrovna napadne. Děkuju. Témeř zašeptá a vidí, že její včerejší návšetěva na balkónech pro Damona opravdu něco znamenala a těší ji to. Všimne si jeho ruky, kterou k ní natáhl a vloží na ní tu svou, při čemž mu daruje sladký úsměv. Poslechne si, jeho vzpomínky o tom, jak se poprvé setkali. Nebyla to přímo nejpříjemnější situace, ale i tak na ni zapůsobí, že si na ni pamatuje. Chápe, že jejich první setkání opravdu nebude nejvhodnějším tématem na dnešní rande a proto se ho rozhodne dále nekomentovat. Jeho návrh lehnout si se jí opravdu zamlouvá a proto si vehle na deku hned něj. Nyní mají možnost vidět překrásnou noční oblohu plnou hvězd, na kterou se chvíli zadívá. Vidíš, támhle je souhvězdí jednorožce. Ukáže prstem na noční oblohu. Zkoušel jsi už někdy pozorovat hvězdy? Napadne ji otázka, když mají k dispozici tak krásný výhled.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 8:09 pm
Když zmíní, že umí španělsky, tak chce od ní něco slyšet. Nad její otázkou jenom pokrčí rameny. Cokoli. Zasměje se a poté poslouchá její slova. Řekl bych, že jsi mi řekla jak se jmenuješ ale to za tím ... ? Nemám tušení. Zasměje se a pokrčí rameny. On se trochu učil finsky aby se domluvil se svým švagrem a také trochu italsky a francouzsky.
Nakonec jí vyjádří poděkování a natáhne k ní ruku. Když mu do ruky vloží jeho ruku tak ji lehce stiskne a pousměje se nad tím. Když si lehne, natáhne ruku, aby si popřípadně Charlotte mohla lehnout na něj kdyby chtěla. Přece jenom se tu snaží vytvořit něco romanického. Dívá se na souhvězdí které nerozezná, ale animace zapříčiňuje že se obloha vlní, a navíc to vypadá, že stačí natáhnout ruku a má ji v dlani. No já moc souhvězdí nerozeznám tak si vymýšlím své vlastní. Natáhne ruku když uvidí něco zajímavého. Tohle je souhvězdí šipky a souhvězdí woodoo panenka. Oznámí ji s úsměvem.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 8:27 pm
Poví mu první větu, která ji zrovna napadne. První část jsi uhodl. Ta druhá znamená že se cítím šťastná. Usměje se na něj. Španělé z vlastní zkušenosti bývají velmi upřímný a své city vyjadřují velmi často. Ty ovládáš nějaké cizí jazyky? Zeptá se ho zvědavě a tuší, že jako princ by měl určitě nějaké základy mít.
Poté, co si oba dva lehnou na deku. Opatrně se o něj opře a společně pozorují noční oblohu, která je sama o sobě opravdu nádherná. Vymýšlení souhvězdí zní jako zajímavý koníček. Pousměje se. Samotné názvy téměř všech souhvězdí znala už téměř nazpamět, ale nikdy nepřemýšlela, jak ty názvy vlastně vznikly. Souhvězdí woodoo panenka zní vázně dobře. Zasměje se a zapůsobí na ni jeho fantazie, ale když se na hvězdy lépe zadívá, opravdu udidí útvar, který se woodoo panence skutečně podobá. Ještě ji přidat nějaké zvlášní vlastnosti a může se zapsat do učebnic jako nový objev. Podotkne. Věříš na osud? Zeptá se po chvíli, co jen tak sledují noční oblohu.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 8:52 pm
Potěší jej, když uhodne první část, ale pak mávne rukou. Nakonec to nebylo tak těžké, řekla jsi tam Charlotte. Mávne nad tím rukou, vcelku začal uvažovat, že by se mohl začít učit nový jazyk. Umímm franzouzsky, finsky a italsky. Vyjmenuje, nepočítá s tím, že musí říct i anglicky. Ostatně angličtina mu ve většině případech stačí. Když se k němu přivine, začn ji jemně hladit záda a dělat ji tam kroužky, snad automaticky. Je to dar. Pokrčí rameny a poté jí ukáže nově vymyšlená souhvězdí. Je rád, že ji rozesmál, vždyť to zní tak hezky. Sleduje hvězdnou oblohu, když se to promění a plátna zčernají a polární záře je přímo nad nimi. To mu dává možnost otočit se přímo na ni. Nebudu ji psát do učebnic. Bude to naše tajemství. Mrkne na ni spiklenecky. ale zároveň b jej zajímalo, komu by povídala, že princ má tajemství že viděl panenku woodoo mezi hvězdami. Věřím, že je zde něco nad naše chápání, které řídí naše životy. Přizná a vlasy ji dá za ucho. A ty? Jaké by bylo probouzet se vedle ní? Napadne jej kdž takto leží. A ty? Zeptá se jí dál. Ruku pomalu stáhl k sobě, přičež druhou stále nechává stále nataženou. Věříš na kouzla?
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 9:09 pm
Nad Damonovou poznámkou se jen zasměje. Do příště vymyslím nějakou záludnější větu. Momentálně ji nenapadá, žádná věta, kterou by mu na ukázku mohla říct, ale určitě si nějakou do budoucna připřaví. Přemýšlela jsem, že bych se začala učit fancouzsky. Nechceš mi něco také říct? Zaškemrá a doufá, že její prosbě vyhoví. Užívá si jeho doteku a přeje si, aby nepřestával. Dobrá. Oplatí mu spiklenecký úsměv, protože souhvězdí woodoo panenky je opravdu něco až moc originálního, než aby to věděl každý. Položí mu otázku ohledně osudu a je velmi zvědavá na jeho odpověď. Nakonec Damonova jeho odpoveď uspokojí avšak v zápětí od něj dostane tu samou otázku. Podlě mě zde existuje něco, co řídí naše životy, ale také naše svobodná rozhodnutí v tom hrají určitou roli. Zamyslí se a stále se opírá o jeho ruku a kouká se na něj. V kouzla, jako že by existovala nějaká víla s kouzelnou hůlkou? To asi ne. Zasměje se, protože ji jeho otázka překvapila. Ale věřím v kouzelné momenty, jako jsou tyto. Usměje se spokojeně. Ty věříš v kouzla? Podle ní by bylo i možné, že by v kouzla věřil, protože sám žije v paláci, který vypadá jak z pohádky.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 9:55 pm
Jenom přiývne nad tím, že do příště vymyslí nějakou záludnější větu. On se do příště něco nabifluje, aby jí ukázal. Trochu se nad tou myšlenkou pousměje. Nakonec jej i ona požádá aby něco řekl francouzsky. Tu as de beaux yeux. Poví s úsměvem, ta věta pro něj byla důležitá a řekl ji tak jako by to mířené jenom pro ni. Ale nesmíš o tom nikomu říct. Zapřísáhne ji, když se dohodnou, že woodoo souhvězdí panenka bude jejich tajemství. Tak to tě musím udělat věřícím. Zasměje se a poté se začne zvedat, samozřejmě pomůže i ji na nohy a naznačí ať zůstane na místě. Přepne projektor na hvězdy a poté jde k plátnu. Natáhne ruku vzhůru k jedné hvězdě a z úhlu Charlotte to vypadá jako by bral hvězdu do rukou. Když ruku stahuje, ta hvězda zmizí a poté se vrátí zpět k Charlottě a před ní otevře ruku v které má třpytku velikosti fazole a podává ji Charlotte. Chceš říct, že tohle nebylo kouzlo? Pousměje se na ni a zvedne pomalu zrak k jejím očím.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 10:14 pm
Poprosí Damona, aby jí něco řekl francouzsky a potěší ji, když jí něco poví. Moc se jí líbí jeho francouzský přízvuk. Ehm, co ta věta znamená? Z celé věty si dovede odvodit maximálně jedno slovo a tak doufá, že jí poví i význam a nenechá ji v nevědomí. Přísahám. Zvedne dva prsty, aby mu dala najevo, že o jejich tajemství se souhvězdím woodoo panenky nikomu neřekne. Netuší, co chce Damon udělat porto, aby ji přiměl věřit v kouzla a proto se s jeho pomocí zvedne a zůstane stát na místě, mezitím co se snaží přijít na to, co vlastně dělá. Když vidí jeho ruku, která vypadá, jako by držela hvězdu, následně zmizí a poté se před ní objeví třpytka. Zůstane stát s otevřenou pusou, kterou si přikryje rukou a začne se smát. Páni, tohle vážně bylo kouzelný. Přesvědčil jsi mě. Přizná se, přičemž se mu podívá do očí, aby mu dokázala, že to myslí vážně. Neví, co jiného by na jeho vystoupení, protože sama netuší, jak něco takového dokázal. Přemýšlel jsi někdy, co bys dělal, kdybys nebyl princ? Zeptá se ho po chvíli.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 10:27 pm
Když jí poví větu francouzsky, trochu se usměje, samozřejmě čeká že se zeptá co to znamená. Máš krásné oči. Zašeptá k ní, ale i šeptem ta jeho věta jasně ukazuje že to myslí vážně. Velmi jej potěší, když si jejich malé tajemství nechá pro sebe. Nakonec se rozohdne ji přimět věřit v kouzla a udělá mylý trik co se naučil když byl malý kluk, když chtěl potěšit maminku a chtěl ji donést nebe. Nyní to vyzkouší na Charlotte a povede se mu to. Takže nyní věříš v kouzla? Zasměje se a třpytku ji věnuje. Nad její otázkou se ani nemusí zamýšlet. Byl bych šéfkuchařem, chtěl bych vlastní restauraci nebo cukrárnu, jsem spíš na dezerty. Pokrčí rameny. Co vlastně je tvoje povolání? Zeptá se jí těšně předtím než dovnitř vběhne jeho komorník, že jej někde potřebují a je to otázka života a smrti. Provinile se otočí na Charlotte a pohladí ji po tváři. Budu muset jít, chceš alespň doprovodit do pokoje nebo zůstaneš? Zeptá se jí.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sun Mar 03, 2019 10:41 pm
Když jí šeptem přeloží větu z francouzštiny, trochu se začervená. Jeho hlas by mohla poslouchat neustále, ať by říkal cokoliv. Ano, nyní věřím v kouzla. Přizná, že ji svým kouzlem přesvědčil a vezme si od něj třpyku. Stále však netuší, jak se zde objevila a usoudí, že to pro ni asi navždy zůstane záhadou ,avšak plánuje se na ni ještě někdy v budoucnu zeptat a doufá, že jí celé kouzlo vysvětlí. To zní krásně. Já zbožňuji dezerty. Přizná se, protože sama ve volném čase ráda peče a po sladkém by se mohla utlouci. Když se zeptá na její povolání, začne si nevědomě hrát s prstýnkem. Jsem servírka. Odpoví tiše a sklopí oči, když v tu chvíli za nima vběhne komorník. Užije si jeho poslední pohlazení na tváři a doufá, že se ještě někdy něco takového bude opakovat. To je v pořádku, já tu zůstanu. Děkuji. Usměje se na Damona, poděkuje za nabídku a počká, než oba odejdou. Opět se posadí na deku, kde přemýšlí o všem, co se právě stalo a nechce se jí uvěřit, že to nebyl jenom sen. Stále se jí nechce ničemu uvěřit, ale nakonec se zvedne a odejde do svého pokoje.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Wed May 22, 2019 6:07 pm
STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Cats
Justin Illéa
Justin Illéa
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 05. 19
Age : 26
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Fri May 24, 2019 9:01 pm
Dívky přijížděly postupně ve třech dnech a on to pokaždé hezky zpovzdálí sledoval. Zatím se ještě s žádnou z nich nesetkal, ale nemůže říct, že by neměl nutkání už se za nimi jít podívat. Jenže rozhodl se ze sebe udělat alespoň pro chvíli pana tajemného a právě to byl i důvod, proč pověřil své lidi, aby za něj dívky v provinciích vylosovali. Zná tedy každou lady zatím jen z fotografií na přihlášku a mimo to i z fotek fotografů, kteří je vyfotili při odletech, protože těchto fotek jsou plné magazíny. Navíc chce ještě chvíli strávit sám. Nikdy nebyl ve společnosti tolika dívek najednou a má trochu obavy, aby mu z toho nevybuchla hlava, ale doufá, že se dívky budou chovat spořádaně a bude s nimi svůj čas trávit rád, ale musí se nechat, že je z toho přeci jenom pořád trochu nervózní a neví, co od toho očekávat. Zakotvil proto dnes večer tady na terase. Sedí pohodlně na jednom z gaučů, opřený a kotník jedné nohy opřený o koleno druhé a v rukou drží sklenici s bourbonem a ledem. Nikdy netíhl příliš k alkoholu, ale tohle mu přijde jako taková poslední příležitost, kdy si sklenku dát, protože když bude čas trávit s dívkami, nikdo ho s alkoholem neuvidí, o tom je přesvědčený. Takhle tam pokojně sedí a oči má upřeny do plápolajícího elektrického ohně, který je uprostřed terasy.
Porter Schreave
Porter Schreave
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 13. 05. 19
Age : 28

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Fri May 24, 2019 9:16 pm
Z nějakého důvodu se rozhodl opět nejít na společnou večeři s rodinou, protože když tam není jeho matka, přijde mu to ještě nudnější a zbytečnější než obvykle. Po včerejším rozhovoru s lady Snow se rozhodl znovu takto k večeru navštívit jedno ze svých oblíbených v paláci. Doufal, že to tam žádná z dívek ještě neobjevila, takže si užije trochu samoty. Navíc je tam k dispozici i nějaký ten alkohol, což mu momentálně k radosti postačí. Vyšplhal všechny ty schody bez jakýchkoli problémů, díky své skvělé fyzičce. Trochu lituje dívky, co se sem rozhodnou šplhat v podpatkách. Na sobě má šedé tepláky, které sice nevypadají nějak špatně, ale i přesto doufá, že cestou nepotká moc lidí. K tomu má černé triko a sportovní boty, protože před chvílí vyšel z posilovny a nechtělo se mu chodit do svých komnat jen proto, aby se převlékl. Jakmile dojde na terasu, musí se pousmát, protože hned ví, kdo před ním sedí. Justine. Řekne klidným hlasem a trochu se usměje, zatímco kolem něj projde a zamíří k baru, kde začne pokukovat po alkoholu. Místo toho, aby si vzal sklenici, vezme si rovnou celou flašku whisky a posadí se na křeslo naproti Justinovi, aniž by se ho na cokoli ptal. Tebe už jsem dlouho neviděl pít. Poznamená s úšklebkem a lokne si whisky. Na zdraví. Řekne a zase upije. To se těch holek tak bojíš? Zeptá se pobaveně. Vůbec se k Justinovi nechová jako k princi. Spíš jako k nějakému kamarádovi, kterého po dlouhé době potkal. Z nějakého důvodu vůči němu necítí respekt. Možná proto, že je starší.
Justin Illéa
Justin Illéa
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 05. 19
Age : 26
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Fri May 24, 2019 10:45 pm
Je zabraný do svých myšlenek, vždycky nad vším strašně přemýšlí a rád si věci promýšlí do detailu, ale tady má dojem, že to asi úplně nepůjde. Pomalu by si ani nevšiml, že se na terase ocitl někdo jiný, dokud se osoba neposadí naproti němu. Pozvedne k němu oči a na tváři se mu objeví lehký úsměv, rád tě vidím, Portere, pokývne hlavou a pohled mu trochu sjede k láhvi whisky, se kterou se tam posadil. A taky zase dlouho neuvidíš, uculí se na něj, možná se ale při tom zatváří přeci jenom trošku rozmrzele, ale nikdy nebyl na alkoholu nějak závislý, takže ho to zase netrápí, že teď nějaký čas nebude pít. Také mu připije na zdraví a pozvedne při tom sklenku, jako by si s ním chtěl takhle na dálku přiťuknout. Při jeho otázce se napřímí, dá nohu hezky dolů a lokty se opře o svá kolena, zatímco v rukou stále pevně drží tu sklenku. No já bych tě chtěl vidět na mém místě, prostě si to neodpustí, aby si ho trochu nedobral, ale samozřejmě to myslí pouze z legrace. Samozřejmě, že se jich nebojím, zakroutí záporně hlavou, neuvědomuje si ještě pořádně, co partička holek asi tak dokáže, v koutcích mu ale trochu zacuká úsměv, načež trochu hrdě napřímí hruď. Kdyby mu tohle řekl někdo jiný, aby by mu na to dost ostře odsekl, ale tím, že je to Porter, tak nemá důvod se cítit nějak popuzeně, tím, jak spolu vyrůstali, tak ho vždycky bral skoro jako staršího bráchu. Z žen neměl nikdy strach, ví, jak se k nim chovat, přeci jenom, v tomto má výchovu svého otce, který je dle jeho míněný opravdový gentleman. Jenom si říkám, že tu bude docela nevídané rušno a taky si nejsem jistý, jak z nich mám vybrat jenom tu jednu pravou, poví zamyšleně. Ani se tak nebojí těch holek, ale toho, že si bude muset nějakou z nich vybrat jako ženu a nebude se moci rozhodovat jenom pro sebe, ale bude muset myslet i na svoji zemi a to ho asi děsí nejvíce, protože se bojí, že bude sobec a vybere si dívku, která bude dobrá pro něj. Zároveň si ale moc přeje, aby našel někoho, jako je jeho maminka. Pohodí trochu hlavou a znovu se podívá na Portera. A kde ty se tady vlastně bereš?, zeptá se ho, co ho sem nahoru přivedlo. Upřímně ho to zajímá. Myslel si sice, že tu bude chvíli sám, ale když už je tady s ním, tak nechce, aby řeč úplně stála.
Porter Schreave
Porter Schreave
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 13. 05. 19
Age : 28

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Fri May 24, 2019 11:12 pm
Justin pro něj byl vždycky jako mladší bratr. Už když s ním běhal v zahradách, tak mu bylo kladeno na srdce, aby dával pozor na prince. Většinou ho to štvalo, protože on není ten typ, co se rád stará o ostatní, ale vlastně se o Justina staral tak nějak automaticky. Špís to bylo štěstí, než jeho schopnosti ochránce, ale princovi se nikdy nic nestalo. Vlastně jednou si narazil ruku, když zakopl, ale to nebyla Porterova vina. I tak za to ale dostal vynadáno nejen od své matky, ale i od královny Daviny. Po tomto incidentu byl na všechny nějakou dobu naštvaný. Neboj, tvůj táta to zařídil tak, že musím na všechny plesy a společenské akce chodit taky, abych bavil dívky, které budeš zanedbávat. Pronese napůl pobaveně a napůl iritovaně. Musí se pousmát nad jeho reakcí. Je rád, že jeho úšklebek nepřišel vniveč. Lehce se zamyslí nad tím, co řekl a pak zakroutí hlavou. Naše role v selekci se liší jen tím, že flirtovat smíš jen ty. Zauvažuje a na chvíli zvážní, ale má na tváři sarkastický výraz. Porterova role je jednoduchá. Zabavit ve vší počestnosti dívky do té chvíle, než je bude chtít Justin. Jeho úsměv se rozšíří do pobavení. Čeho by ses taky měl bát? Uchechtne se. Pokud teda nemáš problém s tím, že tě bude svádět 35 dívek najednou. Škádlivě na něj mrkne. Ví, že to bude náročné jak pro Justina, tak pro všechny v paláci, ale to ho nezastaví od toho, aby zlehčoval situaci, jak je jeho zvykem. Řiď se hlasem svého srdce. Řekne pobaveně a trochu u toho změní hlas. Při jeho další otázce se napije. Nikde jinde v paláci není tenhle druh whisky. Prohodí ledabyle a pokrčí rameny. Hádám, že ty jsi sem šel pít a modlil ses, aby nepřišel jeden z tvých rodičů? Představil si pohled královského páru na svého syna, který se opíjí a při té myšlence se usmál.
Justin Illéa
Justin Illéa
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 05. 19
Age : 26
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sat May 25, 2019 12:08 am
Jen co se doslechne, že na všechny společenské akce, bude muset i Porter, tak je na něm vidět, jak zadržuje smích. Kdyby byl o pár let mladší, začal by se mu asi posmívat a ukázováčky přejíždět po sobě, jako to malé děti při posmívání dělají. Jenže oni jsou přeci jenom už dospělí, takže se takového chování vyvaruje. Zároveň se trochu i musí pobaveně ušklíbnout nad tím flirtováním a sváděním. Nad čím Porter nepřemýšlí. On se tu strachuje z toho, aby zvolil pro zemi dobrou královnu a on tohle. Ale na druhou stranu je za to strašně vděčný, protože ho jeho slova udržují při zdravém rozumu. Jenže všechno má bohužel svoje negativní stránky, ale na ty on teď myslet nechce a díky Porterovi se mu to daří. Banda ječících holek, které se o mě budou přetahovat jako o hadrového panáčka, jo, ta představa mě docela děsí, pronese s trochou nadsázky, ale nemyslí to úplně vážně. Není ten typ, který by sebou nechal někým vláčet nebo manipulovat, umí si sjednat pořádek, tak jak se od něj očekává. Při zmínce o hlasu jeho srdce se musí napít ze sklenky, načež se podívá na Portera, víš ty co? Budu pro tebe mít neodmítnutelnou nabídku, dramaticky se na něj podívá, jednou bych tě chtěl jako svého rádce, protože tyhle rady jen tak někdo nedává, uculí se na něj. Slyší to ze všech stran a to ho na tom strašně štve, protože mu to tvrdí všichni a soudě podle Porterovy změny hlasu, je to jasná narážka na tyhle lidi. Na tu whisky přikývne. Naprosto ten jeho důvod chápe. Hmm... a možná by se ti hodil i post věštkyně, zasměje se, když položí tu poslední, trochu takovou svým způsobem řečnickou otázku, protože na to určitě zná odpověď i sám. Ale tak jsem rád, že když by teď jeden přišel, tak v tom už nebudu sám, významně se podívá na tu láhev v Porterově ruce. Nevíš, jestli už dorazili i hosté ze zahraničí, nebo ještě ne? zeptá se ho. On sám zatím neměl možnost to zjistit a třeba je Porter od Larissy v tomto o něco lépe informovaný. Má trochu povědomí, kdo by asi měl přijet, ale vůbec netuší kdy.
Porter Schreave
Porter Schreave
Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 13. 05. 19
Age : 28

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sat May 25, 2019 10:12 am
Všimne si, jak se snaží nesmát a jen nad tím zakroutí hlavou. Na jeho místě by své pobavení neskrýval. Dalo by se říct, že Porter to odnesl stejně jako on. Zároveň si ale uvědomuje, že by se stejně smáli jen sami sobě a své dost nehezké situaci. Je mu jasné, že většina z dívek se sem nejela jen tak rekreovat. Koruna je dobrá motivace, pokud se jim Justin nebude líbit. Rozhodně mu tuhle část selekce nezávidí. Vlastně se ukáže, jak moc se má princi smát až po tom, co uvidí dívky. Lady Snow mu přišla příjemná, tak snad tu nebude žádná po penězích toužící fuchtle. Nepřeje Justinovi, aby skončil s nějakou zlatokopkou. Nejspíš by v takové situaci zasáhl. Pousměje se nad jeho odpovědí. Třeba se ti bude líbit být středem pozornosti. Mrkne na něj sarkasticky, i když to částečně myslí vážně. Komu by se to nelíbilo? Hned jak řekne slova neodmítnutelná nabídka, hned ví, že to bude nějaké popíchnutí. Zná ho až moc dobře na to, aby mu na to skočil. Vlastně si myslí, že ho naučil tyhle sarkastické poznámky, když vyrůstali. Já bych to nechal plynout, užíval si přítomnost holek a ono se to nějak vyvrbí. Nad královstvím bych přemýšlel až při elitě. Má za potřebí mu dát aspoň nějakou radu, tak řekne, co by dělal on na jeho místě. Snad jeho moudro nepřijde vniveč. Napije se znovu whisky. Post královské věštkyně beru. Řekne vážně a potom se pobaveně usměje. On je expert na předvídání situací a hlavně počasí. Proto není ničím neobvyklým, že běhá v tílku a kraťasech a ono začne pršet. Nad jeho odpovědí se musí zasmát. Určitě by v tom nebyl sám. Vlastně by mu Porterova účast na této aktivitě zaručila v očích jeho rodičů dobrou výmluvu. Kdyby nás tu jeden z nich našel, tak to stejně odnesu jen já, že tě tady nutím pít. Řekne jednak proto, že drží v ruce láhev, ale taky proto, že to tak vždycky bylo. Princ zakopl o kámen? Jak jsi to mohl dopustit Portere? Cituje jednu ze svých vzpomínek z dětství dramatickým hlasem. Proč jsem se musel narodit dřív než ty? Položí řečnickou otázku a napije se. Nad jeho otázkou se krátce zamyslí. Dnes přijela princezna Da-hee. Tuto informaci ví, jen proto, že jí potkal na chodbě s kufrem a protože je gentleman, tak jí dovedl do komnat a pomohl s jejími zavazadly. Jinak nevím. Máma nic neříkala než odjela. Říká zamyšleně a snaží se vzpomenout.
Justin Illéa
Justin Illéa
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 09. 05. 19
Age : 26
Location : Angeles

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Sat May 25, 2019 7:18 pm
Ohledně toho, že by se mu mohlo líbit být středem pozornosti těch dívek, které dorazily, se jenom lišácky usměje. Rozhodně nemůže popřít, že na to alespoň jednou za celou tu dobu nepomyslel. Dívá se chvilku na svoji sklenku v ruce, která v sobě má pořád ještě nějaký obsah. Až když se Porter zmíní o tom, že by to měl nechat nějak plynout, tak k němu zvedne pohled. Máš pravdu, ono to nějak dopadne, přitaká. Je strašně rád, že má někoho, jako je Porter ve svém životě. S rodiči si sice dobře rozumí, oba jsou na něj hodní, ale kolikrát by si s nimi prostě nemohl popovídat tak, jak s ním. Sice se občas kočkují a rýpají do sebe, ale ačkoli to neumí říct nahlas, tak by pro tohohle kluka udělal první poslední. Nad tou Porterovou reakcí ohledně věštkyně se zasměje a přesvědčeně na to zakývá hlavou a ukáže mu palec nahoru. Jakmile se však Porter zmíní o tom, že by to odnesl stejně jen on, kdyby je tu někdo načapal a přidá k tomu i jednu dětskou vzpomínku, tak si trochu povzdechne. Tohle mu taky nemůže upřít. Fakt by se Porter na ten post věštkyně hodil. Jenže ho štve, že prostě by to opravdu takhle bylo. Když byli malí, tak mohl všem marně vysvětlovat, že si za to mohl sám a nebo, že to nic není, stejně to vždy bylo na Portera, což u přijde nespravedlivé. Strašně rád by mu na tu jeho otázku nějak odpověděl, ale neví jak, protože to Porter celkem vystihl. Sklopí pohled ke své sklence a když mluví o zahraničních hostech, tak zakýve hlavou, to nevadí, jsem rád, že alespoň princezna Da-Hee je tady, díky. Pohled mu tak nějak automaticky sjede k hodinkám na ruce. Povšimne si, kolik už je hodin a rychle do sebe obrátí zbytek bourbonu ze sklenky, načež se postaví a jde ji vrátit na bar, odkud si ji vzal. Cestou zpět to vezme kolem Portera, na chvíli se u něj zastaví a položí mu ruku na rameno. Jsem rád, žes sem přišel, pousměje se na něj. Opravdu si takhle potřeboval s někým popovídat a tak je rád, že dnes večer se tady ukázal. Ale už tě tady budu muset s tou sklenicí whiskey nechat samotného, uculí se na něj. Rosie chce přečíst pohádku, přidá vysvětlení, trochu totiž žárlí, že se jí nebudu moci zase tolik věnovat, když tady teď budou dívky, nechápavě nad tím zakroutí hlavou a protočí očima. Sice už by teď měla jeho malá sestřička spát, ale slíbila mu, že na něj počká, tak třeba jo. Rozloučí se s Porterem a pomalu schází z terasy dolů a vydává se směrem k pokoji své malé sestřičky.
Sponsored content

STŘEŠNÍ TERASA - Stránka 2 Empty Re: STŘEŠNÍ TERASA

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru