Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAHRADY

+16
Emma Dean
Evelyn Smith
Tara Swanson
Davina Callaghan Illéa
Kelly Johnson
Olivia Queens
Charlotte Morgan
Alyssa Gardner
Elizabeth Sampson
Angela Gardner
Stephanie Colette Potter
Damon Illéa
Beatrice Collins
Amy Lee Clarke
Larissa Hernandéz
Ruth Baxter
20 posters
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

ZAHRADY - Stránka 5 Empty ZAHRADY

Fri Feb 15, 2019 7:21 pm
First topic message reminder :

ZAHRADY - Stránka 5 Zahrady

Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Mon Mar 25, 2019 6:42 pm
Prochází se a písničku si pobrukuje především že je zde sama a nikdo ji neslyší. Nerada zpívá před někým, ačkoliv její zpěv není nijak hrozný. Ahoj Amy. Samozřejmě. Pozdraví ji s úsměvem a je ráda, že ji opět vidí. Děkuju. Kdyby věděla, že ji někdo poslouchá, nejspíše by zpívat nezačala, ale i tak jí její pochvala přijde milá. Sice se zpěvu nevěnuji a ani nevím, jak mě ta písnička napadla. Trochu se zasměje, protože tuto písničku si často zpívávala se svým bratrem, kterého by po takové době moc ráda viděla. Ano, španělština je pro mě něco, jako druhý rodný jazyk. Místo kde vyrůstala toho totiž mělo se španělskem velmi společného a tak ani není divu, že ji rodiče také učili španělsky. Pouze se teď učím francouzsky, ale to je vše. Odpoví na její otázku. Musí však uznat, že od té doby, co se zde začala učit francouzsky, naučila se toho dost. Jakými jazyky mluvíš ty? Zeptá se Amy zvědavě, aby pořád nemluvila pouze o sobě.
Amy Lee Clarke
Amy Lee Clarke
Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Bankston

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Mon Mar 25, 2019 7:16 pm
Poteší ju, že Charlotte nevadí jej prítomnosť. Príde jej veľmi milá, a určite aj ako favoritka princa. Síce by mala na svojom mieste možno cítiť nejakú nenávisť alebo smútok či iné, no pri Charlotte sa to nedá. Nemas vôbec začo. Usmeje sa na ňu. Aj by sa opýtala či je v poriadku, hlavne psychicky či je na tom lepšie ale nechce to otvarat preto to nechá tak. Možno neskôr. Ja sa mu tiež nevenujem. Hrám na hudobný nástroj, ale spev určite nie je moja silná stránka. Síce ma už niekoľko ľudí presviedčalo, že áno ale ja sa predsa počujem. Zasmeje sa. Ale ty spievas naozaj krásne. Relax pre uši. Úprimne jej povie, keďže sa to naozaj prijemne počúvalo, tak prečo ju nepochváliť. Pani, zaujímavé. To máš teda naozaj skvele, vedieť takto viac menej ľahko ak mozem povedať cudzi jazyk Zhodnotí. Španielčina je naozaj krasny jazyk takze ju obdivuje. Ovladam francúzsky, ruský,nemecky a grécky jazyk. Aj keď na výslovnosť pri gréckom jazyku nie som au tak horšia. A tuto v palaci som sa začala venovať trochu taliančine, zatiaľ len základy Prezradí. Grécky jazyk sa jej veľmi páči, ale je pre ňu ťažké hľadať si materiály v tomto jazyku, preto to nie je na takej úrovni ako ostatne jazyky. Ak chceš mozem ti s francúzštinou pomôcť. Jazyky sú niečo, čo mi aj celkom ide. Teda neber to ako nejake vyťahovanie. Len... som šťastná, že sa našlo niečo čo nepokazim. Zasmeje sa. Co ta ešte baví? So záujmom sa jej opýta.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Mon Mar 25, 2019 7:41 pm
Je moc ráda, že má nějakou společnost a zvlášť, že je to právě Amy. Na jaký hudební nástroj hraješ? Zeptá se zvědavě a doufá, že ji její hru jednou předvede. Až se příště uvidíme, musíme zajít do hudebního salónku. Musím si tě poslechnout. Rozkáže, protože by Amy moc ráda slyšela a mohla její talent posoudit na vlastní uši. Jen doufá, že proti jejímu návrhu nebude nic namítat. Děkuju. Třeba bychom si spolu někdy mohli dát duet. Narvhne. Svému hlasu sice moc nevěří, ale zpívat ji baví a i kdyby to neznělo dokonale, jde přeci jen o zábavu a radost, která z toho je. Ano, jsem za to velmi vděčná. Španělština se mi osobně líbí. Stejně tak jako španělšká kultura, ke které má Bonita blízko. Zavzpomíná na svůj domov. Ani neví, kde se to v ní bere, protože za celou dobu v paláci o domově moc nepřemýšlela. Sice si občas vzpomněla, jak se asi mají rodiče, ale to bylo většinou vše. Páni, to je dost jazyků a musím říci, že jsou i dost originální. Podotkne s údivem. Vážně bys mi s francouštinou pomohla? Rozzáří se jí oči. Ve dvou by to přeci jen mohla být větší zábava a cítí, že by jí opravdu mohla pomoci. Moc ráda tancuju a nebo mě také baví cestování, ale k tomu jsem neměla moc příležitostí. Přizná se. Co baví tebe? Zeptá se zvědavě.
Amy Lee Clarke
Amy Lee Clarke
Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Bankston

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Mon Mar 25, 2019 8:23 pm
Hrám na gitaru. Teda snažím sa.. už odmalička Zasmeje sa. Viem, pre dievčatá sa asi viac hodí klavír či husle, ale gitaru sme mali doma a najlepsi kamarat ma to naučil. Na kurzy neboli peniaze. Mykne plecom a pousmeje sa. Aj keď jej v detstve nemohli dať všetko, dali jej vlastne viac ako všetko. Úžasného brata, nádherne dni a nefalsovanu radosť. Všetko bolo perfektne až do toho obdobia s otcom. Potom už nikdy nebolo nič tak, ako predtým, ale jej brat sa stal jej šťastím, takze aj napriek zlým veciam a zlým spomienkam dokázala nájsť v každom dni niečo pekne vďaka nemu. No neviem či by si ma chcela počuť, až tak dobre to nie je, ale ak chceš môžeme. Nebráni sa, prečo aj, keď je Charlotte príjemná spoločnosť. Pri jej návrhu duetu sa zasmeje. Mohli by sme si kľudne urobiť aj takú skupinu, určite aj ostatne dievčatá ovládajú hru na nejakom hudobnom nástroji. Pridá sa k jej nápadu pobavene. Predstaví si ich vystúpenie a zasmeje sa. Španielsku kultúru by si mi mala ešte priblížiť. Neviem o nej tak veľa. Čo tvoje obľúbené jedla? Ako prvé jej, ako inak, napadne jedlo. Je to jeden z kľúčov k šťastiu, a ona sa mu nikdy nebráni. Ale chod, všetky sú celkom bežne, len ta gréčtina. Ale tu neovládam až tak dobre. Dosť ťažko sa hľadajú materiály ktoré nestoja cely majetok. Povzdychne si. Samozrejme. Ak by si chcela. Nie je to až tak ťažký jazyk ako všetci rozprávajú. Môžeme sa niekedy stretnut pri limonade a začať s “doucovanim” Navrhne jej a usmeje sa na ňu. Pani, ja som veľa možnosti na tanec nemala. S obdivom sa na ňu pozrie. Aj mne sa páči cestovanie, ale finančná situácia mi to nedovolovala. Vyjde s pravdou von. Síce neboli najnižšie ale párkrát sa im stalo, že museli prerobiť šperk na vlastne náklady a to bolo dosť finančne náročné. Rada varím a peciem..to vlastne aj princ. Preto mnohí vraveli, že to hovorím len kvôli tomu, aby som sa mu zapáčila Zamračí sa. Nuz a taktiež vyrábam šperky. Dodá, keďže je to jej dosť veľká súčasť. Rada behám, ale aj sa prechádzam. Ako mala som sa zaoberala krasokorčuľovaním, potom to ale nešlo dokopy s ostatnými záujmami. Buď by som išla do reprezentácie, alebo by som skončila. Keďže sme to nemohli finančne vykryť a otec potreboval pomôcť s klenotníctvom vzdala som sa toho. Ako aj sna otvoriť si kaviareň.. Uvedomí si, že sa toho vzdala trosku viac, kvôli človeku, ktorý už dávnejšie prestal pre ňu predstavovať otca kvôli tomu čo urobil. A ešte rada čítam knihy. Aj ty čítaš knihy? Opýta sa jej ešte. Co palác a tvoje obľúbené miestnosti? Napadne jej ešte, keďže možno pozná niečo čo stojí za návštevu.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Mon Mar 25, 2019 8:55 pm
Zbystří, když zaslechne slovo kytara. To je náhoda. Já sice umím pouze základy, ale také jsem se učila na kytaru. Zasměje se při vzpomínce, jak už jí kolikrát málem někomu rozbila o hlavu a stále se jí nepadřilo na ni pořádně naučit, takže to nakonec po nějaké době vzdala. Já také ve zpěvu nejsem nejlepší, ale jde o to, abychom si to užili. Předem ujasní okolnosti, protože ve zpěvi nikdy nebyla víc jak průměrná a ani nechce, aby toho od ní Amy tolik očekávala. Takový sporeček dívek ze selekce. Zasměje se při představě, jak společně stojí na vstupních schodech paláce a sborově zpívají písničky. Španělská kultura není zas tak originální a já jsem spíše byla vedena k té latinskoamerické, která od ní však není příliš vzdálená. Dodá na vysvětlenou. Nicméně lidé jsou opravdu velmi přátelští. Občas sice až moc ukřičení, ale za to mají opravdu dobré srdce. Vzpomene si na své rodné městečko, kde se k sobě všichni chovali, jako jedna velká rodina. Hodně se u nás jedí saláty. Ať už zeleninové, nebo ovocné a já ovoce přímo zbožňuji. Každopádně já jsem spíše na sladké, takže jsem velkým milovníkem koláčů. Rozvypráví se o jídle a cítí, jak se jí na jazyku začínají sbíhat sliny. Mohla by ji taky povyprávět o zajímavostech, jako je třeba u nich pití kávy, nebo speciální nápoje, ale to nechá na později. Nabídka jejího "doučování" se jí opravdu zamlouvá. Já vím, francouzština má podobné základy se španělštinou, ale ve dvou by to mohla být větší zábava. Když může, využívá svůj volný čas k učení, ale po nějaké době jí to vždy přestane bavit, ačkoliv motivována je stále dostatečně. To je na čase to změnit. Čekej, že tě při první příležitosti k tanci vyzvu já. Mrkne na ni a své rozhodnutí myslí opravdu vážně. Jen doufá, že by jí nevadilo, kdyby to opravdu udělala. Sice v na plesích tolikrát netancovala, ale vždy měla aspoň jeden tanec a ze cviku vyjít nestačila, protože i tak si tancovávala ve svém pokoji. Je vidět, že jsme na tom podobně. Z jaké jsi kasty? Zeptá se zvědavě a doufá, že jí její otázka příliš nevadí. Páni to zní opravdu zajímavě. Upečeš mi někdy třeba koláč? Zaškemrá. Ano, občas čtu knihy, ale není to tak často, protože si většinou najdu jinou zábavu. Odpoví na její otázku. V paláci jsem si oblíbila hvězdárnu. Už jsi tam byla? Zamyslí se nad svými oblíbenými místy´a uvědomí si, že už byla snad všude. Také střešní terasa je úžasná, ale je zde i spousta jiných úchvatných míst. Jaké jsou ty tvé? Zeptá se na oplátku.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Sat Apr 06, 2019 8:55 pm
*První ples Elity je právě dneska a Davina se na něj velmi těší. Může spolu s ostatními členkami Elity nosit více honosné šaty a komorné jí připravily jedny pro ni přímo dokonalé. Žádné se jí nelíbily jako tyhle. Vlasy má vyčesané do vysokého drdolu. Náhrdelník možná trochu moc jemný, ale měla pocit, že se k těm šatům hodí. Boty ladí s šatami, ale stejně pod její nadýchanou sukní nejdou vidět, takže kdyby měla i tenisky, bylo by to nejspíš jedno. Chvilku bylo nezvyklé s tak velkou sukní chodit, ale po chvilce už jí to šlo velmi dobře a teď s tím nemá sebemenší problém. Náladu jí nezlepšil jen ples pro Elitu, ale i včerejší návštěva její rodiny. Konečně je zase všechny objala. Ani si neuvědomovala jak moc jí chybí. Na tváři jí teď hraje úsměv, se kterým se dostaví do zahrad. Moc se těší i na pouštění lampiónů, na které během večera taktéž přijde čas. Rozhlédne se po místě, kde se dnešní ples odehrává a poté si stoupne někam stranou. Zatím nevidí nikoho ze selekce a ani prince a tak čeká, až přijdou ostatní. Mezitím se rozlhíží po výzdobě a róbáchvšech přítomných žen.*
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Sat Apr 06, 2019 8:59 pm
Hned měla o trochu více lepší náladu, když se tu ukázali její rodiče. Mohla je konečně pořádně obejmout a zjistit co vše je u nich nového. Měla u sebe jedním slovem rodinu i když některé dívky ze selekce tak už mohla svým způsobem také nazývat. Těšila se až rodiče uvidí palác a až poznají dívky a také prince, když budou mít příležitost. Oblékla se do světle modrých naprosto úžasných šatů, které objevila v šatníku. Byli jasnou volbou číslo jedna. Její šaty už obsahovaly výstřih ale přes ně je ještě byla průsvitná látka a šaty mají krásné zlaté doplňky. Vlasy si nechala udělat od komorných do drdolu. Bez nich by to tu nejspíše nezvládla tak daleko. Lehké líčení a taktéž nemohla zapomenout na doplňky v podobě naušnic a náramku, protože náhrdelník se jí k jejím šatům už nehodil, přišlo jí to moc. Ještě sladila doplňky a líčení se svými boty a vyrazila s úsměvem do zahrad. Nemohla opět uvěřit jak nádherně jsou vyzdobené.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Sat Apr 06, 2019 9:11 pm
Na ples se těšila jako na každý jiný. Je to první ples elity, což znamená, že všechny dívky budou více nastrojené a na všem si budou dávat více záležet. Trochu se toho obává, protože ona vždy říká to, co má právě na jazyku a věci dělá podle toho, co zrovna cítí. Někdy se sice snaží ovládat, ale někdy si to zkrátka neuvědomuje a bojí se, že něco takového nastane a ona pohoří. Na sobě má překrásné šaty, jemné líčení a vlasy vyčesané do drdolu. Připadá si jako princezna, ale co víc, má u sebe svou rodinu, se kterou je nesmírně šťastná. Už od samého rána se díky nic usmívá jako sluníčko a téměř celý den tráví se svým bratrem, ale na své rodiče také nezapomíná. Jediné čeho se bojí je, že se  nebude stíhat věnovat všem, komu by chtěla. Přála by si být s princem, se svou rodinou, ale i s ostatními dívkami, se kterými se stihla sblížit. Za doprovodu své rodiny, dojde do zahrad, které jsou překrásně vyzdobené a vše vypadá jako z pohádky.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Sat May 25, 2019 12:39 pm
ZAHRADY - Stránka 5 Cats
Sponsored content

ZAHRADY - Stránka 5 Empty Re: ZAHRADY

Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru