Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sat Feb 16, 2019 4:42 pm
POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Pokoje-zam-stnanc
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sun Mar 31, 2019 10:59 pm
Ještě nyní je trochu špatný z toho co se stalo. Měl opravdu štěstí, že byl v době útoku s Liamem, ale vyčítal si to, co se stalo králi. Jak jen mohl dopustit, aby nešel s nimi? Leží na posteli v obyčejném černém tričku a černých kalhotech. Kouká do stropu a pohazuje si s míčem, který se záhadně objevil v jeho pokoji. Ani se nezajímal o dnešní setkání dívek s princem. Hned po příjezdu do paláce totiž zamířil do svého pokoje, kde se dal trochu dopořádku, mezitím co byl princ s dívkami a následně šel za královnou, při čemž ho také nepotřeboval a proto měl poměrně dost času na sebe.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sun Mar 31, 2019 11:15 pm
*Rose se po setkání s princem pořádně rozbrečela. Ne skrze to, že by se nedostala do elity, ale skrze to, že král nepřežil. Ale na druhou stranu je šťastná, že Liam útok přežil, a proto se rozhodne jít za ním a ujistit se, že je v pořádku.* Musím se jít ujistit, že je Liam v pohodě. A vezmu si šaty do černé barvy. *Nechá se obléknout a vyráží k němu do komnaty. Stojí u jeho dveří a mírně zaklepe. Po vyzvání, že má vejít pomalu otevírá a smutně se podívá na Liama.* Ahoj Liame, nestalo se ti nic?? Slyšeli jsme, co se stalo, hrozně jsem se bála, že se mi nevrátíš. *Obmotá se mu kolem krku a spustí slzy. Šlo vidět, že se doopravdy bála. Nechtěla ho ztratit a už vůbec o něj přijít.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sun Mar 31, 2019 11:25 pm
Leží na posteli ve svém pokoji a nad hlavou si dokola pohazuje s míčem. Napadlo ho, že by si mohl zajít do posilovny, aby se odreagoval, ale nemá chuť ani vycházet z pokoje. Uslyší zaklepání na dveře. Čeká, že to nejspíše bude nějaká služebná a ani se nebotžežuje vstávat. Je otevřeno. Zakřičí, aby ho ten dotyčný za dveřmi mohl slyšet. Slyší otevírání dveří a když v nich spatří Rose, vykouzlí se mu úsměv na tváři. Rose. Vstane a obejme ji. Jsem v pořádku. Měli jsme štěstí. Pošeptá ji do vlasů a je rád, že ji má u sebe. Všechno je v pořádku. Řekne, aby ujistil Rose a zároveň chce těmito slovy ujistit i sám sebe. Moc jsi mi chyběla. Vezme její tvář do svých rukou a jemně ji políbí.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sun Mar 31, 2019 11:36 pm
*Trošku se lekne, jak Liam zakřičel. Asi netuší, že je za dveřmi zrovna Rose. Vejde opatrně do dveří a spatří aspoň trochu šťastný pohled Liama. Okamžitě ho obejme.* Jsem šťastná, že se ti nic nestalo zlato. *Poví s ubrečeným hlasem a podívá se se skleněnýma očima na Liama.* Taky jsi mi moc chyběl. Nedokážu si představit, že by ses mi ani nevrátil. *Po jeho polibku s ním spolupracuje a jemné polibky mu oplácí.*Teď už spolu můžeme být navždy Liame. *Podívá se na něj šťastným pohledem a věnuje mu silné objetí s velkou pusou.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sun Mar 31, 2019 11:46 pm
Obejme Rose a je moc rád, že jsou konečně spolu. Oba dva živí a zdraví. Přesně tak, jak to má být. Slíbil jsem ti, že se vrátím. Pošeptá ji, jako by na jeho slibu závisel život a nechce ani pomyslet na to, co by se mohlo stát. Ano. Budeme spolu navždy. Opětuje ji šťastný pohled po jemném polibku a zdůrazní slovo "budeme" protože to je přesně to, co on chce. Vášnivě ji políbí a přitiskne si ji k sobě, aby ji mohl cítit a být si jistý, že ji má konečně u sebe. Vzpomínáš si, kde jsme to skončili, než jsem musel odjet? Zašeptá jí do ucha a polibkem jsede na její krk.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 01, 2019 4:52 pm
Já vím, že jsi mi to slíbil. *Odpověděla mu polohlasně, roztomile se na Liama podívala a šťastně se pousmála.* Miluji tě Liame. Zašeptá při nádherném objímání s ním. Začínají se vášnvě líbat a Rose se k Liamovi více přitiskne. Cítí se mnohem bezpečněji, když ví, že už je konečně jeho. Nemusí se bát cokoliv udělat před Damonem a chodit s divným pocitem, že je někdo spolu uvidí.* Samozřejmě, že si vzpomínám Liame. *Uchechtne se na něj a mrkne. Trochu vzdychne, když jí Liam začne líbat na krku. Rose uchopí Liama rukou za krkem a druhou zajede do vlasů.* Počkej chvilku *Pošeptá mu mezi polibky do ouška a mírně se odtáhne. Šibalsky se na něj usměje a pomalu si začne sundávat šaty. Ani na silonky nezapomene, jen si neuvědomila, že pod šatami nemá vrch spodního prádla.* Jejda...Já úplně zapomněla, že nemám vrch. *Podívá se na Liama pohledem rudého rajčete a ňadra si zakreje rukama. Po chvíli se na Liama upřímně pousmála, ruce oddělala a šla k němu blíže. Ruce mu položila za krk a začne ho vášnivě líbat. Nenápadně mu začíná sundávat triko a přesouvá se i níže ke kalhotům. Zvedne se a Liama pomalu položí na jeho postel a sama si na něj lehne.* Tak...co budeme dělat teď Liame? *Podívá se mu svůdně do očí a neustále ho vášnivě líbá.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 01, 2019 5:34 pm
Taky tě miluju. Pošeptá ji, mezitím co ji stále drží v obětí. Začnou se s Rose vášnivě líbat, při čemž si vzpomene, na jejich večer, než musel odletět. Ani nepochyboval, že by Rose zapomněla a polibky mu sjedou na její krk. Když mu Rose řekne, aby chvilku počkal, nejprve neví, co chystá, ale když si začne sundávat šaty, hned pochopí o co jde. Tohle bych si klidně vzal na starost. Sám pro sebe se pousměje a najednou vidí Rose, která před ním stojí bez podprsenky. To vůbec nevadí. Mrkne na ni. Sundat jí podprsenku by zvládl klidně i jednou rukou, ale i tak je rád, že mu usnadnila práci. Opět ho začne líbat a energeticky jí polibky oplácí. Všimne ji, jak mu nenápadně začne sundávat tričko. Trochu jí pomůže, přetáhne si ho přes hlavu a odhodí ho stranou. Po chvilce je před ní jen v boxerkách, což mu nedělá nejmenší problém. Přesunou se na postel, na kterou si lehne a nechá Rose, aby se položila na něj. Můžem dělat cokoliv jen budeš chít. Pošeptá ji do ouška mezitím co ji nepřestává líbat. Opatrně se přehoupne, položí Rose na postel a polibky mu sjedou až na její klíční kost.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 01, 2019 6:16 pm
*Po sundání šatů Rose začíná Liama opět vášnivě líbat. Přesunou se na postel, ve které pokračují. Nejdříve Rose ležela na něm, ale v zápětí se ocitla pod ním a už pociťovala polibky na její klíční kosti. Rukou mu zajela do vlasů a při jeho letmých dotecích rtů mírně pootočila hlavu bokem, aby se mohl případně přesunout i na krk. A to se i stalo. Rose propukla kouzlu vášně a rozkoše. Vzdychla si tak, aby to slyšel jen Liam. Jenže jeho polibky směřovaly čím dál níže. Nechala ho, kam jen bude chtít pokračovat. Polibky se zastavily u jejího podbřižku, Rose se na Liama zamilovaně podívala a pousmála se. Převalila ho na záda a obkročmo se na něj posadila.* Víš, že jsi úžasný Liame? Jsem ráda, že s tebou můžu být. Ráda bych s tebou strávila zbytek svého života, *Roztomile se na něj podívá a mile usměje. Během sezení na Liamovi pocítí, že ji něco začíná tlačit.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 01, 2019 6:34 pm
Užívá si času, s Rose i každého jejího doteku. Přeje si, aby tento večer nikdy nezkončil a oni mohli být navždy spolu osamotě. Přetočí Rose na postel a jeho polibky se přesunou na její klíční kost. Její povzdech se mu líbí a proto své polibky přesměruje ještě níže, až se zasvaví u jejího podbříška. Nechá se převalit na záda a Rose se na něj obkročmo posadí. To ty jsi úžasná a pokud si to tak přeješ, můžeme spolu být navždy. Oplatí ji úsměv a cítí, že mu v poxerkách začíná být těsno. Rukou ji zezadu zajede pod kalhotky a podívá se ji do očí, aby zjistil, zda jí to nevadí. Nechce ji do něčeho nutit a ví, že by to pro ni poprvé mělo být speciální. Připravena? Pousměje se na ní a počká si na její souhlas.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 01, 2019 7:16 pm
*Tyhle chvilky, které tráví jenom s Liamem nedokáže ani popsat. Jsou tak úžasné, plné energie a vášně. Chtěla by to prožívat každý den a každou chvíli v životě. Nedokáže si ani představit život bez něho.* Nejraději bych si tě vzala. Hned teď bych ti řekla Ano. *Sdělí Liamovi při sezení na něm. Rose ucítí v jeho boxerkách tlačící věc. V tu chvíli ji uchopí jeho ruka za zadek, Rose se na něj podívá rozkošným pohledem a naznačí mu, že jí to nevadí.* Ano Liame. *Přikývne na jeho otázku a následně ho pohladí po tváři.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 01, 2019 8:51 pm
Kdyby měl Rose někdy požádat o ruku, chtěl by, aby to bylo pro ni opravdu nezapomenutelné. Opravdu by si ji jednou chtěl vzít, ale nechce nic uspěchat a proto když zmíní svatbu, jenom se pousměje a políbí ji. Jednou rukou ji sáhne na zadek a zajede pod kalhotky. Zeptá se jí, zda je připravená, protože pokud jej ještě nikdo z paláce nepředběhl, mělo by to být pro ni poprvé a nezapomenutelné. Miluju tě. Připomene ji a jejím souhlasu ji stáhne kalhotky, sobě boxerky a opatrně si ji na sebe posadí.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 01, 2019 10:44 pm
*S jejím souhlasem jí sundal kalhotky a sobě boxerky. Nervózně se na něj podívala a usmála se.* Liame, trochu se bojím. *Bude to pro Rose první taková zkušennost, a proto má trochu strach. Neví, jak moc to bude bolet a jestli to bude příjemné.* Taky tě miluju. *Odpověděla nervózně a opatrně se na Liama posadila.* Sss...au *Sykne bolestí a pomalu si znovu sedá. Ucítila divné lupnutí a uvděla trochu krve. Vyděšeně se podívala na Liama.* To tak má být doufám, že ano? *Poví vyděšeným hlasem. Nevěděla, jak tohle má brát, jestli je něco špatně, a nebo jestli se to má stát.* Dobře, hned jsem klidnější zlato. *Po jeho odpovědi se uklidní a pokračuje dál. Je velmi opatrná, ale jde vidět, že si to i tak užívá.* Na to, že jsem se bála prvního styku, tak si vedu celkem dobře ne? *Poví s trochou nervozity v hlase a mírně se usměje. Nakloní se na Liama a začíná ho vášnivě líbat. Zvýšila se i intenzita tělesná, a tak Rose vzdychá u polibků. Rose se přetočí pod Liama, aby si mohla chvilku odpočinout a nechává Liama si trochu zadivočit. Tempo se trochu zvýšilo a zrychlilo, Rose mu více a vííce vzdychala do polibků a Liam poznal, že už za chvíli bude.* Ještě ne Liame, pokračuj. *Pošeptá mu vzrušeně do ouška a jemně ho kousne do lalůčku.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 01, 2019 11:17 pm
Umí si představit, jak se Rosalie musí cítit a nechce ji do ničeho nutit. Neboj se, když se ti to nebude líbit, tak přestaneme. Dobře? Usměje se na ni a pohladí ji po tváři. Vidí na ni nervozitu a když se na něj posadí, snaží se, aby ji to bolelo co nejméně. Cítí, jak ji to bolí a diví se, že není odhodlaná vše ukončit. Ano, poprvé to není neobvyklé. Všimne si trochy krve a přikývne, aby ji uklidnil, jako by byl nějaký znalec. Což on sice není, ale i tak si je svou odpovědí jistý. Dále je opatrný, aby Rose neublížil, ale i tak si jejich propojení opravdu užívá a vidí na ni, že ona také. Jsi skvělá. Oplatí ji vášnivý polibek, plný energie, kterou přenese do celého těla. Slyší, jak Rose vzdychá, což mu dodává ještě více energie. Položí ji na postel, s čímž ještě zrychlí tempo a doufá, že tím Rose nijak poprvé neublíží a nepřestává ji líbat. Cítí, že za chvíli bude, ale když ho Rose povzbudí, dodá mu ještě více energie a ještě o něco přidá. Líbí se ti to? Zašeptá ji ado ucha a ještě chviličku pokračuje. Cítí, že už to déle nevydrží a postupně začne zpomalovat.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 01, 2019 11:45 pm
Dobře Liame, snad to bude v pohodě. *Odpoví mírně nervózně a pomalu si na něj sedá. Sice ji to ze začátku bolí a má divný pocit v podbřišku, ale nedokáže přestat a slézt z něj dolů.* Děkuji, to ty jsi skvělý Liame. Jsem ráda, že to můžu prožít zrovna s tebou. *Užívá si každý ladný pohyb, když na něm sedí a může se pohybovat dle svých možností. Vášnivě se líbají a Rose se přetočí pod Liama, aby si mohl zadivočit. Moc se jí to líbí a dává to na sobě znát. Vzdychá mu do polibků, Liam to samozřejmě pocítí a přidává na tempu. Rose její vzdychání stupňuje a už začíná pociťovat, že za chvíli bude. Povzbudí Liama a ten ještě tempo zvýší. Rose si všímá, že už mu dochází síly, a tak si ho přetáčí pod sebe a sedá si a něj. Nyní sama udává tempo rytmu a rozhodla se ho ještě navýšit. Pociťuje horkost těla, jako by propukla ještě větší vášni, než do teď měla.* Liame... *Vysloví do vzdychu jeho jméno a pokračuje dále v tempu. Cítí v sobě tekutinu, která nepatří Rose, ale Liamovi, i tak nehodlá přestat.* Jsi vážně úžasný kluk Liame, a proto tě tak moc miluju. *Říká mezi vzdechy u nádherného pocitu soužití dvou těles v jedno.* Zlato, dáme si pauzu? Už taky nemůžu. *Už i Rose se cítí unavená, a tak navrhne pauzu. Svalí se vedle něj na postel a spokojeně oddychuje. Podívá se na Liama a jemně ho políbí.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Tue Apr 02, 2019 12:05 am
Je rád, že i přes svou nervozitu, do toho Rose jde a věří mu. Důvěra je v tomto případě opravdu důležitá a váži si jí. Užívá si každého pohybu, který kdokoliv z nich dvou udělá. Během polibku si vymění místa a když je nahoře, přidá na tempu. Vzdychání Rose mu dodá ještě více energie. Cítí, že pomalu bude ale díky jejímu povzbuzení nehodlá přestat. Začnou mu však docházet síly a proto si s ním Rose vymění pozice. Nyní tempo závisí na ni a líbí se mu, když ho ještě zrychlí. Slyší ji vyslovit své jméno, které zní z jejich úst tak krásně, že ji připadá jako by ho vyslovoval anděl. Konečně vyvrcholí, ale ani poté Rose nepřestane. To ty jsi úžasná a já miluju tebe. Vydá ze sebe a cítí, že jeho energie, které byl ještě před chvílí plný je nyní pryč. Jasně drahoušku. Souhlasí s jejím návrhem dár si pauzu, protože sám se cítí opravdu vyčerpaný. Vnímá její dech a přivine si ji k sobě. Zadívá se ji do jejích krásných očí a políbí ji. Byla jsi skvělá. Usměje se na ní a následně přes ně přehodí peřinu, aby jí nebyla zima, přestože jeho svalnaté tělo je stále pořádně teplé.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Tue Apr 02, 2019 12:26 am
*V průběhu soužití obou těl její nervozita úplně opadá a začíná si to mnohem více užívat. Projevuje se to hlavně na tempu styku. Rose udává rychlejší tempo hlavně, když na Liamovi sedí a může se pořádně projevit. I když je to její poprvé, nechce si to projít úplně jemně. Sama není moc na jemnosti, proto zrychlila. Když už cítí, že Liam vyvrcholil, rozhodla se trochu spomalit a uvolnit tempo.* Ani bych nečekala, že se to dá po prvé až takhle nádherně užít. *Poví v povzdechu a sladce se na Liama podívá. Pociťuje vyčerpání, a tak se rozhodla se položit vedle Liama. Ten je oba zakryl peřinou, aby nenastydli. Přitiskla se k jeho tělu, protože stále bylo ještě horké a nažhavené, krásně ji zahříval.* Na to, že jsem to měla poprvé, tak jsem spokojená lásko. Hlavně díky tobě jsem šťastná. *Vásnivě ho políbí a položí si hlavu na jeho horkou hruď.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Tue Apr 02, 2019 12:37 am
Samotného ho překvapí, jak rychlé tempo Rose udává. Nemůže říci, že by se mu to nelíbilo, ale poprvé očekával, že bude chtít být o dost jemnější. Jsem rád, že sis to také užila. Pohladí Rose a nechá ji, aby si odpočinula. Přivine ji na svou hruď, aby ji mohl mít stále co nejblíž. Chce mít jistotu, že je v bězpečí a tu může mít jenom, pokud je jí nablízku. Její slova ho opravdu potěší. Ty jsi moje štěstí. Začne ji oplácet vášnivý polibek a když si položí svou hlavu na jeho hruď, začne ji palcem u své ruky kreslit na zádech různé znaky, nebo ji jednoduše hladí. Takto počká, než Rose usne a následně usne také.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Tue Apr 02, 2019 12:55 am
S tebou lásko si to užiju vždycky. *Pohladí Liama po tváři a lehá si vedle něj, aby si odpočinula. Přikryjí se peřinou, aby nebyli nemocní a spokojeně spolu leží v posteli. Cítí se s Liamem šťastná a hlavně v bezpečí. Jenom s ním si je na sto procent jstá, že se jí nic nestane. Spokojeně mu leží na hrdi s pomalu si oddychuje a snaží se spomalit tep. * Jedině tvoje štěstí zlato. *Odpoví Liamovi unaveně a položí si hlavu nazpět na jeho hruď. Je tak vypracovaná, tudíž se na ní leží daleko lépe, než na polštář. Zaposlouchala se do jeho dechu a tlukotu srdce. Srovnala si podle něj i svůj tep a konečně v klidu oddychovala. Ucítila, jak jí Liam začíná tvořit prstem po zádech různé obrazce, mírně se oklepe, protože jí udělal zimu. Proto ji začíná jen hladit, Rose se to hrozně líbí, a proto u toho usíná.*
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Tue Apr 02, 2019 4:06 pm
*Po náročném večeru se Rose ráno probouzí v Liamově objetí. Otočila se k němu čelem a políbila ho na rty.* Krásné ráno lásko přeji. Jakpak ses vyspinkal? *Vykouzlí nádherný úsměv, který patří pouze jednomu muži a to je Liam.* Pro mě je to nejkrásnější ráno, protože jsem s tebou. Vyspinkala jsem se nádherně, zvláště při tvém objetí. *Protáhne se po ránu na posteli a chystá se vstát. Nestihne ani vstát a leží zpátky na posteli.* Copak, nechceš mě pustit jo? *Šibalsky se na něj usmála a pošimrala ho na těle. Byla chycena za zápěstí a přetočena na záda. Má celkem pobavený výraz, když si uvědomí, co má asi Liam v plánu.* Liame...už teď po ránu jo? *Zasměje se na něj a mrkne. Pocítí volnější zápěstí, a tak se rozhodne toho využít. Přetočí si Liama na záda a sedne si na něj vítězně.* Tak...a co teď uděláš lásko? *Začíná se smát a chytne ho za ruce. Jenomže jak už to bývá, kluci jsou silnější, než holky. Ve chvilce se Rose octne pod ním a cítí tvrdost někde dole. I Liam si toho všiml a Rosalie se na něj šibalsky pousměje.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Tue Apr 02, 2019 4:54 pm
Probudí se ještě dříve než Rosalie a je to pro něj opravdu krásné probuzení, protože hned jak otevře oči, první co uvidí je Rose. Pohrává si s pramínky jejich vlasů a nespoští z ní oči. Dobré ráno, vyspal jsem se snad nejlépe za celý svůj život a to jenom díky tobě. Usměje se poté, co se políbí na dobré ráno. Jak ses vyspala ty? Zeptá se ji tutéž otázku a nad její odpovědí se pousměje. Tak to doufám, že takových rán budeme mít ještě spoustu. Usměje se a vůbec se mu nechce, tak krásnou chvíli s ní přerušovat. Rose už chystá vstát, což nehodlá dopustit, protože mu je s ní opravdu krásně. Myslíš si, že mi jentak utečeš? Svalí ji opět na postel. Těší ho, že má už po ránu tak dobrou náladu, čehož se rozhodne využít. Dívá se ji do očí a trochu povolí svůj stisk. Rose využije příležistoti a vymění si pozice. Nad její otázkou co udělá, se pousměje. Je o dost silnější, ale přistoupí na její hru a místo toho, aby se vymanil z jejího stisku ji políbí a přitiskne si ji k sobě.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Wed Apr 03, 2019 8:58 pm
*Je nádherné ráno a Rose se probouzí v nejkrásnějším objetí. Samozřejmě, že to způsobuje Liam a je s ním nesmírně šťastná. Ani vteřinu nemůže bez něj být a trávit volný čas bez něj.* Zdál se ti nějaký krásný sen zlatíčko? *Pohladila ho jemně po tváři a letmým polibkem okusila ranní chuť jeho rtů.* Mně se zdál krásný sen a zároveň dost živý sen. *Uchechtne se na něj a s nádherným pohledem pokračuje ve vyprávění o snu.* No...víš...zdálo se mi o tom, že s tebou...no..jak jen to říct. *Sklopila zrak a začala se červenat. Nenápadně poukázala na své bříško, aby to Liam pochopil.* Lásko, myslíš, že to byl jen sen a nebyla to skutečnost? *Zeptala se nervózně a neustále si hladí bříško. Má z toho trochu divný pocit, jako by v něm opravdu něco měla. Není to nějak brzy na zjištění těhotenství, jestli je, nebo není?*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Wed Apr 03, 2019 9:20 pm
Pozoruje Rose a nemůže z ní spustit oči. Zdálo se mi o tobě, ale pak jsem se probudil a uvědomil jsem si, že to nebyl sen. Přitáhne si její obličej a políbí ji. Copak se zdálo tobě? Zeptá se jí a poslouchá, co mu poví. Zprvu nevěděl, na co svými slovy míří, ale když poukáže na své bříško, trochu znejistí. O jejich vztahu ještě nikdo neví a Rose o dětech také nikdy neslyšel mluvit. Já nevím, ale myslím, že je ještě brzy na to, abychom něco věděli. Vidí i na Rose menší nervozitu a proto ji obejme. Ať se stane cokoliv, jsem tu pro tebe jasný? Pohladí ji a dá ji pusu na čelo. Tak, copak bys chtěla dělat? Zeptá se jí. Nemá hodinky a proto nemůže vidět, kolik je hodin, ale vůbec ho to netíží a je si jistý, že se svět bez něj ještě nějakou chvíli nezboří.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Wed Apr 03, 2019 9:37 pm
*Je strašně nervózní, protože Liama opravdu miluje a nedokáže si zatím představit s ním děťátko. A navíc je ještě brzy, ani nemůže zjistit, jestli v tom je, nebo není. Bude si muset počkat ještě pár dní, aby to mohla zjistit pomocí testu.* Takže....kdybychom spolu opravdu čekali miminko, neopustíš mě kvůli tomu? *S nervozitou na tváři se na Liama otočí a mírně se pousměje. Její city jsou od té osudné noci k němu silnější a více se o něj bojí, když s ním nemůže býti skrze povinnosti.* Po ránu se mi nic nechce dělat. Tak...můžeme jen tak ležet a nebo... *Nechá větu neukončenou a jednou rukou nenápadně zajede Liamovi rovnou na přirození.* ....si můžeme trošku pohrát, když je tak nádherné ráno a jsme tu jen ty a já. *Rose ho začíná vášnivě líbat a přetočí se na něj. Jelikož jsou oba nazí, tak cítí jeho tvrdost. Při polibcích ucítí, jak jí zajede dovnitř a mírně u toho vzdychne. Posadí se vzpřímeně na něj a udává pomalejší tempo na rozehřání.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Wed Apr 03, 2019 10:05 pm
Nejspíše by neměl, ale nad její otázkou se zasměje, protože ho ani na vteřinu nenapadlo, že by Rose opustil. Jak tě to mohlo prosimtě napadnout? Samozřejmě že tě neopustím. Vidí na ní ni nervozitu a je to pro něj pochopitelné, ale chce ji ujistit, že se nemá vůbec čeho bát. Zeptá se jí, co by chtěla dělat, protože se mu ještě nechce ji opouštět. Kdyby mohl, zůstal by s ní už navždy. Její nápad na nicnedělání se mu sice zamlouvá, ale její druhý návrh se mu líbí ještě víc. Já ty tvoje nápady miluji. Skoro tak moc, jako tebe. Zašeptá, mezitím co se začnou vášnivě libat. Přetočí si ji na sebe a pomalu do ní zajede. Její vzdychnutí ho ještě více vzruší a nechává ji, aby začala pomalejším tempem. Opatrně ji přetočí pod sebe, postupně přidává na rychlosti a nechává ji, aby si zavzdychala. Tentokrát už není tak zdrženlivý, jako byl včera, protože své poprvé má Rose za sebou a ví, že Rose cítí to samé.
Sponsored content

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru