Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Empty POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sat Feb 16, 2019 4:42 pm
First topic message reminder :

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Pokoje-zam-stnanc

Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sat Apr 13, 2019 8:47 pm
*Hodiny přibývají jako voda a Rose stále spí. Za nějakou tu minutku uslyší v podvědomí otevření dveří, ale víčka má příliš těžká na to, aby je otevřela. Snaží se nevnímat okolí, ale kroky blížící se k ní ji přímo znervózní.* Snad to je Liam. *Snaží uklidnit své myšlenky s představou, že je to opravdu její milý. Uklidní se v moment, kdy ucítí polibek na čele. Mírně se usměje a doufá, že si toho Liam nevšimne. Trochu si oddychne, když odchází rovnou do koupelny. Rose se přetočí na druhý bok a vyčkává na chvilku, kdy vyjde z koupelny ven. Přestala téci voda a jen čeká, až ho uvidí.* No ty seš krasavec Liame. *Poví s ospalým hlasem, s nádherným pohledem a roztomilým úsměvem.* Vyspinkala jsem se skvěle lásko, děkuji za optání. *Posadí se na postel a pořádně se protáhne. Opětuje Liamovi polibek a nádherně se na něj usměje.* Je mi mnohem lépe lásko. *Poví s roztomilým pohledem a věnuje mu svůj polibek, do kterého jde s velkou vášní a energií, kterou načerpala spánkem.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sat Apr 13, 2019 8:57 pm
Vyjde z koupelny a uvidí, jak se na něj Rose dívá svým roztomilým pohledem. To ty jsi krásná. Usměje se a jde přímo k ní. Spánek ti prospěl. Prohlédne si ji a usoudí, že vypadá mnohem lépe, než když ji viděl naposledy. Políbí ji a cítí, že je Rose opravdu mnohem živější, než byla předtím a proto do polibku také vloží více energie. Co bys řekla na menší procházku? Navrhne poté, co jejich polibek přeruší. Vzpomene si, jak se ho Rose snažila přemluvit, v dobu, kdy sotva stála na nohách. Teď však vypadá mnohem lépe a proto si myslí, že čerstvý vzduch by jí mohl udělat akorát dobře. Venku je docela hezky a slíbil jsem ti, že až ti bude lépe, bude procházka trochu zajímavější, než pouze cesta chodbami. Připomene jí jejich cestu z ošetřovny a doufá, že jí jeho návrh udělá aspon trochu radost.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sat Apr 13, 2019 9:08 pm
*Trochu se začervená nad jeho lichotkou, ale i tak poděkuje.* Alee, sotva jsem vstala, musím vypadat strašně, jinak děkuji lásko. *Udělá si ze sebe srandu a následně se krásně na Liama usměje.* Taky si myslím, proto se cítím mnohem lépe. *Mrkne na něj a přitáhne si ho do polibků. Sotva spojí jejich rty, dodá do nich více vášně a energie. Nejraději by se s ním líbala věčnost, ale polibky přerušila příjemná zpráva.* Co bych na ni řekla? *Nechá ho chvíli netrpělivě čekat na její odpověď, mezi tím se dívá zamyšleně na dveře od koupelny. Po chvilce se tedy rozhodně mu sdělit svůj názor.* Je to super nápad lásko, ráda se půjdu projít. *Už teď se nemůže dočkat čerstvého vzdoušku a nádherného prostředí okolo nich.* Ale na šaty to asi není, že lásko? *Nenápadně se optá na vhodné oblečení. Jelikož je těhulka, tak je lepší mít volnější věci.*
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sat Apr 13, 2019 9:28 pm
Jsi nádherná. Ujistí Rose. Nemusí být příliš nalíčená a nastrojená, aby vypadala nádherně. Líbí se mu zkrátka taková, jaká je a to nezmění. Políbí se a jejich polibek přeruší s otázkou, zda by se nechtěla jít projít. Nechá ho hádat, což se mu příliš nelíbí. Čekal, že by hned mohla souhlasit a ona ho místo toho nechává čekat na svou odpověď? Nakloní hlavu na stranu a počká si, co tedy řekně. Dobře. Usměje se na Rose, když konečně souhlasí s jeho návrhem zajít se projít. Už má i předem vymyšlené místo na jejich procházku. Doufám, že mi nikde neutečeš. Poznamená a svou poznámku myslí ze srandy. Nenechal by si ji utéct a kdyby ano, určitě by utekli spolu. Myslím, že v šatech bys to vydržela, jen si vezmi pro jistotu něco přes ramena. Informuje ji, protože by jim cestou mohlo trochu foukat a navíc se mu Rose v šatech opravdu líbí. Chceš s něčím pomoc? Zeptá se když se Rose začně připravovat a následně mohli vyjít.
Rosalie Ellie Lorantie
Rosalie Ellie Lorantie
Poèet pøíspìvkù : 137
Join date : 19. 02. 19
Age : 25
Location : Allens

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Mon Apr 15, 2019 3:40 pm
*Nemá cenu se s ním vůbec hárat o tom, jestli je krásná nebo ne. Liam by ji ukecal čímkoliv.* No tak dobře zlato. *Sice si o sobě nemyslí, že by byla bůh ví jak moc hezká, ale má určitě v něčem pravdu. Po probuzení je svým způsobem každá dívka či žena krásná a půvabná.* Přichází k posteli, Rose se na něj podívá a přitáhne si ho do polibku. Ten přeruší jen otázka vztahující se k procházce. Nechala ho napjatě čekat na její odpověď. Šlo vidět, že se mu čekání na její reakci příliš nelíbilo, a tak konečně řekla svůj verdikt.*Kam se budeš chtít projít lásko? Jestli to tedy není tajné místo. *Mile se na něj usměje a jen doufá, že jí nevrátí čekání na odpověď.* Vážně mi to budeš vracet? *Poví si pro sebe, když čeká na jeho zdlouhavou odpověď. Sice jí odpověděl, ale místo neřekl, na to si prý ještě musí chvíli počkat.* Proč bych ti měla utíkat zlato? Miluji tě lásko, od tebe bych nikdy neutekla. *Řekne Liamovi v objetí s nádherným a svůdným pohledem. Věnuje mu vášnivý polibek, po kterém začíná řešit oblečení, které si na sebe obleče na jejich společnou procházku.* Dobře, tak já si s sebou vezmu bolérko. To by mělo stačit. *Upraví si šaty, jemně se nalíčí, něco si udělá s vlásky.* Jen mi zkontroluj, jestli jsem si pořádně dopla šaty vzadu a nenechala si v nich vlásky, děkuji miláčku. *Vděčně se pousmála a následně poděkovala za jeho kontrolu. Oblékla si na sebe bolérko, uchopila Liama za ruku a vyrazili společně na ''tajnou'' procházku.*
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Sun May 26, 2019 7:19 am
POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Cats
Sponsored content

POKOJE ZAMĚSTNANCŮ - Stránka 4 Empty Re: POKOJE ZAMĚSTNANCŮ

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru