Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VELKÝ SÁL

+33
Rebel Rebelovič
Nicole Myers
Skylarie Jacobs
Finn Ansgar Mørk
Noah Wiliam Aarker
Amy Lee Clarke
Liam Walker
Damon Illéa
Felicity Cabrrera
Eliese Lacroix
Emma Dean
Maxelrin Henley
Stela Linhart
Kelly Johnson
Angela Gardner
Vonnie Williams
Larissa Hernandéz
Alexander Clifford
Charlotte Morgan
Lucas Miller
Ruth Baxter
Jun-Seo Choi
Rosalie Ellie Lorantie
Davina Callaghan Illéa
Thobias d´Mallor
Vanessa Sasha Moon
Tara Swanson
Nathaniel Walker
Skye Morningstar
Kiana De La Rosa
Bethany Illea
Gregory Illéa
Olivia Queens
37 posters
Goto down
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty VELKÝ SÁL

Fri Feb 15, 2019 8:46 pm
First topic message reminder :

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Velk-s-l

Nathaniel Walker
Nathaniel Walker
Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 17. 02. 19
Location : Wawerly

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sun Mar 03, 2019 10:29 pm
Ať už Nathan čekal cokoliv, tohle bylo naprosto vzdálené všem jeho představám. Měl chuť na něho zírat s otevřenou pusou, ale místo toho se jeho tvář zatvrdila. Na to jak klidný do teď byl, bylo vše pryč. Pozitivní aura, která jej obestupovala se utlumila. Věčně pozitivní a veselé sluníčko se tak schovalo za mraky. „Normální člověk by poděkoval,“ odpověděl téměř okamžitě nepříjemným tónem. Za co? Měl ten fotoaparát nechat padnout na zem. Stal tváří v tvář neandrtálci, ne člověku s rozvinutím vnímáním… Přesně v tu chvíli mu to došlo.

Na to jak zoufale si nepamatoval jména, tenhle přízvuk, tohle chování, tu afektovanost dokázal bez zaváhání přiradit jedné jediné osobě. Na zlomek vteřiny se na jeho tváři objevil údiv, než se nesouhlasně zamračil. Jeho přístup, culíček i neurvalost. Proboha, že ho nekoplo daleko dřív, že se na plese nachází i Finn. Bylo mu jedno, co tam dělá nebo jak se tam dostal. Nejvíce ze všeho jej vytáčel právě ten přístup. Jakoby toho nebylo dost v jejich tajném úkrytu. Finn si nikdy neodpustil příležitost do někoho kopnout, nebo ostatním dokázat neschopnost jedinců. Na to, že bylo prakticky nemožné člověka jako je Nathan urazit, Finn ho uměl relativně dobře vyvést z míry. Nesetkal se s nepříjemnějším člověkem.

„Řekni, je pro tebe vážně tak těžké nechovat se jako kretén?“ automaticky přešel do slovní ofenzívy. Měl dost všeho toho urážení. Uměl to vypustit z hlavy, ani se nad tím nepozastavit, když chtěl. Jenže čeho bylo moc, toho bylo příliš. Finn Nathana vytáčel už delší dobu a veškeré to ignorování muselo jednou v něco vyústit. Jen krátce zalétl pohledem k dívce, která se snažila situaci uklidnit. „Ztráta času, slečno. On něco takového nemá ve slovníku,“ prozradil a přitom začal Finna propalovat pohledem. Chyběla mu opravdu už jen kapka k tomu, aby překročil pomyslnou hranici a neudělal něco, čím to všechno završí. Ale ke smůle všech mu Finn tu kapku dal opravdu brzy.

Jakmile místo slušnosti rozkazoval a vše završil tím, aby mu přístroj dal a táhnul mu z očí, Nath si nemohl pomoci. Nemohl reagovat jinak. Jeho tvář ztuhla. Věnoval Finnovi naprosto lhostejný pohled a než mohl cokoliv udělat, zkrátka fotoaparát pustil. Drahý přístroj dopadl na podlahu s ránou, která by vyděsila každého majitele, a ještě se k tomu přidalo zlověstné křup, kdy bylo záhodno doufat, že to v nejlepším případě odnesl pouze displej. „Ups,“ vydechl Nathan směrem k Finnovi tak lhostejně, jak jen dokázal. Vůbec ten foťák neměl chytat. Měl ho nechat spadnout rovnou. Pokud se Finn neuměl chovat, pak si nezasloužil, aby pro něho ostatní něco dělali.
Skylarie Jacobs
Skylarie Jacobs
Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 15. 02. 19
Age : 22
Location : Belgie
https://selekce3.webnode.cz/skylarie-jacobs/

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sun Mar 03, 2019 10:55 pm
Nehtíky lehce poklepe na desku stolu hned vedle sebe. Zamyslí se nad jeho slovy. “Víš, že nesmyslný smysl života tak trochu neexistuje, že ano?” Upozorní jej s malinkým úsměvem. Nemůže to nechat jen tak být, jednoduše nemůže. Nedokáže si pomoct ani kdyby chtěla a navíc, s ním je to více než snadné. Tak přirozené. Ještě když jí tak hezky nahrává prakticky vším, co řekne nebo udělá. Byla by škoda takovou šanci nevyužít a nechat ji pominout. “Něco, co mě velmi baví. Baví mě čtení, vážně hodně. V tom se nic nezměnilo od doby, co jsem byla malá. Zvířátka, to je samozřejmé. Jednu dobu jsem si chtěla otevřít svou vlastní zoo, jakkoliv bláznivě to zní. Taky mě baví sledovat hvězdy. Mohla bych na ně koukat celé hodiny. Jsem vděčná komukoliv, kdo donutil mého učitele, aby mě naučil alespoň základy. Na nich teď můžu stavět a rozšiřovat svoje obzory. Můžu pokračovat ve studiu víceméně i sama, vzhledem ke všem materiálům, které mám k dispozici. Vážně se ale těším na další výuku, až se vrátím domů.” Není si úplně jistá, jestli tohle je to, co chtěl přesně slyšet. Nicméně je to pravda pravdoucí a neměnná. Mimo to, baví ji pomáhat druhým, ne proto, že by to třeba měla v popisu, ale skutečně to tak má. “To se přece stát nemůže. Mě otravovat nebudeš ani kdybys chtěl. Aspoň se budu mít každý den na co těšit.” Odpoví s menším úsměvem. Na něj se bude těšit velmi ráda, na každé setkání, ať už náhodné nebo cílené. Až doposud to totiž pokaždé znamenalo jeden velmi hezký, společný okamžik, který si spolu užili. “Ještě chvíli mě takhle chval a brzo mé ego přeroste to tvé. Myslela jsem, že je to nemožné, ale očividně se blížím hodně rychle.” Malinko se zhoupne na špičkách, přičemž sleduje, jak se bude tvářit právě na tohle. “To je hezké přirovnání. Tentokrát ti to ani nebudu počítat jako.. no nic. Každý máme něco. Věděl jsi, že jednou z mých slabostí je i vodní meloun? I když na ten si budu muset ještě nějakou dobu počkat.” Těžko by ho teď kdekoliv hledala. “Víš, že s tou tvojí teorií bych snědla úplně všechno, že ano. Jak by to vypadalo, kdyby tu po mně nic nezbylo? Svedla bych to ale na tebe, protože, koneckonců, je to tvůj nápad.” Zašklebí se na něj. Přesně to se jí bude hodit, mít všechno na koho svést. Jelikož má stále ještě plnou pusu, na znamení souhlasu pozvedne volnou ruku a ukáže mu palec nahoru. Na nic víc se aktuálně nezmůže, nechce tu být za prasátko, za prvé, a za druhé se odmítá vzdát takové dobroty. “Děkuju ti, Noahu. Vážím si tvého uznání. Budu si jej pamatovat navěky.” Poznamená poté, co už má talíř prázdný. Mohla by být s přehledem jedlíkem rekordmanem a moc práce by jí to nedalo. “Nebudu se tě na nic ptát, to zvládnu.” V první vteřině má chuť mu do prstu, který se ocitne na jejích rtech, lehce kousnout. “Na princezny se nesahá.” Zamručí proto namísto jakékoliv jiné akce, nemíní mu ublížit. Nijak neprotestuje ani když ji vezme za ruku a vede ze sálu pryč. Na jazyku ji pálí tisíce otázek, přesto se pokaždé, když už nějakou hodlá vyslovit, kousne do jazyka, aby se zastavila. Hodlá svůj slib splnit stůj co stůj, i když poté, co se dostanou na to záhadné místo, dá to Noahovi pořádně spočítat. Tohle se přeci nedělá, ne a ne a ne. Zatímco prochází chodbami, snaží se aspoň trochu odhadnout, kam míří. Nic okolo ovšem nevypadá extra povědomě, tudíž nezbývá nic jiného, než její, tiché dohady sama se sebou. Půjdou ven? Do sklepa? Vezme ji do lesa a tam ji nechá? Jakékoliv šílené scénáře, nejspíš ji právě teď napadly. Odmítá však chodit na delší túry, na to nemá vhodnou obuv. Ještě by někde zapadla a už by se z místa nevyhrabala. Ještě to tak.
Felicity Cabrrera
Felicity Cabrrera
Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 17. 02. 19
Age : 24
Location : Calgary
https://selekce3.webnode.cz/felicity-cabrrera/

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sun Mar 03, 2019 11:55 pm
Tak nějak, uculí se. Při jeho odpovědi ohledně rozdílu mezi tímto a jiným plesem se musí lehce usmát. Levou rukou mu při tom trochu dloubne do ramene, doufám, že to není jen jedna z neotřelých frází, hodících se na každou příležitost, popíchne ho trochu rýpavým tónem. Ona si na lichotky nikdy moc nepotrpěla, tak nějak patří k těm lidem, kteří chtějí vědět pravdu a ne se pouze utápět v nějakých mylných představách. Avšak nemůže říct, že by se jí to nelíbilo. Snaží se Liamovi podívat do očí, ale je to od vás moc hezké, děkuji, špitne vděčně, samozřejmě tak, aby to i přes okolní muziku slyšel, načež se i pousměje. Rozhodně si jeho přítomnosti i slov váží. Doufám, že budete mít pravdu, kývne na něj, ohledně toho, že tady v paláci by mohla navštívit ještě pár takových akcí. Něco v jeho hlase, jako by ji opravdu přesvědčovalo, že tomu třeba tak skutečně bude. A vy byste o to stál? zeptá se trochu udiveně s úsměvem na rtech, nikdy by totiž nepředpokládala, že by se chtěl někdo podívat na její "tanec", který absolutně nemá nic co dočinění s opravdovými tanečními kroky. Nakonec s úsměvem jenom pohodí hlavou proč ne, vypadne z ní. Někdy, pokud se s ním ještě bude mít možnost potkat, mu to ukáže a třeba mu tím i zlepší den, když se nad tím bude moci zasmát. Je to na vás vidět, souhlasně přikývne, když se zmíní, že rád tancuje, jste dobrý tanečník, dodá ještě spěšně ke svým slovům, aby to bylo jasné, jak to myslela. Najednou si přijde docela zahanbeně s tím, že na něj vytáhla to s tím domácím tancováním, když před sebou evidentně má velmi dobrého tanečníka. Jenže zpět už to bohužel nevezme. Při poznámce o tom, že jí to sluší, mírně sklopí pohled, ale hned se zase snaží na něj podívat. Děkuji vám mnohokrát, Liame, moc nedokáže slovy vyjádřit své momentální myšlenky, jelikož většinu času doma není zvyklá na to, aby jí někdo říkal něco takhle hezkého. Pousměje se na něj. Prozradil by mi, prosím, podívá se na něj, trochu prosebně, na sebe něco můj tajemný tanečník? Třeba co jej baví i jiného kromě tance? nadhodí. Ačkoli už o něm přeci jen něco málo zjistila, určitě by ráda vyzvěděla něco více.
Liam Walker
Liam Walker
Poèet pøíspìvkù : 133
Join date : 20. 02. 19
Age : 25

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Mon Mar 04, 2019 1:13 pm
Při jejím rýpnutí ohledně jeho lichotky se zasměje. Vypadá já jako někdo, kdo by používal tu samou lichotku pořád dokola? Vymýšlení lichotek mu nikdy nedělalo problém a kdykoliv měl příležitost někomu složit poklonu, udělal to. Potěší ho, když mu Felicity aspoň trochu naznačí, že jí lichotka udělala radost. Nepochybuje o tom, že Felicity určitě zažije minimálně pár dalších akcí v paláci a doufá, že se jí budou líbit při nejmenším, jako tento ples. Samozřejmě, že bych o to stál. Třeba bych okoukal i nějaké taneční kreace. Mrkne na ní. Podle něj by mohla být zábava sledovat Felicity, jak tancuje po kuchyni a třeba by se k ní i mohl přidat. Tedy pouze v případě, že by o to stála. Tak platí. Uzavře dohodu a je připravený si ji někde v paláci později najít. Děkuji. Možná to bude tím, že tancuji s dobrou tanečnicí. Usměje se na ní, protože ačkoliv je on ten, kdo tanec vede, kdyby Felicity nebyla dobrá tanečnice, jejich tanec by vypadal značně jinak. Nad její otázkou se zamyslí. Vůbec neví, co by jí o sobě měl říci, protože není jedním z těch lidí, co by mohli o sobě mluvit neustále a spíše se raději věnuje ostatním. Baví mě se starat o zvířata jako jsou například psi nebo koně, ale celkově mám rád zvířata. Také když mám čas, tak trávím spoustu času v přírodě. Například v okolí paláce je překrásná příroda. Pokusí se jí sdělit něco málo o sobě. Pověděl by ji třeba i o autech a podobných zálibách, ale pochybuje, že by ji to zajímalo. A co ráda dělá moje tajemná tanečnice? Zeptá se ji zvědavě na oplátku, aby měl také možnost ji trochu lépe poznat. Když si ji vyslechne, všimne si, že lidí v sále ubývá a proto se podívá na hodiny, aby zjistil, kolik je vlastně hodin. Čas s Felicity velmi rychle ubíhal. Už je docela pozdě a zítra je opět náročný den, asi bych měl také jít. Daruje ji omluvný pohled, protože jako zaměstnanec paláce má vždy něco na práci. Budete chtít doprovodit? Nabídne se jako pravý gentleman.
Finn Ansgar Mørk
Finn Ansgar Mørk
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 15. 02. 19
Age : 29
Location : Dánsko

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Mon Mar 04, 2019 7:19 pm
Nebyl ochotný čekat ani jednu další vteřinu navíc. Buď dostane svůj foťák zpátky hned a v ještě relativním „klidu“, anebo vše nabere zcela jiný spád. Trpělivost mu momentálně neříkala vůbec nic. Už tak obviňoval toho pitomce, že nebyl schopen dát si pozor na to, kolem koho tou svou prdelí hýbe. Na své věci byl háklivý. Nyní tedy záleželo pouze na dotyčném hňupovi, zda se nechá zastrašit a zvolí moudrý postup bez vřavy a pozdvižení, anebo vhodí svou chcíplotinu do jámy lvové.

Až do jeho dalších slov mu bylo naprosto ukradené, s kým má tu čest. Jakmile ale z úst muže oproti zaslechl ta vytáčející slova, která byla jasným ukazatelem jejich dřívější známosti, zatnul čelist. Náhle se všechny poznatky pospojovaly jako části puzzle a on pochopil. Ten sráč.
Poznámka mířená na Eliese ho dostala do pozice, kdy už stačilo pouze jediné další slovo, aby zaútočil. Zrcadlovku u sebe stále neměl a krev se vzteky v žilách doslova vařila. Možná ten parchant prostě potřeboval lekci, aby pochopil.
„Dělej,“ zavrčel ještě, dávajíc mu tak poslední šanci vycouvat z nečekaného střetu vcelku a bez zranění. Blondýnku za svými zády nyní ukázkově ignoroval. Její slova nebral v potaz, a když mu dala radu ohledně díků, šlehl po ní jedním jediným pohledem. „Ty se do toho nepleť,“ zasyčel nebezpečně.

Byl však naprosto šokován tím, co Nathaniel vzápětí provedl. Namísto navrácení přístroje, učinil pravý opak. Se zděšením v očích sledoval padající foťák, který už neměl šanci nijak zachránit. Viděl, jak se přímo před ním o perfektně navoskovanou podlahu rozbíjí skoro šedesát tisíc jen tak. Nestačil ani mrknout a křupnutí ho utvrdilo o tvrdé realitě. To byla poslední kapka. Rázem se mysl zatemnila a on viděl rudě. Svět okolo přestal existovat a jeho vztek vystoupal do takových výšin, že nebyla šance, aby jej někdo zastavil.
„Ty zasranej zku**ysyne!“ Zaburácel. Hrdelní výkřik se rozlehl sálem, a kdo ví, zda někdo zaslechl, jak se běsnící zvíře vrhá na televizního moderátora. Jedním krokem přerušil vzdálenost, která je dělila a popadl ho za límec tak, že mu odepřel potřebný kyslík. Pravačka byla připravena k palbě a přesně to i udělal. Zatnutá pěst se srazila s Nathovým obličejem a to v něm vyburcovalo ještě větší touhu bojovat. Rád se rval, a pokud k tomu měl důvod, byl snad ještě krvežíznivější. Do svého úderu vložil tolik síly, že se sám mírně zakolíbal spolu se svou obětí. Tu pustil a nechal zprudka dopadnout na zem, než se na něj opět vrhl a tentokrát ho přišpendlil k zemi, kde mu ze své výšky věnoval další ránu.

Nathaniel Walker
Nathaniel Walker
Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 17. 02. 19
Location : Wawerly

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Mon Mar 04, 2019 9:48 pm
Nedalo se říct, že by Nathaniel nečekal, že svým rozhodnutím vytočí Finna do běla. Udělat to však musel. Byla to otázka vzdoru. Důkaz o jeho rebelství. Neměl strach a nenechá se zastrašit cholerickým idiotem. Pokud kdy Finn pochyboval o jeho kuráži, nyní mu dal ten nejlepší možný argument. Jenže toho by si rozlícený fotograf těžko všiml. Tvář mu zrudla a Nath se upřímně divil, že Finnovi nenaskočila na čele či na krku pulzující žíla. Dokonce by pochopil, kdyby mu v oku praskla žilka.

Myslel si, že ve správný moment bude mít dostatek času zareagovat a uhnout rozlícené ráně. Opak byl však pravdou. Finn se k němu přesunul s neuvěřitelnou rychlostí. Chytil ho za límec a přitáhl blíž. Nath se nezmohl na víc, než na zakymácení, lapnutí po dechu, kterého se díky přidušení nedostávalo, a následně již musel čelit silnému úderu pravačkou. Před očima se mu zatmělo a následoval rychlý pád k zemi. Tělo padalo bezvládně, ale adrenalin, který se mu téměř okamžitě napumpoval do žil, mu nedovolil omdlít. Štěstí mu přálo a rána nebyla tak dobře mířená, aby jej okamžitě vyřadila ze hry.

Tvrdě dopadl na záda a znovu lapl po dechu. Ozvalo se bolestné heknutí. Ještě než stihl dát ruce pevně před obličej v obraně, snesla se k němu další rána. Hlava se mu rychle smýkla do strany, div se neudeřil o podlahu. V rychlém sletu následovala rána druhá, při které si nevědomky prokousl spodní ret. Zranění z vlastního přičinění však nevěnoval pozornost. Před třetí ránou konečně dostal ruce před obličej a Finnovu pěst blokoval. Rychlím pohybem, mu rukou uhnul do strany a dlaněmi udeřil co největší silou do Finnova hrudníku. Mělo ho to na pár vteřin vyvézt z rovnováhy. Na dost dlouhou dobu, aby se Nathaniel odtáhl od země a vší silou udeřil Finna do čelisti. Potřeboval ze sebe protivníka setřást. Dokud na něm klečel, měl jasnou převahu a to musel moderátor změnit.

Srazil Finna ze sebe na zem a rychle se sám snažil dostat na kolena, aby se nedostal do stejně nevýhodné pozice, v jaké by do teď. V ústech se mu zatím nahromadila železitá chuť krve, která ho nutila si odplivnout. Zranění mu ale ještě stále nedocházelo. „Nehráblo ti?!“ Vykřikl na něj a pokusil se zkrátit jejich vzájemnou vzdálenost. „Kreténe vypatlanej!“ Věnoval mu nadávku a napřáhl se po další ráně do Finnova obličeje. Oba byli stejná váha a Finnova nepatrná výšková převaha neměla na souboj vliv. Alespoň prozatím, dokud byli oba na zemi.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Tue Mar 05, 2019 3:40 pm
Amy

Příjde mu zajímavé, že najednou všechny dívky baví vaření, když ví, že on vaření zbožňuje. Trochu se nad tím ušklíbne. Myslí si, že je budu mít radši, když budou ít stejné zájmy jako já? Napadne jej, ale na hlas nic nepoví. Pak si ale v hlavě spojí jméno Clarke. Myslím má matka a sestra mají od vás taky nějaký šperk. Poví ale sám si tím není jistý. Já mám rád jízdu na koních a psy. Vaření schválně nezmiňuje. Nakonec jí dá do úst kokosovou kuličku a nechává ji ji dojíst. Sám si dá. To vám nemůžu říct kvůli soutěži. Povzdychne si. Přece jenom je to jedna z otázek. Nakonec jej ale trážní upozorní že ples bude končit a tak musí odejít, protože je to zvykem. Královská rodina odchází mezi prvními aby i ostatní věděli, že slavnost končí.
Larissa Hernandéz
Larissa Hernandéz
Admin
Poèet pøíspìvkù : 297
Join date : 17. 09. 18
https://selekce.forumczech.com

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Tue Mar 05, 2019 4:16 pm
Nemůže si nevšimnout, že je Vonnie lehce smutná a tak hned začne vyzvídat, když si ji vyslechne posadí se a za ruky ji lehce stáhne vedle sebe. Nevím zda má ráda bude dobrá, přece jenom selekci máme první v historii a nikdo kromě vás dívek si nedokáže představit jaké je to na téhle straně selekce, ale zase nikdo kromě prince si nedokáže představit jaké je to být v jeho kůži, Poví, usmívá se na ni vlídně a přitom ji stále drží za ruky. Máte pravdu je vás tu hodně a soutěž trvá sotva dva týdny. Právě poslal první poznámky, i on toho má přes týden hodně a už se některým lidem zdálo poslat šest pozvánek jako hodně. Jsem si ale jistá a to na stoprocent jelikož svého bratrance dobře znám, že dá přiležitost všem. Pousměje se na ni vřele. Jako ona si sundá masku a odloží ji na stůl. Berte to takto, teď vám to připadá že ne vás nemá čas, ale je tolik dívek, co ještě s ním nikde nebylo. Jestli vám mohu radit, Vonnie, neberte si to tak k srdci, jak budete s princem sama uvidíte že se to zlepší. Určitě si všimne, že tu chcete být. Já to vidím. A když ne tak ho skopu. Mrkne na ni a poté ji k sobě jemně přivine za ramena. A pokud by se stalo, že by z jeho nebo vaší strany nepřeskočila jiskra, nedávejte si to za vinu a ani jemu. Lásku si vynutit nemůžeme a sam byste nechtěla být svázána životním svazkem, když v tom není láska. Poví ji a pohladí po vlasech jako svou dceru. I když je to princ. Dodá nakonec a s tím se sama zvedne. Nyní mě omluvte lady Vonnie, půjdu si už lehnout. Vezme svoji masku a zamíří ven ze sálu.
Amy Lee Clarke
Amy Lee Clarke
Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Bankston

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Tue Mar 05, 2019 8:17 pm
*Rozpravaju sa na rôzne témy, pričom ma na perách jemny úsmev. Keď spomenie šperky prikývne a usmeje sa.* Ano. Boli sme poctení, že sme mohli vyrábať tieto šperky. *Prizná.* Zaujimave,. Na koňoch som nejazdila uz veľmi dlho. Ako malička som to párkrát skúsila. *Doda a spomenie si na to, ako bola z toho nadšená. Bolo to stále niečo iné, ako to, čo robila obvykle, a zvieratá mala stále rada. Aj keď sa niektorých skôr bála.* Jaj, pardon. *Uvedomi si. Keď ples konci, a princ sa vyberie na odchod tiež sa po chvíli vytrati, pričom je šťastná, že si bude môcť dať z nôh dole tie hrozné lodičky.*
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:06 pm
*Dneska má velmi dobrou náladu. Skoro celý den strávila venku v zahradách, protože počasí bylo dneska obzvlášť pěkné. Kdyby nebyl ples, pravděpodobně by procházením v zahradách strávila i celý večer. Ale jelikož ples je, musela krátce před začátkem odejít do své komnaty, kde jí komorné pomohly do světle fialových šatů, které mají na ramínkách a v pase malé kytičky. Lodičky má ve stejné barvě jako jsou šaty. I líčení má sladěné do těchto barev a je velmi jemné. V uších se jí třpytá náušnice ve tvaru květiny ana krk se jí houpe řetízek, se stejným přívěškem. Své blonďaté vlasy má stáhnuté v drdolu a jeden schválně uvolněný pramínek se jí při chůzi houpe u obličeje. Do sálu přijde s velkým úsměvem. V paláci si každý ples velmi užívá a vždycky se těší na další. Hned se rozhlédne po výzdobě, která je jako vždy naprosto nádherná. Když se na výzdobu dostatečně vynadívá, stoupne si stranou, kde sice není uprostřed toho všeho dění a všem na očích, ale mí skvělý váhled na všechno a také všechno. Zatím jen mlčky obdivuje všechny róby různě vysoce postavených dam a do konverzace se nezapojuje.*
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:06 pm
Na dnešní ples se velmi těšila. Nemohla se dočkat odreagování, který ji takový ples nabízí. Na sobě má světlé šaty poseté bílíma kvítkama, vlasy vyčesané do drdolu a jemné líčení. Jako poslední si ze stolku před zrcadlem vezme prstýnek, který si navlékne na prsteníček a nyní je její outfit kompletní. Podívá se do zrcadla, aby se ujistila, že jí nic nechybí. Vydá se do velkého sálu, kde se má ples konat. Už z dálky slyší hudbu, která ze sálu vychází. Jde poměrně načas, ale i kdyby se trochu opozdila, nejspíše by to nikomu nevadilo. Přede dveřmi do sálu zpomalí a zhluboka se nadechne a s úsměvem na tváři vstoupí. Porozhlédne se po všech přítomných a na chvíli zůstane stát, aby se trochu zorientovala.
Kelly Johnson
Kelly Johnson
Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 17. 02. 19
Age : 25
Location : Baffin

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:11 pm
Už pár minut oblečená v krasných růžovo až lehce nafialovělých šatech, které mají hlubší výstřih ale přesto to neukazuje nic extra, je velmi úzký. Ještě jí komorné dolaďovali právě účes, který si Kelly u nic nemohla vynachválit, připadala si úplně jako někdo jiný. Nalíčena jenom lehce ale oči podtrhla linkou aby vypadali větší. Stříbrné boty a doplňky v růžové až stříbrné barvy. Takto se na sebe ještě chvíli dívala v zrcadle a přemýšlela. Následně se tedy s úsměvem vydala do velkého sálu kde se konala dnešní akce. Vstoupila dovnitř a měla pocit, že snad nikdy jí nepřestane bavit se dívat na to jak je to ohromné a také jak to je vždy vyzdobené zcela jinak krásně. Rozhlíží se kolem a sleduje jak jsou ostatní oblečení, opět je trochu jinak ale tak co mohla dělat. Sledovala zda nezahlédne známou tvář.
Maxelrin Henley
Maxelrin Henley
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 15. 02. 19
Age : 23
Location : Columbia

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:12 pm
Tentokrát snad nepřijde mezi posledními. Na to spoléhala snad ze všeho nejvíc a když při odchodu z pokoje zkontrolovala čas, seznala, že by to nemuselo být tak daleko od pravdy. I když její šaty nebyly vyloženě jarně laděné, rozhodla se užít si večer i tak. I kdyby měla být nakrásně jediná, taková černá ovce, dejme tomu. Za chůze se tomu malinko pousměje. Do velkého sálu dorazí bez větších problému, pro jednou. Sama sobě si v duchu zatleská, než projde dveřmi dovnitř, kde se to již začalo scházet. Prozatím se, ostatně stejně jako většinou, rozhodne držet stranou a trochu si na atmosféru zvyknout, než se třeba pustí s někým do řeči. Bude-li k tomu příležitost, samozřejmě. Nicméně sklenku šampaňského neodmítne, tudíž jakmile se jí zmocní, krátce se napije. Na počáteční uklidnění nervů, dejme tomu. Občas to pomáhá, dnes si ale na efekt nejspíš bude muset počkat.
Nicole Myers
Nicole Myers
Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Ottaro

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:15 pm
*Dneska měla na tváři trochu větší úsměv než obvykle. Hodně se těšila na ples a to hlavně díky těm šatům, které jí komorné ušili a které jí přijdou naprosto dokonalé. Stejně jako účes, ve kterém má zapletené květiny stejné jako ty na šatech. S úsměvem vejde do velkého sálu, kde se dnes ples koná a rozhlédne se po přítomných lidech, kterým kývne na pozdrav. Projde až ke stolu s občerstvením, kde si vezme jednu jednohubku a pak se otočí čelem do sálu a celý sál si pořádně prohlédne* /Je to tu dokonalý../ *Proběhne jí hlavou a pak uvidí svojí jedinou kamarádku tady, DAVINU, za kterou se vydá* Ahoj, Dav. *Pozdraví jí s úsměvem* Páni, vypadáš naprosto dokonale. *Prohlédne si s obdivným úsměvem její šaty.*
Vanessa Sasha Moon
Vanessa Sasha Moon
Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 22. 02. 19
Age : 22
Location : Belcourt

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:18 pm
Dnešní večer si chtěla užít. Chtěla poznat většinu ze soutěžících, než je rozdělí vyřazování. Ty z prvních ani moc neznala a to byla chyba. Poměrně dlouho se hrabala v šatníku, než jej komorné pomohli vybrat ideální šaty. Rozhodla se zvolit netradiční, žlutou barvu. Do těch šat se zamilovala na první pohled. Zbytek svého outfitu sladila do motivu sedmikrásky. účes již nechala na komorných, ale byla s ním nadmíru spokojená. S hlubokým nádechem opustila pokoj a s doprovodem klapání podpatků se vydala směr velký sál, kde se měla celá slavnost odehrávat. Na tváři se jej usadil lehký úsměv a i když i dnes ničím nebyla jistá, rozhodla se myslet jen na to dobré Dnes žádné ale ani nebo. Prostě jen já a ostatní a s touto myšlenkou doprovázenou hlubokým výdechem vešla do sálu. Nemohla si nevšimnout, že většina lidí zde měla barvy růžové, béžové nebo modré a ona proto vyčnívala z davu. Ale nechtěla se toho strachovat. Nechtěla mít věčně strach, že něco pokazí, že někoho urazí. Už ne. Proto se propletla davem a vydala se hledat kohokoliv, s kým by si mohla popovídat.
Skylarie Jacobs
Skylarie Jacobs
Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 15. 02. 19
Age : 22
Location : Belgie
https://selekce3.webnode.cz/skylarie-jacobs/

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:23 pm
Výjimečně trvala na tom, že vše musí být jednoduše dokonalé. To, jestli se její očekávání setkalo s kýženým výsledkem, však stále nebylo úplně jasné. Tato nejistota proudila z její vlastní nevědomosti, co že to vlastně chtěla. Ne, nebylo jí všechno jedno, v tom to není. Jednoduše se nemůže rozhodnout, v tom je háček. Nicméně teď už je stejně na jakékoliv změny pozdě. Překvapivě je i nadmíru spokojeně. Dokonce to vypadá, že se úplně neminula tématem. Konečky prstů přejede po hebké látce šatů, než se usměje na svůj odraz v zrcadle. Déle otálet  už by bylo nejspíš zbytečné, tudíž se sebere a volným krokem vyrazí směrem k sálu, kde se má ples pochopitelně konat. Po cestě si neodpustí menší zastávku u pokoje Noaha přece jenom jí slíbil, že půjde také. A tudíž ti dodrží, i kdyby ho měla dotáhnout. Sice jde krapet s předstihem, ale to snad ničemu vadit nebude. Nezdržuje se s klepáním a rovnou dveře otevře. "Jsi připraven? Nebo na tebe zase budu muset čekat." Nakonec se však oba vypraví k cíli, tentokrát bez přerušení. Jen po pár krátkých chvílích už vstupují společně do sálu. Inu, alespoň Noah vstupuje. Ona, na druhou stranu, do něj rovnou voadne, jak je celá natěšená, div že sebou neplácne rovnou na zem. Naštěstí ji zachrání jen to, že se drží Noaha. Sama nad sebou protočí očima, pořád to ovšem není to nejhorší, co se jí kdy stalo. "Nic jsi neviděl." Připomene ještě, jen pro jistotu. Jakoby nic se tudíž s širokým úsměvem rozhlédne po celém sále. Nemůže si odpustit pár němých komentářů k šatům dívek, všechny samozřejmě jen pozitivní. Všechny vypadaly nádherně, jak také jinak. Napadlo ji některou z nich si jednoduše ulovit pro sebe, aspoň na chvíli, než tenhle nápad hezky rychle zahrabe do koutu mysli. Možná někdy jindy, později. Zatím se spokojí s tím, že si tiše brouká jakousi melodii, než pohlédne zpátky na Noaha. Těžko říct, jestli mu ještě udělá dnešního večera ostudu či nikoli.


Naposledy upravil Skylarie Jacobs dne Sat Mar 23, 2019 7:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:23 pm
Zamíří do velkéh sálu oděný do světle modrého obleku s bílými téměř neviditelnými kytičkami. Místo kapesníčku dnes měl bílou růži. Celý sál byl vyzdoben květinami a samozřejmě jako vždy zde bylo občerstvení. On když vešel d sálu tak si povzdechl. Vůbec se mu do Ruska nechtělo, ale musel. Nebylo zbytí. Opět si povzdechl a poté zamířil víc do sálu. Porozhlédl se. Pár přítomných hostí už tu bylo. On se rozhodl zamířit na kraj stolu s občerstvením, vzal si skleničku šampaňského a dával možnost komukoli za ním přijít.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:25 pm
*S úsměvem se dostaví do sálu, kde se koná ples na příchod Jara. Když tam dorazí a pořádně si prohlédne výzdobu sálu, stoupne si kousek stranou, kde má rozhled po sále, ale není uprostřed dění a všem na očích. Po chvilce se začne rozlhížet po někom, s kým bymohla strávit večer nebo aspoň jeho část. Už se chce vydat na procházku po sále, ale osloví jí Nicole, čímž se jí rty roztáhnou do ještě většího úsměvu.*/Tak zatím nikoho hledat nemusím./*Šťastně se otočí na kamarádku, kterou moc ráda zse vidí.*Ahoj Nic.Díky, ale ty vypadá mnohem lépe.*Prohlédne si obdivně její šaty.*Úplně jsem si vzpomnělůa na nějakou vílu z pohádky, nádhera.*Podívá se dívce do tváře.*Konečně se zase ukázalo sluníčko.*Usměje se.*Dneska bylo vážně nádherně, že? Moc dobře se procházelo v zahradách.*Vychrlí na Nicole a pak zmlkne, aby i druhá dívka mohla něco říci.*
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:32 pm
Pozoruje ostatní lidi a prohlíží si krásnou výzdobu sálu. Ani ji nepřekvapuje, jak krásně vše kolem vypadá, protože ačkoliv je každý ples úplně jiný, výzdoba je vždy nádherná. I všem dívkám to dnes opravdu slušelo a ona jen přemýšlí, za kým by měla přijít jako první. Pohledem zamíří ke stolu s občerstvením, kde zahlédne DAMONA. Bez jakéhokoliv váhání se rozhodne zajít za ním. Chtěla mít ve všem jasno ještě před tím, než odjede do Ruska. Nechce tím nikomu kazit večer a proto doufá, že jejich rozhovor proběhne v co nejlepším duchu. Neruším? Položí mu otázku na začátek, aby ho příliš neotravovala. Víš, moc mě mrzí co se stalo. Řekne a sklopí oči, protože cítí, že jí do nich každou chvíli začnou vytvářet slzy avšak rozbrečet se na plese je přesně to, co za každou cenu nechce.
Felicity Cabrrera
Felicity Cabrrera
Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 17. 02. 19
Age : 24
Location : Calgary
https://selekce3.webnode.cz/felicity-cabrrera/

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:34 pm
Jen co jí komorné oblékly do šatů, tak se jí na tváři objevil rozzářený úsměv. Už od té doby se cítí velmi dobře naladěná. Ačkoli není tedy zvyklá nosit moc květované vzory, tak její komorné naštěstí neudělaly žádné příšerně květované šaty a připadá jí, že tyto šaty splňují téma jaro, ale zároveň se v nich i cítí dobře. V koutcích má zkovaný lehký úsměv, když se blíží k velkému sálu. Vzpomíná si na to, s jakou nervozitou se účastnila prvního plesu a teď už se ani tolik nervózně necítí, protože ví, že nemá proč být nervózní. Plesy se jí za ten pobyt tady v paláci hodně zalíbily a vždy se na ně velmi těší. Ani tentokrát tomu není jinak. Vstoupí do sálu a jako vždy se rozhlédne nejdříve kolem sebe. Po chvíli však ustoupí ode dveří, aby nepřekážela dalším příchozím a má v plánu si případně najít někoho s kým by si mohla popovídat, ale zatím to tu jde spíše jen tak obhlédnout, co se tady všechno nachází. Začne tedy procházet mezi lidmi a dává si pozor, aby do nikoho nepříjemně nevrazila.
Nicole Myers
Nicole Myers
Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Ottaro

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:35 pm
*Od občerstvení přejde po chvilce ke svojí kamarádce, kterou spatří kousek od ní. S úsměvem jí pozdraví a pak obdivuje její šaty, které jsou dokonalé.* To ne. *Zavrtí s úsměvem hlavou* Obě vypadáme dobře. *Uzavře to nakonec* Děkuju, strašně moc se mi líbí. *Podívá se na ně a pak se zase podívá na Davinu před ní* To je pravda. Už mi chybělo. *Přikývne* Dopoledne jsem si vyšla na kratší procházku. Venku je to teď dokonalé. *Souhlasí s ní* Ples v zahradách by byl skvělý. *Napadne jí a pak se rozhlédne po sále* Ale i takhle je to tady dokonalý.
Davina Callaghan Illéa
Davina Callaghan Illéa
Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 15. 02. 19
Age : 24
Location : Angeles

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:41 pm
*Chvilku je na půese sama, ale k její radosti k ní brzy přijde Nicole na kterou se zářivě usměje a hned jí také pochválí šaty, které jso naprosto úchvatné.*Ale jo.*Oponuje jí.*Dobře, to beru.*Zasměje se, když Nicole řekne, že obě vypadají dobře. Hnedka začnr mluvit s sluníčku, které se po dlouhé době pořádně ukázalo a dneska svítilo opravdu hodně.*/Konečně přicházejí teplejší dny./Mně taky. Jaro a léto mám raději než podzim a zimu.*Potřese hlavou.*/V zimě je všechno takové bez nálady./To by bylo skvělé.*Souhlaís hned nadšeně.*/Ples v rozkvetlých zahradách... Vážně nádhera./To je.*Souhlasně přikývne.*Jkao vždy, je výzdoba přímo dechberoucí.*Prolétne očima znovu celý sál. Všimne s i Damona, kterému věnuje úsměv a potom se znovu podívá na Nicole.*Nechceš si dát něco k pití nebo snědku?
Tara Swanson
Tara Swanson
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 21. 02. 19
Age : 23
Location : Wawerly

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:41 pm
Přichází na ples s dobrou náladou a ruku v ruce se svým snoubencem. Má na sobě šaty, které jí koupil právě on. Snažila se k nim sehnat vhodné doplňky, aby vypadala dostatečně reprezentativně a on na ni mohl být pyšný. Jakmile vejdou, dovede ho ke stolu se šampaňským a dává mu ochutnat, její nejoblíbenější značku. Dává mu napít ze své skleničky, protože kdyby mu to nechutnalo, nechtěla by dopíjet dvě skleničky najednou. Nechce se dneska opít. Dnešek si chce užít. Je to zatím jeden z nejlepších dnů jejího života, tak doufá, že to tak i zůstane. Uslyší hrát pěknou písničku, tak se Skye zeptá, jestli chce tančit. Ona sama na to má náladu, protože stát celý večer u šampaňského není na plese úplně ideální zábava.
Damon Illéa
Damon Illéa
Poèet pøíspìvkù : 220
Join date : 15. 02. 19
Age : 25
Location : Angeles

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 6:56 pm
Postává jenom chvíli sám, to už k němu míří Charlotte, což ho z nějakého důvdu znervózní, ale přesto si udržuje pevnou masku. Nad její otázkou jenom záporně zavrtí hlavou a poté si pozdechne a aby se uklidnil, trochu se napije. Tak komu jsi řekla, co se mezi námi tu noc stalo? Uhodí na ni nakonec a poté odloží prázdnou sklenku. Založí si ruce na hrudi a čeká jasnou a jednduchou odověď. Ostatně na filmové noci mi řekla, že to někomu řekla.
Charlotte Morgan
Charlotte Morgan
Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 16. 02. 19
Age : 24
Location : Bonita

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Sat Mar 23, 2019 7:02 pm
Lhala by, kdyby řekla, že jí jeho postoj neznervozňuje, protože se opravdu bojí jeho reakce. Věděla, že se jí Damon na tuhle otázku dříve nebo později zeptá a rozhodla se k němu být upřímná.  I kdyby mu odpověděla, že to neřekla nikomu ze selekce, stejně jako na filmové noci, měla by pravdu, protože Tara už v selekci dávno není. Nicméně se rozhodla mu říct celou pravdu a riskovat tak všechno. Jenom Taře, ale ta už není ani v selekci. Odpoví na jeho otázku. Omlouvám se, mrzí mě to. Omluví se mu a cítí, že už má zase na krajíčku.
Sponsored content

VELKÝ SÁL - Stránka 8 Empty Re: VELKÝ SÁL

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru